לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2848828,488 עוקבים אודות עסקים

פורום אופנה

עד כמה משפיעה האופנה על חיינו?מה מכתיבה לנו האופנה? מה אופנתי ומה לא?האם גם את/ה נפלת קורבן למחלת השופינג הנוראית? או שמא אתה עוד כבשה בעדר?תמונות, פפראצ'י, דיונים, תצוגות, משחקים,רק אצלנו בזיל הזול! או שלא כל כך בזול...

אודות הפורום אופנה

עד כמה משפיעה האופנה על חיינו?מה מכתיבה לנו האופנה? מה אופנתי ומה לא?האם גם את/ה נפלת קורבן למחלת השופינג הנוראית? או שמא אתה עוד כבשה בעדר?תמונות, פפראצ'י, דיונים, תצוגות, משחקים,רק אצלנו בזיל הזול! או שלא כל כך בזול...
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום אופנה! יש לשרשר כל שאלות שהיא אל "שרשור שאלות"; במידה ותרצו למכור פריט-לבוש כלשהו, פנו אל "שרשור מכירות"; רוצות להשוויץ בשופינג האחרון? פנו אל "שרשור התחדשויות"; פוסטים, או כל מה שרלוונטי לבלוגי-אופנה - אל "שרשור מקוון"; ולבסוף - כל דבר שקשור לאופנה אך לא מתאים לשרשורים שצוינו- נכנס ל"שרשור אוף"! תהנו. (:

המשך >>

לצפיה ב-' הרשימה השחורה הרשימה הלבנה '
הרשימה השחורה הרשימה הלבנה
<< ההודעה הנוכחית
14/04/2010 | 17:37
54
95
בטח הוותיקות זוכרות את הרשימה המיתולוגית, ונראה לי שהגיע הזמן לחדש אותה.

אז שפכו:
באיזו חנות היה שירות מאכזב ונדבקו לכן לתחת?
באיזה מקום קניתם בגד יקר וקיבלתן איכות ירודה?
איפה טרטרו אותכן למוות עד שנתנו לכן - אם בכלל - זיכוי, החלפה או תיקון?

וכמובן, כי פסימיסטיות זה כבר פאסה, אפשר להוסיף את הרשימה הלבנה של החנויות האחדות, אך המקסימות להפליא, שלא היה דבר רע בשירות או בבגדים.

תהנו, יפות.
אופנה >>
לצפיה ב-'סווווו.....'
סווווו.....
14/04/2010 | 18:11
4
36
לא כזה השתנה מפעם שעברה

הרשימה השחורה

H&M
לא התלהבתי בכלל:SSSS
הסחורה לא כזאת בשמיים
איך שהבגדים מסודרים (לא מבחינת קיפול אלא איפה שכל דבר נמצא) נורא! ואי אפשר למצוא שומדבר
המוכרים? שצריכים אותם הם לא נמצאים וחבל:\

ופול אנד בר רק בגלל השירות המסריח שאני נתקלתי בו בסניף במלחה
ביקשתי איזה עזרה מהמוכרת והיא בקושי התייחסה אליי

קסטרו
המחירים לא מוצדקים בשיט:\

הרשימה הלבנה

זארה כי אין עליהם בעולם!!!

TNT כי ישלהם אחלה שירות ובגדים

אופנה >>
לצפיה ב-'איך שכחתיO_+'
איך שכחתיO_+
14/04/2010 | 18:17
3
27
לרשימה השחורה

טופשופ כי המחירים לא תמיד מוצדקים והשירות מזעזע:-S
אופנה >>
לצפיה ב-'אבל'
אבל
14/04/2010 | 18:34
1
17
הבגדים שם פשוט יפים!!!
זאת אומרת, אם באמת המחירים לא היו בשמיים הייתי קונה שם מלא!
אופנה >>
לצפיה ב-'את צודקת!'
את צודקת!
14/04/2010 | 21:01
19
אבל למי יש תקציב לזה?:|
וגם חוץ מהדברים היפים יש דברים שהם "בסדר" כזה במחירי שחיטה:\\\
אופנה >>
לצפיה ב-'אני חייבת להגיד שלדעתי השירות מצוין..'
אני חייבת להגיד שלדעתי השירות מצוין..
15/04/2010 | 17:18
17
לצפיה ב-'אאאאני :)'
אאאאני :)
14/04/2010 | 18:28
5
34
טוב אז למרות שאני מתתתתה על זארה קניתי משם 2 ג'ינסים ואחד היה עם קרעים כאלה והדבקות ותלאים[טלאים?]והוא נקרע לגמריי!! אני מבואסת כי בזארה בד"כ יש איכות טובה ואני מרוצה מהסחורה אבל הג'ינס הזה באמת לא היה שווה את המחיר!

