לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2828528,285 עוקבים אודות עסקים

פורום אופנה

עד כמה משפיעה האופנה על חיינו?מה מכתיבה לנו האופנה? מה אופנתי ומה לא?האם גם את/ה נפלת קורבן למחלת השופינג הנוראית? או שמא אתה עוד כבשה בעדר?תמונות, פפראצ'י, דיונים, תצוגות, משחקים,רק אצלנו בזיל הזול! או שלא כל כך בזול...

אודות הפורום אופנה

עד כמה משפיעה האופנה על חיינו?מה מכתיבה לנו האופנה? מה אופנתי ומה לא?האם גם את/ה נפלת קורבן למחלת השופינג הנוראית? או שמא אתה עוד כבשה בעדר?תמונות, פפראצ'י, דיונים, תצוגות, משחקים,רק אצלנו בזיל הזול! או שלא כל כך בזול...
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום אופנה! יש לשרשר כל שאלות שהיא אל "שרשור שאלות"; במידה ותרצו למכור פריט-לבוש כלשהו, פנו אל "שרשור מכירות"; רוצות להשוויץ בשופינג האחרון? פנו אל "שרשור התחדשויות"; פוסטים, או כל מה שרלוונטי לבלוגי-אופנה - אל "שרשור מקוון"; ולבסוף - כל דבר שקשור לאופנה אך לא מתאים לשרשורים שצוינו- נכנס ל"שרשור אוף"! תהנו. (:

המשך >>

לצפיה ב-'החלטנו לתת למשתתפים צ'אנס נוסף'
החלטנו לתת למשתתפים צ'אנס נוסף
17/04/2011 | 11:07
161
29
שימו לב, שלב ההצבעות הוארך עד היום ה 17.04 בשעה 17:00

אז קדימה - הצביעו והשפיעו
אופנה >>
לצפיה ב-' מצביעים עבור חביבת הקהל '
מצביעים עבור חביבת הקהל
14/04/2011 | 12:32
159
26
גולשות יקרות,
סיפרתן לנו על חוויות שהוכיחו שיש לכן פלפל, עכשיו תוכיחו שיש לכן גם את היכולת לפרגן ולהצביע עבור החוויות השוות ביותר!

כל מה שעליכן לעשות זה להצביע לסיפור החביב עליכן ע"י שרשור האייקון כתגובה לאותו סיפור.

שימו

שרשור ההצבעות יחל היום בשעה 12:30 ויימשך עד ליום ראשון הקרוב, 17/4, בשעה 12:00.
כל גולש יוכל להצביע עד 3 פעמים, לשלושה סיפורים שונים (פעם אחת לכל סיפור).
גולשת לא תוכל להצביע לסיפור שהיא עצמה העלתה.

זוכה אחת, שתבחר על ידי הצבעות הגולשים תזכה בתואר "חביבת הקהל" וכמו כן- בבגד ים חדש של פלפל!

פרטים על הקולקציה החדשה של פלפל

"פלפל", מותג בגדי הים המוביל בישראל לצעירות, מציג את קולקציית קיץ 2011. השנה מובילות את הקמפיין הכוכבות ירדן הראל ולירן כוהנר.
הקולקציה בקיץ הקרוב שואבת את השראתה משלושה מקורות שונים: צבעוניות, דפוסים ואביזרים בקולקציית קיץ 2010 של פלפל:

הסגנון האתני: המאופיין בצבעונית חמה וקצבית ובחרוזי עץ.
הסגנון הטרופי: המאופיין בחיבור אל עולם הגלישה, בנגיעות דפוס כסוף מטאלי ובאביזרים היוצרים קונטרסט המקפיץ את המראה.
הסגנון הוינטאג': המאופיין בשימוש בדפוסי סגנון רטרו וכן קשירות פפיון במראה תמים.

הצבעים המובילים העונה הם: אדום-אבטיח, ורוד- סגלגל, כחול סרפינג, טורקיז בהיר וכמן כן דפוסים בשלל צבעים על רקע לבן- ניגוד היוצר מראה רענן.

http://www.facebook.com/ipilpel

אז קדימה, למה אתן מחכות? תראו לנו שיש לכן פלפל בחיים!

אנא עיינו בתקנון התחרות לפרטים נוספים וכללי התחרות המלאים:
http://www.tapuz.co.il/blog/viewEntry.asp?EntryId=...

יאללה, זה הזמן להתחיל להצביע

אופנה >>
לצפיה ב-'תחרות בשיאה'
תחרות בשיאה
11/04/2011 | 17:41
158
7
לצפיה ב-'רוצות בגד ים חדש של פלפל?'
רוצות בגד ים חדש של פלפל?
<< ההודעה הנוכחית
07/04/2011 | 11:55
151
381
הקיץ מתקרב אלינו בצעדי ענק וזה הזמן לרענן את המלתחה ולהשיג בגד ים שיגרום לכל האנשים בחוף לסובב אחריך את הראש.

"פלפל", מותג בגדי הים המוביל בישראל, מציג את קולקציית קיץ 2011 ומזמין אתכן לנסות ולזכות בבגד ים חדש ומהמם!

אז מה עושים?

בין התאריכים 7-14.4 בשעה 12:00, נזמין אתכן לספר לנו על חוויה שמוכיחה כי יש לך פלפל בחיים. נשמח גם לראות תמונה.

מתוך כל החוויות שתעלו אנו נבחר ב-2, שיזכו את הגולשות שסיפרו עליהן בבגד ים חדש של פלפל!

ו-ב-נ-ו-ס-ף – בין התאריכים 14-17.04 בשעה 12:00 תוזמנו להצביע עבור החוויה שהכי אהבתם, על גבי שרשור התחרות (לכן שמרו עליו נקי ככל האפשר מתגובות לא רלוונטיות!). הגולשת שתקבל את מספר ההצבעות הגבוה ביותר ותעמוד בכללי התחרות, תקבל את תואר "חביב הקהל" ותזכה גם היא בבגד ים חדש של פלפל.

אנא עיינו בתקנון התחרות לפרטים נוספים וכללי התחרות המלאים
http://www.tapuz.co.il/blog/viewEntry.asp?EntryId=...

פרטים על הקולקציה החדשה של פלפל

"פלפל", מותג בגדי הים המוביל בישראל לצעירות, מציג את קולקציית קיץ 2011. השנה מובילות את הקמפיין הכוכבות ירדן הראל ולירן כוהנר.
הקולקציה בקיץ הקרוב שואבת את השראתה משלושה מקורות שונים: צבעוניות, דפוסים ואביזרים בקולקציית קיץ 2010 של פלפל:

הסגנון האתני: המאופיין בצבעונית חמה וקצבית ובחרוזי עץ.
הסגנון הטרופי: המאופיין בחיבור אל עולם הגלישה, בנגיעות דפוס כסוף מטאלי ובאביזרים היוצרים קונטרסט המקפיץ את המראה.
הסגנון הוינטאג': המאופיין בשימוש בדפוסי סגנון רטרו וכן קשירות פפיון במראה תמים.

הצבעים המובילים העונה הם: אדום-אבטיח, ורוד- סגלגל, כחול סרפינג, טורקיז בהיר וכמן כן דפוסים בשלל צבעים על רקע לבן- ניגוד היוצר מראה רענן.
http://www.facebook.com/ipilpel

אז קדימה, למה אתן מחכות? תראו לנו שיש לכן פלפל בחיים!

אופנה >>
לצפיה ב-'שלי'
שלי
07/04/2011 | 13:36
2
6
שנה שעברה הייתי חלק ממשלחת נוער של דילר () לפיטסבורג שבארה"ב, חווי האדירה כשלעצמה, להיות באמריקה עם חברים לשבועיים!
בכול מקרה - במטוס בדרך לאמריקה, היה לנו אזור סגור רק לחברי המשלחת, וחצי דרך לקנדה עשינו PLANE PARTY! היה כ"כ מצחיק וכייפי, כול הדיילים צחקו והדוסים שישבו מלפנינו התלננו עלינו בלי סוף..
עם זה לא פלפל, מה כן?
קישור עם סרטון מהמסיבה (עוד בהתחלה):

http://www.facebook.com/video/video.php?v=37872098...
אופנה >>
לצפיה ב-'בגד יום בחו"ל תוצרת הארץ (סיפור אמיתי)'
בגד יום בחו"ל תוצרת הארץ (סיפור אמיתי)
07/04/2011 | 18:00
1
4
לפני שנסעתי לארה"ב, בקיץ, חיפשתי בגד ים, נשרכתי חנות אחר חנות ופשוט לא מצאתי
מאחר ומידותיי אינן 60-90-60.
החלטתי לנסוע ללא בגד ים ולהצטער   כאשר אראה בריכת שחיה בעיניים כלות.

הגענו לארה"ב. אחרי הבריכה האראשונה החלטתי לנסות גם בחנויות שם למצוא בגד ים.
ושוב מחנות לחנות. עד שהגענו לבית כל-בו יפהפה עם בגדי ים מהממים. חיטטתי בין
הבגדי ים ומצאתי אחד שחור עם עלי זהב. המחיר היה לא כל כך מהמם בעיניי, אך בן זוגי
אמר: לא משנה, תמדדי ואולי זו תהיה הצלחה.

בידיים רועדות לקחתי את הבגד ים היוקרתי לחדר הלבשה. פשטתי בגדיי. העליתי על גופי
ולא האמנתי למראה עיניי, כאילו ולקחו תופרת ותפרו בגד ים לגופי במיוחד.
אמרתי לעצמי איך האמריקאים יודעים לעבוד נכון והצטערתי על כי בכל זאת לא מצאתי
בארץ אחד כזה תוצרת כחול לבן.

יצאתי עם חצי חיוך שמתוכו הבין בן זוגי כי סוף סוף הגיעו החיפושים לצידם. אמרתי: בכל
זאת, יקר. לאחר שכנוע לוחץ, הסכמתי לרכוש אותו.

הגענו למלון ומצב רוחי כבר השתפר בראותי את הבריכה וביודעי כי עוד מעט אוכל לשחות בה.
הוצאתי את הבגד ים מהעטיפה. ובמקרה הסתכלתי על התווית, מה שלא עשיתי קודם. ומה אני
רואה, תוצרת מפעל מאוד ידוע בארץ, (איני יודעת אם אפשר לומר את השם מפאת שזה פרסומת),
באותו רגע פרצתי בצחוק אדיר. נסעתי עד לאמריקה כדי למצוא את הבגד ים המתאים לי ולהישאר
בהרגשה טובה כי בכל זאת קניתי תוצרת כחול לבן.

