לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2820728,207 עוקבים אודות עסקים

פורום אופנה

עד כמה משפיעה האופנה על חיינו?מה מכתיבה לנו האופנה? מה אופנתי ומה לא?האם גם את/ה נפלת קורבן למחלת השופינג הנוראית? או שמא אתה עוד כבשה בעדר?תמונות, פפראצ'י, דיונים, תצוגות, משחקים,רק אצלנו בזיל הזול! או שלא כל כך בזול...

אודות הפורום אופנה

עד כמה משפיעה האופנה על חיינו?מה מכתיבה לנו האופנה? מה אופנתי ומה לא?האם גם את/ה נפלת קורבן למחלת השופינג הנוראית? או שמא אתה עוד כבשה בעדר?תמונות, פפראצ'י, דיונים, תצוגות, משחקים,רק אצלנו בזיל הזול! או שלא כל כך בזול...
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום אופנה! יש לשרשר כל שאלות שהיא אל "שרשור שאלות"; במידה ותרצו למכור פריט-לבוש כלשהו, פנו אל "שרשור מכירות"; רוצות להשוויץ בשופינג האחרון? פנו אל "שרשור התחדשויות"; פוסטים, או כל מה שרלוונטי לבלוגי-אופנה - אל "שרשור מקוון"; ולבסוף - כל דבר שקשור לאופנה אך לא מתאים לשרשורים שצוינו- נכנס ל"שרשור אוף"! תהנו. (:

המשך >>

לצפיה ב-' שמלה לנשף סיום '
שמלה לנשף סיום
<< ההודעה הנוכחית
06/05/2010 | 11:41
100
116
הרשיתי לעצמי לפתוח שרשור כי אני מניחה שיש פה עוד בנות במצבי...

ולשאלות (מיועדות לכולן ):
מהי שמלת החלומות שלך לנשף?
מה בחיים לא תלבשי?
איפה לדעתך כדאי לחפש?
מה התקרה שלך לתקציב?

אופנה >>
לצפיה ב-' אתרים ותמונות להשראה '
אתרים ותמונות להשראה
06/05/2010 | 11:44
23
21
לצפיה ב-' יפה באדום '
יפה באדום
06/05/2010 | 11:47
2
22
מתוך האתר הזה.
198 דולר.
אופנה >>
לצפיה ב-'הקובץ'
הקובץ
06/05/2010 | 11:52
1
39
לצפיה ב-'וואו שמלה מהממת '
וואו שמלה מהממת
06/05/2010 | 18:22
9
לצפיה ב-' אולי דווקא ורוד? '
אולי דווקא ורוד?
06/05/2010 | 11:50
38
מתוך אותו אתר, 350 דולר.
אופנה >>
לצפיה ב-' קלאסיקה בשחור לבם '
קלאסיקה בשחור לבם
06/05/2010 | 11:57
4
40
אותו אתר, 300 דולר.
אופנה >>
לצפיה ב-''
06/05/2010 | 21:04
לצפיה ב-'וואו . פשוט מהמם '
וואו . פשוט מהמם
07/05/2010 | 20:29
לצפיה ב-'מהממת! מזכיר שמלה שג'וליה רוברטס לבשה באחד'
מהממת! מזכיר שמלה שג'וליה רוברטס לבשה באחד
08/05/2010 | 02:48
1
5
בפרסי האוסקר, זה שהיא גם זוכה בו..
נראה לי שהשמלה הייתה של ולטינו (?) אם אני זוכרת נכון..
אופנה >>
לצפיה ב-'גם לי זה הזכיר אותה.'
גם לי זה הזכיר אותה.
08/05/2010 | 12:42
2
לצפיה ב-' או שחור קומפלט? '
או שחור קומפלט?
06/05/2010 | 12:00
2
31
אותו אתר, 550 דולר
אופנה >>
לצפיה ב-'*_*'
*_*
06/05/2010 | 13:34
2
לצפיה ב-'שמלה מהממת..אבל לא מתאימה לנשף לדעתי'
שמלה מהממת..אבל לא מתאימה לנשף לדעתי
07/05/2010 | 03:10
4
לצפיה ב-' ורוד פוקסיה '
ורוד פוקסיה
06/05/2010 | 12:02
4
32
אותו אתר, מתוך הקטגוריה של שמלות קוקטייל, 260 דולר.
אופנה >>
לצפיה ב-''
06/05/2010 | 18:25
3
אבל לא הייתי לובשת את זה
אופנה >>
לצפיה ב-'אוחח..'
אוחח..
06/05/2010 | 22:09
1
6
לגמרי הייתי שמה את זה,אבל לא בצבע ורוד,שחור קלאסי יכל להיות אחלה.
אופנה >>
לצפיה ב-''
06/05/2010 | 22:13
3
שחור זה הצבע לשמלה הזו.
אופנה >>
לצפיה ב-' שמלת תחרה נפוחה '
שמלת תחרה נפוחה
06/05/2010 | 12:04
1
33
אותו אתר, 330 דולר.
אופנה >>
לצפיה ב-'!'
!
06/05/2010 | 15:54
1
לצפיה ב-' לבוא בכחול? '
לבוא בכחול?
06/05/2010 | 12:06
28
אותו אתר, 330 דולר.
אופנה >>
לצפיה ב-' או דווקא סגול '
או דווקא סגול
06/05/2010 | 12:09
2
33
אותו אתר, 300 דולר.
אופנה >>
לצפיה ב-'שמלה חמודה ^^'
שמלה חמודה ^^
06/05/2010 | 15:57
2
לצפיה ב-''
06/05/2010 | 18:25
לצפיה ב-'מהרמהר-'
מהרמהר-
06/05/2010 | 16:07
12
26
אין לי שמלת חלומות, הטעם שלי כל הזמן משתנה. בדיוק מאותה סיבה אין שמלה שבחיים לא אלבש, אין לדעת מה אני אוהבת בעוד שנה (או אפילו בעוד חודש).
אני אישית מתכוונת לתפור אותה, אם לא הייתי תופרת אותה בטח הייתי הולכת על איביי/טופשופ, והייתי מוציעה עד 600 ש"ח בתנאי שזו שמלה שאני ממש אוהבת ושאני יודעת שאלבש אותה לעוד אירועים.
בכללי, בגלל שאחרי הכל זו אני, אני מתארת לעצמי שזו תהיה שמלה הזויה בטירוף ושונה ממש. ושוב - בגלל שאחרי הכל זו אני, אני לא אתפלא אם אגיע בסוף עם בקיני ועקבים.
אופנה >>
לצפיה ב-'האמת אני ממש מסוקרנת מהשמלה שתתפרי'
האמת אני ממש מסוקרנת מהשמלה שתתפרי
07/05/2010 | 03:08
11
14
לטובה כמובן כן?
אופנה >>
לצפיה ב-'יא תודה יחמודה.'
יא תודה יחמודה.
07/05/2010 | 12:23
10
15
אני ממשממש מסוקרנת עם איזה נעליים אני אהיה! אבא הבטיח לי ולנטינו, אבל כאילו, מה הסיכויים שהוא באמת יקנה לי ברגע שהוא יקלוט את המחיר?
אופנה >>
לצפיה ב-'ולנטינו? וואיי מושלם!'
ולנטינו? וואיי מושלם!
07/05/2010 | 15:01
9
11
היו את הנעלי עקב בורוד פוקסיה של ולנטינו עונה שעברה שיא המגניבות..
אניווי לכי תדעי אולי הוא באמת ייקנה!
במקום להוצא הון תועפת על שמלה..(מה שגם ככה את לא מתכוונת לעשות) עדיף להוציא על נעליים..
אופנה >>
לצפיה ב-'אני דווקא בכיוון של הולנטינו השחורות עם'
אני דווקא בכיוון של הולנטינו השחורות עם
08/05/2010 | 20:26
8
10
הברזלים/תחרה/פרפרים/מהשזהלאיהיה שכזה עומד באוויר... בטח לא הבנת למה התכוונתי חהח, אני חושבת שזה מהקולקציה של האביב, אבל לא סגורה על זה.P:

וכן, אני מסכימה איתך! וממש בא לי, אני אוהבת נעליים.*-*
אופנה >>
לצפיה ב-'כנ"ל..אני יודעת למה את מתכוונת..הן מושלמות!!'
כנ"ל..אני יודעת למה את מתכוונת..הן מושלמות!!
10/05/2010 | 22:39
7
7
כמה שנעליים יכולות לשדרג הופעה...
אחח החלום שלי זה חדר נעליים עם מלאמלא נעלי מעצבים.
אופנה >>
לצפיה ב-'לגמריייייי.'
לגמריייייי.
11/05/2010 | 12:38
6
3
כאילו זה לא ה-חלום, אבל זה משהו שאני ממשמממשמממשמממשמממשמממשמממש רוצה!
אוח, איך אני שונאת את השרמוטות האלו כמו קייטי פרי או פריס הילטון שבכלל לא באמת אוהבת את הדברים האלו ויש להם איזה 4789327829827 זוגות מיו מיו בארון. איכס עליהן.
אופנה >>
לצפיה ב-'נכון?!העולם לא פייר'
נכון?!העולם לא פייר
11/05/2010 | 20:00
5
4
שהאל או הלבוטין ייתן את הנעלים לאלו שבאמת יודעים להעריך
אופנה >>
לצפיה ב-'חח מה פתאום חלילה..'
חח מה פתאום חלילה..
13/05/2010 | 21:29
3
4
אני מבינה אותך זה בסדר.. פשוט לי יש את כל הזמן שבעולם ככה זה שמובטלים ומאושרים:)
BTW- נראה לי הצטרפתי לפאן של הקבוצה בפייסבוק שלך:).. וואן רבולושין גירל.
יש לך את אחד הבלוגים האהובים..! תמונות מדהימות!
אופנה >>
לצפיה ב-'אוחחחחח כיף לך! אני גם רוצה זמן!'
אוחחחחח כיף לך! אני גם רוצה זמן!
13/05/2010 | 21:43
2
5
ודי יחמודה, תודה רבה לך!
אני מסמיקה עכשיו חהח.^^

אופנה >>
לצפיה ב-'הוי תודה'
הוי תודה
15/05/2010 | 19:36
1
לצפיה ב-'תודה לך ימסטולה.'
תודה לך ימסטולה.
17/05/2010 | 13:09
2
לצפיה ב-'אני מזמינה מפוראבר21 את השמלה הזו כנראה..'
אני מזמינה מפוראבר21 את השמלה הזו כנראה..
06/05/2010 | 20:57
7
31
מהי שמלת החלומות שלך לנשף? לא חשבתי על זה.
מה בחיים לא תלבשי? עוד לא מצאתי את הגבול שלי
איפה לדעתך כדאי לחפש? בחנויות מעצבים
מה התקרה שלך לתקציב? 300-400

אופנה >>
לצפיה ב-'את יודעת איך הולכות המידות בפוראבר21?'
את יודעת איך הולכות המידות בפוראבר21?
08/05/2010 | 11:47
6
12
אם אני מידה 38 זה M או L?

תודה!
אופנה >>
לצפיה ב-'ועוד שאלה קטנה - כמה זמן לוקח המשלוח?'
ועוד שאלה קטנה - כמה זמן לוקח המשלוח?
08/05/2010 | 11:48
5
2
לצפיה ב-'אז כככה'
אז כככה
08/05/2010 | 19:55
4
5
יש לי שמלה מפוראבר שהיא מידה מדיום ככה שידעתי להזמין גם את זו במידה מדיום.
המידות שלהם בשמלות לדעתי די גדולות, השמלה שיש לי בבית היא מידה מדיום והיא קצת רופפת.
על אחותי למשל שהיא הרבה יותר מלאה ממני השמלה הזו יושבת בול.
אחותי גדולה ממני במידה או שתיים בכל מה שקשור לבגדים אבל השמלה הזו ושאר השמלות שמדדנו כשהיינו בארה"ב כולן היו מדיום.

לגבי ההזמנה, אני שלחתי את ההזמנה שלי לבית של קרובי משפחה שמגיעים לארץ עוד 10 ימים.
מעל מחיר מסוים של הזמנה המשלוח הסנטדרטי (5-10 ימים) הוא חינם.
אני הייתי צריכה קצת יותר מהר מזה אז הוספתי עוד 20$ וההזמנה אמורה להגיע אליהם הביתה תוך 2-5 ימים שזה משלוח אקספרס.
וזה לגבי ההזמנות שם, זאת אומרת בתוך ארה"ב. למרות שאם את רוצה להזמין לארץ אני די בטוחה שזה באותם זמנים רק שאולי המשלוח יעלה לך יותר.. בטוח שיש בנות בפורום שהזמינו לארץ ויודעות טוב יותר ממני(:

מקווה שעזרתי לך..
אופנה >>
לצפיה ב-'תודה רבה! '
תודה רבה!
08/05/2010 | 20:39
3
1
רק לא הזכרת מה המידה שלך אני 38, M יהיה טוב?
אופנה >>
לצפיה ב-'ממ'
ממ
08/05/2010 | 20:41
2
2
סליחה על הממממש בורות אבל 38 זה המידה שלך ב.. ?
אופנה >>
לצפיה ב-'מכנסיים'
מכנסיים
08/05/2010 | 22:23
1
4
חח נראה לי שלא אזמין, אני מפחדת שלא תתאים המידה...
אופנה >>
לצפיה ב-'חחח שיערתי לעצמי'
חחח שיערתי לעצמי
08/05/2010 | 22:31
2
אני 26-27
אחותי 28
אז אני מאמינה שהיא מקבילה למידה שלך...28 זה 38 לא ?
אופנה >>
לצפיה ב-'טווסית '
טווסית
07/05/2010 | 20:18
2
31
קטע שזה מאותו אתר כי מצאתי את השמלה הזאת מזמןןן !

