לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1810018,100 עוקבים אודות עסקים

פורום תאומים ושלישיות

ברוכים הבאים לפורום תאומים ושלישיות 
הצטרפתם או שאתם עתידים להצטרף לקהילה חמה ומיוחדת - משפחת תאומים ושלישיות 
אם את בהריון מרובה עוברים או אם כבר נולדו לכם תאומים (או שלישיה) - ברוכים הבאים!! 

יש לכם תאומים/שלישיה בבית ואתם רוצים לשתף ולהתייעץ? 
את בהריון עם תאומים ויש לך המון שאלות? 
הסתבכתם עם הלילות ואתם זקוקים לעצה טובה?
יש לכם שאלות הקשורות ליחסים בין תאומים?
אתם רוצים לדעת איך לשמור עליהם תאומים וגם למצוא לכל אחד את מקומו?
ילדת תאומים ואת מנסה להניק ויש לך המון שאלות?

בדיוק בשביל זה אנחנו פה! 

(הפורום הינו איחוד של פורום תאומים ושלישיות, פורום הריון תאומים ושלישיות ופורום הנקת תאומים.) 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תאומים ושלישיות

ברוכים הבאים לפורום תאומים ושלישיות 
הצטרפתם או שאתם עתידים להצטרף לקהילה חמה ומיוחדת - משפחת תאומים ושלישיות 
אם את בהריון מרובה עוברים או אם כבר נולדו לכם תאומים (או שלישיה) - ברוכים הבאים!! 

יש לכם תאומים/שלישיה בבית ואתם רוצים לשתף ולהתייעץ? 
את בהריון עם תאומים ויש לך המון שאלות? 
הסתבכתם עם הלילות ואתם זקוקים לעצה טובה?
יש לכם שאלות הקשורות ליחסים בין תאומים?
אתם רוצים לדעת איך לשמור עליהם תאומים וגם למצוא לכל אחד את מקומו?
ילדת תאומים ואת מנסה להניק ויש לך המון שאלות?

בדיוק בשביל זה אנחנו פה! 

(הפורום הינו איחוד של פורום תאומים ושלישיות, פורום הריון תאומים ושלישיות ופורום הנקת תאומים.) 

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום תאומים ושלישיות! (איחוד של - פורום תאומים ושלישיות, פורום הריון תאומים ושלישיות ופורום הנקת תאומים)
הפורום הזה הוא שלכם/שלכן. זהו בית להורים לתאומים ושלישיות, לאמהות, לנשים ולזוגות בהריון עם תאומים/שלישיה, למשפחות ולכל מי שזהו חלק מעולמו. אם את רוצה לחלוק את האושר שנפל בחלקך, אם אתן רוצות לדבר עם אמהות דומות לכן,  יש לכן שאלות על ההירון והלידה? איך מניקים תאומים או שלישיה? 
איך מתנהלים ביומיום עם שניים? איך שורדים? איך שואבים להם חלב? מתי נישן שוב בלילה? מה עושים עם האחים הגדולים? איך יוצאים מהבית עם שניים? האם להפריד אותם בגן?האם לגמול אותם ביחד? 
 איזו עגלה? איזה רכב? איך שורדים כלכלית,  ועוד המון המון נושאים... זהו עולם ומלואו ואתם מוזמנים לחלוק, לשתף, להתייעץ ולתרום. 