אפי
אופנה >>
לצפיה ב-'זה לא חדש'
זה לא חדש
12/04/2011 | 20:11
8
תוצרת הארץ מסתובבת בהרבה ארצות בחו"ל.
יש סיפור על אחת שקנתה סט כלי מיטה מהמם
וכשהגיעה לארץ ראתה כי על האטיקט רשום שם
של מפעל ידוע בארץ.
מה מוסר השכל? לקנות רק תוצרת הארץ

חג שמח
אופנה >>
לצפיה ב-'פלפל... ביותר ממשמעות אחת'
פלפל... ביותר ממשמעות אחת
07/04/2011 | 18:37
11
53
בקיץ האחרון נסעתי עם חברה שלי לטיול של שבועיים לונדון-דבלין, כשבאירלנד המטרה הייתה פסטיבל רוק של 4 ימים (3 לילות). לצורך אותה חווית אוהל-2 בנות לבד-כולם שיכורים מסביב (ויותר מזה..) ציידתי את שתינו בתרסיס פלפל.
כשרכשתי את התרסיסים שאלתי את המוכר אם מותר להעלות למטוס ואם זה בסדר להסתובב עם זה, אמר לי שהכל בסדר ומותר.
ללונדון הגענו ללא בעיה, בילינו שם שבוע ונסענו לשדה התעופה בשביל לנסוע לאירלנד.
בשדה הגענו לעמדה בה התבקשנו להצהיר על הנוזלים שבתיקים שלנו ולהעביר אותם לשקיות ניילון- "אוי", אמרה לפתע חברתי- "את חושבת שצריך להצהיר על התרסיס? שכחנו להעביר אותו למזוודה"- "בואי נשאל את הדיילות", עניתי.
ברגע ששאלנו אותן פתאום ראינו איך פניהן החווירו והעיניים נפערו.. מיד אחת רצה לאחראי והשנייה הודיעה לנו מיידית- זה חומר אסור בUK! אנחנו חייבות לקרוא למשטרה!
אני יודעת שנשמע עד עכשיו כחוויה מלחיצה, אבל היינו במצב רוח טוב והבנו שלא יקרה שום דבר רע- מקסימום יחרימו את החומרים האסורים...
בזמן שחיכינו לשוטר דיברנו עם הדיילות, הן הופתעו לראות בחורות צעירות מחזיקות בחומר כזה בחופשיות, כשהוא אינו חוקי בארצן (פרט לכוחות בטחון) והופתעו עוד יותר לשמוע על הקלות בה קונים את החומר בארץ.
כעבור זמן מה הגיע השוטר. לא, 4 (!) שוטרים. עם אפודים ונשקים כאילו לא מדובר בשתי בחורות תמימות אלא במינימום מבריח נשק.
אחד השוטרים ניגש אלינו והחל לשאול אותנו שאלות בעברית (!) עם מבטא סקוטי (!), מיד אחרי כמה שאלות הוא אכן הבין שמדובר בטעות תמימה ואחרי חתימה על הצהרה מסוימת שוחררנו לדרכינו.

כעבור שבוע, בטיסה חזרה ארצה, באותה עמדה, ראיתי פרצוף מוכר... חייכתי, ולדיילת נפל האסימון... "היה לכן כיף בפסטיבל בסוף?".

סוף טוב הכל טוב...

אני יודעת שזה עלול להישמע כמו חוויה מלחיצה, אבל כאמור, עם מצב רוח טוב ותמימות אמיתית החוויה הייתה בעיקר מצחיקה ו-פלפלית... והפכה למשהו שאני בהחלט אספר יום אחד לנכדים... הסתבכותי עם משטרת לונדון

יום פלפלי לכולן,  ואל תשכחו, כפי שהשוטר הסקוטי ביקש מאיתנו להפיץ בארץ, תרסיס פלפל וגז מדמיע הם חומרים אסורים בUK!
אופנה >>
לצפיה ב-'גז מדמיע גם אסור בארץ למיטב ידיעתי:)'
גז מדמיע גם אסור בארץ למיטב ידיעתי:)
07/04/2011 | 20:49
7
31
לצפיה ב-'מחולק לכל חיילת'
מחולק לכל חיילת
07/04/2011 | 20:56
4
29
ונמכר בכל חנות טיולים.
איך לא חוקי בדיוק?
אופנה >>
לצפיה ב-'יש הבדל בין תרסיס פלפל לגז מדמיע,'
יש הבדל בין תרסיס פלפל לגז מדמיע,
07/04/2011 | 22:15
3
567
ולפי מה שלמדתי אצל מומחה לחומרים מסוכנים, גז מדמיע הוא אסור לשימוש, בעוד ספריי פלפל מותר.

אבל אני לא יודעת כמה מקפידים על זה באמת...
(זה כמו שתכלס אסור למכור ביום העצמאות ספריי שלג וכאלו, אבל בכל זאת מוכרים..)
אופנה >>
לצפיה ב-'אז בואי נסייג:'
אז בואי נסייג:
07/04/2011 | 22:35
2
57
בצבא מחלקים גז מדמיע- ייתכן וזה מה שאומר כשבפועל זה אחרת, למרות שאני מאמינה שזה אכן גז מדמיע.
מה נתנו לי בחנות? אני לא בטוחה, אבל אם זה נמכר בעסק מורשה (ובכ"כ הרבה עסקים..) אז אני גם מאמינה שזה חוקי,  ותכלס זה לא משנה אם זה גז מדמיע או תרסיס פלפל לעניינינו.
בUK? אסורים שניהם.
אופנה >>
לצפיה ב-' למיטב ידיעתי, מוכרים גז פלפל'
למיטב ידיעתי, מוכרים גז פלפל
12/04/2011 | 10:34
1
46
אבל בלשון העם זה כבר נקרא גז ומדמיע ואף אחד לא מקפיד לדייק...
אופנה >>
לצפיה ב-''
12/04/2011 | 16:23
4
לצפיה ב-'גז מדמיע מותר בארץ וגם בלונדון....'
גז מדמיע מותר בארץ וגם בלונדון....
08/04/2011 | 23:22
1
56
אני מסתובבת עפ גז מדמיע קבוע בתיק, רכשתי אותו בריקושט ללא שום בעיה, וגרתי תקופה בלונדון ואף פעם לא הייתה לי בעיה עם זה....
אופנה >>
לצפיה ב-'אסור גז מדמיע בלונדון'
אסור גז מדמיע בלונדון
09/04/2011 | 17:22
32
ובכל הUK בכלל. אוסר  להחזיק שם כלי להגנה עצמית.
במידה ותופסים אותך עם משהו כזה את יכולה להכנס לכלא וקרו מקרים שישראלים בילו לילה בכלא פה בגלל החזקת גז מדמיע.
אני אומרת את זה בתור אחת שעובדת בשדה תעופה בלונדון
אופנה >>
לצפיה ב-' אני מאוד בעד גז פלפל בתיק'
אני מאוד בעד גז פלפל בתיק
10/04/2011 | 13:24
42
לקחתי איתי לאוסטריה, שמתי אותו בתיק שהולך לבטן המטוס ולא עשו לי שום בעיות.
אופנה >>
לצפיה ב-''
16/04/2011 | 19:07
5
לצפיה ב-''
17/04/2011 | 11:10
לצפיה ב-'✫*ミ☆ ★•*¨*•.¸¸קיץ✫*ミ☆ ★•*¨*•.¸¸✶'
✫*ミ☆ ★•*¨*•.¸¸קיץ✫*ミ☆ ★•*¨*•.¸¸✶
07/04/2011 | 19:07
3
6
חברים אני ג'ינג'ית! ^_^
אני מתה על הקיץ ומתה על פלפל ,יש להם בגדי ים משגעים בטירוף.
חובה לכל בחורה ואישה!
אין לי חוויה אחת כי כל החיים שלי זה חוויות~^~
טיילתי המון בעולם,אני אוהבת שוקולד ואת החיים הטובים. בעיקר לחלוק איתם עם חברים שלי ועם המשפחה המהממת שלי. אולי חוויה אחת נחמדה היתה שהלכתי לים והייתי עם בגד ים אדום (כבר הזכרתי שאני כתומה?) וניגש אליי סבא חביב ושאל אותי אם אני מעוניינת להכיר את הנכד שלו שהיה בחוף וחיכה בהססנות לתשובה. הוא דיבר איתי באנגלית כי חשב שאני משוודיה או בארצות נורדיות כאלה. אחרי שעניתי לו בעברית הוא צחק ואמר שאני לא נראת תוצרת הארץ.. זה באמת אף פעם לא קרה לי :).
wow ממש פירגנתם עם פלפל תפוז :~)
~חג שמח לכולם~