אבל יש כמה אופציות
אופנה >>
לצפיה ב-'או כוכבת זוהרת '
או כוכבת זוהרת
07/05/2010 | 20:20
27
לצפיה ב-'או קצת סינדרלה'
או קצת סינדרלה
07/05/2010 | 20:25
32
(ויש עוד כל כך הרבה שהייתי בכיף לובשת לנשף )
אופנה >>
לצפיה ב-'להלה '
להלה
08/05/2010 | 03:49
26
מהי שמלת החלומות שלך לנשף? - לא חלומות,אבל השמלה שתהיה לי היא מיני שחורה חלקה עם חגורת מותן..פשוט אבל קלאסי.
מה בחיים לא תלבשי?סאטן, כי זה פשוט לא מחמיא לאף אחת!
איפה לדעתך כדאי לחפש?רק במקומות מוזרים,מעצבים מקומיים או לתפור
מה התקרה שלך לתקציב?400-500 ש"ח..

[השמלה תראה כמו השמלה הימנית רק לא מעור ולא של בלמיין ]
אופנה >>
לצפיה ב-'מצטרפת לשאלה'
מצטרפת לשאלה
08/05/2010 | 09:31
1
12
יש לנו נשף סיום, קוד לבוש- טוקסידו ושמלה.
אני לא יודעת מה לחפש ומאיפה להתחיל בכלל. לא רוצה שמלת ערב כבדה ומצד שני חשבתי על משהו יותר צבעוני וקליל, לצורך העניין השמלות מקסי של העין השלישית, כזה סגנון, רק שיותר מתאים לאירוע.
המלצות? משהו?

ולגבי נעליים - אני 1.7מ', לא מתכוונת לנעול עקבים, המלצות??

תודה...
אופנה >>
לצפיה ב-'אני 1.76'
אני 1.76
08/05/2010 | 19:58
6
ואני בכל זאת מתכוונת לנעול עקבים, אין מה לעשות זה משדרג את ההופעה.
גם ביציאות אני יוצאת עם עקבים, אפילו של 10 ס"מ.

לגבי השמלה, אני חושבת שאם את בסגנון כזה כבר עדיף לך לתפור, גם כנראה יצא לך זול יותר (אצל התופרת הנכונה) וזה בטוח יהיה הכי קרוב למה שאת מחפשת.
אופנה >>
לצפיה ב-'בחיי כל הקטע הזה של הפרום זה כ"כ'
בחיי כל הקטע הזה של הפרום זה כ"כ
08/05/2010 | 20:04
26
21
מיותר ומטופש ואמריקאיייייייי ~Disgust~

איכ שמלות פלצניות. כאילו זה מינימום אוסקר מחורבן.
בואו בפיג'מה ונעלי בית. הכי סטייל. הכי דבילי. הכי הולם את המעמד.
אופנה >>
לצפיה ב-'יש לי המון מה להגיד לך לגבי זה'
יש לי המון מה להגיד לך לגבי זה
08/05/2010 | 20:21
24
15
אבל אני אעשה את זה ממש בקצרה.

קודם כל זה פורום אופנה, משמע זה פורום של אנשים שאוהבים, מתעניינים ומדברים אופנה. מן הסתם שעד שיהיה לנו אירוע שסופסוף מצריך או מאפשר שמלה קצת יותר חגיגית מאלה שיש לנו בארון.. אנחנו ניסחף. מעבר לזה..אנחנו בנות [;

דבר שני, אני לא מבינה למה את מוצאת נשף סיום כ"כ דבילי.
מה כ"כ דבילי בלרצות להתלבש ולהשקיע ? בלרצות להיות יפים/יפות בתמונות שנראה אחר כך ? בלרצות להרשים ?
אני חושבת שזה בכלל לא מעמד דבילי, הנשף מסמל את ה-12 שנים האחרונות וסיום שלב הלימודים במסגרת בית ספר. למה לא לרצות לחגוג את זה בצורה יפה ומכובדת ?

אבל שוב זו דעתי, אני לא באה לתקוף.                                                    אחרי הכל איש איש באמונתו יחיה(:
אופנה >>
לצפיה ב-'עליך ניתן להגיד'
עליך ניתן להגיד
08/05/2010 | 20:40
10
לייק עלייך אחותי!
אופנה >>
לצפיה ב-''
08/05/2010 | 21:08
3
פורום אופנה...מן הסתם שנאהב את זה חחח
אופנה >>
לצפיה ב-'הדבר הראשון שעולה לי לראש זה -'
הדבר הראשון שעולה לי לראש זה -
08/05/2010 | 21:38
5
You go girlfriend !
הצלחת לומר את מה שלפי דעתי לפחות , כולנו היינו רוצות לומר בצורה הכי מכובדת וטובה שיש !
אופנה >>
לצפיה ב-'אין לי שומדבר נגד הקטע של ההתלבשות'
אין לי שומדבר נגד הקטע של ההתלבשות
08/05/2010 | 21:51
20
18
יש לי בעיה עקרונית עם כל המעמד עצמו, שמסמל בעיני בערך את כל מה ששגוי בעולם.
אם זאת מערכת החינוך שלוקחת ילדים נחמדים, משמידה כל זכר לאופי ואחרי 12 שנה משחררת רובוטים בינוניים מינוס שילכו משם ישר למלצרות ולימודי מנהל עסקים אם הם לא ימותו למען ארצם בצבא אומשהו. וזה עוד במקרה הטוב.
אז מה צריך לכבד בדיוק? ששתיים עשרה פריקינג שנה מהחיים שלך שרפת שם? זה משמח אותך? את מרגישה צורך לחגוג את זה?