המשך >>

לצפיה ב-'עד כמה הם היו על הידיים שלכם?'
עד כמה הם היו על הידיים שלכם?
<< ההודעה הנוכחית
28/07/2009 | 15:21
12
2
בהמשך למיליון שאלותיי בנושא הישארות לבד איתם- יש לי יסורי מצפון על זה שבניגוד לחברותיי עם ילד אחד אני מרגילה את הילדים שלי לעבור "תחנות" שעשוע וכמעט ולא מרימה על הידיים ביחס לאחרות-כמובן שאם אחד ער והשניה ישנה או להיפך אני מנצלת את הזמן הזה אבל לרוב מדברת איתם ומלטפת אבל לא על הידיים...אני כן חמה אליהם ומנשקת המון אבל שוב, לא על הידיים...
כבר השלמתי עם זה שאממן יום אחד צבא של פסיכולוגים אבל האם אני מפספסת משהו?
תאומים ושלישיות >>
לצפיה ב-'אני השתדלתי להרים אותם הרבה על הידיים'
אני השתדלתי להרים אותם הרבה על הידיים
28/07/2009 | 16:20
1
אבל לא תמיד יש זמן לכך, במיוחד עם תאומים שאיתם יש הרבה יותר עבודות בית, כביסה, בקבוקים,
ניקיון וכו'....
אבל כשישבתי לשחק איתם השתדלתי שתמיד אחד מהם יהיה על הידיים, זה מאוד חשוב לתינוקות,
תשתדלי שכל יום הם יהיו על הידיים לפחות שעה, לא חייב רצוף, זה גם יחזק את הקשר בינכם ויתרום להם המון.
תאומים ושלישיות >>
לצפיה ב-'גם לי זה קורה'
גם לי זה קורה
28/07/2009 | 16:34
וגם לי יש המון יסורי מצפון אבל עובדתית הם פחות, הרבה פחות על הידיים משהיו הילדים הגדולים שלי
מאותן סיבות שציינת
לא חושבת שזה פוגע. זה פשוט אחר וזה לא שאת לא מלטפת ומחבקת וכן לוקחת אותם כשאפשר.
תאומים ושלישיות >>
לצפיה ב-'שולחת רק להזדהות ואף לא עצה אחת...'
שולחת רק להזדהות ואף לא עצה אחת...
28/07/2009 | 17:40
מההתחלה אני איתם לבד, ואחד החששות הגדולים שלי היה שאני אשב ואתפנק עם אחד בידיים והשני יתחיל לבכות, ואז מה? להניח את הראשון כדי שיופתע, יעלב ויתחיל לבכות גם? וכמו שאוזי אמרה - יש באמת הרבה יותר עבודה, אפילו שאצלי הם יונקים.
בקיצור - היו ממש מעט על הידיים, וכמו שאת אומרת - יום אחד נממן צבא פסיכולוגים.
ממרומי גיל שבעה חודשים - זה משתפר. בגלל שהם יותר על הרצפה / משטח, הם מעסיקים את עצמם ממש יפה, ועכשיו כשהם מתחילים לזוז אז מספיק להם לראות אותי.
כשאני יושבת איתם אז אני כן משתדלת שאחד יזחל עלי והשני במרחק נגיעה, אבל זה קשה להתמיד בלהרים כל הזמן.
תתנחמי בזה שהם לא יתלוננו על "הגנת יתר".
לא משנה מה תעשי - לא טוב...
תאומים ושלישיות >>
לצפיה ב-'יש לך עודף זמן? '
יש לך עודף זמן?
28/07/2009 | 18:58
2
לא, כי אם יש לך עודף מהמוצר הזה - בואי לשמור על הילדים שלי.
מה את אומרת?
אני מוכנה להסב לך את הזמן להשגחה על הקבלנים אצלי בבית החדש.
עשינו דיל?
ובקיצור: אנחנו אימהות לתאומים. ת-פ-ני-מי!
אז דבר ראשון - להוריד את ריגשי האשמה והמצפון מהלקסיקון. נ-קו-דה!!!
כולנו עושות כמיטב יכולתנו, ובמסגרת זו - אי אפשר לתת לכל ילד מאתיים אחוזי זמן ידיים כמו לילד יחידאי.
כולנו מאוד רוצות אבל מה לעשות? אלו החיים ולא תמיד זה מתאפשר.
את עושה את מה שאפשר ונשמעת לי כאמא מצויינת.
גיב יורסלף א ברייק.
ובעיברית - תוותרי קצת לעצמך.
תאומים ושלישיות >>
לצפיה ב-'מה שאני עושה כשאני לבד...'
מה שאני עושה כשאני לבד...
28/07/2009 | 19:57
1
כשאני שמה אותם על משטח ההפעלה אני תמיד משחקת איתם, מנשקת אותם ומחבקת אותם כשאני רוכנת עליהם...
כשאחד בטרמפולינה השני בידיים מעט...
כשאחד ישן והשני ער, זה שער זוכה להמון המון תשומת לב...
כשבאות אליי חברות\ שכנות\ קרובי משפחה ישר אני דוחפת להם את אחד מהתאומים על הידיים, וזה קורה לא מעט.
וחוץ מזה, מי אמר שכל היום על הידיים זה בריא וטוב ?
יש המון דרכים להראות אהבה ולא רק בהחזקה על הידיים : לשיר שירים, לדבר אליהם, ללטף אותם, לגעת בהם, עיסויים,לשחק ולעשות להם כל מיני תרגילי התעמלות...
אז מספיק עם יסורי המצפון, שגם ככה לא חסרים לנו כאלה....
תאומים ושלישיות >>
לצפיה ב-'אותו הדבר'
אותו הדבר
31/07/2009 | 07:32
שלי עוד קטנות וגם יונקות שזה המון המון ידיים ביחד ובנפרד
תאומים ושלישיות >>
לצפיה ב-'ניסחת את זה מצוין'
ניסחת את זה מצוין
28/07/2009 | 19:53
גם אני יכולה לומר:"אצלי הם לא על הידיים הרבה".
אמהות לילד אחד יש להם כנראה את הפריבילגיה (?) להיות עם הילד "על הידיים" אם הוא מתפנק.
אני מרימה כשצריך (כי עצבניים, קווצ'ים, בוכים) או כשאני משחקת איתן (אווירון, יושבות על הברכיים שלי, מקפיצה וכו'). אבל אם הן שמחות ומשחקות יפה אני נותנת להן.
מה שכן, בסופי שבוע, כשבן זוגי נמצא, יש את האפשרות להחזיק אותן כמה שרק רוצים וזה נחמד.
אני דווקא מקווה שזה שהן לא "על הידיים" הרבה יאפשר להן עצמאות.
מה שחשוב זה שהן מחייכות, שמחות ומקבלות ממך תשומת לב ולכן נשמע שמה שאת עושה זה מעולה- יושבת לידן, מלטפת וכו'.
יהיה טוב!
תאומים ושלישיות >>
לצפיה ב-'הנושא אכן בעייתי אצל תאומים'
הנושא אכן בעייתי אצל תאומים
29/07/2009 | 08:07
יכולה להעיד מנסיוני שזה אחד הדברים שהיהלי ממש קשה אחרי שגידלתי ילד בבודד ואחריו תאומים.
אם היה מישהו שעזר לי הייתי מיד אחרי הנקה זורקת אותו אליו ואם לא היתה עזרה הייתי מעבירה מיידית לתחנה- עגלה/ משטח פעילות/ אוניברסיטה וישר עוברת לתאום שלו.
וכשהם צרחו והייתי לבד הייתי חייבת למצוא פתרונות יצירתיים ולפעמים להחזיק את שניהם....
תאומים ושלישיות >>
לצפיה ב-'גם אני השתדלתי להרים פחות'
גם אני השתדלתי להרים פחות
29/07/2009 | 08:29
פשוט כי לא רציתי לקפח אף אחת מהן. גם אני הייתי, ועדיין, נמצאת איתן רוב היום לבד, ומבחינתי כשהן היו קטנות אז שעות האכלה היו זמן הידיים שלנו. עכשיו כשהן בנות שנה ושלוש הן כבר מטפסות עלי לבד ודורשות את זה (לעיתים ביחד) ואני כמובן מחלקת חיבוקים, נשיקות והרמות בשמחה. אני גם השתדלתי להרגיע אותן על ידי ליטוף ודיבור, ואני שמחה על זה כי אני רואה שזה עשה להן רק טוב, בהשוואה לילדים אחרים שאני רואה שלא יורדים מהידיים של ההורים ולא יודעים להרגיע את עצמם. אל תרגישי רע, זה חלק מהעניין שנקרא תאומים ותחשבי על זה שהם לא מכירים שום דבר אחר, אז זה לא כזה נורא
תאומים ושלישיות >>
לצפיה ב-'השנקל שלי'
השנקל שלי
29/07/2009 | 09:45
יש לי תאומים בני שנה ושלושה חודשים (איך שהזמן טס)
את החודשים הראשונים העברתי בשמחה מהולה ביסורי מצפון.
כל פעם שהרמתי אחד, גם אם השני היה על הידיים של מישהו אחר התקווץ לי הלב.
כשהייתי איתם לבד רוב הזמן הם לא היו על הידיים, מגיל חודש הם זיהו שהשני על הידיים וקינאו, ככה היה לי יותר קל.
אם הייתי עם ילד אחד נאלצתי לטפל גם בענייני הבית אז גם אם הוא היה על הידיים הוא לא קיבל את מלוא תשומת הלב.