נ.ב.
כן,יצאתי עם הנכד...
אופנה >>
לצפיה ב-'רק על הג'ינג'ית מגיע לך '
רק על הג'ינג'ית מגיע לך
08/04/2011 | 23:13
2
6
מישהו צריך לתת יתרון על הסטיגמה חח. בהצלחה..
אופנה >>
לצפיה ב-'גמני ג'ינג'ית טבעית'
גמני ג'ינג'ית טבעית
09/04/2011 | 09:03
1
9
לצפיה ב-'מתה על שיער ג'ינג'י'
מתה על שיער ג'ינג'י
17/04/2011 | 11:11
18
כמה פעמים ניסיתי לצבוע לג'ינג'י אבל זה אף פעם לא תפס לי בגוון שאני אוהבת
אופנה >>
לצפיה ב-'פלפל או לא פלפל זאת השאלה'
פלפל או לא פלפל זאת השאלה
07/04/2011 | 19:19
1
18
ברור שפלפל :)
חיי מלאי הרפתקאות, אצלי הכל יכול לקרות
לחיי נכנסו אנשים, שונים ומשונים ואפילו מיוחדים
כאשר הכרתי את בעלי הראשון
שהיה מכה אותי על רקע דכאון
הייתי חלשה ותמימה וביום אחד התעוררתי מהחממה
שבה הייתי שרוייה
והתחלתי להתפלפל, כי מי שלא פלפל אותה אוכל!
ואז גירושין... וקושי רב.. ואם לא היה לי פלפל...
לא הייתי חיה עכשיו.
כי מה הסכוי לקום משפל ולהתקדם, כאשר אדם אוהב אותך מקלל.
ואם זה לא מספיק התחתנתי שנית
עם אדם טוב שאותי מכבד ובשבילו נלחמתי המון
רק שהוא בקושי עומד בעומס של הפלפול
ואז שוב נפילה... טיפולי פוריות
מה עושים עכשיו איך נלחמים ונשארים בשפיות
ואני חזקה וזורקת בדיחה
צוחקת המון ומביאה צעקה
כי אם לא אהיה פלפל אז מה אעשה
הרי דבר לא פשוט וצריך לעשות מעשה.
והיום תראו אותי אני עם בתי
שהיו לה חודשיים לפני יומיים
ג'יגית קטנה, מפולפלת מעט, עם עופי פלפל
שעובר בתורשה :)
אופנה >>
לצפיה ב-''
16/04/2011 | 19:08
6
לצפיה ב-'הסיפור שלי'
הסיפור שלי
07/04/2011 | 21:01
11
17
לפני כמה שנים (בתיכון) נסעתי עם חברה שלי לאילת. במלון שהיינו בו היה בחור אחד בצוות בידור הכי חתיך בעולםםם.
באמת דוגמן!
ברור ששתינו (שתיי ילדות מפגרות) נדלקנו עליו רצח וכל זמן שהיינו במלון הסתכלנו כל הזמן מסביב לראות אם הוא בסביבה.
באחד מהימים בצהריים נכנסנו לאולם שהצוות בידור מופיע בו בערב והוא בדיוק היה שם וסידר איזה תיק גדול שהיה מפוצץ בתלבושות מיוחדות. היינו מתות להיכנס ולדבר איתו אבל התפדחנו... אז ישבנו בלובי ופתאום ראינו אותו יוצא מהאולם.
נכנסו לאולם והתחלנו להתלהב מכל התלבושות שהיו שם. כנראה שהיה לנו קצת משעמם כי הגענו למצב שחברה שלי התערבה איתי שאין לי אומץ ללבוש את אחת השמלות שהייתה שם, כמובן שאני מיד הוכחתי לה שהיא טועה ולבשתי את השמלה.
תוך 10 דקות בערך מצאנו את עצמנו בשמלות של התלבושות רוקדות על הבמה ונקרעות מצחוק. ואז פתאום הוא נכנס.
טוב, היינו בשוק ודיי לא ידענו מה להגיד אז פשוט לא הפסקנו לצחוק. הבחור (שדרך אגב קראו לו ארז) החליט שמגיע לנו עונש- לעשות הופעה מאולתרת לילדים!!! שנוותר עם ההזדמנות להופיע עם כל התלבושות שהתלהבנו מהן?? ועוד איתו?!?
ברור שקפצנו על העונש הזה דיי בשמחה חחח
בחרנו בסיפור עמי ותמי ועשינו לילדים הופעה ממש ממש מושקעת יאמר לזכותנו!! עם שירים, ריקודים ואפילו שיתפנו את הילדים בהצגה חחח אבל אני לא ישעמם אתכם עם התוכניה
ידיד שלנו מהשכבה היה בקהל וצילם הכל בפלאפון ודיי תפסו עלינו צחוק בשכבה שחזרנו. אבל מה שבטוח חוויה כזאת לא חווה כל מי שיורד לאילת

ובגלל שביקשתם ממש יפה אני מצרפת גם תמונה שלי =)
אופנה >>
לצפיה ב-'ארך אגב!!!'
ארך אגב!!!
07/04/2011 | 21:35
5
בדיוק ב14.4 (הדד ליין) יש לי יומולדת
ניראה לי שבגד ים חדשה זו אחלה מתנה חחח אבל בלי לחץ
אופנה >>
לצפיה ב-' אוי שחף'
אוי שחף
07/04/2011 | 23:49
2
1
גם לך יש יותר מדי זמן פנוי מאז שהשתחררת מהלשכה?
אופנה >>
לצפיה ב-'וואו מזמן... באוגוסט'
וואו מזמן... באוגוסט
08/04/2011 | 01:25
1
6
חחח קצת לא נעים לי אבל אנחנו מכירות?
אופנה >>
לצפיה ב-'אהה!!! חחח נכנסתי לכרטיס שלך.. הכל ברור עכשיו'
אהה!!! חחח נכנסתי לכרטיס שלך.. הכל ברור עכשיו
08/04/2011 | 01:30
4
וזמן פנוי אין לי בדיוק.. חחח אבל אין תלונות
אופנה >>
לצפיה ב-'וואו את מאוד יפה! ואגב, מאיפה החולצה שלך?'
וואו את מאוד יפה! ואגב, מאיפה החולצה שלך?
07/04/2011 | 23:53
1
6
לצפיה ב-'תודה '
תודה
08/04/2011 | 01:26
6
והחולצה מחנות בשם קמיקז בראשון
אופנה >>
לצפיה ב-''
16/04/2011 | 19:11
2
לצפיה ב-''
16/04/2011 | 21:53
1
לצפיה ב-''
17/04/2011 | 11:12
לצפיה ב-'תודה על ההצבעות'
תודה על ההצבעות
17/04/2011 | 23:15
3
לצפיה ב-''
20/04/2011 | 17:52
2
מפרגנת לך, כי פעם היית בפורום דוגמנות והייתי קוראת סמויה שם
אופנה >>
לצפיה ב-'צרות באות בצרורות ובנים גם'
צרות באות בצרורות ובנים גם
07/04/2011 | 21:17
6
5
לפני כמה שנים, כשעדיין למדתי בתיכון, היה מפגש בסוף שבוע בחוץ של כמה חברים שאת חלק מהם לא הכרתי מקודם.
פגשתי שם שני בחורים. כל הערב שניהם ניסו ליצור איתי כל סוג של קשר, אבל התעלמתי.
בסוף הערב, כשהיה כבר 5 בבוקר ליתר דיוק, הלכתי הביתה ואמרתי לכולם שלום, אבל שניהם החליטו ללוות אותי.
האחד, נקרא לו דני, רצה ללוות אותי ברגל והשני -בן-נסע לידי עם הרכב לאט וניסה לשכנע אותי לסוע איתו עד לבית שלי. כמובן שהתנגדתי ובסוף הלכנו כולם ביחד ברגל ..דני ביקש ממני טלפון... לא זוכרת למה אבל נתתי לו את המס'.
שמרנו על קשר...
אחרי כמה ימים הבחור השני-בן- יצר איתי קשר... בן גר קרוב אליי ובאמת שהשתדל מאוד אז נתתי לו צ'אנס.
מצד שני גם שמרתי על קשר עם דני...
אחרי שבועיים בערך הבנתי שאני חייבת להחליט וזה ממש לא הרגיש לי בסדר לשחק עם שניהם... החלטתי שאני אנתק את הקשר עם דני ואתחיל לצאת עם בן. בערב אחד התקשר אלי דני ואמר שהוא מגיע לסביבה והיה רוצה להפגש איתי, בהתחלה דחיתי את ההצעה ואחרי זה חשבתי והחלטתי להגיד לו פנים מול פנים שאני יוצאת עם בן ונוכל להשאר רק ידידים... נו מכירים, המשפט המזעזע הזה.
כשיצאתי להפגש עם דני ראיתי שהוא יוצא מרכב אבל לא הבנתי של מי, אחרי זה התברר לי שבן הקפיץ אותו
עד עכשיו- אם זה לא פלפל אז מה כן??...

ככה לסיום שתדעו על מה זה עומד היום... מאז אותו יום שאמרתי לדני שאני לא אוכל לצאת איתו, הרגשתי ממש רע.
אמרתי לבן שהוא בחור ממש חמוד אבל כנראה שזה לא יקרה בינינו.
התקשרתי לדני ואמרתי שאני לא מפסיקה לחשוב עליו ואנחנו חייבים לנסות...

בעוד חודש וקצת אנחנו כבר 4 שנים ביחד.. גרים יחד ומאוהבים :)
אופנה >>
לצפיה ב-''
17/04/2011 | 00:46
6
לצפיה ב-''
17/04/2011 | 09:58
1
לצפיה ב-''
17/04/2011 | 10:22
2
לצפיה ב-''
17/04/2011 | 10:23
2
לצפיה ב-' הבנים האלה...'
הבנים האלה...
17/04/2011 | 11:19
5
לצפיה ב-'תמונה>>'
תמונה>>
17/04/2011 | 14:56
6
תודה לכל מי שמצביע!
חג שמח לכולם :)
אופנה >>
לצפיה ב-'הבינו קודם כל,'
הבינו קודם כל,
07/04/2011 | 22:40
1
5
שלמרות הכינוי והתמונה שבחרתי להציג בתפוז, אני בחורה מאוד ביישנית (אולי ליידי מידנייט היא האלטר-אגו שלי).
בעבר השתתפתי בתחרות כתיבה אינטרנטית, ומאוד רציתי לזכות בפרס.
ולעצרי, או בדעבד, לשמחתי, לא זכיתי בתחרות.
מארגן התחרות שלח במייל איזה שובר ניחומים לכל המשתתפים. מסיבה כלשהי החלטתי להגיב למייל שלו והוא הגיב בחזרה. משהו בסגנון הכתיבה שלו עורר את חושיי. אז עשיתי דבר, שלא עשיתי מעולם. כתבתי לגבר, שלא ידעתי איך הוא נראה, שלא ידעתי שום פרט מזהה לגביו, אפילו לא את שמו (האם זה באמת גבר בכלל?), שאני עוד אכניס אותו למיטה!
הוא מצידו חשב, איזו פסיכית נפלה עליי? גם הוא לא ידע שום פרט לגביי, ועדין משהו גרם לו להמשיך להתכתב איתי.
כשאני נזכרת במכתבים האלו, בצפייה לתגובה הבאה במייל, התחושה היא שזו היתה התכתבות מאוד ארוכה. אמנם נשלחו די הרבה מכתבים, אך ההתכתבות עצמה נמשכה בערך שלושה ימים, עד שהצעתי לו להפגש במציאות (איך הצעתי למישהו כזה דבר?), ובדעבד כאשר דברנו על זה, הוא בעצמו לא היה בטוח מדוע הוא הסכים.
אינני מכירה אנשים באינטרנט (אין לי אפילו פרופיל בפייסבוק), מעולם לא יצאתי לבליינד-דייט ומעולם אפילו לא התחלתי עם גבר (האגו שלי מרשה לעצמו להגיד, בחורים אף פעם לא היו חסרים לי).

נוהגת לנקודת המפגש ושואלת את עצמי, למה את עושה את זה?
אומרת לעצמי, כוס קפה, כמה חיוכים, ההרפתקאה הדמיונית תסתיים וכל אחד ילך לדרכו.

