לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2848928,489 עוקבים אודות עסקים

פורום אופנה

עד כמה משפיעה האופנה על חיינו?מה מכתיבה לנו האופנה? מה אופנתי ומה לא?האם גם את/ה נפלת קורבן למחלת השופינג הנוראית? או שמא אתה עוד כבשה בעדר?תמונות, פפראצ'י, דיונים, תצוגות, משחקים,רק אצלנו בזיל הזול! או שלא כל כך בזול...

אודות הפורום אופנה

עד כמה משפיעה האופנה על חיינו?מה מכתיבה לנו האופנה? מה אופנתי ומה לא?האם גם את/ה נפלת קורבן למחלת השופינג הנוראית? או שמא אתה עוד כבשה בעדר?תמונות, פפראצ'י, דיונים, תצוגות, משחקים,רק אצלנו בזיל הזול! או שלא כל כך בזול...
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום אופנה! יש לשרשר כל שאלות שהיא אל "שרשור שאלות"; במידה ותרצו למכור פריט-לבוש כלשהו, פנו אל "שרשור מכירות"; רוצות להשוויץ בשופינג האחרון? פנו אל "שרשור התחדשויות"; פוסטים, או כל מה שרלוונטי לבלוגי-אופנה - אל "שרשור מקוון"; ולבסוף - כל דבר שקשור לאופנה אך לא מתאים לשרשורים שצוינו- נכנס ל"שרשור אוף"! תהנו. (:

המשך >>

לצפיה ב-' '
<< ההודעה הנוכחית
23/06/2010 | 13:53
114
357
החופש הגדול מתקרב, ואיתו אין-ספור ישראלים צעירים ונלהבים שטסים למקומות רחוקים, אקזוטיים יותר או פחות [ששש, אני התחלה של ספר]. ומי שמכירה את פורומנו החביב יודעת טוב מאוד מה זה אומר לגבינו: המון בנות שמחפשות מקומות שווים, אופנתיים ואם אפשר אז גם זולים ביעדיהן . אז בעצם, תחשבו על השרשור הזה כפעולה המונעת מראש התעצבנות כללית מעשרות, אם לא מאות, הבנות שהולכות רק לבקש עצה בחודשיים-3 הקרובים.
בשרשור זה אשרשר מספר מקומות [ערי בירה, בעיקר] בחו"ל, וכל אחת שהייתה מוזמנת לכתוב על מקומות שהיא חושבת ששווה להיות בהם ותרצה לחלוק אותם עם שאר חברות ואף חברי הפורום . אתן יכולות לכתוב סיכום שמכיל כל מיני מקומות שאתן ממליצות עליהם, ואתן יכולות אפילו לכתוב כמה הודעות, כשכל הודעה מתייחסת למקום אחר, עם דעה אישית עליו. הבחירה לחלוטין שלכן.

אז מה בעצם יכיל השרשור?
הוא יהיה המידעון כללי לאופנה, סטייל ושיק בנוגע לחו"ל. הרעיון הוא שכל פעם שמישהו מזמין כרטיס טיסה, הוא יכנס לשרשור הגדול שנעשה וימצא מקומות כיפיים ומומלצים להגיע אליהם.
חנויות.
קניונים.
אטרקציות.
פאבים.
מועדונים.
מוזאונים.
או בעצם, כל מה ששווה בעיר.
[ד"א, אתן גם מוזמנות להוסיף מקומות שהייתן ממליצות להתרחק מהם. ]

כמובן, במידה ופספסתי עיר, או שתרצו להוסיף עיר שהיא לא בירה בארץ המסוימת, אתן מוזמנות.

ולבסוף, אני רק רוצה לציין שזה לא המקום לשאול ספציפית על יעדים. אם יש לכן שאלה בנוגע למקום, אפשר לשאול אותה ב"שרשור שאלות" או להוסיף את העיר לרשימה.

סומכת עליכן ואוהבת אותכן, בנות!
תהנו, חן.
אופנה >>
לצפיה ב-' אמסטרדם, הולנד '
אמסטרדם, הולנד
23/06/2010 | 13:56
7
182
לצפיה ב-'אני טסה לאמסטרדם בחופש :)'
אני טסה לאמסטרדם בחופש :)
23/06/2010 | 22:51
64
אשמח להמלצות, אני עדיין לא יודעת כלום על המקום הזה!
אופנה >>
לצפיה ב-'אמסטרדם3>'
אמסטרדם3>
23/06/2010 | 22:56
56
ליד מוזיאון השעווה יש רחוב שפשוט מפוצץ בחנויות...אני הייתי
שם עם המשפחה(ואחים קטנים >< ) ובגללם היו לי שעה-שעתיים להיות שם
ובקושי הספקתי לקנות משהו ...
אין לי מושג איך זכרתי את השם של הרחוב אבל הנה מידע עליו -
http://www.sababa.nl/hb/todo-full/1627/
(יש שם גם אתר אינטרנט שמראה את כל החנויות שיש ברחוב! )
אופנה >>
לצפיה ב-'אמסטרדם אהבת חיי'
אמסטרדם אהבת חיי
24/06/2010 | 11:30
2
189
טוב אז כמובן שיש את כיכר דאם, ואיפה שנמצאת שם הכנסיה הענקית - משם יוצאים שתי רחובות - האחד kalverstraat, ה-רחוב לכל הקניות! יש כמה סניפים של H&M, SIX, זארה, ברשקה, פול&בר, חנויות נעליים, קליירס, פימקי... קיצררררר כל מה שרק באלכם (:
חייבת להמליץ על חנות לא ממש מוכרת - COOLCAT, יש דברים ממש יפים והמחירים לא ממש יקרים!
מהצד השני של הרחוב הזה (יעני אם מהכניסה לא הולכים אליו אלא לצד השני) יש עוד רחוב עם C&A וניו יורקר גם ועוד H&M כמובן

יש המון סיילים בקיץ, אני באתי ממש בסוף זתומרת רק לשאריות, אבל התמזל מזלי ובפימקי למשל קניתי שני ג'ינסים כל אחד ב10 יורו בערך, סנדלים ב5 יורו.. להיט חחח!

מבחינת תיירות אז כמובן כיכר דאם וכל מה שמסביב, מוזיאון השעווה נחמד מאוד, בית אנה פראנק לא לפספס! אמ מה עוד וואו אני לא זוכרת היית שם לפני שנתיים .. אה כן יש את מוזיאון ואן גוך ועוד איזה מוזיאון ליד, החלונות האדומים יש הרבה אטרקציות אז אין בעיה למצוא באינטרנט
אפילו סתם ללכת ברחובות באמת שזה פשוט חוויה, כל הקופי שופס - זה מרגיש נורא אקזוטי פשוט לראות אנשים מעשנים סמים
תהנוווו כל מי שטס לאמסטרדם פשוט עיר מדהימה!!!
אופנה >>
לצפיה ב-'אה ושכחתי להוסיף משהו חשוב'
אה ושכחתי להוסיף משהו חשוב
24/06/2010 | 11:44
66
ליד אותה כנסיה בכיכר דאם יש קניון גדול - שלא יטעה אותכם! אל תכנסו לשם, בזבוז זמן. אין מבחר גדול של חנויות, רק מנגו יקר בטירוף, ומותגים אחרים כמו לקוסט טומי הילפיגר ושטויות אחרות. אלא אם כן אתם כמובן יכולים להרשות לעצמכם ואתם מעוניינים במותגים האלה...
אופנה >>
לצפיה ב-'לגמרי coolcat ! הדברים שם מדהימים'
לגמרי coolcat ! הדברים שם מדהימים
24/06/2010 | 17:57
46
אם אתם בקטע של "טבע" יש איזה פארק ענק (ענק זה לא מילה) שמשכירים בואופניים ומטיילים וממ ממש מדהים שם !
באתר של למטייל אפשר למצוא את השם של הפארק ועוד מלא מלא אטרקציות, אמא שלי בנתה טיול של שבועיים בהולנד כולה רק מהאתר ..
אופנה >>
לצפיה ב-'תלכו לאזור JURDEN'
תלכו לאזור JURDEN
24/06/2010 | 16:39
70
זה אזור עם חנויות קטנות יפות ויקרות  בדרך ככל, אבל כיף להסתכל.
יש גם הרבה חנויות יד שניה גדולות עם פריטים ממש יפים.
ליד כיכר דאם יש גם כלבו גדול, לא הקניון שדיברו עליו פה, אלא ממש כלבו.
יש שם מותגים שווים במחירים יותר זולים מהארץ, מי שמעניין אותם מותגים, כמובן.
יש שם נעליים יפות וחנות ענקית של פורנרינה עם ג'ינסים מושלמים.
באמסטרדם הכי כיף לקנות חבילה של פטל ולאכול בפארק.

אל תשכחו לשכור אופניים. ולהיכנס לסופר. יש להם שם אוכל וגבינות שאין דברים כאלה, כולל מיץ סחוט טרי ואוכל מוכן מהמם.