אותי ספציפית מטרידים בכל חנות,אני נכנסת ותוך חצי שניה מאה מוכרות באות מספרות על מבצעים ושואלות אם אפשר לעזור וגם כשאני אומרת לא[ותאמינו לי שאני אומרת את זה בעצבים!!]הן ממשיכות לרדוף אחריי או לעמוד בצד ולבהות בי, כשזה מגיע למצב ממש בלתי נסבל אני פשוט יוצאת ודופקת מבט....
בזארה נניח הכי לא מציקים! זה אחד הדברים היותר כיפיים להסתובב בחנות להסתכל למדוד והכל בהכי נינוחות ושקט

אמממ מה עוד?...סתם להוציא עצבים,
אני יודעת שמכריחים את המוכרות להציק ולשאול מאה פעם אם צריך עזרה,אני גם יודעת שלפעמים המנהלים עומדים שם ובודקים..אבל זה פשוט מחרפן!
אי אפשר לקנות בשקט,אי אפשר להסתכל אתה מרגיש שעוקבים אחריך אחרי כל צעד וזה פשוט מוריד את כל ההנאה של הקניות!
אני באמת לא חושבת שאם ישאלו אותי כל שניה אם אני צריכה עזרה יגרום לי לקנות יותר, אפילו ההפך...

זהו
שיאללה איזו חפירה
אופנה >>
לצפיה ב-'זה עובד ככה בזרה כי..'
זה עובד ככה בזרה כי..
14/04/2010 | 18:41
34
זרה זאת חנות שבה אם את נכנסת או או תקני משו/יודעת מה את רוצה לקנות ולא צריכה עזרה/מסתכלת על הסחורה כדי לדעת מה עוד מאט תקני.  בנוסף על כל דבר שאת לא קונה יש בעך עוד מאה בנות שכן יקנו.
לכן טכלס המוכרים לא באמת צריכים לעזור אלא אם את מבקשת , זה כמו סופר נכנסים מוצאים קונים
אופנה >>
לצפיה ב-'לא הבנתי עדיין למה ממשיכים בשטות הזו'
לא הבנתי עדיין למה ממשיכים בשטות הזו
14/04/2010 | 18:51
32
בעלי חנויות צריכים להבין שזה הכי לא נחמד בעולם שמתעלקים עליך
כששואלם אותי אם "אפשר להציע לי שירות" התגובה המיידית היא לא. אם אני צריכה אני שואלת לבד..
אופנה >>
לצפיה ב-'יש לזה הסבר מאוד פשוט '
יש לזה הסבר מאוד פשוט
14/04/2010 | 19:34
1
25
המוכרים בזארה לא מקבלים עמלה על מכירות ולכן אין להם סיבה להתעלק עליך. אני רואה בזה חיסרון. כשאני מבקשת עזרה במנגו, שם מקבלים עמלה, המוכרת מתאבדת כדי לעזור לי ולהביא לי את הדברים ובזארה אני תמיד רודפת אחרי המוכרת שנעלמת לי לשעה.
אגב, המוכרות במנגו וכו' גם נכנסות אחריך לתאים ושואלות אם את צריכה עזרה ו-99% אני באמת צריכה עזרה וזה נחמד שלא צריך לרדוף אחרי מוכרת בחוץ כשאני חצי עירומה. אגב, אני לא חסידה של השיטה הזאת או השיטה הזאת דווקא.
אבל מה שאני כן חייבת להעיר, וזה בלי קשר לתגובה שלך, שמאז שהתחלתי לעבוד כמוכרת בגדים שמתי לב למחסור במה שנקרא "תודעה לקוחית" (שם שלחלוטין המצאתי), דבר שאני גם לוקה בו ובחיים לא הייתי שמה לב אם לא הייתי בצד השני. אני מתכוונת ליחס מזלזל ומעצבן דווקא מצד הלקוחות כלפי המוכרות, שהן בסה"כ נותנות שירות שמנסות לעזור.
נתחיל מזה קודם כול שבעיניי כשלקוחה נכנסת לחנות חובה לברך אותה לשלום ולהראות לה יחס מינימלי. עם כול הכבוד, היא באה לקנות בגדים ולא לקנות ירקות בסופר. לא שאני צריכה תשובה, אבל חצי מהבנות מסתכלות עליי כאילו תקפתי אותן. אותו דבר קורה אם מציעים עזרה (ואני לא מקבלת עמלה! אני מנסה לעזור, באמת)- הרבה בנות מחמיצות פנים ומתייחסות בגועליות. לא הטרדתי אותך, שאלתי אותך בנימוס אם אפשר לעזור לך! אם היום אני נכנסת לחנות ואף אחת לא מתייחסת אליי, אני דווקא מתעצבנת מזה.
חוץ מזה, גם שמתי לב שממש מזעיפים פנים על המחיר ותוקפים את המוכרת. אם אני שואלת אם מישהי מעוניינת במשהו היא קופצת עליי ומאשימה אותי שהמחיר גבוה, כאילו שזה תלוי בי. אני מצטערת, אני לא קובעת את המחיר, אני כאן כדי לתת שירות.
בכול מקרה, בחיים לא הייתי שמה לב לזה אם לא הייתי "עוברת צד", אבל זה פשוט נורא צורם.
אופנה >>
לצפיה ב-'אני לגמריי מבינה אותך!'
אני לגמריי מבינה אותך!
14/04/2010 | 20:43
15
אני תמיד משתדלת להיות נחמדה וחייכנית כשאני נכנסת לחנות,אם אומרים לי שלום אני עונה וככה לטעמי זה צריך להסתכם.
אם כבר שואלים אותי אם אני צריכה עזרה ואני עונה "לא תודה" זה הסימן פשוט להתרחק מהאיזור שלי ולהתעסק בשלהן, כשהן עומדות ובוהות בי או מתחילות להוציא לי בגדים ולשאול אותי איזו מידה אני, אז אני כבר מתעצבנת ממש!