אחרתי לו באיזו שעה, הוא כבר כמעט ברח הביתה.
ואז ראיתי אותו בפינת הרחוב, הוא הבחין בי באותו הזמן.
לרגע כל שאר האנשים באותה פינת רחוב תל-אביבית חשוכה התאדו לאוויר. להתאמה כ"כ מוצלחת  איש מאיתנו לא ציפה.
כבר באותו הלילה קיימתי את הבטחתי להכניס אותו למיטה. היה לנו רומן לוהט וממכר, שאת סופו אני מעדיפה לשמור לעצמי. בסופו של דבר, כנראה, שכן זכיתי באותה תחרות
אופנה >>
לצפיה ב-''
17/04/2011 | 13:35
3
לצפיה ב-'התערבות מביכה שהולידה אישיות חדשה'
התערבות מביכה שהולידה אישיות חדשה
08/04/2011 | 00:55
5
15
אז אממ אני בחורה מאוד ביישנית, אף פעם לא התחלתי עם מישהו ואם מישהו התחיל איתי פשוט לא ידעתי מה לעשות וגם לא הייתי עושה דברים מטורפים או מסתכנת, הייתי הולכת תמיד על בטוח.
היום אני בת 20 ואני כבר יותר פתוחה עם העניינים האלה ועם הכל... והכל בגלל הסיפור הבא.

זה היה לפני שנה וחצי שעברה, אני וחברות היינו בים ובדיוק עברו על ידינו חבורת בנים, ארבעה אם אני זוכרת היטב.
דיברנו קצת עליהם והתערבנו שאין לי אומץ ללכת לדבר איתם בכלל ולהזמין אותם להיות איתנו ואם הם יסכימו אז אני ניצחתי.
אז התערבנו... הלכתי אליהם ושאלתי אם בא להם להצטרף אלינו, זה היה הדבר הכי מביך בעולם אבל גיליתי שיש לי אומץ לעשות את זה אבל בכל זאת הפסדתי כי כנראה הייתי קצת יותר מדיי ביישנית והם קלטו את זה ולא רצו לבוא או שסתם לא בא להם.

אז מכיוון שהפסדתי הייתי צריכה לעשות משהו הדבר הזה היה לעשות משהו שהוא ההפך ממני, משהו שמישהי ביישנית לא תעשה.
אז היא אמרה לי שעליי להוריד את החלק העליון של הבגד ולרוץ ישר למים מול כולם... והייתה כמות נכבדת של אנשים בים.

אז הרשיתי לעצמי להיות קצת מטורפת ולחיות קצת את החיים כי קצת חשיפת בשר לא תזיק לאפחד במיוחד שלא היו שם ילדים או משהו באזור.
אז עשיתי את זה ורצתי הישר למים (שהיו טיפה רחוקים, ממש חח) והרגשתי הכי חופשיה בעולם!
(וזה היה עם בגד יש של פלפל חחח כי אני קונה רק משם)

מאז אני עושה רק דברים מטורפים שכוללים: אם אפשר לומר.... סקס בבריכה ציבורית (מזל שאפחד לא קלט), רפטינג מטורף בירדן, עד כמה שהוא יכול להיות מטורף, קייקים (שגם זה וגם רפטינג הכי פחדתי חח), השתתפות על במה שצריך לעשות דברים מטורפים ומצחיקים בטירוף שאני הישנה לא הייתה עושה בחיים (זה היה בנופש באשקלונה מהצבא חחח]
וטיול אופניים שכלל עלייה על הרבה גבעות והרים והיה דיי מסוכן כי חזרתי מהטיול הזה עם נקע ברגל אבל לא היה לי אכפת כי היה כל כך כיף!

וזהו, מאז החוויה ההיא אני יכולה לומר שהוספתי הרבה פלפל לחיים שלי  סוף סוף יש לי חבר והתגברתי על הביישנות ואני מאושרת ומנסה כמה שיותר לחיות את הרגע ולא לפספס שום דבר!
אופנה >>
לצפיה ב-'אני שמחה בשמחתך'
אני שמחה בשמחתך
08/04/2011 | 13:16
2
1
אבל צר לי, אני לא חושבת שלעשות סקס בבריכה ציבורית, כל עוד יש אנשים בה, זה 'לחיות על הקצה' או 'מגניב' או 'נועז'. יש בזה הרבה מן הגועל נפש... אם את לא מכבדת את עצמך לפחות תכבדי את הסובבים אותך...
אופנה >>
לצפיה ב-''
08/04/2011 | 13:57
2
לצפיה ב-'אוקיי אולי זה היה משהו'
אוקיי אולי זה היה משהו
08/04/2011 | 16:06
2
לא בסדר לעשות אבל זה היה בלהט הרגע, ולא היו הרבה אנשים בבריכה לפחות לא באזור שאנחנו היינו בו, כי באמת שאם כן היו המון אנשים לא היינו עושים את זה.

אני מצטערת עם ההודעה שלי פגעה בך או בכל מישהו אחר שקרא אותה.
אופנה >>
לצפיה ב-''
16/04/2011 | 19:09
4
לצפיה ב-''
17/04/2011 | 10:21
2
לצפיה ב-'מישהי יודעת מאיפה אפשר להשיג את הנעליים של '
מישהי יודעת מאיפה אפשר להשיג את הנעליים של
08/04/2011 | 15:49
2
1
הדוגמניות?
אופנה >>
לצפיה ב-'ממליצה לשאול בפייסבוק'
ממליצה לשאול בפייסבוק
10/04/2011 | 11:00
1
לצפיה ב-'נראה לי שזה מweekend'
נראה לי שזה מweekend
17/04/2011 | 11:13
לצפיה ב-'חוויה שלי שהיא יותר בגדר הפאדיחה...'
חוויה שלי שהיא יותר בגדר הפאדיחה...
08/04/2011 | 23:45
3
קודם כל אני חייבת לציין שמגיל 0 בערך תמיד היו לי בגדי ים של חברת פלפל מכיוון שהמנכ"ל הוא בעל של בת דודה של אבא שלי.. אבל עכשיו הם כבר לא שולחים, כי לא פשוט להתאים בגד. ים בשלט רחוק :(

והחוויה שלי:

זה היה שהייתי בערך בת 16. היתה בר מצווה לאיזה קרוב משפחה רחוק ואני השאלתי מבת דודתי חולצה לאירוע. בסוף האירוע היא התעקשה שהיא רוצה את החולצה חזרה, ולכן נאלצתי להחליף שוב לחולצה (הלא חגיגית) שהגעתי איתה בתחילת הארוע.
אז את ההחלפה הראשונה עשיתי באוטו של אבא שלי, מחוץ לאולם, כך שנכנסתי לאולם בלבוש החגיגי. מכיוון שהתפדחתי להחליף בשירותים של האולם לחולצה הלא חגיגית וכך לצאת אל האולם כשכל האורחים שם, ירדתי עם בת דודתי למכונית של אביה. אך שם, מסביב ישבה חבורה של ערסים כך שלא היה רלוונטי להחליף כשהם באיזור, ולכן הלכתי לאוטו של אבא שלי. אך בדיוק המשפחה שלי החלה להגיע, ושוב, לא היה רלוונטי... ותוך כדי אבא שלי מלחיץ אותי שכבר חייבים לנסוע ושאזדרז. לכן.. בעל כורחי התפשרתי והתחלתי לצעוד עם בת דודה שלי לכיוון האולם, כדי להחליף שם בשרותים.. וכל הזמן הזה, אבא שלי מתקשר אליי לטלפון מלחיץ אותי שחייבים לנסוע (הוא היה אמור לשים את סבא וסבתא שלי ברכבת) ושאני אזדרז... ולכן, עלה בראשי (או יותר נכון בראשה של בת דודה שלי...) הרעיון הבא:
במקום להיכנס לאולם (שגם ככה הרי התפדחתי לצאת לשם עם חולצה לא חגיגית), אני פשוט אחליף במעלית..... ואכן זה מה שעשיתי. התחלתי להחליף, האולם היה בקומה השלישית בערך, וסיכמתי עם בת דודה שלי שברגע שאנחנו מתקברים לקומה שתלחץ על הכפתור שמוריד את המעלית וכך היא לא תעצור.
אבל.... די מהר הגענו לקומה השלישית, ואני כבר שומעת את הקריינית של המעלית מתחילה לומר 'הגעתם לקומה 3 - אולם...' והתחלתי לצרוח לבת דודה שלי שתלחץ על הכפתור, אבל היא התמהמהה..... ודלת המעלית נפתחה, בדיוק שהתחלתי להשחיל את החולצה על הצוואר......... וכל בני משפחתי המורחבת והרחוקה ראו אותי עם חזייה בלבד!  ובת דודה שלי מרוב שהיא לא ידעה איך להגיב צחקה יחד איתם!!!! אז בספיד ניסיתי לסיים את מלאכת הלבישה, אבל כמו בסרט, הכל נהיה בסלו מושן, והשרוולים הסתבכו... בסוף ברחתי מהמעלית עם בת דודתי, והתחלנו לרדת במדרגות, בקומה השניה המעלית שוב עצרה ונפתחה ושוב הם ראו אותי והתחילו להתפקע מצחוק!  לכן הסתרתרתי עם בת דודה שלי וחיכינו עד שהשטח התפנה וכולם ילכו, ותוך כדי אנחנו שומעות את דיבורי האנשים, כמו- מה היא חשבה לעצמה שהיא התפשטה במעלית' ו'מעניין מה הן עשו יחד בעירום...' וכיו"ב. מיותר לציין שאבא שלי כל הזמן הזה לא מפסיק לצלצל אליי ולצרוח שסבא וסבתא בגללי יפספסו את הרכבת.....