אופנה >>
לצפיה ב-'אופניים '
אופניים
24/06/2010 | 18:26
25
חובה חובה חובה!
לשכור אופניים ליום ולטייל בכל הפארקים של העיר... פשוט מדהים, באמת
אופנה >>
לצפיה ב-' אתונה, יוון '
אתונה, יוון
23/06/2010 | 13:57
96
לצפיה ב-' בודפשט, הונגריה '
בודפשט, הונגריה
23/06/2010 | 13:57
1
217
לצפיה ב-'צריכה דחוף, אני שם עוד 4 ימים (:'
צריכה דחוף, אני שם עוד 4 ימים (:
24/06/2010 | 20:50
31
לצפיה ב-' בריסל, בלגיה '
בריסל, בלגיה
23/06/2010 | 13:59
4
30
לצפיה ב-'עוד עיר מדהימה'
עוד עיר מדהימה
24/06/2010 | 11:38
3
27
בבריסל הייתי רק יומיים וחצי - חצי יום בלבד של שופינג :'( אינוואי הייתי בקניון City2,ממה שראיתי שם הדברים המעניינים זה H&M, פימקי, SIX... זה קניון ממש ענק אז לא הספקתי לראות שם הכל
ומבחינת אטרקציות ותיירות
כל המרכז - מבנים נורא מרשימים, יש שם מוזיאון היסטורי כלשהו חביב, המון המון חנויות שוקולד אי אפשר להתאפק!, יש מוזיאון בירה ממש מגניב וגם מוזיאון שוקולד,אל תשכחו לאכול וופל בלגי (: יש את הפסל של הילד הקטן המשתין חחח קצת קשה למצוא אותו אבל הוא נחשב אטקרציה ממש גדולה
באותו יום שהייתי בבריסל היה משחק כלשהו של נברחת ברזיל נגד ניגריה, כל הרחבה המרכזית הייתה מלאה באוהדים בלגיים והמשחק שודר על מסך ענק חחח זה היה נורא חווייתי..
אופנה >>
לצפיה ב-'הוואפל בלגי בישראל,'
הוואפל בלגי בישראל,
24/06/2010 | 15:53
1
18
הרבה הרבה יותר מוצלח! וגם המשפחה שלי מבלגיה טוענת כך.
פשוט בגלל שהרבה יותר מעיזים עם פירות.. שוקולדים..
אופנה >>
לצפיה ב-'אזמה,'
אזמה,
24/06/2010 | 19:23
9
כאילו שזה לא כיף לקנות את הוופל הזה שהם מפוצצים בקצפת ובמלא דברים והוא נראה מהמם ולהצטלם איתו יושבים בכניסה של בניין ישן בבריסל אפילו אם הוא לא הכי טעים, והוא דווקא היה נחמד
אופנה >>
לצפיה ב-'בריסל דוחה..מבחינת אוכלוסיה היא כמו שכם'
בריסל דוחה..מבחינת אוכלוסיה היא כמו שכם
24/06/2010 | 19:12
29
לצפיה ב-' ברלין, גרמניה '
ברלין, גרמניה
23/06/2010 | 14:00
26
לצפיה ב-' דבלין, אירלנד '
דבלין, אירלנד
23/06/2010 | 14:01
1
27
לצפיה ב-'בואו נראה מה אני זוכרת...'
בואו נראה מה אני זוכרת...
25/06/2010 | 17:06
20
הייתי שם לפני שנה אז הזיכרון לא משהו.
בכל מקרה יש את הרחוב הראשי שנקרא Grafton ויש בו את רוב החנויות המעניינות.
יש את River Island שזו רשת מוכרת לדעתי בעוד מקומות באירופה, יש שם דברים יפים במחירים רגילים וקצת יותר.
יש את Pennys שזה כלבו כזה עם המון דברים זולים מאד, כמובן שלוקח זמן למצוא דברים גם שווים, אבל קיימים והרבה והם גם מחזיקים מעמד הרבה זמן! יש שם הלבשה תחתונה יפה מאד, וגם אקססוריז וקרמים ושטויות.
וזה מה שאני זוכרת בינתיים...
יש גם חנות שנקראת Vera moda שהיא ממש חמודה אבל אני לא זוכרת אם היא הייתה בדבלין או בעיקר אחרת באירלנד...
אופנה >>
לצפיה ב-' אוסלו, נורווגיה '
אוסלו, נורווגיה
23/06/2010 | 14:02
5
לצפיה ב-' אנקרה, טורקיה '
אנקרה, טורקיה
23/06/2010 | 14:03
4
לצפיה ב-' הלסינקי, פינלנד '
הלסינקי, פינלנד
23/06/2010 | 14:04
29
לצפיה ב-' וינה, אוסטריה '
וינה, אוסטריה
23/06/2010 | 14:05
3
50
לצפיה ב-'מלא מוסלמים,תתרחקו'
מלא מוסלמים,תתרחקו
25/06/2010 | 15:15
1
15
לצפיה ב-'מה הקשר...?'
מה הקשר...?
26/06/2010 | 16:45
10
לצפיה ב-'וואו!'
וואו!
26/06/2010 | 11:54
23
מה לא הייתי נותנת בשביל לחזור לוינה :)
איזו עיר מדהימה, הכול בה מרהיב ונהדר ונעים כל כך.
האמת שהייתי שם לפני שלוש שנים (הזמן רץ, אלוהים) ואני לא זוכרת בדיוק הכול לנקודות.
מבחינת מוזיאונים- אני זוכרת לטובה את ארמון שנבורן, שהוא נהדר ויש בו יצירות אומנות יפות, כמו הנשיקה של קלימט, אחד מהציורים היפים והאהובים עליי :)
חוץ מזה יש את הכיכר המרכזית של העיר שיש בה כנסייה נהדרת (לעזאזל, שכחתי את שמה..) ויש בה הרבה שופינג. שווה לטייל ברחובות מסביב בשביל חנויות קטנות יותר ומדליקות.
עיר נהדרת!
אופנה >>
לצפיה ב-' ורשה, פולין '
ורשה, פולין
23/06/2010 | 14:06
1
27
לצפיה ב-'אני נוסעת למסע באוגוסט אפשר המלצות?'
אני נוסעת למסע באוגוסט אפשר המלצות?
27/06/2010 | 14:56
6
לצפיה ב-' לוקסמבורג סיטי, לוקסמבורג '
לוקסמבורג סיטי, לוקסמבורג
23/06/2010 | 14:10
3
לצפיה ב-' ליסבון, פורטוגל '
ליסבון, פורטוגל
23/06/2010 | 14:11
55
לצפיה ב-' מונאקו '
מונאקו
23/06/2010 | 14:13
1
לצפיה ב-' מוסקבה, רוסיה '
מוסקבה, רוסיה
23/06/2010 | 14:14
12
לצפיה ב-' ניקוסיה, קפריסין '
ניקוסיה, קפריסין
23/06/2010 | 14:15
5
לצפיה ב-' סטוקהולם, שבדיה '
סטוקהולם, שבדיה
23/06/2010 | 14:16
24
לצפיה ב-' פראג, צ'כיה '
פראג, צ'כיה
23/06/2010 | 14:17
4
98
לצפיה ב-'זה כבר יותר טרי'
זה כבר יותר טרי
25/06/2010 | 17:13
2
32
בכיכר הראשית וברחובות וגם בכיכר ואצ'לב יש מלא מלא חנויות.
מהמוכרות יותר:
H&M,Next,New Yorker אבל באמת שהכל במרחק הליכה כזה ובמרכז אז צריך פשוט להגיע לשם ולהסתובב. ד"א יש שם באחד הרחובות ליד חנות אקססוריז מהממת שהכל שם נורא זול!
אופנה >>
לצפיה ב-'זוכרת במקרה את שם החנות או הרחוב?'
זוכרת במקרה את שם החנות או הרחוב?
26/06/2010 | 17:29
1
13
לצפיה ב-'לא... סורי'
לא... סורי
26/06/2010 | 21:42
4
לצפיה ב-'אני אשמח להמלצות!'
אני אשמח להמלצות!
26/06/2010 | 17:35
8
אחותי טסה בקרוב ואני מתכננת על זה שהיא תקנה לי משמה דברים..
אופנה >>
לצפיה ב-' פריז, צרפת '
פריז, צרפת
23/06/2010 | 14:18
5
42
לצפיה ב-''
24/06/2010 | 15:50
2
223
פריז אהובתי ...

כמובן נתחיל בהמלצות מאסט, כמו האייפל, שער הניצחון, ארמון וורסאי, מרכז פומפידו.  ולחובבות אופנה המוזיאון של ג'אן פול גוטייה !!!

