קונים ומוכרים

איפה למכור/לפרסם והאם המחיר שאני מבקש מוצדק?

שלום לכל המעודכנים והחובבים,
אני מעוניין למכור מעיל צמר קלאסי ארוך שחור לנשים שקניתי בארץ לפני מס' שנים בחנות כלבו מוכרת. מקורו במותג לונדוני.
בקושי השתמשתי במעיל והוא עלה 750 ש"ח.
אני מעוניין למכור אותו, פרסמתי ביד 2 ובאתר WINWIN, אך אין פניות לרכישה.
אני מבקש עבורו 500 ש"ח כשנקנה בעצם ב-750 ש"ח.
המעיל במצב מצויין, סוג א'. מידה 48.
רציתי לדעת האם יש אתרים מיוחדים שאוכל להציע אותו?
בחנויות יד שניה רוצים עבורו גרושים וזו לא התמורה המגיעה לאיכותו ומצבו של המעיל.
תודה.

למכירה: נעליים גבוהות של Rocport במידה 39

הזמנתי מארה"ב נעליים של רוקפורט (מותג ידוע מתחום נעלי הנוחות/יוקרה), אבל בטעות הזמנתי מידה קטנה מדי...
אז מי שרוצה לקנות זוג נעליים גבוהות, מעור חום, במידה 39 (בארה"ב - 6.5), עם עמידות משופרת למים, שמעולם לא נעשה בהם שום שימוש (חדשות באריזה המקורית) - מוזמן לפנות אלי במסר.
המחיר - 400 ש"ח - חצי ממחיר נעליים מסוג זה בארץ (נעלי Rocport נמכרות ברשת Original's).

Rockport Men's Rugged Bucks Waterproof Boot 6.5W

מקיסטו

New member
Ugg למכירה

שני זוגות חדשים, טרם ננעלו מידה 39. נקנו בארהב אינם מתאימים במידה.

400 ש״ח כל זוג.

sharoms

New member
יש איזשהו הסכם לא כתוב שכשמוכרים יד שניה אז

מחיר התחלתי הוא 50% ממחיר המותג. אלא אם כן זה חדש עם תגית ואז אפשר לדרוש קצת יותר מ-50%.
ועכשיו נכנסים לזה שקנית אותו לפני מספר שנים, כלומר לא משהו עדכני מהקולקציה האחרונה. התמונה שצרפת לא משהו. נראה מעיל מגושם ולא נותן לאישה את התחושה שהיא תראה סקסי עם זה.
בקיצור אם אתה רוצה למכור מעיל אז השוק שלך מצומצם מאוד אלא אם כן תשקיע קצת בתמונות של מישהי שלובשת אותו ורואים את כל הפרטים של המוצר ואיך הוא נראה על הגוף וגם תתן מחיר התחלתי הרבה יותר נמוך. אולי EBAY?
&nbsp

תודה על הטיפים

למכור באיביי נראה לי לא ככ רלוונטי כי רק המשלוח כבר לא יהיה שווה את זה ואם הלקוחה לא תאהב היא תחזיר אותו.
עדיף לדעת במקום.
אבל בהחלט אנסה להתמקח יותר אולי מול חנויות אם לא אמצא לקוחה חביבה ששווה לה.
תודה!

קרמיט524

New member
מסכימה עם sharoms ומוסיפה

כפי שכבר אמרה: כדאי לצלם את המעיל על מישהי שתדגמן אותו עבורך, ורצוי לצלם מספר תמונות מזוויות שונות, בתנאי תאורה טובים ובזוויות שיחמיאו למעיל וללובשת אותו.
בהצלחה!

Another Girl

New member
למכירה נעלי סירה מהממות מ-Modcloth

צבע navy, מהממות ואיכותיות מאוד - רק חבל שהן קטנות לי. אמורות להיות 40 אבל בפועל 39 ואולי אפילו 38. לא ננעלו מחוץ לבית, עדיין בקופסתן.

כמו שאתן יכולות לראות בלינק, כרגע עולות באתר 140 שקל בערך (לא כולל המשלוח הגבוה והמס המטורף שדפקו לי במכס
), ובשבילכן אני מציעה ב-100.

אפשר לאסוף ממני (גבעתיים) או לקבל בדואר (עם תשלום על המשלוח, כמובן) דרך תשלום בפייפאל.

אם מישהי רוצה - דברי אליי כאן או במסר פרטי.

למעלה