[בהחלט לא מגיע לך או לכל מוכרת יחס מגעיל אבל שתביני שלא כולן כמוך ויש הרבה שהן פשוט מציקות מידי ואז לבנות כבר יש אנטי מטורף...]
אופנה >>
לצפיה ב-'אה וגם..'
אה וגם..
14/04/2010 | 20:47
15
בלי קופר פעם אחת [עד שהיה לי מספיק כסף להכנס ]
באמת שהייתי צריכה עזרה והמוכרת 'כיאילו עזרה לי', אבל לא הייתה בכלל איתי ודפקה לי פרצופים לא מהעולם הזה, וכן אני לא מידה 34, אני 38! EAT ME
סתם זה באמת גרם לי לרצות לתת לה כאפה ולעוף משם :\
אופנה >>
לצפיה ב-'נראלי שעניתי על זה כבר פעם..'
נראלי שעניתי על זה כבר פעם..
14/04/2010 | 19:06
4
22
באיזו חנות היה שירות מאכזב ונדבקו לכן לתחת?
באיזה מקום קניתם בגד יקר וקיבלתן איכות ירודה?
איפה טרטרו אותכן למוות עד שנתנו לכן - אם בכלל - זיכוי, החלפה או תיקון?

הרשימה השחורה:
*חנות בקריון בשם LOLLY
השירות שם מזעזע, פעם ראשונה קניתי שם פלטפורמות ממש גבוהות,
הלכתי איתם פעם אחת וכל העקב שלהם נשבר והנעל התפרקה,ואחכ
כשבאתי להחליף עשו לי שם ממש צרות..והמוכרת הייתה ממש מגעילה והיא עוד העזה לצעוק עליי כי שחכתי להביא את הקופסא של הנעליים

*עוד חנות בקריון בשם DROP
זו מן חנות גלישה כזאת עם בילבונג ואוניל ומותגים כאלה
פעם מדדתי שם איזו חולצה..והייתי קצת יותר קטנה אולי בת 14
והמוכרת לא עזבה לי את החיים...הייתה פרחה כזאת וחשבה שהיא מגניבה...וכל הזמן שאלה אותי אם אני צריכה עזרה ואמרתי לה שלא.. ופתאום באמצע החיים היא פשוט נכנסה לי לתא והתחילה להלביש אותי! ועוד היא אומרת לי "יאא איזו חזייה מתוקה יש לך!" רציתי להעיף לה איזה משהו..