אז ככה: בלי להתברבר בתחנת המטרו Chatlelet , שם עולים לרחוב rue de rivoli, וזה ממש "קניון" רחוב.. יפהיפה שם, כל הרשתות : H&M -סניף ענקי של שלוש קומות, ברשקה, c&a, ליוויס, גאפ, ספורה ענק, זארה ,חנויות נעליים מגניבות וייחודיות, פימקי, איקי. באחת הסימטאות בצד של h&m, יש כניסה לכיכר מדהימה שאפשר לשבת שם ולהינות, באיזור הזה יש גם קוקאי.  וכל מיני חנויות מיוחדות וצרפתיות.

יש כמובן את השאנז אליזה, ששם על הרחוב עצמו אפשר למצוא, ספורה, h&m, מאסימו דוטי, ועוד חנויות רגילות למנהיים, אני ממליצה יותר לעשות את הקניות בשאטלא מכוון שהרבה פחות עמוס והאווירה יותר נעימה (וגם התורים..) לשם יותר נחמד ללכת באחרה"צ יותר בשביל האווירה ולראות. באיזור השאנז אליזה יש שדרה שנכנסים עלייה ושם נמצאים כל מותגיי העל- שאנל, אמיליו פוצ'י, קלואה, דולצ'ה&גאבנה, ראלף לורן, ורסאצ'ה.. וכו'.

עוד רחוב שממש נהנתי בו נמצא בתחנת המטרו St. paul, סוג-של שנקין פריזאי. תענוג אמיתי להסתובב.. האווירה, הבלונז'רי והברסרים למנהיים.
החנויות בגדים שם מהממות ומיוחדות ומתאימות לבנות שאוהבות בגדים מיוחדים בסגנון של חנויות כמו "ביג טום", "אמה" אבל אי אפשר להשוות.. בוטיקים של בגדים צעירים מיוחדים ויפים. -יקר אפילו מאוד. בעיקר מייבאים שם אבל יש גם מעצבים צעירים. בשדרה יש קוקאי מהרשתות. באחת הסימטאות שם יש את חנות הדגל של בירקנשטוק שם אפשר לקנות בירקנשטוק במחירים שנומכים מהארץ, למשל הדגמים הרגילים של הפס אחד עם לקה ב40 יורו, ודגמים קצת יותר איכותיים כמו פס מעור הפוך ב60 יורו.

המלצה נוספת היא על חנות העודפים של קוקאי, חנות ענקית שמורכבת משני חלקים, דברים חדשים מהקולצייה הנוכחית וחצי שני בגדים יפים מאוד באיכות הידועה לשמה של קוקאי במחירים בין 20%-70%,  הכתובת היא 82 Rue Réaumur. בתוך שדרה נחמדה מאוד של סיטונאות ככה שאי אפשר יותר מידי להסתובב שם.

עוד חנות נפלאה זאת oysho למי שמכירה שזאת חנות אירופאית וכייפית להלבשה תחתונה ובגדים, לאוהבות את הפרטים הקטנים... חנות הדגל שלה נפתחה ממש עכשיו ב rue de rivoli.

-החנויות בפריז ביום ראשון סגורות! קחו זאת בחשבון... :)
בst. paul חלק מהחנויות פתוחות. אבל בכל מקרה ביום ראשון בפריז המוזיאונים בחינם, כדי להינות מזה קומו מוקדם בבוקר כי התורים ארוכים, מאוד.

המלצה נוספת היא בטח בפריז תתקלו הרבה בlongchamp שכובש את פריז.. הדגם le pliage המהממם.. אם תרצו לחזור אם אחד (או שתיים) במחיר קצת יותר נוח חכו לחזרה לשדה התעופה שם יש חנות תיקים שפטורה ממכס. עם כל הצבעים וכל הגדלים, אם אין בחנות למעלה יש עוד חנות למטה ממש לייד היציע של אל-על.

ולסיכום פריז היא כולה סביב ההנאות הקטנות של החיים .. הטראט בבולונג'רי והשוקו. פשוט עיר מדהימה ומיוחדת. שווה ללמוד צרפתית לפניי הביקור כי הצרפתים לא ממש חביבים לתיירים, מניסיון - זה אחרת לחלוטין שאני ניגשת באנגלית ושאמא שלי ניגשת בצרפתית יפה.

תהנו, ותתאהבו.
נ.ב כשאתם בוחרים בית מלון חשוב שהוא יהיה קרוב ונגיש לתחנת מטרו. תבררו את זה לפניי :)
אופנה >>
לצפיה ב-'*מכס=מע"מ.'
*מכס=מע"מ.
24/06/2010 | 15:59
20
וחוץ מזה אני רוצה להמליץ על מסעדה בשאן אליזה בשם pizza pino, יש שם פיצות מדהיימות! ובכלל האוכל בפריז מצויין. וגם הסושי .
אופנה >>
לצפיה ב-'חבל שלא רשמת את זה לפני שנסעתי..'
חבל שלא רשמת את זה לפני שנסעתי..
24/06/2010 | 19:08
16
ממש לא התלהבתי מפריז, אני בדר"כ דווקא ממש מאורגנת בקטעים האלה ובאמת שהתארגנתי מראש ואמנם הייתי רק יומיים, ואחד מהם היה יום ישר אחרי טיסת לילה, עדיין לא התלהבתי מי יודע מה..