זאת פאדיחת חיי, ללא ספק....
אופנה >>
לצפיה ב-'הפלפל שלי...'
הפלפל שלי...
09/04/2011 | 17:51
2
3
היי,
הפלפל שלי יוצא במסגרת עבודתי- אני עובדת בגבייה- על חדר הדלת שלי רשום קבלת קהל והתפקיד שלי שהוא די קשה לגבות כסף מחייבים שלא ממש אוהבים לשלם (אפילו כמובן שהחוב הוא שלהם) ואני מזדהה איתם לחלוטין.
אציין שאני אמנם מייצגת גוף מסוים אבל רואה בכל אחד ואחד שנכנס למשרדי כאילו אני היא החייבת, מתבעסת בשבילם ומתחשבת בקשיים שיש לכולנו- ואהבת לרעך כמוך!!!
מיד כשנכס פרצוף כועס-אני מחייכת חיוך רחב מהלב, מציעה לשבת בחום וכמובן לשתות משהו קר/ חם, יש לי תמיד סלסלה עם שוקולדים וסוכריות גומי להמתיק את העול..:)
בהמשך אני מרגיעה בחביבות, מנחמת, מסבירה את המהלכים, משקיעה רצון ואנרגיה בלגשת לממונה ולנסות להוריד מעט מאיפה שאפשר וכך כולם יוצאים מרוצים- גם הממונה עליי שלא ממש מפסיד מהורדה קטנה מ"הריבית" וכך סוגר את התיק וגם כמובן בעל החוב שזכה להנחה!!! כך קרה שאנשים הגיעו כועסים, מאיימים, בוכיים ומתוסכלים יצאו עם חוב אחד פחות, פרוס להמון תשלומים, אבן שיורדת מהלב והכי חשוב- יוצאים עם חיוך!!! ואני - אני מבסוטית כל כך מהיכלת לעזור לאנשים פשוטים כמוני אפילו יותר מהיותי טובה בתפקידי! ולא - אני לא מקבלת בונוסים על הסגירות!!! הכל מאהבת הזולת...
אופנה >>
לצפיה ב-'נהנתי לקרוא, כל הכבוד לך'
נהנתי לקרוא, כל הכבוד לך
09/04/2011 | 19:05
לצפיה ב-''
17/04/2011 | 10:25
2
לצפיה ב-'ה- שלי'
ה- שלי
09/04/2011 | 22:39
6
2
משהו לא שגרתי!!
יש לי תאומים בני שנה ו4 חודשים ועדיין אוכלים רק חלב אם!!
לפני שילדתי המון נשים אמרו לי שלא אצליח להניק תאומים (או לשאוב חלב אם) ושיהיה לי מאוד קשה.
לא ויתרתי!! אני פלפלית לא קטנה...עומדת על שלי ודבקתי במטרה והתאומים עדיין שותים חלב אם...
זה אתגר אמיתי וכיף!! היה שווה להיות פלפלית ולא לוותר אפילו שכואב ומעייף
חג שמח לכולנו ובריאות

אופנה >>
לצפיה ב-'את לא מאכילה אותם בשום דבר מלבד החלב אם?'
את לא מאכילה אותם בשום דבר מלבד החלב אם?
10/04/2011 | 11:11
5
1
לצפיה ב-'(:'
(:
10/04/2011 | 13:02
4
1
חלב אם בלבד ללא תוספות...כמו מטרנה , סמילאק
אופנה >>
לצפיה ב-'אני מדברת על פירות ירקות וכאלה..'
אני מדברת על פירות ירקות וכאלה..
10/04/2011 | 13:14
3
1
לצפיה ב-'ברור'
ברור
10/04/2011 | 14:16
2
3
אולכים הכל. בשר, עוף, אורז, פירות ירקות
הכל...
וחלב אם (:

ולא רק הם אוכלים. עוד 3 תינוקות אוכלים מהחלב שלי (אני תורמת)
חג שמח
אופנה >>
לצפיה ב-'באמת כל הכבוד לך :)'
באמת כל הכבוד לך :)
10/04/2011 | 15:16
1
1
לצפיה ב-'תודה רבה לך'
תודה רבה לך
10/04/2011 | 15:38
5
לצפיה ב-'אני אמא פלפל'
אני אמא פלפל
10/04/2011 | 11:07
12
4
בכל מה שקשור לילדים אני לא רואה בעיניים מטפסת על מגלשות הכי גבוהות מתנדנדת בימי הולדת מתאפרת קופצת על מתנפחים משחקת בחול והקטע הוא שעד לפני שנה לא זזתי כי הייתי יותר ממאה קילו אבל אז חליתי והיום אני פחות מחמישים קילו ולמרות שביומיום אין לי כוחות ואני חלשה כשזה מגיע לילדים הכל נשכח ואני משתוללת איתם אגב מיותר לציין שרק השנה אני אלבש בגד ים לראשונה אחרי שנים של שורט וחולצה
אופנה >>
לצפיה ב-'סיפור מרגש. תרגישי טוב '
סיפור מרגש. תרגישי טוב
14/04/2011 | 12:29
1
2
לצפיה ב-'תודה רבה!!!'
תודה רבה!!!
14/04/2011 | 15:28
1
לצפיה ב-''
16/04/2011 | 19:12
2
לצפיה ב-''
17/04/2011 | 10:14
3
לצפיה ב-''
17/04/2011 | 11:10
1
3
לצפיה ב-''
17/04/2011 | 13:08
לצפיה ב-''
17/04/2011 | 14:55
2
לצפיה ב-''
17/04/2011 | 14:59
3
לצפיה ב-''
17/04/2011 | 15:03
2
לצפיה ב-''
17/04/2011 | 16:38
לצפיה ב-''
17/04/2011 | 22:21
3
לצפיה ב-''
17/04/2011 | 23:05
2
לצפיה ב-'כן. יש לי פלפל בחיים... '
כן. יש לי פלפל בחיים...
10/04/2011 | 11:51
3
5
29 שנים יפות במיוחד הספיקו לי להביא 3 בנות מטורללות לעולם. יפות ושחרחרות כמו שאפשר לבקש רק בחלומות.
כל אחת עולם. כל אחת ילדה. כל אחת- את כל הזמן בעולם.
בין לבין אני מנהלת חוות סוסים לנוער בצפון הארץ ונהנת מכל רגע. אהבה גדולה לסוסים ולאנשים משתלבת מצויין במקצוע הזה.
כמה פלפל צריך בחיים כדי לנהל את כל המקהלה הזו וגם להחזיק בית פחות או יותר לבד כי בעלי עובד בחווה שלנו כל היום מבוקר עד צאת אחרון הכוכבים. פלפל פלפל ועוד פלפל...
אגב, הוא תימני, וכמות הפלפל שעוברת פה מידי יום היא אסטרונומית.
הידד לסחוג, ועוד יותר הידד למשחות השיניים שמעלימות את הריח אחר כך :)
אופנה >>
לצפיה ב-''
17/04/2011 | 00:48
1
לצפיה ב-''
17/04/2011 | 10:16
3
לצפיה ב-''
17/04/2011 | 10:24
2
לצפיה ב-'הפלפל היווני שלי'
הפלפל היווני שלי
10/04/2011 | 17:32
5
2
כל מי שמכיר יודע שאף פעם אין לי אומץ לעשת דברים.. כלום, אפילו הכי קטנים ופיציים
אני פחדנית ברמות שלא יתוארו, בחיים לא תתפסו אותי מעשנת (עושה קמטים), שמה לק שהוא לא פרנץ' ולא אדום (לא מתאים לי לאאוטפיט) או רואה האוס (באמת באמת שאני מפחדת מדם).
ודווקא בגלל זה, החוויה הכי אמיצה שלי היא החוויה שלא אשכח לעולם.
זה קרה לפני שלוש שנים בטיול רווקות ליוון.. אתם יודעים איך זה בחו"ל, קצת אלכוהול, קצת שמש וים ואני והרסן משתחררים מעצמנו..
אז שם בדיוק זה קרה, אל יווני ניצב מולי, כולו שזוף, מסוקס, שרירי בעליל ושואת אותי משהו בשפת המקום.
לא הבנתי אף מילה (הוא כנראה דיבר בשפת האלים), חייכתי ואמרתי Only English.
הוא אמר, הפעם בשפת בני התמותה, שהוא רצה לשאול מה השעה, אבל הוא רואה שאין לי שעון.. חייך והלך.
לא עברה דקה, שמתי עליי את נעלי הים שלי, רצתי לכיוונו ותפסתי לו את היד השזופה שלו.
לחשתי לו באוזן שהתערבתי עם הבנות והפסדתי קשות בהתערבות.. כחלק מההפסד, עליי לנשק גבר לבחירתי..
אז אמרתי לו שהוא לבחירתי ושאין לו יותר מדי say בעניין..אז שישתף פעולה:)
אז הוא שיתף פעולה, אלוהים אדירים, הוא שיתף. עמדנו לנו שנינו באמצע שומקום ופשוט התנשקנו צרפתית/יוונית כמו שמעולם לא חלמתי.. ואפילו לא ידעתי איך קוראים לו!!
זה היה חלומי, אלוהי ובעיקר אמיץ... שישים שניות לקח לי להמציא תירוץ אמין, לאגור אומץ שנחבא בי כל השנים האלו והרבה אוויר... הרבה פלפל בקיצור.
מיותר לציין שהכל מתועד..ככה שברגעים שאני לא מאמינה לעצמי שזה קרה, אני פשוט שולפת הוכחות
אופנה >>
לצפיה ב-''
14/04/2011 | 20:10
9
לצפיה ב-''
16/04/2011 | 19:10
2
לצפיה ב-''
16/04/2011 | 21:55
2
לצפיה ב-''
16/04/2011 | 23:19
1
לצפיה ב-''
17/04/2011 | 11:14
3
לצפיה ב-'אפשר להעלות סרטון?קישור לחוויה'
אפשר להעלות סרטון?קישור לחוויה
11/04/2011 | 09:33
לצפיה ב-'פלפל!!!!'
פלפל!!!!
11/04/2011 | 11:08
6
1
בטח שיש לי פלפל למרות שלמראית עין אני ממש חנונית (טוב, אני באמת חנונית).
החוויות שמוכיחות זאת:
1. אני התחלתי עם בן זוגי (והוא לא היה בחור היחידי עמו התחלתי).
2. אני הצעתי לו נישואים (ואנחנו מתחתנים בעוד 5 חודשים!)
3. את ה"חלונות" בין שיעורים באוניברסיטה לעיתים הייתי ממלאת בסקס עם בן זוגי בשירותים של הפרופסורים (כי השירותים שם היו ממש מרווחים ונקיים, וגם כי זה מרגש יותר!!).
4. קפצתי לבריכה בחתונה של חברים, עם השמלה, האיפור והפן!
5. היה לי בוס ממש מטומטם ונוראי (היה מתנהג אל מי שתחתיו ממש לא יפה) אז בשיחה איתו בה הוא שיקר לי המון התעמתי מולו ואמרתי לו כל מה שחשבתי עליו ולא החסרתי מאום!