ולא דיברתי בכלל על הנסיונות הפתטיים של כל האירועים האלה בארץ לחקות את הProm האמריקאי. בכלל אמריקה זאת אומה מחורבנת לגמרי שלא הביאה שום דבר טוב מאז שקלינטון עף שזה כבר עשור (יותר? אני לא בקיאה), ועדיין כולם מתעסקים בה באובססיביות מביכה. זה כאילו שמונטי פייתון יגנבו רצח מההומור של פרינדס וינסו לחקות אותו. זה כבר מעבר לפטתי. זה תלוש מהמציאות. מה ההגיון לשאוף להיות משהו טוב פחות? (תקף אגב גם לגבי כל המסיבות סוויט סיקסטין למיניהן. המילה דבילי אפילו לא מתקרבת להגדרה של זה)

קיצרתי מלא ועדיין יצאה חפירה אבל בבוטום ליין, אני בעד התגנדרויות. באמת! אני אפילו סתם מתאפרת ומתבשמת ומתלבשת יפה בבית בשביל הכיף, (אפילו אם אין לי תכניות לצאת), עושה פוזות למראה וחוזרת לפיג'מה. זאת לא הנקודה.
הנקודה שנשף סיום זאת לא סיבה מספיק טובה בשביל להוציא מאות ואלפי שקלים (של ההורים בד"כ) על שמלה ונעליים. אם תשאלי אותי זאת לא סיבה לצאת מהבית בכלל.
אופנה >>
לצפיה ב-'שונאת לכתוב כותרות'
שונאת לכתוב כותרות
08/05/2010 | 22:07
10
אני לא רוצה להיכנס איתך ליותר ממה שזה כי בסופו של דבר זה אירוע שהמשמעות שלו מתפרשת אחרת אצל כל אחד מאיתנו. החל מלילה של לדפוק את הראש ועד למה שהזכרתי קודם, סיום שלב בחיים.
אני לא רוצה להפוך את הדיון הזה לעוד אחד מאותם דיונים ארוכים שלא מעניינים בתכלס אף אחד.
אני מכבדת את הדעה שלך רק חבל (לדעתי כמובן) שהדעה הזו על בית הספר, מערכת החינוך, נשפים (וכו') כ"כ ביקורתית וחריפה כי בשורה תחתונה אני חושבת שהפקתי יותר יתרונות מחסרונות ב-12 השנים האחרונות שלי במסגרת הזאת.
ועכשיו לנקודה שלי באמת, כן זה פורום וזכותו של כל אחד להתבטא בצורה שהוא בוחר בה.. אני רק חושבת שבפעם הבאה שאת בוחרת להשתמש במילים דבילי/מיותר על מה שקשור לאופנה בפורום אופנה, תבחרי מילים עדינות יותר.
ושוב כמו שאמרתי קודם, איש איש באמונתו יחיה. כל מה שנאמר פה באמת לא היה בכוונה לפגוע או לתקוף.
אני מניחה שאפשר לעזוב את זה עכשיו (:
אופנה >>
לצפיה ב-'כמו שיש מסיבות גיוס ומסיבות שחרור ומסיבות '
כמו שיש מסיבות גיוס ומסיבות שחרור ומסיבות
08/05/2010 | 23:31
8
חתונה ובר מצווה ובת מצווה
אנשים חוגגים שלבים בחיים שלהם..
למה להיות שלילי?
אופנה >>
לצפיה ב-'נשף סיום, מעבר לזה שהוא טקס מעבר שמציין'
נשף סיום, מעבר לזה שהוא טקס מעבר שמציין
09/05/2010 | 05:42
13
13
את סיום 12 שנות הלימודים שלך (שגם אם את חושבת שהיו שיא המיותרות - הידד, סיימת איתן!), הוא הפעם האחרונה בה כללל השכבה שלך תהיה ביחד במקום אחד ותעשה משהו כשכבה. משם כל אחד יוצא לחיים שלו, אם לצבא או לשירות לאומי או עתודה או כל דבר אחר, כש3/4 מהאנשים שם יצאו מחייך לחלוטין. גם אם השכבה שלך לא הכי מגובשת בעולם, או אם את לא חלק מהגרעין המגובש, זה עדיין משהו שלא כדאי לפספס.
אף אחד לא אומר שחובה להוציא מאות ואלפי שקלים על לבוש לנשף הזה, זו בחירה אישית של כל אחת, אבל כמו שמוציאים סכומים דומים על טקסי מעבר אחרים בחיים שמציינים את המעבר מסטטוס אחד לאחר - בר/בת מצווה, חתונה ומסיבות גיוס/שחרור למיניהן (כמו שכתבה זו מעלי) - אם למישהי יש את האמצעים, למה לא להוציא כסף גם כאן?
כל אחת מה עושה שנכון בשבילה ומרגיש לה טוב. את מרגישה כנראה שאת מבזבזת את זמנך במערכת החינוך ושטוב יותר היה לך לא להיות חלק ממנה- מעבר לזה שאת מוזמנת לקום ולעזוב ואף אחד ממש לא מאלץ אותך להשאר (מניחה שסיימת כבר חינוך חובה. בת כמה את?), את גם יכולה למחות על הטקס שנראה מגוכך בעיניך ולא להגיע או להגיע בתחתונים. תמחי על המחיר המוגזם של הנשף ותארגני מסיבת סיום לימודים משלך במקביל לנשף עם החברים שלך בצורה שבה אתם נהנים לחגוג. מה שעושה לך טוב. אבל למה לירוק על מה שעושה לאחרות טוב? אישית, אני לא מבינה את הוצאת הכספים המוגזמת מסביב לחתונות. אני לא אעשה את זה. אבל אני לא אלך ואקלקל למישהי שכן החליטה להשקיע כספים את ההרגשה בכך שאבוא ואזלזל ואבקר את ההתנהגות שלה. זו זכותה להשקיע, וזו זכותי לא. ולאף אחת מאיתנו אין זכות לבקר ולשפוט את השניה על כך.

כמו שפו הדב אמר...
אם אין לך משהו נחמד לומר, מוטב שלא תגיד דבר
אופנה >>
לצפיה ב-''
09/05/2010 | 12:00
3
ממש מסכימה
אופנה >>
לצפיה ב-'את הציטוט האחרון לא פו הדב אמר.'
את הציטוט האחרון לא פו הדב אמר.
09/05/2010 | 12:41
1
7
זה ת'אמפר מבמבי.