אבל לתשומת ליבי לפעם הבאה
אופנה >>
לצפיה ב-'בקטנה כזה'
בקטנה כזה
24/06/2010 | 23:11
1
14
חנות שמוכרת בעיקר סנדויצ'ים אבל באמת שהכי טעימים בעולם,
בשאנז אליזה בצד שמאל של הרחוב אם אתם עומדים עם הגב אל שער הניצחון..אני לא ממש זוכרת את השם אבל יש להם לוגו אדום ענקי כזה והחנות נמצאת בערך בתחילת-אמצע שאנז אליזה
אופנה >>
לצפיה ב-'quick?'
quick?
27/06/2010 | 12:02
9
לצפיה ב-' קופנהגן, דנרמק '
קופנהגן, דנרמק
23/06/2010 | 14:19
27
לצפיה ב-' רומא, איטלה וקריית הוותיקן '
רומא, איטלה וקריית הוותיקן
23/06/2010 | 14:22
7
23
לצפיה ב-'אני טסה השנה לאיטליה '
אני טסה השנה לאיטליה
23/06/2010 | 20:44
18
לצפיה ב-'אניאני!'
אניאני!
24/06/2010 | 00:06
1
21
אבל לא לרומא, אלא לצפון איטליה- ורונה, מילאנו ונציה ופירנצה.
אופנה >>
לצפיה ב-'הייתי במילאנו, ונציה, ועוד מלא כפרים בצפון'
הייתי במילאנו, ונציה, ועוד מלא כפרים בצפון
27/06/2010 | 11:29
26
במילאנו יש רחוב ראשי שנקרא בואנו סיירס רחוב עם מלללא חנויות (ותיקים מזוייפים באמצע הרחוב שנמכרים ע"י סוחרים )
יש ליד הדומו הקתדרלה הראשית שלהם מרכז ענק שנקרא "ריינשיימה" קניון מותגים מטוווווורף
מעלף!
יש עוד לטייל בהרים כמו שאנחנו עשינו את הדולימיטים, ועיירות כמו בורגטו סרמיונה אגמים כמו קומו , לה גארדה בקיצור לא ישעמם לכם שם תעשו חיייייייים!
אופנה >>
לצפיה ב-'אני טסה לוונציה בספטמבר'
אני טסה לוונציה בספטמבר
24/06/2010 | 20:01
18
וואי, איזה כיף זה שאפשר לטוס מתי שבא לי כי...
איייןןןןןןןן יוווווותתתרררררררר בצצצצצצצצצצפפפפפפפפפפפרררררררררר!!!!
אופנה >>
לצפיה ב-'מחר טסה לרומא. חייבת המלצות והצעות'
מחר טסה לרומא. חייבת המלצות והצעות
25/06/2010 | 16:50
45
לצפיה ב-'קניון ברומא'
קניון ברומא
27/06/2010 | 09:57
164
קניון UROMA 2  קניון ענק יש בו הכלללל.
לא זוכרת בדיוק איפה נמצא....יש אוטובוס מאחת מתחנות המטרו.....שווה לבדוק...
אופנה >>
לצפיה ב-'עידכון על רומא ;)'
עידכון על רומא ;)
04/07/2010 | 12:17
637
אז חזרתי ממש לפני כמה שעות. היה מדהים.
כואב לי בכיס מאוד מאוד... בערך 3,000 ש"ח הלכו על שופינג(+40 יורו לעוד מזוודה כי פשוט לא היה עוד טיפת מקום במזוודה שלי...).
זה מסתכם ב: משהו כמו 12 מכנסיים, 2 ג'ינסים, 15 חולצות בערך, 3 זוגות נעליים, 3 תיקים, ארנק, חצאית, 2 שמלות, ואני לא רוצה להמשיך לספור כי זה גורם לי בחילה...
בכל מקרה.
ה-רחוב לקניות הוא ויה דל קורסו(2 סניפים של זארה, האחד 3 קומות והשני קומה אחת מאוד מאוד ארוכה. H&M, פרומוד, מנגו, והרבה חנויות ג'אנק נחמדות, וכמובן ספורה!!!!!), הוא נמצא במרחק 10 דקות הליכה מהמדרגות הספרדיות.
את רוב הקניות עשיתי שם, וביום האחרון עשיתי השלמות מאוד נרחבות באורומה דווה (euroma 2) שעליו נפלתי בדיוק ביום של המכירות הגדולות, הכל ב50%. (מטרו קו B מהטרמיני לeru palasport - משם קו 777 לתחנה oceano pacifico, קצת הליכה ומגיעים. לגמרי שווה את זה) (גם כמובן שלל מותגים, זארה פול אנד בר H&M פרומוד ברשקה ועוד ועוד.. ועוד חנות נחמדה בשם טרנזיס משהו כזה שמוכרת הלבשה תחתונה מדליקה(:)
הייתי גם בפירנצה יום אחד ועשיתי גם שם הרבה קניות אבל אין לי מושג באילו רחובות.
ויה נאציונל גם רחוב נהדר לקניות, כמעט ואין מותגים אבל הרבה חנויות נחמדות מאוד.
רומא פחות יקרה מהארץ מבחינת קניות, כל המכנסיים שקניתי לא עלו על 15 יורו, בהנחה שהיורו יושב היום על פחות מ5 שקל - פחות מ75 ש"ח למכנס. הקנייה הכי יקרה שלי הייתה שמלה ב36 יורו ואלוהים כמה שהיא שווה את זה... וכמובן בירקנשטוק ב50 יורו, גם לגמרי שווה את זה.
ביום ראשון יש שוק שנקרא porte portesa והוא ממש נחמד. המון זוגות נעליים, חולצות, שמלות, מכנסיים, משקפי שמש וכדומה.. - אני קניתי שם תיק וארנק שעלו יחד 20 יורו, ו4 משקפי שמש ב10 יורו(נניח 13 ש"ח למשקף?)
בקיצור, רומא מדהימה וכמעט ולא יצא לי לראות אתרים.
עוד רחוב נהדר שלא יצא לי להיות בו אבל שמעתי עליו הרבה - via del marconi, הוא מחוץ לעיר - ב"רומא החדשה"
וגם via tuscolana.
תבלו!:)
אופנה >>
לצפיה ב-' רייקיאוויק, איסלנד '
רייקיאוויק, איסלנד
23/06/2010 | 14:23
42
לצפיה ב-' נסאו, איי בהאמה '
נסאו, איי בהאמה
23/06/2010 | 14:27
20
לצפיה ב-' מקסיקו סיטי, מקסיקו '
מקסיקו סיטי, מקסיקו
23/06/2010 | 14:31
5
לצפיה ב-' הוואנה, קובה '
הוואנה, קובה
23/06/2010 | 14:31
1
לצפיה ב-' סן חוסה, קוסטה ריקה '
סן חוסה, קוסטה ריקה
23/06/2010 | 14:33
6
לצפיה ב-' ספרינגפילד, איליניו ושיקגו '
ספרינגפילד, איליניו ושיקגו
23/06/2010 | 14:38
7
לצפיה ב-' הונולולו, הוואי '
הונולולו, הוואי
23/06/2010 | 14:39
4
לצפיה ב-' בוסטון, מסצ'וסטס '
בוסטון, מסצ'וסטס
23/06/2010 | 14:44
2
לצפיה ב-' אולבני, ניו יורק וניו יורק סיטי '
אולבני, ניו יורק וניו יורק סיטי
23/06/2010 | 14:46
2
5
לצפיה ב-'כתבתי פוסט עם המלצות לניו יורק'
כתבתי פוסט עם המלצות לניו יורק
26/06/2010 | 11:40
19
כל מי מתכוון לנסוע מוזמן להציץ

פוסט ניו יורק
אופנה >>
לצפיה ב-'meme!'
meme!
28/06/2010 | 20:49
3
לצפיה ב-' קרסון סיטי, נבדה ולאס וגאס '
קרסון סיטי, נבדה ולאס וגאס
23/06/2010 | 14:47
2
לצפיה ב-' סנטה פה, ניו מקסיקו '
סנטה פה, ניו מקסיקו
23/06/2010 | 14:48
6
לצפיה ב-' פילדלפיה, פנסלבניה '
פילדלפיה, פנסלבניה
23/06/2010 | 14:48
6
לצפיה ב-' קליפורניה:'
קליפורניה:
23/06/2010 | 14:51
1
3
סקרמנטו.
לוס אנג'לס.
סן דייגו.
סן פרנסיסקו.
סן חוזה.
אופנה >>
לצפיה ב-'אני אהיה בסן דייגו'
אני אהיה בסן דייגו
24/06/2010 | 10:35
16
אשמח להמלצות! :)
אופנה >>
לצפיה ב-' סידני, ניו סאות' ויילס '
סידני, ניו סאות' ויילס
23/06/2010 | 14:56
1
לצפיה ב-' קנדה: '
קנדה:
23/06/2010 | 14:59
3
4
אוטווה.
טורונטו.
מונטריאול.
אופנה >>
לצפיה ב-'בעיקר מונטריאול אם אפשר '
בעיקר מונטריאול אם אפשר
23/06/2010 | 16:39
6
אני טסה עוד יומיים וזה מאוד יעזור חח
תודה!
אופנה >>
לצפיה ב-'גם וונקובר בבקשה!:)'
גם וונקובר בבקשה!:)
24/06/2010 | 17:22
1
7
אם מישהי טסה לשם במקרה אני יכולה לספר לה על כמה מקומות שאני כבר ראיתיץ
אופנה >>
לצפיה ב-'תספרי....'
תספרי....
24/06/2010 | 21:49
3
לצפיה ב-' ספרד:'
ספרד:
23/06/2010 | 15:07
6
10
מדריד.
ברצלונה.
פלמה דה מיורקה.
אופנה >>
לצפיה ב-'ברצלונה:'
ברצלונה:
23/06/2010 | 19:11
1
106
חנויות ספרדיות שיש גם בארץ- ספרינגפילד, זארה, ברשקה, פול אנד בר, מנגו, מאסימו דוטי, H&M. זולות בערך ב20 שקל מהארץ. יותר מבחר. יש בכל חור.
בנוסף יש את oysho- חברת אחות של זארה ושות', משווקת בעיקר הלבשה תחתונה במחירים זולים ויש להם גם קצת בגדים.

ואת stradivarious, חנות שמזכירה את הסגנון של ברשקה\פולאנדבר אבל בסגנון קצת שונה. קניתי שם בזמנו ג'ינסים ב110 שקל, מחיר מלא. לא הנחה
leftie's מעין סוג של חנות עודפים אם יורשה לי לקרוא לה ככה. יש פריטים ממש זולים, עודפים של זארה ואחיותיה. למיטב ידיעתי משנים להם את התג לlefties. על החשבונית כתוב אינדיטקס (הקונצרן של זארה ושות')
claires מי שלא מכירה יש שם תכשיטים\תיקים\נעליים\דברים לשיער ופיצ'יפקס. במחירים לא יקרים.
sephora חנות לבשמים, קרמים סבונים ואיפור. מוכרים מוצרים שלהם ומוצרים של חברות אחרות. המוצרים שלהם לא נוסו על בעלי חיים

טופשופ נתקלתי רק בסניף אחד, והוא היה יבש.

מרכזים חשובים:
maremagnum- קניון מדהים לדעתי, הוא פתוח ויש בו מבחר גדול של חנויות, ממה שאני זוכרת: לפטיז, פולאנדבר, זארה, ברשקה, H&M, קוויקסילבר, GAME, סטראדיבאריוס, קליירז. יש שם גם האגן דאז ובן אנד ג'ריז מאחורי הקניון יש רחבה כזאת שיש שם מקדונלדס, רשת מזון מהיר בשם PANS די נחמדה, ואיזה פאסט פוד\מסעדה איטלקית נחמדה שראיתי שם פעם 2 בנות הולכות מכות
הקניון הזה הוא ממש על הים, בסוף רחוב לה רמבלה.
ליד הקניון יש את המוזיאון התת ימי- לדעתי ביזבוז זמן.

* לה רמבלה הוא רחוב ראשי בחלק הישן של ברצלונה, מומלץ מאוד להיזהר שם מכייסים, הם יצירתיים שאין דברים כאלה.
לא ממליצה במיוחד לנסוע במטרו, די מפחיד שם.. מניסיון
על הלה רמבלה יש בעיקר אמנים שעושים שטויות כמו פסלים שלא זזים או ריקודי רחוב. תיזהרו מהתהקלויות, כייסים קופצים על ההזדמנות.
ליד הלה רמבלה יש רבעים כמו הרובע הגוטי, אני אישית ממש לא אהבתי וגם די מסריח שם, אבל למי שאוהבת לנסות דברים חדשים, יש שם המון חנויות קטנות חלקן עם דברים נחמדים.