ועוד ועוד ועוד ואם אני אמשיך עכשיו אני לא אסיים!!!
ואני ממש רוצה את בגד הים של פלפל!!!! ואני גם צריכה, בגד הים האחרון שקניתי (לפני 3 שנים)כבר התבלה!
אופנה >>
לצפיה ב-' לייק'
לייק
13/04/2011 | 23:19
3
לצפיה ב-'לייק (מאד)'
לייק (מאד)
15/04/2011 | 11:15
לצפיה ב-''
15/04/2011 | 13:06
2
לצפיה ב-''
16/04/2011 | 23:30
3
לצפיה ב-' בעיקר על 4'
בעיקר על 4
17/04/2011 | 11:14
4
לצפיה ב-''
17/04/2011 | 13:33
1
לצפיה ב-'יש לי פלפל, וכשאין בנמצא בגד ים אז..'
יש לי פלפל, וכשאין בנמצא בגד ים אז..
11/04/2011 | 17:06
2
אני נכנסת למים בלי..

פעם אחרונה זה קרה בחו"ל, ממילא היו שם תיירות טופ-לס, ולא היה איתי בגד ים. היה נורא חם ורציתי להכנס לים לפני שממשיכים לטיול-עיר, אז פשוט הורדתי את הבגדים, נשארתי בחוטיני ונכנסתי למים כשאני משאירה את בן-זוגי ההמום על החוף..

חוץ מזה, בחיים לא אשכח את ההתרגשות שבקניית הביקני הראשון שלי שהיה בול כמו בפרסומת עם יעל בר זוהר (שהיא לבושה כמו ילדת פנימיה בריטית, ומבריזה מבית ספר כדי ללכת לשחות עם ליאור מילר) רק ששלי היה בכחול ולא באדום.

בגד ים אחר של פלפל שרכשתי בהמשך זיכה את המוכרת בחיבוק ענק! חיפשתי בנרות בגד ים מסויים: גזרה, הדפס ומידה, ועברתי משהו כמו 15 חנויות עד שמצאתי את המבוקש..
אופנה >>
לצפיה ב-'אני אישה קטנה מאוד ושמי פילפלת'
אני אישה קטנה מאוד ושמי פילפלת
11/04/2011 | 22:12
17
11
בכל שנה בסוכות אנחנו אורזים דברים לשבוע ונוסעים כל המשפחה המורחבת מהצד של האמא לים המלח,מקימים אוהל ענק עם כל הדברים שצריך.זה היה באחד הלילות , היו מלא תיירים וישראלים על החוף,חלקם ישנו חלקם חגגו והחלטנו כמה מהמשפחה לעשות קטע, התחלנו להכנס לים לאחר כמה דקות יצאתי בריצה מהמים ורצתי לאורך החוף בצעקות :"הצילו!!!יש דג ארסי במים" דוד שלי רץ והראה לאנשים דג גדול(אנחנו הבאנו) חלק מהתיירים והאנשים פשוט האמינו ,מיותר לציין שלא הפסקנו לצחוק כל הלילה, אחד מתחיל לצחוק ואז כולם ביחד.

אל תשכחו שבים המלח אין חיים,אז כמובן שאין דגים! :)

אז זה אחד מבין אלפי סיפורים שקורים עם המשפחה שלי המשוגעת והמצחיקה ואני בינהם המשתפית הראשית:פילפלת

אם היה אפשר להעלות סרטון הייתם רואים את הקטע אבל הנה תמונה מאותו יום.
אופנה >>
לצפיה ב-'לייק=]'
לייק=]
13/04/2011 | 02:08
1
לצפיה ב-''
14/04/2011 | 14:23
1
לצפיה ב-' חח מאוד מאוד מצחיק!!! :)'
חח מאוד מאוד מצחיק!!! :)
14/04/2011 | 23:00
1
לצפיה ב-''
14/04/2011 | 23:23
4
לצפיה ב-'לייקקקקקקק'
לייקקקקקקק
14/04/2011 | 23:33
1
לצפיה ב-''
15/04/2011 | 07:58
2
לצפיה ב-''
15/04/2011 | 16:29
בהצלחה!!!
אופנה >>
לצפיה ב-''
15/04/2011 | 17:35
3
לצפיה ב-' לייק:)'
לייק:)
15/04/2011 | 18:19
5
לצפיה ב-''
15/04/2011 | 20:56
5
לצפיה ב-''
17/04/2011 | 02:40
1
בהצלחוחה!!!
אופנה >>
לצפיה ב-''
17/04/2011 | 10:00
4
לצפיה ב-''
17/04/2011 | 10:20
לצפיה ב-' לייק לייק'
לייק לייק
17/04/2011 | 11:18
1
מצחיקים ביותר
אופנה >>
לצפיה ב-''
17/04/2011 | 22:30
1
לצפיה ב-''
18/04/2011 | 00:53
3
לצפיה ב-''
18/04/2011 | 01:00
3
לצפיה ב-'הפלפל שלי'
הפלפל שלי
12/04/2011 | 12:28
18
3
אני לא רוצה לעודד התנהגות זולה בקרב הגולשות אבל כשאני חושבת על הפלפל שלי אני מגלה שהוא מתבטא בעיקר בשעשועים עם בני המין השני..
לא דברים קיצוניים והיסטריים אבל משחקי טאקי שבהם אם הבחור ניצח הוא זכה בסקס, התמזמזות סוערת בחניון עם הבחור שפגשתי לפני רגע בפאב ואז המשך הלילה עם בחור אחר שפגשתי באותו הפאב ועוד כל מיני שטויות כאלה שהוסיפו עניין ופלפל לכמה ימים ורגעים בחיי, לחלקם השתיקה מאוד יפה
אופנה >>
לצפיה ב-' ואת בת 15?'
ואת בת 15?
12/04/2011 | 15:01
גם אם את יותר...
תחשבי שבנות אחרות ואף קטנות יותר קוראות את זה..
אופנה >>
לצפיה ב-''
12/04/2011 | 15:17
2
לצפיה ב-'וואו'
וואו
12/04/2011 | 18:35
9
3
די כבר להטיף בכל פעם שמזכירים את המילה "סקס".
אני מניחה שהכותבת לא בת 15 ("עם הבחור שפגשתי לפני רגע בפאב"), אבל גם אם כן- מה זה עניינכן בדיוק?
מותר לה להתבטא, מותר לה לכתוב דברים, וזה מה שהיא רוצה לכתוב עליו
די כבר עם משטרת הצניעות הזאת
אני לא רואה אף אחת קופצת ואומרת לכל בחורה שנייה ברחוב "וואו, מה זה המחשוף הזה?!" או "נראה לי ששכחת ללבוש מכנסיים היום", נכון?
אתן לא מכירות אותה ואין לכן את הזכות לשפוט אותה ולהגיד לה מה לכתוב ומה לא, בדיוק כמו שלא הייתן עושות את זה למישהי פנים מול פנים

ובקשר לזה שבחורות יותר צעירות קוראות את זה? נחשו מה- סקס זה בכל מקום. בטלוויזיה, ברדיו, בסדרות, בסרטים, בכל מקום שיש. כל כוכבות הילדים, כל המוזיקאיות, הכל מלא בזה. אז נראה לכן שדווקא ההודעה שלה זה מה שישנה?
אופנה >>
לצפיה ב-'כנסי,'
כנסי,
12/04/2011 | 23:35
4
2
כמו שלה מותר להגיד את מה שבא לה גם לנו (המתנגדים/ החבר'ה ממשטרת הצניעות/איך שלא תקראי לזה) מותר להגיד את מה שבא לנו!

לי אישית זה צורםםם לעין שמישהי שכתוב לה שהיא בת 15 כותבת ומדברת בפתיחות על דברים כאלה!
צר לי, זה מגעיל אותי לחשוב שמישהי בת 13 ואולי פחות תקרא את זה ותגיד וואו אני מה זה לא בעניינים אם כך בנות 15 אמורות להתנהג...

וכן, ידוע שיש סקס בכל מקום, אבל זו לא הנקודה
במקרה הזה היא מייצגת בנות 15, או יותר גרוע - מייצגת את הראי של בנות ה-15 בין אם היא באמת בגיל ובין אם לא!
אופנה >>
לצפיה ב-'אבל הקטע הוא'
אבל הקטע הוא
13/04/2011 | 10:19
3
2
שהיא מתבטאת פה באופן כללי, היא לא תקפה אף חברת פורום
וכמו שכשבנות מעלות דברים לשרשורי לבוש או מקומות כאלה, ואף אחת לא באה אליהן "וואו את מכוערת" "יא שרמוטה מה את מתלבשת ככה" וכו' (סליחה אם זה נחשב שפה לא נאותה, זאת הדגמה)
אז אותו הדבר פה.
אתן תוקפות אותה באופן אישי, וזה בדיוק ההבדל.
אני מניחה שיכולתן להגיב את אותו הדבר בצורה יותר רגועה ונחמדה, להסביר בדיוק את הטיעונים שלכן ולא ישר לקפוץ לשפה כזאת (או לצורך העניין, לסמיילי נגעל).

אישית זה מפריע לי לראות שככה תוקפים כותבת שבחרה לשתף דברים מסוימים..
ההנחה שלי היא שהיא לא בת 15 ושזה רק מה שכתוב לה בכרטיס
מה גם, שאני אף פעם לא נכנסת לכרטיסים של א/נשים לראות בני כמה הם, לא יודעת כמה זה רלוונטי ולרוב גם המידע שם לא נכון, ואני בת 16, אז אולי איך שהוא אני כן מייצגת את מדגם ה15-16, שלא יטרח להיכנס אל הכרטיס לבדוק בת כמה היא

זה חבל שכנגד "הסתה" אנחנו מגבילים את מספר הנושאים שאפשר לדון בהם.
היא לא כתבה משהו "סוטה" או רע. כל מה שהיא עשתה היה להזכיר סקס במה שהיא כתבה. אני בטוחה שלא הייתה לה כוונה רעה, וחבל שסתם תקפתן אותה
יכולתן גם להסביר בנועם
מה גם שאני חושבת שזה לגיטימי לחלוטין שהיא תכתוב על נושאים כאלה

סיימתי את דבריי
אופנה >>
לצפיה ב-'הם לא תקפו אותה:O'
הם לא תקפו אותה:O
13/04/2011 | 10:45
2
3
הם לא השתמשו בקללות וכדומה

אבל בכל אופן אני יכולה להבין את הטיעון שלך יש הרבה במה שאת אומרת
אופנה >>
לצפיה ב-'טוב עכשיו כשאני קוראת שוב'
טוב עכשיו כשאני קוראת שוב
13/04/2011 | 11:45
1
את מה ש shirhdag כתבה, זה באמת לא ממש תוקף אותה
אבל לא יודעת, זה ממש העביר לי תחושה לא נעימה, בנוסף לסמיילי של newKiticat..
בקיצור, עשה לי רע לראות את זה..
אופנה >>
לצפיה ב-' לא משנה.'
לא משנה.
13/04/2011 | 15:10
1
איש איש באמונתו יחיה ואת הכרטיסים שבא לו יקרא :)

אגב לא צריך להיכנס לכרטיס מספק לחיצה על הניק ניים..
אופנה >>
לצפיה ב-'אני לא חושבת שצריך לעודד'
אני לא חושבת שצריך לעודד
13/04/2011 | 15:45
3
3
משחקים עם גברים. בטח לא בפורום שהנושא שלו הוא לא "סקס".
וזה שרואים את זה בכל מקום- עדין לא הופך את זה לתקין.