אופנה >>
לצפיה ב-'טעות שלי'
טעות שלי
09/05/2010 | 13:14
1
לצפיה ב-'את לא יכולה להגיד "כל אחת מה עושה שנכון בשביל'
את לא יכולה להגיד "כל אחת מה עושה שנכון בשביל
09/05/2010 | 12:44
9
7
ה ומרגיש לה טוב", ואז לומר, "אם אין לך משהו נחמד לומר, מוטב שלא תגיד דבר". את נוגדת את עצמך, ובגלל שאני בטוחה שגם לא שמת לב לכך, אז זו אמירה גם מעט צבועה. [כל אחת יכולה להגיד ולעשות מה שנכון לה, בגדר הדברים שמוגדרים כ"נכונים", כי ברגע שהיא לא אומרת אותם אז "מוטב שלא תגיד דבר". ממש מכעיס]

היא אמרה משהו שקצת צורם ולא נעים לכן לקרוא, אז אתן יוצאות במתקפה עיוורת במקום להקשיב לה ולנסות באמת לעכל מה שהיא אומרת, וחבל. כי בזמן שאתן מביאות את אותן הצדקות שחוקות וברורות-מאליו, היא יוצאת מנקודת חשיבה קצת יותר מעניינת שנפסלת מיד בגלל שהיא לא "מה שכולם חושבים".

ולא הבנתי מה הקשר בין באמירה שמערכת החינוך היא מערכת בעצם שולחת אותך לאבדון של בינוניות והתמכרות לקפה, לבין "שליליות". העולם הוא לא ווג ואנחנו לא דובוני אכפת-לי. [למרות שהם מאוד מאיימים]
אופנה >>
לצפיה ב-'אני לא מבינה מה צבוע פה'
אני לא מבינה מה צבוע פה
09/05/2010 | 13:14
1
2
זו זכותה המלאה לא לרצות להשקיע לנשף סיום, זו גם זכותה להביע את דעתה על כך, אבל לפי דעתי (ושוב, זו דעתי) זה די מגעיל שכשמישהו מתלהב ממשהו מסויים ובכלל לא משנה מה זה, לבוא ולהגיד אויש איזו התעסקות דבילית זו זה ממש פטתי וטפשי וחסר פואנטה. סליחה, מי את שתקבעי?
ממש לא אכפת לי מה הדעה שלה לגבי מערכת החינוך, שגם דעתי לגביה היא אגב לא בדיוק הכי חיובית בעולם, אבל זה סתם לבוא לחרבן על כיף של אחרים ולהוציא אותם אידיוטים (כי איכס מה אתן מתלהבות מהנשף בכלל?! גועל נפש). לכן זה צורם לי, לא כי היא מבקרת את הנשף היקר שלי ואת מערכת החינוך או וואטאבר - סיריוסלי, לא אכפת לי, לחלק מהדברים אני אפילו די מסכימה.
הכוונה במשפט הזה היא לא 'אם דעתך לא תואמת את דעת הכלל אז תשתוק', שזה מה שעשית ממנו. שתביע את דעתה בכיף, אבל לא בדרך מתנשאת ומזלזלת כזו שזה סתם מגעיל. זה לא איזה דיון עקרוני כאן על מערכת החינוך יתרונותיה וחסרונותיה. כולה טינאייג'ריות שרוצות קצת להתלהב מהנשף המתקרב שלהן ומה ילבשו אליו, לגיטימי לגמרי. למה להוציא אותנו מפגרות?
אופנה >>
לצפיה ב-' מסכימה מסכימה מסכימה! '
מסכימה מסכימה מסכימה!
09/05/2010 | 13:40
לצפיה ב-'ועוד משהו'
ועוד משהו
09/05/2010 | 13:22
6
6
אם מישהו היה נכנס לפורום ומתחיל לפזר הערות על כך שעיסוק באופנה הוא שטחי ופטתי, עולם האופנה הוא רדוד ודבילי ובכלל מקור כל הרוע בעולם - לא היית מתעצבנת? אבל זו דעתו, היא מעניינת, למה את לא יכולה לקבל אותה?!

בשרשור בנושא הנשף מתעסקים בנושא מסויים, כמו שבפורום אופנה מתעסקים בנושא מסויים. זה קצת לא הגיוני לבוא לתקוף את הנושא שהוא המרכזי פה ולצפות שאף אחד לא יצא נגדך.
אני חושבת שאיסוף מפיות זה אידיוטי, את לא רואה אותי נכנסת לפורום איסוף מפיות ומתחילה לפזר הערות שליליות.
אופנה >>
לצפיה ב-'ד"א, עכשיו קראתי את ההודעה שלה שוב.'
ד"א, עכשיו קראתי את ההודעה שלה שוב.
09/05/2010 | 13:58
4
4
היא באמת טיפשית וילדותית, אז תתעלמי מהחלק שמדבר ספציפית עליה.
אופנה >>
לצפיה ב-'חח אבל ההודעה שלה היא העניין(:'
חח אבל ההודעה שלה היא העניין(:
09/05/2010 | 14:31
2
אני מסכימה, פורום אופנה הוא לא בלבד על אופנה ודיונים נוספים זה תמיד מבורך. מה שהרגיז אותי היא הצורה בה הובעו הדברים, לא בניסיון לעורר דיון אלא סתם כדי לעורר פרובוקציה ילדותית ולהעביר ביקורת די ילדותית ודי לא במקום.
אז בסך הכל נראה לי שאנחנו מסכימות.
אופנה >>
לצפיה ב-'ילדותי איפה?'
ילדותי איפה?
09/05/2010 | 15:10
2
7
זאת באמת שאלה שאלה תמימה. לא בתקיפה אומשהו. פשוט התחלתי להתלהב שמישהו מסכים איתי
אופנה >>
לצפיה ב-'חחח כן, זה נכשל לך קצת. וההודעה הראשונה צועקת'
חחח כן, זה נכשל לך קצת. וההודעה הראשונה צועקת
09/05/2010 | 21:43
5
"אומגד אני בת 12 וגיליתי ציניות". סורי.
אופנה >>
לצפיה ב-'אני כן מסכים איתך'
אני כן מסכים איתך
09/05/2010 | 23:30
4
הדבר האחרון שמשרד החינוך עושה זה לחנך אנשים, אין ספק, ואין ספק שבת ספר הוא מפעל נקניקיות (פינק פלויד מישהו?)
אבל בסופו של דבר, חלקנו מצליחים להוציא מזה את הטוב ולהפוך את זה למסגרת חברתית של 12 שנה. אני חושב שזה נחמד לסיים במסיבה או משהו.