הייתי בטוחה שמכאן לטראומות ילדות הדרך קצרה.

היום, בדיעבד, כשאני רואה את הילדים שלי לעומת ילדים יחידים אני רואה עד כמה הילדים שלי עצמאיים ומתמודדים לבד עם דברים (לא כל נפילה מלווה בבכי) ובלי עין הרע מלאי ביטחון.
לדעתי, המון מזה נובע מהיותם תאומים שמהיום הראשון נאלצו להתחלק עם עוד משהו לבתשומת הלב ולהתמודד יותר עם קשיים לבד.
תאומים ושלישיות >>
לצפיה ב-'לא הבנתי....'
לא הבנתי....
29/07/2009 | 11:06
למה צבא של פסיכולוגים?!?!?! את לא תגרמי להם טראומה על זה שאת לא מרימה אותם על הידיים!! יש לי ילד בן 3 והוא באמת לא היה הרבה על הידיים, והוא מקסים, מפותח, חכם, יפה ומה לא!!!! :)))) אז לדעתי אין מה לדאוג....  עכשיו אני בהריון עם תאומים ומשכנעת את עצמי שאני לא תמנון!!!! חחחחח אז ככה אין ייסורי מצפון....
תאומים ושלישיות >>
לצפיה ב-'זמן איכות'
זמן איכות
29/07/2009 | 14:24
עם כול אחד בניפרד אמור להפיג לך את ריגשי האשמה, גם אם זה פעם בשבוע שעה בניפרד, פעילות שלא כוללת את התאום השני,
זה מאוד עוזר לריגשי האשמה, וגם להתפתחות התקינה שלהם וגם לשלך.
תאומים ושלישיות >>

הודעות אחרונות

13:55 | 10.06.19 אורחים בפורום
09:16 | 05.06.19 אורחים בפורום
20:51 | 30.05.19 אורחים בפורום
15:53 | 30.05.19 4 ביחד וואי וואי
11:46 | 16.05.19 liri251
15:43 | 29.04.19 fialka3
20:43 | 02.04.19 ענבר234
11:02 | 02.04.19 liri251
11:00 | 02.04.19 liri251
20:22 | 31.03.19 romi9991
14:24 | 28.03.19 fialka3
18:27 | 21.03.19 אורחים בפורום
16:27 | 10.03.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