כיכר קטלוניה- יש שם מרכז קניות נחמד, אין בו יותר מדי אבל כן יש שם *ספורה* 2 קומות. אחלה חנות שווה לקפוץ. ברחובות שמסביב יש לכן זארה, אוישו, טופשופ וכו'. קשה לפספס. זה ליד בורגרקינג גדול אם לא השתנה משהו. קטלוניה היא בדיוק בצד השני של הלה רמבלה. קשה לפספס

לכיוון קטלוניה על רחוב הלה רמבלה יש רחוב שאני לא בטוחה בשמו- אולי ריבולי, אם הולכים מכיוון הים הוא מצד ימין, בו יש המון רשתות כמו אלה שכבר רשמתי.
כל חנות כזאת עם מינימום 2 קומות

זה מה שזכור לי מברצלונה,
תהנו!

** אני ממליצה לכן לעשות גוגל על כל דבר שאתן רוצות לדעת בנוסף. מבחינת כתובת\שעות פתיחה וכו'.
* מי שאוכלת כשר\צמחוני\טבעוני וגם מי שלא רוצה לקנות משהו מעור\פרווה ממליצה בחום לרשום כמה מילות מפתח בספרדית כדי להסביר להם מה אתן לא אוכלות, שלא יהיו הפתעות.
אופנה >>
לצפיה ב-'פול&בר בברצלונה זה חצי מחיר מבארץ!'
פול&בר בברצלונה זה חצי מחיר מבארץ!
27/06/2010 | 14:07
31
קניתי אותו זוג מכנסים (בצבעים שונים) בארץ ובברצלונה וזה היה בדיוק חצי מחיר. בכללי הרבה יותר זול שם
אופנה >>
לצפיה ב-'בצלונה'
בצלונה
23/06/2010 | 21:02
2
61
הרחוב הראשון זה "פסאז' דה גרסיה" שיוצא בכיכר קטלוניה (הכיכר הכי מפורסמת ובעצם היא מרכז העיר) ובו יש הכל, H&M , זארה, מנגו ועוד הרבה חנויות מעצבים- סוג של כיכר המדינה אבל יש בו גם את רשתות הכלבו הגדולות.

גם מסביב לכיכר קטלוניה עצמה יש לא מעט חנויות, זארה (שבאופן כללי יש כל שני מטר), H&M C&A ספורה ועוד כל מיני.

מכיכר קטולוניה גם יוצא רחוב הרמבאלה, שזה ה-רחוב של התיירים שבימי ראשון יש בו הרבה דוכנים וממנו גם נכנסים לרובע הגותי (המדהים!- שווה כמה שעות) שגם בו יש את כל החניות כולל סטראדבידריוס וברשקה (שתיהן חניות בת של זארה)

בסוף הרמבאלה יש את הקניון הצף שפתוח גם ביום ראשון (אחד הדברים היחידים) שגם בו יש ה-כ-ל!!! אולי חוץ מזארה אבל הרבה חנויות אחרות שמפצות על כך.

אני הייתי בברצלונה יומיים וחצי וקניתי איזה 15 פריטים והמחירים מעולים- חוץ מפול אנד בר שזה ממש כמו באץ א אפילו קצת יותר יקר.

מוזיאונים:
גם מוזיאונים לא חסרים בברצלונה. יש את מוזיאון פיקאסו המרשים ואם אתם כבר באזור אז אל תוותרו על מוזיאון הטקסטיל שבדיוק מולו ויש שם חנות מזכרות מעולה. יש גם את המוזיאון לאומנות קלטנית שבאזור כיכר אספניה- מול מלון פלאזה. גם אם אתם לא מבקרים במוזיאון עצמו מומלץ לקחת את הקרונית לראש הגבעה ומשם לרדת ברגל דרך הגנים הקסומים והמיוחדים עד לרחבת המוזיאון. אפשר לעשות זאת בשעות הערב ואז להגיע למופע של המזרקות המרקדות ונוצרת חוויה מאוד מיוחדת. חוץ מזה ברצלונה כולה היא מוזיאון לארכיטקטורה מהרובע הגוטי, בתי הארט נובו הקלאסיים וכמובן הבניינים של גאודי. אני ממליצה במיוחד לבקר בסגרדה פמיליה כי עד שאתה לא שם אתה לא מבין את האמביציה של הבן אדם ואת טירוף הפרוייקט. אם אתם כבר שם אז כדאי לעלות לאחד הצריחים.

אוכל ובילויים:
ברור שיש את רחוב הרמבלה אבל רוב מה שתמצאו שם זה מלכודות תיירים והרבה מטוגנים. בכל זאת לא לוותר על שוק הבוקרייה שם גם אפשר לקנות פירות טריים, שוקולדים ושייקים כסוג של ארוחה. אם אתם מחפשים משהו קצת יותר מיוחד ומתוחכם אז אפשר ללכת לאזור הברצלונטה (מסעדות יותר יוקרתיות במגוון סוגים) וליד זה מתחם הוילה אולימפיקה שם יש מסעדות, בתי קפה, בארים, מועדונים וגם את הקזינו של ברצלונה.

מקווה שעזרתי, תהנו...
אופנה >>
לצפיה ב-'סטראדיבאריוס וברשקה לא חנויות בת של זארה'
סטראדיבאריוס וברשקה לא חנויות בת של זארה
23/06/2010 | 23:29
1
215
ברשקה חנות אחות (ביחד עם אוישו, מאסימו דוטי ופולאנדבר) של זארה מהקונצרן אינדיטקס
סטראדיבאריוס חנות בפני עצמה.

אופנה >>
לצפיה ב-'בנות, אחיות, גיסות- לא משנה'
בנות, אחיות, גיסות- לא משנה
24/06/2010 | 00:15
21
אבל עד כמה שאני יודעת גם סטראדבידריוס שייכת לאותו קונצרן, או לפחות הייתה שייכת.
אופנה >>
לצפיה ב-'פלמה דה מיורקה מישהי?'
פלמה דה מיורקה מישהי?
25/06/2010 | 16:42
27
או קוסטה בראווה..
אופנה >>
לצפיה ב-' בריטניה:'
בריטניה:
23/06/2010 | 15:21
14
10
לונדון.
מחוז אקסס.
מנצ'סטר.
ליברפול.
קיימברידג'.
בריסטול.
אוקספורד.
וינצ'סטר.
ברמינגהאם.
לידס.
אופנה >>
לצפיה ב-'לונדון:'
לונדון:
23/06/2010 | 19:32
6
51
בואו נתחיל מזה שיש אתר נחמד שקוראים לו street sensation, בו אפשר לראות חלקים של רחובות ולראות מה יש בהם.

רחובות ואיזורים שכדאי לבקר בהם מבחינת שופינג:
oxford street
רחוב ענק עם המון חנויות, אפילו כפילויות של חנויות, שמתפרס על 3-4 תחנות טיוב אם אני לא טועה. marble arch, oxford circus, bond street, tottenham court road.

חנויות שיש שם- פרימרק (תחנת מרבל ארץ'), H&M, טופשופ חנות של 4 קומות אם אני לא טועה, מיס סלפרידג' שממש צמודה אליה, אורבן אאוטפיטרס, גאפ, ברשקה, מנגו, זארה, פול אנד בר, קליירז, מאסימו דוטי, dorothy perkins, new look, next, schuhועוד ועוד ועוד.
באמת שקשה לפספס משהו אם הולכים את כל הרחוב (בחלקים כמובן, זה אמור להיות מהנה לא סבל )

carnaby street
רחוב שקל לפספס אבל תחפשו אותו במפה, אם אני לא טועה הוא יוצא מאיפשהו מאוקספורד..
יש שם וואנס, von dutch, נעלי office, schuh, ועוד כמה מותגים טיפה יותר יקרים.  לא רחוב הכרחי לביקור.

high street kensington
רחוב שאני מאוד אוהבת, הוא קצת כמו אוקספורד מבחינת מבחר אבל יותר רגוע
יש שם אמריקן אפרל, טופשופ, אורבן אאוטפיטרס, uniqlo, ניו לוק, נקסט ועוד. לדעתי זה רחוב נחמד ושינוי חביב מאוקספורד.

covent garden
ה-מקום שלי. מצריך טיפה יותר סיבובים אבל כל כך נחמד לטייל שם.
יש שם ניין ווסט, אקססוריז, מונסון, כמה מותגי יוקרה, שוק חביב. יש באמצע רחבה עם 2 קומות, פסאז'ים נחמדים עם חנויות קטנות.
אם ממשיכים ללכת לכיוון ימין אחרי הרחבה, מגיעים לרחוב קטן עם H&M (כמובן..), מיס סיקסטי ועוד כמה חנויות נחמדות.