אדרבא? שאהיה בוטה?
ההודעה הזו לא מציגה כמה "פלפל" יש לה. אלא כמה זנותית היא. הנה, אמרתי את זה ואני ממש לא מתכוונת להתנצל על זה. תקראי לי חסודה, קפוצה, מתחסדת, צבועה, מה שתרצו.
אבל אני ממש לא אוהבת את כל הקטע הזה של לנפנף בסקס, בטח לא מתחת לגיל 18.
אופנה >>
לצפיה ב-'למה?'
למה?
13/04/2011 | 21:29
2
1
רק לגברים מותר?
אופנה >>
לצפיה ב-'שלא יהיה ספק'
שלא יהיה ספק
13/04/2011 | 21:39
1
1
זה יותר מגעיל אותי כשמדובר בכל אותם טווסים.

(בעיקר כי אני מכירה הרבה כאלה בעברי שרק מורחים ואני לא מסוגלת לסבול אותם באופן אישי. )

מה לעשות אני שייכת לאסכולה שגורסת שלא הכל צריך להיות מיני. ואם כבר מיניות- אז היא הרבה יותר יפה, מינית,ובעיקר- מעוררת, כשהיא מרומזת.
אופנה >>
לצפיה ב-''
13/04/2011 | 23:20
3
לצפיה ב-'רק להרגיע את הרוחות'
רק להרגיע את הרוחות
13/04/2011 | 12:36
3
2
אני לא בת 15 אלא הרבה יותר בוגרת..
לא מתביישת בזה שבתקופה מוקדמת יותר בחיי, בה הייתי אמנם צעירה יותר אבל ממש לא קטינה, עשיתי גם קצת שטויות ונהניתי מהחיים.
תאמינו לי שלא התנהגתי בצורה זנותית ולא עשיתי שום דבר לא חוקי או לא מוסרי, הכל היה מתוך מודעות ובגרות ובאחריות, לא פגעתי באף אחד ולא עודדתי אף אחד לדברים נוראיים ואסורים.
עם כל הכבוד לכל ההטפות על התנהגות צנועה ומוסרית, סקס יש בכל מקום וזה מקיף את כולנו ואין שום רע בליהנות גם ממנו כל עוד הכל נעשה בטוב ובאחריות
די כבר עם התפיסה המצטדקת שלנשים אסור ליהנות מסקס אם הוא לא נעשה עם בן זוג קבוע ורציני בלבד..
צר לי אם פגעתי במישהו או אם יצרתי אצל מישהו תחושה שאני מעודדת ילדות צעירות לעשות סקס, אני ממש לא!
תאמינו לי שלמרות מה שמשתמע אולי, הסקס אצלי התחיל בגיל מבוגר יחסית ובגלל זה גם הגעתי לכל השעשועים האלה ממקום הרבה יותר בוגר ואחראי ולא ממקום ילדותי שמחפש להוכיח משהו או להתבגר מוקדם.
לא ממליצה לאף אחת לעשות סקס כל עוד היא לא מוכנה לזה או סתם בשביל להרגיש גדולה ולזכות בחיבה של בני המין השני, מטיפה תמיד למין בטוח ואחראי ובסה"כ אומרת לכל הנשים: תיהנו אבל באחריות

שיהיה לכולנו חג שמח
אופנה >>
לצפיה ב-''
13/04/2011 | 16:17
2
חג שמח!

כל הזמן יש לי דיונים עם בנים על זה ש"שלנשים אסור ליהנות מסקס אם הוא לא נעשה עם בן זוג קבוע ורציני בלבד.."
פשוט מעצבן!, לא שאני עושה את זה אבל זו דעתי חח
אופנה >>
לצפיה ב-'אני איתך מותק!'
אני איתך מותק!
13/04/2011 | 21:30
2
חג שמח
אופנה >>
לצפיה ב-''
18/04/2011 | 16:40
3
לצפיה ב-'זה לא קיצוני?'
זה לא קיצוני?
13/04/2011 | 23:17
אני לא רוצה לדעת מה כן
אופנה >>
לצפיה ב-''
15/04/2011 | 13:59
3
לצפיה ב-' של דוסיות '
של דוסיות
12/04/2011 | 16:58
1
5
סיפור קצת שונה...

אני גדלתי בבית חילוני ונכון להיום בהליכי התחזקות והתקרבות לדת (אבל לא קיצונית מדי, בינתיים...). שבת אחת מצאתי את עצמי בעיר הקודש טבריה במסגרת סמינר יחד עם עוד כמה בנות כמוני. בשבת עצמה, בין השיעורים והסדנאות הוקצבו לנו כשעתיים למנוחה ובין לבין החלטנו לנצל את הזמן הזה וללכת לבקר את הרבנית קוק, שגרה בקרבת מקום.

מצאנו את עצמנו, חבורה של בנות בסוף שנות העשרים לחייהן (חלק קצת יותר מבוגרות), חלק עדיין בעלות מראה "חילוני", כולנו עם ראש גלוי, נכנסות לחצר של הרבנית הידועה בעלת הייחוס המפואר והיא עצמה ללא ספק אשה עם המון המון פלפל. היא קיבלה אותנו בשמחה ובאהבה ומהר מאוד מצאתי את עצמי קוראת תהילים במרץ ובאקסטזה ופוצחת בריקוד סוער במעגל עם נשים שלא מכירה ובשירה נלהבת של שירי הלל, וכל זה בטבריה הרדומה בשבת בצהריים בשעות בהן היא אפילו יותר רדומה... חזרנו לסמינר מלאות באנרגיות ומחוזקות בעקבות הברכות שהרבנית הרעיפה עלינו, והרגשנו קצת כמו בפרסומת המיתולוגית של פלפל כשסיכמנו ביננו שלא נשתף את הרבנית שלנו איפה היינו "ליתר ביטחון"   

אופנה >>
לצפיה ב-''
17/04/2011 | 02:52
6
בהצלחה!!!
אופנה >>
לצפיה ב-'ליום הולדתי ה30 בקשתי מבעלי צניחה חופשי'
ליום הולדתי ה30 בקשתי מבעלי צניחה חופשי
12/04/2011 | 21:21
2
2
צניחה חופשית.
זו היתה ח ו ו י ה  של פלפל אמיתי
אופנה >>
לצפיה ב-'מהמם!'
מהמם!
13/04/2011 | 16:04
1
4
אני עשיתי גם לפני שנתיים צניחה חופשית, אחרי שנים של רצון לעשות שנעצר בגלל פחד עצום מזה...
בסופו של דבר, בזכות מאמנת אישית שהלכתי אליה באותה תקופה עשיתי את הצעד ונתתי לעצמי במתנה צניחה חופשית
היה.... וואו שתי שניות של פחד היסטרי ואחר כך רק עונג צרוף!
מומלץ בחום! חוויה שיש בה פלפל אמיתי וזיכרון מדהים לכל החיים
אופנה >>
לצפיה ב-''
17/04/2011 | 10:18
4
לצפיה ב-'הפלפל שלי בחיים'
הפלפל שלי בחיים
12/04/2011 | 21:55
1
2
הפלפל שלי מבוסס על יחסים אינטימיים עם בן הזוג.

סיפור שהיה כך היה:

נסענו לאמא שלי לסופ"ש ואמרנו לה שאנחנו הולכים לים. עלינו לחדר להתארגן ותוך כדי זה עשינו את מה שעשינו והיא נכנסה לחדר. היא ברחה מאוד מהר נורא נבוכה, וכמה דקות אח"כ, אחרי שסיימנו היא באה לדבר איתי על זה והסבירה שהיא רצתה לסגור את החלון ושהיא חשבה שכבר הלכנו לים. אז אמרתי לה שלא שמנו לב בכלל שהיא נכנסה כי.... ישנו. במקום לקבל את מה שאמרתי לה, היא עוד שאלה אותי "את בטוחה כי ראיתי...." כן, אני בטוחה אמרתי לה והיא עוד התעקשה איתי שהיא חושבת שהיא נכנסה לנו באמצע.
עזבי, מילא דיברת איתי על זה, אל תתעקשי על מה שראית.
אחרי שהיא נכנסה, לא ידעתי אם להמשיך... אבל זה שבן הזוג שלי לקח את זה ביותר קלות ממני, כאילו לא קרה שום דבר, שכנע אותי להמשיך עם ההתעסקות שלנו אחד בשני.

כשיצאתי מהחדר אז נתקלתי בה.