ושלא תביני אותי לא נכון, אני ממוצא אמריקאי ויש לי אזרחות ואני גאה לומר שאני מתעב את המדינה הזאת (ארה"ב, כן?)
אופנה >>
לצפיה ב-'מסכימה עם הפסקה השנייה.'
מסכימה עם הפסקה השנייה.
09/05/2010 | 09:03
3
באמת שאין לנו מה לחקות את אמריקה. וזה ממש מעצבן אותי כל הקטע של הלימוזינות וכו' שנכנס עכשיו לקטע של ה"נשף" סיום. פעם זו הייתה פשוט מסיבת סיום, כן, היו מתלבשים יותר מהודר מברגיל, אבל עדיין ביחסיות לארץ ישראל ולא לטקס האוסקר. לוקחים את זה הרבה יותר מדי ברצינות עכשיו ומבזבזים על הרבה יותר מדי כסף. גם ככה עוד כמה שנים תשכחו מרוב השכבה שלכם, אין מה לעשות מזה ביג דיל לדעתי.
אופנה >>
לצפיה ב-'אני דווקא מסכימה'
אני דווקא מסכימה
09/05/2010 | 17:54
1
5
פחות עם הפיסקה הראשונה, שניראית לי טיפונת קיצונית... כאילו, עם כמה שהבצפר שלי, שנחשב אחד הטובים בארץ, ניראה לי הרבה פעמים כמו בית חרושת לציונים, "מערכת שמשמידה כל זכר לאופי ומשחררת רובוטים בינוניים מינוס" ניראות לי כמו התבטאויות ממש קשות.. ואולי כדאי שתבדקי מה כ"כ נוראי בבית ספר שלך שגורם לך להגיד דברים כאלה, ואולי אפילו לנסות לשנות בו משהו. מי יודע זה עלול באמת לעשות משהו (נכון שאין *המון* סיכויים אבל נו). וגם כדאי שתיתני יותר קרדיט לאנשים, שלא יהפכו לרובוטים חסרי אופי.
בקשר לפרום, זה באמת דבר כל כך אמריקקי ומגעיל... כאילו, ככה אתן רוצות להיראות? כמו סרט תיכון אמריקאי? Mean Girls? זה בערך הדבר הכי פתטי שיש.
אין לי בעיה עם מסיבות סיום, משהו שמסכם לך את שנות התיכון ונפגשים עם כל השכבה פעם אחרונה... לא יודעת, ניראה לי סבבה. אבל לקרוא לזה נשף סיום זה ניראה לי כזה דבר מגוחך. לדעתי מסיבת סיום צריכה להיות משהו שבאמת משקף את האווירה בבית הספר. אתם לא בתיכון אמריקאי, אז אפשר לעשות משהו צנוע יותר, ישראלי ולא וונאבי-אמריקה.
אופנה >>
לצפיה ב-'מסכימה איתך ועם Johanna1 '
מסכימה איתך ועם Johanna1
09/05/2010 | 19:19
3
הטיעון של הבנות שמגינות על ה"נשף" הוא ממש לא רלוונטי. לסיים את 12 שנות הלימוד? זה היה מאז ומתמיד! לא מזמן אפילו.. לפני שנתיים שלוש, קראו לזה "מסיבת סיום".
מה קרה ל"מסיבת סיום"?
מה, בהכל אנחנו צריכים לחקות את ארה"ב?
אופנה >>
לצפיה ב-'בתור מישהי קצת יותר זקנה ממך'
בתור מישהי קצת יותר זקנה ממך
10/05/2010 | 14:44
6
שנשף הסיום של התיכון שלה היה לפני הרבה (הרבה! ) שנים אני פשוט... מסכימה איתך!

זה נחמד לחגוג אבל להוציא מאות ואלפי שקלים על שמלה ל"פרום" זה כ"כ מיותר.. ויש לי הרבה מה לומר על מערכת החינוך ועל האנשים חסרי הביקורת שהיא פולטת החוצה (ואני עוד למדתי באחד המקומות שנחשבים למאוד ביקורתיים ושפולטים החוצה אנשים שנחשבים "מצליחים"). הפרום הזה הוא דיי סוג של עכשיו חוגגים כי מחר נמות, אם לא פיזית אז מחשבתית - עוברים לצבא ואחר כך ממלצרים ולומדים תואר ששווה לת*ת (וכן, הסתבר לי שתואר אקדמי זה לא משהו שמסדר לך עבודה לאחר מכן... ואני עוד באה ממשפחה שעבורה אם את לא לומדת משפטים-רפואה-ראיית חשבון את כשל חינוכי שיעבוד באיסוף זבל לאתר חירייה)

אחר כך עובדים במשרה שמרוויחים בה במקרה הטוב שש, מתחתנים (וגם על זה מוציאים אלפים. אופס, סליחה, חתונה ממוצעת היא בסביבות 100 אלף) ועושים ילדים ואז האישה עוברת למשרת אם שדופקת אותה ומשאירה אותה בגיל שישים עם פנסיה מגוחכת (וגם זה במקרה הטוב שהגבר לא מחליט להתגרש ממנה בגיל 40 ומשאיר אותה בלי כלום, כי כשאת במשרת אם את סוג של מסתמכת על המשכורת של הבעל וכשהוא הולך... הולכת איתו המשכורת) בעוד שבעלה מגיע הביתה בשמונה בערב, רואה חדשות והולך לישון ואין לו פסיק של מושג מה קורה בבית או בני כמה הילדים שלו.