camden town
טיפה יותר רחוק משאר המקומות התיירותיים אבל בהחלט שווה לבקר.
יש שם שוק (תזהרו, כייסים) שניתן להתמקח על דברים. יש מציאות!
אם אתן יוצאות מתחנת הרכבת לכיוון ימין וממשיכות עם הרחוב, יש על הרחוב א' כל חנות עודפים של ALDO. נדרשת חפירה כדי למצוא משהו.
עם הרחוב יש חנויות קטנות שמוכרות כל מיני דברים שיכולים להיות או מגניבים או מכוערים אש, תלוי בכן.. גם שם ניתן להתמקח על המחיר.
עד הגשר יש גם חנות ששמה all saints, קצת יקרה דברים נחמדים ביותר.. שלא מתאימים לכל אחת :) תנסו את האוכל בשוק, הוא ממש טעים. והכיסאות מגניבים!
אם תעברו צד ותלכו לכיוון פנים הנהר תגלו איזור חביב ושקט שיש בו חנויות וינטאג' קטנות והמוכרים שם ממש נחמדים ואדיבים.
לכיוון חזור תמשיכו קצת ותפגשו עוד סניף של H&M. מרגש

westfield הקניון הכי גדול באירופה
אני הייתי שם פעם אחרונה 8 שעות. לא מגזימה.
קניון גדול שיש בו כמעט הכל. מה שרק עולה בדעתכן. לפרט? נו.. H&M, טופשופ, אול סיינטס, ניו לוק, זארה, פול אנד בר, ברשקה, הוליסטר (!!) למי שאוהבת אברקרומבי. בעיצוב בקתה קטנה מול מתחם האוכל, חנות ספרים WH smith, דורותי פרקינס, נקסט, וכו' וכו' וכו'.

* בבקשה אל תשאלו איפה בדיוק כל דבר נמצא. גוגל עושה את העבודה, וזה מניסיון אישי
אני צריכה לעוף אבל אם אני אזכר בעוד דברים אני ארשום.

תהנו
אופנה >>
לצפיה ב-'כמו שנאמר, לייק!'
כמו שנאמר, לייק!
23/06/2010 | 23:16
11
כל מה שצריך לדעת על לונדון נראלי כתוב פה..
מאוקספורד סטריט יוצא רחוב Regent שהוא גם נורא נחמד עם כל החנויות הרגילות ובאחת הפניות שם יש את אברקרומבי ...
חוץ מזה, ווסטפילד באמת קניון אדיר... הזמן עף שם בלי להרגיש בכלל! יש שם הכל

אה ועוד דבר, ברכבת תחתית יש תחנות עם הרבה מאוד התקהלויות (אוקספורד סירקס למשל)..אז תיזהרו מכייסים! הם נורא זריזים ומוצאים מה שהם צריכים בלי שתרגישו..

תהנו!
אופנה >>
לצפיה ב-'וואו - ממש תודה !! '
וואו - ממש תודה !!
25/06/2010 | 15:26
1
8
איזו השקעה !

בכל מקרה, אני ממש מקווה להיות באוקספורד סטריט , באמת יש שם טונה דברים כי אני טסה לסאמר סקול בנורת'המפטון שלושה שבועות ומקווה שייתנו לנו שם זמן חופשי לשופינג
אופנה >>
לצפיה ב-'אני הייתי לפני שנתיים בסאמר סקול'
אני הייתי לפני שנתיים בסאמר סקול
26/06/2010 | 15:59
11
נתנו לנו זמן חופשי באוקספורד סטירט ובcovent garden [ועוד מקומות שלא בלונדון וכאלה..] רק קחי בחשבון- יש קצת מאוד זמן, בדר"כ שעתיים ולא מספיקים כלום! אז תיהיה יעילה אם באלך לעשות שופינג נורמלי
אופנה >>
לצפיה ב-' תנקס (: '
תנקס (:
25/06/2010 | 20:35
5
גורם לי לרצות לחזור לשם כ"כ!
אופנה >>
לצפיה ב-'עוד בנושא'
עוד בנושא
28/06/2010 | 15:56
1
10
טיפים כאלה למי שנוסעת:

- אם אתן הולכות להיות בסביבות השבוע בלונדון, תעשו כרטיס oyster. הוא טוב לרכבת התחתית וגם לאוטובוסים. אפשר לעשות כרטיס לפי איזורים. 1+2 הוא איזור חובה ואי אפשר רק ל1 או משהו. זה הכרטיס הכי הכי משתלם שיש, נותן לנסוע כמה שרוצים בתקופה שבו שילמתם עליו.
* חשוב מאוד: ביום האחרון ובנסיעה האחרונה שלכן עם הכרטיס תחזירו אותו לקופה. מקבלים החזר של 3 פאונד לפחות. (אני משום מה קיבלתי החזר של 7 פאונד ביום האחרון. אולי כי עוד נשארו לי בו נסיעות)

- אם אתן סטודנטיות תוציאו כרטיס סטודנט באיסתא. זה עולה 50 שקל וזה לרוב משתלם לעשות. עם הכרטיס יש הנחות במוזיאונים, חנויות, מסעדות ושאר מקומות.
כדאי לבדוק מראש אם זה משתלם לכן, למרות שאלו רק 50 שקל והכרטיס תקף לשנה. זה אגב משהו שאפשר לעשות לא רק באנגליה, אלא בכמה מדינות. חפשו באתר של איסתא

- בלונדון רוב המוזיאונים בחינם. לפעמים יש מוזיאונים שהם בחינם ויש בהם תערוכות בתשלום, כמובן שלא חובה להיכנס אליהם.
מוזיאון הטבע הוא מוזיאון שאני ממש אוהבת, בתור בנאדם שלא מת על מוזיאונים נחמד להיות שם, תמיד כשאני באה לשם יש תערוכות שונות (שם הכל בחינם), מוזיאון שמתאים לילדים.
מוזיאון המדע גם בסגנון, ממש באיזור של מוזיאון הטבע
ויש את מוזיאון V&A (ויקטוריה ואלברט) מוזיאון אופנה ואמנות שנמצא גם באיזור של המוזיאונים הקודמים.
עוד מוזיאון בחינם שאני זוכרת הוא המוזיאון הבריטי שנמצא אם אני לא טועה בראסל סקוואר. מוזיאון ענק על ההסטוריה של אנגליה.
בעיקרון פשוט תחפשו, יש המון. מעבר לזה יש מוזיאונים בתשלום סמלי ששווים ביקור כמו TATE MODERN וTATE
מוזיאון צעצועים, מוזיאון כלי תחבורה ועוד ועוד

- אם תקנו אוכל מוכן בסופר (יש מחלקה שלמה של סנדויצ'ים, פסטות סלטים ועוד- מגוון לאללה) בערב, יהיו לכם מבצעים והנחות על האוכל.
יש גם אוכל כשר!

- יש בלונדון המון פארקים נחמדים אבל אם יש זמן רק לאחד זה לגמרי לגמרי kew gardens! נסיעה קצרה ברכבת, מקום מדהים וענקי, גן בוטני מהמם.
חובה לפחות חצי יום להקדיש למקום. אפשר לעשות שם פיקניק. המקום הזה לוקח כל פארק וגינה אחרת בלונדון. יש הנחה לסטודנטים

- ממש אבל ממש אל תמירו כסף באנגליה. זה יקר וכל חנות צ'יינג לוקחת עמלה שונה וזה לגמרי לא משתלם. אם יש לכם כסף שלא המרתם בארץ (הכי כדאי בדואר ד"א), עדיף שתשתמשו בכרטיס אשראי בינלאומי, אם יש לכן כמובן. זה חוסך את ההמרה של הכסף ולוקח ישר את הסכום מהאשראי בלי להוריד עמלה של החלפת מטבע.

- נוכחתי לדעת שבפרימרק, למרות שהיא חנות מאוד זולה, האיכות יותר טובה מחנויות 'נחשבות' כמו טופשופ.

- מסעדות מומלצות:
ג'ירף. ממש לא כמו בארץ. יש להם סניפים גם בארה"ב. אם אתן שם אתן חייבות לטעום מהשייקים שלהם. מנה שאני ממליצה עליה: נאצ'וס שוב, ממש לא כמו בארץ. נאצ'וס מושקע בהחלט ומפוצץ

ווגאמאמא. מאכלי עולם כאלה, אסייתי בעיקר. יושבים שם בשולחנות ארוכים קצת כמו בקיבוץ אבל זה ממש חביב וכייפי. לא יקר

פיצה האט. ממממש ממש לא כמו בארץ. שימו לב שבכל סניף יש דברים טיפה שונים. בחלק מהסניפים יש אכול כפי יכולתך בשעות מסויימות. משתלם לגוועות ברעב . יש להם גם גלידה שעולה 2 פאונד ואפשר לעשות לה ריפיל כמה שרוצים. עם תוספות הזויות שאין בארץ (כמו סירופ מסטיק)

* המלצה לצמחונים שבינינו או למי שאוהבת לנסות דברים חדשים. או חומוס במקדונלדס שם יש המבורגר צמחוני שנעשה מגרגרי חומוס וזה כ"ככככככ טעים. יש אותו בגרסה גם עם רוטב חריף. לא יקר משביע ו-טעים רצח!