בהחלט חוויה שהעצימה את הפלפל שלי בחיים
אופנה >>
לצפיה ב-''
16/04/2011 | 21:56
1
לצפיה ב-'הפלפל שלי '
הפלפל שלי
13/04/2011 | 14:17
טוב נתחיל בלספר את האמת, והאמת היא שאני ממש פחדנית. ממש. ברמה שכל פעם שאני הולכת ברחוב בלילה (לילה מבחינתי = כל שעה בה יש חושך ) אני חייבת לדבר עם חבר שלי בטלפון.
לחבר שלי באיזשהו שלב נמאס והוא החליט לעשות מעשה.
ביום השנה שלנו (6 לפריל, בול לפני שבוע) הוא החליט להביא לי בין היתר גם גז פלפל, כדי שארגיש בטוחה...
בתור אנשים עם אייקיו של מנורת רחוב מקולקלת, החלטנו שיהיה ממש חכם אם ננסה את זה במרפסת שלו, בדיוק לפני שאנחנו יוצאים לחגוג את השנה שלנו!
אז עמדנו לנו ובשיא הבטחון ריססנו, סובבנו את הראש אבל מה... לא טרחנו לבדוק בדיוק לאן הרוח נושבת!
אני עוד איכשהו ניצלתי מזה בזכות חברי המושלם שדאג לכסות לי את העיניים, אבל גאון הדור החליט להסתכל (כדי לבדוק אם לגז יש צבע?? למה בעצם הסתכלת??) ובואו נגיד שגילינו למה גז פלפל הוא גז מדמיע
ניסיתי לקחת את הבחור לשירותים, בדרך הוא נתקל פחות או יותר בכל דבר שהוא יכל להתקל בו בדרך (ארונות, משקופים של דלתות, קירות...)
לפחות היה מצחיק

מאז אני מרגישה הרבה יותר בטוחה ללכת בלילה ברחוב, כי ללא ספק יש לי פלפל
אופנה >>
לצפיה ב-'בגדי ים בחינם!!!'
בגדי ים בחינם!!!
13/04/2011 | 17:37
2
כנסו לכאן ואם תאספו 350 לייקים תוכלו לזכות בבגד של פלפל בחינם!!! http://apps.facebook.com/vpilpel/index.php?id=1641...
אופנה >>
לצפיה ב-'סופ"ש מיוחד'
סופ"ש מיוחד
13/04/2011 | 18:30
אני וחברים שלי לפני כשנתיים החלטנו להוסיף קצת פלפל וחיות לחיים ולכן כול סופ"ש היינו עושים משהו אטרקטיבי אחר.
מה הכוונה?
* פעם אחת נוסעים לטיול טרקטרונים
* פעם אחת לטיול אופנים בהרי ירושלים
* טיול סוסים
* טיול רגלי
* לילה באוהל במדבר יהודה
וכו כו
לא תאמינו אבל הפעילות האטרקטיבית נמשכה במשך שלושה חודשים.
אחת התקופות המצחיקות והמשעשעות ביותר :)
מומלץ בחום מידי פעם צריך שובר שיגרה לחיים!
אופנה >>
לצפיה ב-'הניק שלי מוכיח הכככלללל!!!!'
הניק שלי מוכיח הכככלללל!!!!
13/04/2011 | 19:23
3
הניק שלי בשנים האחרונות, מוכיח טוב יותר מאיזה סיפור איזו פלפלית אני :D:D:D

פעם הייתי קטנה, ועדיין פלפלת, היום אני פלפלית מפולפלת!
חוויה שמוכיחה את זה-
פעם אני ו-4 חברים הלכנו לחפש עבודה. שלנו בעל חנות אם הו מעוניין, אמר שלא, התיישבנו ליד החנות בפיצריה, הוא קרא רק לי ואמר תבואי לעבוד את נראת פלפלית!!!!!
אופנה >>
לצפיה ב-'הפלפל שלי'
הפלפל שלי
13/04/2011 | 22:58
1
2
אני מאוד ידועה בהיותי חופשיה ומשוחררת..אחרי הצבא כולם אומרים בואו נטוס לתאילנד בואו נטוס לתאילנד וזה נמרח ולכל אחד התירוץ שלו
יום אחד קמתי ואמרתי לעצמי- עינת את נוסעת לתאילנד! קניתי כרטיס טיסה וטסתי ל-ב-ד לתאילנד למשך חודש ימים.
היה מטור, מלא אלכוהול, מלא אנשים חדשים,מלא דברים מצחיקים,וכן, באנג'י בהיותי שיכורה. (שלא נדבר על זה שנפלה לי החולצה בבאנג'י חח)
עד היום מלא חברים נשארו לי משם ומבקרת כל שנה.
גם קיעקעתי את שמי בתאילנדית על הרגל- יותר פלפלית מזה יש?
אופנה >>
לצפיה ב-'לתיקון החוויה קפצתי 3 פעמים נוספות.הנה הקעקוע'
לתיקון החוויה קפצתי 3 פעמים נוספות.הנה הקעקוע
13/04/2011 | 23:01
2
לצפיה ב-'הפלפל שלי '
הפלפל שלי
14/04/2011 | 01:41
1
2
אני נערה מתבגרת עם הורמונים משתוללים שבתיכון עכשיו !
כל החיים שלי הם פלפל אחד גדול !!!!
אופנה >>
לצפיה ב-''
16/04/2011 | 23:43
4
לצפיה ב-'פלפל אמיתי'
פלפל אמיתי
14/04/2011 | 14:21
אני חושבת בכללי שאני בחורה עם פלפל, וזאת לאור הכריזמה שלי. המוטו שלי בחיים הוא "You don't have fun until you go crazy"' וזה מתבטא בערך בכל מה שאני עושה בחיים. בין אם זה להנות עם חברים (אני מקפידה לצאת למסיבה לפחות פעם בשבוע), בין אם זה בצד האומנותי שלי (כמובן אופנה,שלדעתי באופנה אין "יותר מידי") ובין אם זה בחיי היום יום שלי שאני חושבת שיום ללא חיוך לא שווה כלום. התכונה הכי חזקה שלי היא ללא ספק המרץ והשמחת חיים :)
החוויה שהכי מוכיחה שיש לי פלפל בחיים היא כל השנה האחרונה, במקום להתבאס ששיחררו אותי מהצבא על רפואי בגיל 18 המוקדם (מידי!!!) תפסתי אומץ והלכתי להבחן לקורס הכשרת סטייליסטים בשנקר. אני כמובן הכי צעירה בקורס, ולהכנס לקצב החיים ולתעשייה הזאת היה וואחד מעשה עם פלפל...
אז זהו, אני מניחה שזה זה.
תמונה להמחשה- מאחורי הקלעים של ההפקה האחרונה שצילמתי.
אופנה >>
לצפיה ב-'לא תיכננתי להשתתף'
לא תיכננתי להשתתף
15/04/2011 | 14:14
3
2
אבל אחרי החוויה שעברתי אתמול בלילה אמרתי אין מצב אני לא משתפת =]

בבוקר היו לי השלמות קורעות תחת בבי"הס במתמטיקה.. בעיות מילוליות אחוזים וכאבי ראש
יצאתי מבית הספר ב17:30, שבשעה כזאת אין נפש חיה בסביבה!!
רכבתי על האופניים הביתה, הספקתי לנוח חצי שעה ולראות את הסוף המרגש של "הדייט שלי לחתונה",
לשנוא את אחותה הבלונדינית של השחקנית הראשית ולהתאהב בדלמורט מאלרוני המסוקס
טסתי מהבית לשבת על סושי עם ה-חברה וכמובן לחפור שעות
הגעתי הביתה סחוטה בסביבות 22:00 ככה...
ישבתי על המחשב ופתאום נכנס בי חשק מטורף להפוך את היום הזה לעוד יותר מנוצל וטוב,
נעלתי את הhavaianas החדשות והיפות שלי, הצטיידתי באוזניות החרושות ויצאתי לדרך
אמרתי לאמא שאני יוצאת (כמובן שלא אמרתי לה לאן כי היא הייתה כולאת אותי בבית עם סורגים)
והודעתי לחבר שאני בדרך אליו (שאגב לא ראיתי אותו כמעט חודש כי הוא גר 3 אוטובוסים ממני ואנחנו מתעצלים)
רכבתי בספרינט פשוט לא שמתי לב לסביבה, הייתי בHIGH כי לא עיכלתי את זה שאני אשכרה רוכבת על אופניים ב10 בלילה למקום שאני לא סגורה על עצמי שאני יודעת איך מגיעים אליו,
כשנשארה לי בקושי סוללה אחת בפלאפון, שאמא חושבת שאני יושבת ליד הבית עם חברות, ושבחוץ 13 מעלות ואני עם כפכפים!
למרות שכמעט נדרסתי ממכונית, ונתקעתי בעץ, הצלחתי להגיע בשלום
הסיבה שהחלטתי לשתף אתכן בחוויה שלי, היא שאיך ששרפו לי היריכיים כל הדרך מלפדל, הקור הנורא שהרדים לי את כפות הרגליים, והתחושה הכייפית והספונטנית וההתרגשות שעברה לי בלב,
ממש הזכירה לי את הטעם של פלפל חריף

אופנה >>
לצפיה ב-'נשמע שהיה לך ערב מדליק!'
נשמע שהיה לך ערב מדליק!
17/04/2011 | 00:43
לצפיה ב-''
17/04/2011 | 10:33
1
לצפיה ב-''
17/04/2011 | 13:32
1
לצפיה ב-'יש לי שאלה ממש חשובה'
יש לי שאלה ממש חשובה
15/04/2011 | 02:04
1
1
הרגע פירסמתי על הקיר את הבגד הים שאני מממממש חושקת בו
אבל לא הבנתי איפה צריכים לעשות לייק,על הפרסום עצמו או להיכנס לאפליקצייה או מה שזה לא יהיה ולעשות לייק לעמוד של פיפל?תודה
אופנה >>
לצפיה ב-'מתחת לפוסט שאהבת'
מתחת לפוסט שאהבת
15/04/2011 | 07:04
2
לצפיה ב-'הקץ לתור בשרותי הנשים'
הקץ לתור בשרותי הנשים
15/04/2011 | 11:03
2
3
שכתבתי פוסט על מצוקת הנשים ברותים הציבוריים. ההומור מצביע בעצם על התסכול על ההמתנה בתורים ועל רמת הנקיון בחלק מהשרותים. אך לטובת הנועזות שבכן הוספתי רעיון מעניין שלדעתי יקטין את הלחץ בטיולים ובמקומות הציבוריים.
הקישור http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=...
חג אביב שמח
נ.ב אתן מוזמנות להנות גם מיתר הרשומות ההומוריסטיות שלי.
אופנה >>
לצפיה ב-'אחלה רשומה'
אחלה רשומה
15/04/2011 | 17:53
קראתי צחקתי ונהנתי גם משאר הרשומות.

כדאי להכנס

יהודית
אופנה >>
לצפיה ב-'תנו לייק כדי שגם עוד נשים תשמענה על הרעיון'
תנו לייק כדי שגם עוד נשים תשמענה על הרעיון
18/04/2011 | 08:19
חג אביב שמח
שיהיה לנו אביב כל השנה
אופנה >>
לצפיה ב-'מה עם הזוכות?'
מה עם הזוכות?
20/04/2011 | 09:21
2

הודעות אחרונות

20:48 | 11.01.18 אורחים בפורום
13:57 | 20.12.17 אורחים בפורום
14:35 | 18.12.17 אורחים בפורום
14:54 | 24.10.17 אורחים בפורום
22:27 | 30.09.17 אורחים בפורום
11:12 | 25.06.17 אורחים בפורום
20:49 | 14.06.17 אורחים בפורום
07:49 | 01.06.17 אורחים בפורום
14:01 | 02.11.15 Happytom
17:34 | 27.10.15 חבקוק44
15:53 | 18.10.15 amitronen

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