אני יכולה להבין את מי שכן בוחר לחגוג את סיום השלב של המערכת התיכונית בחיים, אבל כייף לראות שיש גם חבר'ה שלא אוכלים באופן אוטומטי את מה שהחברה מאכילה אותנו.
אופנה >>
לצפיה ב-'בתגובה לכל הדיון הנ"ל '
בתגובה לכל הדיון הנ"ל
10/05/2010 | 19:26
5
אין לי שום דבר נגד נשף סיום, כי סה"כ אתם צריכים לזכור שזו מסיבה! ממש כמו שהולכים למועדון ורוקדים עם חברים. זה אמור להיות כיף, עם או בלי קשר לסיום התיכון.
אבל אני באמת נגד להוציא המון המון כסף על הלבוש לנשף סיום. כי גם אם קונים שמלה ב-1000 ש"ח (כן כן, היו בנות מהשכבה שלי שהוציאו יותר מזה אפילו ) זה לא שהיא תהיה יותר יפה משמלה ב-200 ש"ח...
אני קניתי שמלה מזארה, שבכלל לא הייתה מיועדת לזה, קניתי אותה כמה חודשים לפני, ואז כשהתקרב הנשף אז כבר החלטתי ללבוש אותה וזהו, וקניתי רק נעליים שיתאימו. לא צריך להשתגע עם זה, ולא צריך להוציא כ"כ הרבה כסף על זה. הרי לא לפני כל יום שישי שיוצאים למסיבה הולכים לספר ועושים פן והולכים למאפרת וכו', נכון? אז זהו, קצת פרופורציות!
אופנה >>
לצפיה ב-'שמלות לנשף'
שמלות לנשף
09/05/2010 | 11:37
1
10
לדעתי כדאי לקנות שמלה ולא להשכיר, שזה סתם יקר. אם את רוצה משהו ממש שווה יש את חנויות האופנה FM, כנסי לאתר שלהם, יש להם אחלה דברים
אופנה >>
לצפיה ב-'רק שהם ממש יקרים'
רק שהם ממש יקרים
09/05/2010 | 12:04
4
אני מאוהבת בשמלות וורהול של פפה ג'ינס, אבל אני לא מעזה לבדוק את המחיר...
אופנה >>
לצפיה ב-'האמת,'
האמת,
09/05/2010 | 11:53
7
38
לא הייתי לובשת שום דבר ממה שהעלתן לפה (או בכלל מהאתרי Prom)

לא הייתי קוראת לה שמלת חלומות, אבל בתחילת שנת הלימודים מצאתי את השמלה הזאת של Camilla and Marc ונדלקתי עלייה לגמרי, אני רק מקווה שתופרת תוכל לתפור לי אותה יפה.

חבל שאני לא יכולה להזמין אותה :/
אופנה >>
לצפיה ב-''
09/05/2010 | 11:58
27
לצפיה ב-''
09/05/2010 | 12:02
25
הבד של השמלה
אופנה >>
לצפיה ב-'יפה'
יפה
09/05/2010 | 14:43
1
לצפיה ב-''
09/05/2010 | 15:02
2
היא גם אשכרה תשמש אותך גם מעבר לפרום
אופנה >>
לצפיה ב-'יפהפיה!'
יפהפיה!
09/05/2010 | 16:46
1
4
בחירה מושלמת.
אפשר קישור לאתר?
אופנה >>
לצפיה ב-'בבקשה '
בבקשה
10/05/2010 | 11:41
2
הקישור לשמלה בנט-א-פורטר
http://www.net-a-porter.com/product/45746

האתר של C&M
http://www.camillaandmarc.com/
אופנה >>
לצפיה ב-'וואו, התאהבתי '
וואו, התאהבתי
09/05/2010 | 19:20
1
לצפיה ב-'בדיוק באתי לשלוח הודעה שמבקשת את עזרתכן!'
בדיוק באתי לשלוח הודעה שמבקשת את עזרתכן!
09/05/2010 | 12:33
6
אני לא מהפורום, אבל כמו כולכן פה גם אני מתה על אופנה ורוצה שמלה מדהימה לנשף סיום- יותר אלגנטית מהשמלות שיש לי בארון כמובן.. השמלות שהעלתן לפה מדהימות אבל את רובן צריך להזמין מחו"ל ולכן אני ממש אשמח אם תתנו לי שמות של חנויות שאפשר ללכת להסתכל בהן שיש בהן שמלות בסגנון!
אני לא רוצה להוציא יותר מ-500-600 שקל כי בכל זאת אני לא חושבת שצריך להשתגע לגמרי עם זה וגם יש נעליים ועוד הוצאות.. כמובן שאם אתן גם יודעות על תופרת טובה בטווח המחירים הזה (באיזור המרכז והשרון) זה נחמד :]

תודה רבה מראש!!
רותם
אופנה >>
לצפיה ב-'סיימתי לפני שנה ולא היה לי פרום אבל נראה לי'
סיימתי לפני שנה ולא היה לי פרום אבל נראה לי
09/05/2010 | 15:00
1
7
שהכי מגניב להגיע בבגדים הכי זרוקים, להרגיש כמו האנטיתזה ובאמת לצחוק על כולם. אה ובטח גם הייתי מביאה פאן באטל מכובד. שיהיה הארד קור.

אם אתן כבר כן בקטע של להשקיע (שזה גם אחלה), בחיים אל תקנו ממעצבים של שמלות חתונות/אירועים או מהאתרי פרום האלה זה כמעט תמיד נראה גרנדיוזי מדיי, יקר מדיי, לא קשור, ומכוער באופן כללי.
אופנה >>
לצפיה ב-''
10/05/2010 | 11:53
2
אייבי מ90210 מישהו?
אני אישית לא בקטע של ללבוש שמלות או חצאיות, אז כנראה שאני אעשה משהו בסגנון.
מה גם שאני לא מוצאת את הטעם להשקיע מאות שקלים בשמלה.
אני מצטערת, אבל שמלה לא אמורה לעלות מעל 200 שקל, לא משנה כמה היא יפה.
אני אישית לא הייתי קונה גם ב200, אבל אם זאת שמלה מיוחדת ונורא יפה, 200 זה לגיטימי לחלוטין.
אתן רואות שנייה איך אתן מדברות?
"אני לא רוצה להוציא יותר מ-500-600 שקל כי בכל זאת אני לא חושבת שצריך להשתגע לגמרי עם זה וגם יש נעליים ועוד הוצאות" (נלקח כדוגמא כי זאת ההודעה הכי קרובה לפה)
לא רוצה להשתגע? 500 שקל לשמלה זה מטורף!
נכון שדברים יפים עולים הרבה, אבל יש גבול לכל דבר, ועצם העובדה שאתן קונות במחירים כאלה גבוהים רק נותנת לגיטימציה למוכרים ולחנויות להמשיך למכור במחירים כאלה.
תחשבו שנייה על כמות הכסף שאתן מוציאות (או הוצאתן, או תוציאו) על הנשף, או על סתם מסיבה, ותחשבו אם אתן באמת רוצות לבזבז ככ הרבה על שמלה.
(אגב, אני לא תוקפת את הרצון להשקיע ולהתגנדר, כי כן, אנחנו בנות וכל אחת אוהבת את הדברים האלה. אני רק חושבת שאין שום סיבה רציונלית להשקיע ככ הרבה כסף על זה)
אופנה >>
לצפיה ב-'סיימתי בית ספר לפני 4 שנים נראה לי'
סיימתי בית ספר לפני 4 שנים נראה לי
09/05/2010 | 16:15
3
8
ולא הלכתי ל"פרום" או "נשף" או וואטאבר שיקראו לזה...
לא סבלתי את השכבה שלי, היא הייתה מלאת צביעות וגועל ובטח ובטח שלא נחמדים אליי ספציפית (להוציא מס' מצומצם של אנשים).
מבחינתי ללכת לשם היה צבוע.. אני גם ממש לא מתלהבת מהבולשיט הזה.. וגם אני לא בעד כל הניסיונות לחקות את ארה"ב.