בקשר לטיוב:
- אין מה לפחד מחוסר התמצאות. הרכבת הכי קלה להתמצאות בעולם לדעתי.
- קחו מפה של הטיוב. יש בכל תחנה. שימו בתיק שיהיה איתכן תמיד.
- בכ"ז להיזהר מכייסים ברכבת. במיוחד בשעות לחץ. פעם אחת גנבו לי את האויסטר מהכיס של המעיל בלי שהרגשתי
- הטיוב היא הדרך הכי מהירה וקלה (לדעתי) להתמצא בלונדון. רכבות בדר"כ באות כל 2-5 דקות ויש המון תחנות שיש בהם כמה קווים שונים.
- תקשיבו להודעות שמקריאים ברמקול ותפתחו עיניים לראות הודעות כתובות. הרבה פעמים יש שיפוצים בקווים\תחנות מסויימים ועוד דברים בסגנון, שלפעמים כשלא שמים לב מה קורה מסביב, ומפספסים מידע חשוב, זה מבזבז זמן כשאת מגלה שהרכבת לא עוצרת בתחנה שרצית לרדת בה.

- אם אתן מתכננות לחזור יחסית מאוחר בלילה (מ9 והלאה) תבדקו מתי התחנות והקווים מפסיקים לעבוד. שלא תתקעו.
- אוטובוסים עובדים כ-ל הלילה.

- אם אתן רוצות לצאת לשתות, ממליצה על קיימדן. קרוב לטיוב וגם לתחנות אוטובוס יש מגוון של פאבים. רוב הסיכויים שלא יגישו לכם שתיה בלי תעודה מזהה (=דרכון. הם לא מקבלים כרטיסי סטודנט)

זה כל מה שעולה לי בראש כרגע..
לפני הנסיעה גם ללונדון וגם בכלל, לכל מקום אחר, אני ממליצה להיכנס לאתר למטייל ולקרוא טיפים של גולשים. יש טיפים לפי נושאים וזה מתעדכן כל הזמן. זה כל כך מועיל שאין לכן מושג.

אופנה >>
לצפיה ב-'הסתייגות לגבי כרטיס הנסיעה'
הסתייגות לגבי כרטיס הנסיעה
29/06/2010 | 18:09
10
שבתי לא מזמן מלונדון ואני השתמשתי בכרטיס שנקרא travelcard - גם הוא בדומה לאויסטר תקף בתחתית ובאוטובוסים ולאיזורים 1-2, ואפשר לעשות הרחבה לאיזורים נוספים. הפלוס האדיר שלו זה שיש מבצע 2FOR1 בכניסה לאטרקציות שונות בהצגת הטראוולקארד ואז מקבלים כרטיס שני בחינם. זה חסך לנו המון ! לשבוע הכרטיס עולה כ-140 שקל והשתמשנו בו המון המון. כמו כן, הוא לא מצריך הפקדת פיקדון 3 פאונד כמו באויסטר. משתמשים עד שנגמר וזורקים.

לגבי שאר הטיפים אני כבר מכירה ונהנתי לקרוא אז אין לי מה עוד להוסיף על מה שכתבת :)

ולגבי הפיצה האט - אכן היא שונה מהגרסה בארץ, יותר טעימהההה .

רק תוספת קטנה - לכל שומרי הכשרות שביניכם - אני וחברה הבאנו איתנו   אוכל בסיסי שמספיק לשבוע שלם כמו נקניק יבש, שימורי טונה, מנות חמות  ונשנושים. ובדיעבד זה התגלה כהחלטה חכמה כי ממש לא היה זמן להתעכב על חיפוש מסעדות טובות וזולות . הבאנו איתנו סנדוויצ'ים שהכנו במלון ונשנושים ומתי שהיינו רעבים במהלך הטיול , פשוט עצרנו באיזה מקום נוח, הוצאנו מהתיק ואכלנו. כל תקציב האוכל הלך רק לשתייה קרה  וחמה, ומאפים פה ושם וזהו - חסך לנו המון עלויות.
אופנה >>
לצפיה ב-'בלונדון -'
בלונדון -
23/06/2010 | 22:42
6
18
חנות יד שניה חמודה ממש עם מוכרים כיפים בטירוף (אשכרה ישבתי לדבר איתם, באמת שרק בשביל לפגוש אותם כדאי להכנס): episode. זה מול סטייבלס מארקט.

המסעדה הכי שווה שם - הארד רוק קפה. אוכל ממש טעים, אווירה ממש כיפית וצוות ממש מתחשב ומגניב.

הדבר שהכיהכי נהניתי בו בלונדון - המחזמר we will rock you. זה גרם לי לאהוב את קווין בצורות מטורפות מרוב שזה היה טוב.(:
אופנה >>
לצפיה ב-''
23/06/2010 | 23:30
2
16
המסעדה הכי שווה שם היא ג'ירף
אופנה >>
לצפיה ב-'נסעתי לשם כבר פעמיים ועשיתם לי חשק ענקקקקקקקק'
נסעתי לשם כבר פעמיים ועשיתם לי חשק ענקקקקקקקק
24/06/2010 | 18:17
1
14
לחזור לשם במהרה.
הו לונדון
אופנה >>
לצפיה ב-'ואני רק פעם אחת '
ואני רק פעם אחת
25/06/2010 | 22:18
3
לצפיה ב-'אין על המחזמר הזה! '
אין על המחזמר הזה!
26/06/2010 | 16:01
2
6
בכללי, אם אתם כבר באנגליה, אל תוותרו על לראות מחזמר! זה וואו וזה שונה מאוד מהצגות חנוכה וכאלה בארץ..התלבושות,התפאורה,איכות המשחק..ה-כ-ל פשוט!
רק תדאגו להזמין כרטיסים מראש.
אופנה >>
לצפיה ב-'דווקא לא. מומלץ לבוא לקופות (לסטר סקוור)'
דווקא לא. מומלץ לבוא לקופות (לסטר סקוור)
28/06/2010 | 22:32
1
12
אפילו באותו הערב שבו אתם מוכנים ללכת למחזמר, ולקנות כרטיסים מוזלים. זה כמובן אם לא משנה לכם איזה הופעה. (עניין של מזל)
אופנה >>
לצפיה ב-'התכוונתי שאם רוצים לראות את המחזמר הזה '
התכוונתי שאם רוצים לראות את המחזמר הזה
29/06/2010 | 16:04
9
ספציפית.
כשאני הייתי אז האולם היה מפוצץ אז אם סגורים על תאריך ועל איזה מופע רואים כדאי להזמין כרטיסים מראש כדי שלא יווצר מצב שלא יהיו כרטיסים ביום המופע או שלא ימכרו בחוץ סתם אנשים
אופנה >>
לצפיה ב-'כריתים'
כריתים
23/06/2010 | 18:02
1
69
אשמח להצעות כלשהן כי אני טסה לשם עוד חודש
אופנה >>
לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
24/06/2010 | 16:20
18
בעיר בירה הרקליון יש מין מקום כזה שזה רחוב ראשי עם חנות ענקית של זארה ופול אנד באר ועוד חנויות לא כל כך מוכרות אבל עם בגדים ממש יפים.

בעיר חנייה גם במרכז (ליד העיר העתיקה והנמל) יש מלא מלא חנויות גם מוכרות וגם זה רחוב שהוא מין שוק כזה.
יש שם דברים ממש יפים את בטוח תמצאי משהו:]
אופנה >>
לצפיה ב-'חן'
חן
23/06/2010 | 19:39
1
15
את מלכה.
אופנה >>
לצפיה ב-''
24/06/2010 | 10:57
8
לצפיה ב-'יש מצב את מוסיפה את סינגפור בבקשה? '
יש מצב את מוסיפה את סינגפור בבקשה?
24/06/2010 | 09:14
1
6
לצפיה ב-'את מוזמנת להוסיף. (:'
את מוזמנת להוסיף. (:
24/06/2010 | 10:56
7
הכל מפורט בהודעה הראשית.
אופנה >>
לצפיה ב-'סינגפור, סינגפור '
סינגפור, סינגפור
24/06/2010 | 22:00
2
19
לצפיה ב-'גן עדן לשופינג אבל שלא תהיינה טעויות, לא הכל,'
גן עדן לשופינג אבל שלא תהיינה טעויות, לא הכל,
27/06/2010 | 16:44
1
33
אם בכלל, זול שם.
לצערי לא מוצאת כרגע את המפות שהיו לי. תוכלי לבקש מפה במלון. המולים מסומנים בעיגול כחול ותראי שיש שם המונים כאלו.
אורצארד הוא הרחוב הראשי, מלא מולים וחנויות. טאקאשימיה הוא מול ענק ותמצאי בו הכל מכל ולאו דווקא בזול. פאר איסט או גו איסט (לא זוכרת במדויק) נמצא לא רחוק, ממול, על רחוב שיוצא מאורצארד והוא קניון עממי יותר שאפשר למצוא בו מציאות לפעמים.
האיזור הסיני - גן עדן למי שאוהב את הסגנון הזה וגם שפע של אקססוריס, תיקים, ראנרים ועוד רבים מהם במחירים שווים. על הרחוב המוביל לאיזור הסיני, שפע של חנויות חרוזים. שווה להכנס ולראות את המקדשים ואם הגעת לשעת הטקס, אפילו טוב יותר.
יש את הרובע ההודי (ליטל אינדיאה) כל בו ענק בשם מוסטפה שפתוח 24 שעות ותמצאי בו הכל , לא מתחייבת על איכות ובטח שלא מותגים. עוד ברחוב חנויות עם בגדים בסגנון הודי, מהסוג שאפשר למצוא גם אצלנו.
גם שם כדאי לבקר במקדש שבדרך.
יש את איזור הבוגי'ס שגם שם חנויות נחמדות ונחמד לטייל.
עראב סטריט, רחוב הבדים והחרוזים (וכל מה שצריך לחורזת החרוצה). במקביל לו רחוב נחמד ושקט עם חנויות נחמדות. באיזור שם גם מסגד גדול וגם מרכז מורשת מלאי.
לא זוכרת את כל השמות מה עוד שמרכזי הקניות נבנים שם בקצב מטורף.
יש מוזיאונים מעניינים, ספארי לילה ובקיצור, אני בטוחה שתהני.
אם אזכר בעוד משהו אוסיף.
אופנה >>
לצפיה ב-'טוב הייתי צריכה להוסיף קצת יותר מידע'
טוב הייתי צריכה להוסיף קצת יותר מידע
28/06/2010 | 17:51
10
>< פשוט טיפה מיהרתי..
אני גרה כאן שנה כבר, מכירה את רוב הדברים האלה חח, קיוויתי אולי יוכלו להגיד על הדברים הפחות מפורסמים כי נמאס לי מהקניונים היקרים..
מצטערת על הטרחה ואם יש לך עוד משהו על קניונים זולים יותר זה יכולים ממש להיות אדיר :)
אבל בכל מקרה זה יעזור לבנות אחרות שאולי נוסעות אז זה עדיין טוב :)
אופנה >>
לצפיה ב-' יפן'
יפן
25/06/2010 | 18:20
3
2
אשמח להצעות על חנויות חמודות (באתי מאופנה אלטרנטיבית ככה שגם חנויות לא מיינסטרים יתקבלו בברכה ^_^)
לא רק בטוקיו D:
אופנה >>
לצפיה ב-'קשה להמליץ, יש כל כך הרבה...'
קשה להמליץ, יש כל כך הרבה...
26/06/2010 | 00:55
2
18
באופן עקרוני אני יכולה להמליץ על איזורים שיש בהם הרבה חנויות של כל מיני דברים.
רחוב טקאשיטה (טקאשיטה דורי) בהראג'וקו, ממש ליד הגשר.
יורדים בתחנת הראג'וקו.
הרחוב פשוט מפוצץ בחנויות אופנה מכל הסוגים. בסוף הרחוב אם את פונה ימינה תגידי לקניון גדול בשם לה פורט.
זה איזה 7 קומות מלאות בבגדים. בקומה הכי תחתונה היא של אופנה אלטרנטיבית (הרבה לוליטה ופאנק וכאלו).
בכלל, איזורי הקניות והאופנה הם הראג'וקו, שיבויה (כן, אני יודעת שהראג'וקו זה בשיבויה, אבל אני שמה את זה ספציפית כי זה לא אותה תחנת רכבת..) ושינג'וקו.

באוסאקה יש את אמריקה-מורה. או אממורה, שזה "אמריקה הקטנה" ושם יש המון חנויות של כל ה"מגניבים.
יש גם אופנה "רגילה" וגם אופנת רחוב.
איזור די מדליק, למען האמת, למרות שפחות אהבתי את אוסאקה.

בקיוטו אין כלום חוץ ממקדשים P:
אופנה >>
לצפיה ב-'עזרת מאוד!! '
עזרת מאוד!!
26/06/2010 | 06:54
1
7
בהתחשב בעובדה שגם ככה אבא שלי לא תומך נלהב של שופינג, זה יעזור אם אני אדע איפה לרכז את הקניות ^_^ תודה רבה
אופנה >>
לצפיה ב-'קחקי בחשבון שרוב האיזורים האלו די ענקיים,'
קחקי בחשבון שרוב האיזורים האלו די ענקיים,
26/06/2010 | 12:33
7
והרכבת בשינג'וקו, למשל, היא תחנת הרכבת הגדולה ביותר ביפן (ואם אני לא טועה גם בעולם..).
אני מציעה לעשות קצת מחקר לפני כן. להכיר תחנות רכבת, לדעת  מאיזו יציאה לצאת בשביל להגיע למיקום שאת צריכה וכו, כי אפשר ללכת לאיבוד מאוד מאוד בקלות.
למזלך, ברכבות בטוקיו יש אנגלית בכל מקום, אבל לשאול אנשים לא הייתי מציעה, כי הם פשוט יעמדו, יגרדו בראש וישמיעו קולות מוזרים עד שתצליחי להגיד להם "לא משנה", כי הם:
א. לא יודעים אנגלית.
ב. לא יודעים מה את מחפשת.

עוד רשת קניונים גדולה היא מארואי. יש כל מיני כאלו
(מארואי וואן, מארואיי יאנג וכו..) והסמל שלהם זה IOIO שמופיע בגדול על הבניין, קשה לפספס.
אופנה >>
לצפיה ב-'ציריך, שוויץ '
ציריך, שוויץ
26/06/2010 | 14:19
40
בעיקר חנויות אופנה שוות
אופנה >>
לצפיה ב-'קרואטיה- דוברובניק,סלובניה-מה אתם ממליצים?'
קרואטיה- דוברובניק,סלובניה-מה אתם ממליצים?
27/06/2010 | 11:03
28
אמא שלי נוסעת לשם עוד שבועיים.
איזה חנויות שוות יש שם?
אופנה >>
לצפיה ב-'קניות בניו יורק - המדריך המלא'
קניות בניו יורק - המדריך המלא
27/06/2010 | 14:43
634
לשמחתי בשנים האחרונות ביליתי משהו כמו רבע מזמני ברחובות מנהטן, ניו יורק.
ובהיותי חובבת אופנה מושבעת ומכורה לא אנונימית לכל מה שקשור לבגדים ואקססוריז אני מכירה ,כמעט, כל אזור/שכונה/מתחם אופנה וכל חנות שווה יותר או פחות
את הידע הרב שצברתי בנושא סיכמתי לרשימה ארוכה שניתן למצוא באתר שלי:

http://www.onlystyling.co.il/Default.asp?PageId=18...

דניאל לוזון, סטייליסטית
|www.onlystyling.co.il

בהמשך גם המלצות על חנויות ווינטאג, שווקי פשפשים, בשמים, מוזיאונים ועוד  - בניו יורק, העיר שאהבה נפשי.
אופנה >>
לצפיה ב-'חנות הוינטאג השווה בניו יורק-BEACON'S CLOSET'
חנות הוינטאג השווה בניו יורק-BEACON'S CLOSET
27/06/2010 | 15:02
17
אמנם בברוקלין, אך עדיין ניו יורק
חנות זאת היא לא פחות מגן עדן לחובבי ווינטאג'. יש בה הכל: שמלות, חצאית, חולצות, מכנסיים, נעליים, כובעים, משקפיים ועוד ועוד
הכל במגוון שלא ראיתי כמוהו באף מקום אחר.
וחשוב לא פחות - האיכות של רוב הפריטים טובה מאד (פריטים בלויים מתומחרים בהתאם) והמחירים נוחים
שמלה ממוצעת תעלה משהו כמו 18 $
יש גם סיילים ואפשר למצוא מציאות של ממש: קניתי סנדלים חדשים של מרק ג'ייקובס ב 25 $

שווה לסוע במיוחד

איך להגיע: לוקחים את הסאבווי קו L מיוניון סקוור (או מתחנות אחרות על רחוב 14) ויורדים ב BEDFORD AVE

ממשיכים עד לרחוב 11 ואז פונים שמאלה והולכים עוד כמה מטרים ומגיעים. פתוח מ 11 בצהריים.

אפשר להמשיך אחר כך עוד להסתובב ב BEDFORD AVE, רחוב מגניב לאללה, מלא מסעדות ובתי קפה קוליים.

דניאל לוזון, סטייליסטית
target=_blank rel=nofollow>www.onlystyling.co.il

אופנה >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