אבל.. לידיד שלי הייתה מסיבת סיום ועזרתי לו להתלבש ואני כן אוהבת את זה שסוף סוף יש סיבה להשקיע, כמו שמישהי מעליי כאן אמרה אם כבר- לא הייתי בוחרת באיזו שמלת פרום מוזמנת או שמלת "אחות של החתן" אלא בשמלת ערב קלאסית ומחמיאה, אולי עקבים נייטרליים שאני אוכל לנעול אח"כ ואקססוריז שווים.. בשבילי זה לגמרי היה עושה את העבודה.
אופנה >>
לצפיה ב-'לנו לא היה "נשף".'
לנו לא היה "נשף".
10/05/2010 | 09:59
2
8
היתה לנו מסיבה בממשית, שזו עיר נבטית, אז כל החלום של ללבוש שמלת ערב של כל בנות השכבה שלי נגוזו וכולם באו עם סנדלי שורש XD
הלכתי, למרות ששנאתי את השכבה שלי, פשוט כי פחדתי שאם אני לא אלך אני אתחרט על זה אח"כ.

בסופו של דבר יצא שהתחרטתי על זה שכן הלכתי XD
אופנה >>
לצפיה ב-'זו בדיוק הסיבה שלא הלכתי.'
זו בדיוק הסיבה שלא הלכתי.
10/05/2010 | 15:07
1
8
ידעתי שיהיה עלוב...
אופנה >>
לצפיה ב-'תמיד אומרים לי..'
תמיד אומרים לי..
10/05/2010 | 20:51
6
עדיף להתחרט על משהו שעשית, מאשר על משהו שלא עשית.
לפעמים זה עובד, לפעמים זה לא:)

תודה לאל שיצאתי משם...
אופנה >>
לצפיה ב-'וואייי זה עוד חודשיים מהיום'
וואייי זה עוד חודשיים מהיום
10/05/2010 | 00:43
1
13
אצלנו הנשף הוא מאוד גרנדיוזי... גרנדיוזי עד כדי לצחוק ממש. חיים בסרט לגמרי אבל לערב אחד זה מצחיק וזה כיף לנסוע בלימוזינה ולהשתכר משמפניה.

יש לי ממש רעיון לשמלה אבל אם אני לא אמצא אותה אין הרבה סיכוי לתופרת.
אני רוצה להיות מאוד שזופה וללבוש שמלת מיני בצבע גוף- אפרסקי כזה. כאילו צבע גוף עם קצת יותר חיים ובאסה שזה נכנס לאופנה כי אני מדמיינת אותה מכיתה ח'.
כאילו V בפרונט ואותו V בגב לא גופייה אלא שרוולים מתנפנפים כאלה, אולי קצת שקופים יותר משיפון או משהו בסגנון.
צמודה מתחת לחזה וגם קצת בבטן, פס צמוד די רחב ממשהו קשיח שממש יחטב ואז היא נופלת כמו השרוולים, רומנטית כזאת ועדינה.
נעליים בהתאם... גבוהות אבל עם המחיר אני לא רוצה להתחרפן כי בנות אצלי בשכבה הולכות להתחרפן וזה הכי לא הטייפ שלי, אני בקושי אדפוק פן או משהו.
חשבתי אפילו על תסרוקת אסופה להתחלה ולפזר בריקודים, עגילים ארוכים גדולים כי אני מתה על עצמי עם עגילים.
זה הכל. ולהיות שזופה זה הכי חשוב
אופנה >>
לצפיה ב-'לנסוע בלימוזינה? את רצינית?'
לנסוע בלימוזינה? את רצינית?
10/05/2010 | 23:45
11
איפה את גרה? בסביון?
אופנה >>
לצפיה ב-'אז עכשיו אני'
אז עכשיו אני
11/05/2010 | 00:42
10
נשף עוד איזה חודשיים, שלושה ימים לפני היום הולדת שלי! אני לא חושבת להשתגע ולהשקיע אובר דה טופ, אבל אולי אנצל את המאורע ואת התזמון  לשכנע את אמא לקנות לי איזו שמלה מטופשופ או משהו שכמובן שאנצל גם אחכ, שתתאים לעקבים החדשים והמשגעים שלי מזארה. עם פלאטס לגיבוי בתיק או משהו חחח
תקרה לתקציב... 300 ומשהו? לא יודעת, תלוי כמה השמלה תצדיק הזה.
אופנה >>
לצפיה ב-'אם כבר מדברים על שמלות לנשף'
אם כבר מדברים על שמלות לנשף
11/05/2010 | 14:49
10
יש לכן המלצות על חנויות בתל אביב? אין לי מושג איפה לחפש בכלל...
אופנה >>
לצפיה ב-'אני קניתי שמלה ב 80 ש"ח'
אני קניתי שמלה ב 80 ש"ח
13/05/2010 | 08:30
16
הנשף שלי היה כבר לפני כמה שנים ובנות בשכבה שלי הוציאו מאות רבות (וגם אלפים) על שמלות חד פעמיות בשביל נשף חד פעמי שנערך באחד המלונות המפוארים בתל אביב.
זה נראה לי מיותר, מגוכך ואפילו קצת פאתטי. החלטתי ללכת לקיצוניות השנייה וקניתי שמלה מגוכחת גם כן ב 80 ש"ח בחנות יד שניה, מהאייטיז עם מלא וולנים בכתפיים ובעצם בכל מקום.
השמלה קיבלה מלא מחמאות והיה ממש כיף.
אופנה >>

הודעות אחרונות

20:48 | 11.01.18 אורחים בפורום
13:57 | 20.12.17 אורחים בפורום
14:35 | 18.12.17 אורחים בפורום
14:54 | 24.10.17 אורחים בפורום
22:27 | 30.09.17 אורחים בפורום
11:12 | 25.06.17 אורחים בפורום
20:49 | 14.06.17 אורחים בפורום
07:49 | 01.06.17 אורחים בפורום
14:01 | 02.11.15 Happytom
17:34 | 27.10.15 חבקוק44
15:53 | 18.10.15 amitronen

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