*חד משמעית-כל סניף של גריפ!
פשוט בכל סניף תוקעים את אותן מוכרות פוסטמות פרחות כאלה, שנדבקות לך לחיים ולא עוזבות אותך.. ואני דווקא אוהבת את גריפ אז אני ממש מתבאסת מזה.. ובסניף בגרנד במיוחד..יש שם איזו מוכרת שכבר מכירה אותי כי פעם מדדתי משהו בחנות ממש מלא זמן כי ככה אני..בעייתית..והיא התחילה בצחוק לרדת עליי ולהסתלבט עליי עם אמא שלי..זה ממש מוציא לי את החשק להיכנס לחנות שאני יודעת שישעטו עליי מוכרות מציקות

*דיוה-למרות שאני מחבבת את החנות הזאת ויש לי הרבה תכשיטים משם- המוכרות ממש מציקות! כל שניה עם המבצעים שלהן, ומסתכלות תמיד כאילו שאני הולכת לגנוב משהו..לא כיף להיכנס לחנות..ואגב הסחורה שלהם ממש גרועה! כל התכשיטים מזהב שלהם נהפכו לי לכסף והחלידו..

*החנויות של הטרנינגים-הודיס והיינס.
לא שיש לי משהו נגד הבגדים או נגד החנות, אבל פשוט הן באטרף מזה שנוגעים להן בבגדים.. פעם אחת הייתה ערימה של סווצרים בהודיס, ורק הסתכלתי על הצבעים שיש שמה.. ואז המוכרת התחילה לצעוק עליי משהו ממש בסגנון "אל-תגעי-במקופלים-!!!!!!!!!!" כמו במערכון אבל סבבה אני מקבלת..

*TNT-יש שם בגדים ממש מכוערים,כאילו פעם הם היו ממש מעפנים, ועכשיו הם פשוט השתדרגו קצת כי הם מחקים כל טרנד שקיים ובאופן מזעזע, הכל שם צבעוני וילדותי כזה, אה והמראות שלהן מזעזעות! אני יוצאת חצי בוכה מהחנות כי הן ממש מעוותות את הגוף

הרשימה הלבנה:

*זארה כמובן..המוכרים לא נדבקים לתחת ואפשר לקנות בשקט..

*טוונטיפורסבן-אני מתה על החנות הזאת! בגדים יפים, והתאי הלבשה מהממים!במיוחד אלה שבקניון חיפה..גם גדולים כאלה ואפשר למדוד כמו שצריך..
אופנה >>
לצפיה ב-'לגבי טוונטיפורסבן בקניון חיפה'
לגבי טוונטיפורסבן בקניון חיפה
14/04/2010 | 19:37
2
23
אני מסכימה איתך ב100%
גמאני מחיפה.ואני קונה שמה מלא *____*
אופנה >>
לצפיה ב-''
14/04/2010 | 20:56
1
13
צודקות לגמרי,והמוכרים שם לא מתעלקים (:
אם אתן מחיפה כדאי לכם לבקר בעודפים בסיטי סנטר,יש שם אחלה מציאות
אופנה >>
לצפיה ב-''
14/04/2010 | 22:12
8
הייתי שם פעמיים והכל זבל לטעמי, ממש ביזבוז זמן.
אני לא מבינה איך יכול להיות כזה הבדל גדול בין החנות הרגילה לעודפים ><
אופנה >>
לצפיה ב-'כן, דיווה פשוט עלובים'
כן, דיווה פשוט עלובים
18/04/2010 | 16:11
10
קרה לי הרבה שקניתי שם כמה פריטים (לא באותו זמן), אז או שזה החליד, או נשבר, או התקלף וכו'
וזה לא שאפשר להגיד "טוב נו, זה זול. מה ציפיתי?",
כי הם ממש יקרנים!
אופנה >>
לצפיה ב-'אני רוצה לציין כאן את החנות הכי מעצבנת.. בדוק'
אני רוצה לציין כאן את החנות הכי מעצבנת.. בדוק
14/04/2010 | 19:51
3
40
השירות בטופשופ הוא פשוט.. מתחת לכול ביקורת!
נתחיל מזה שהם עובדים על עמלה, מה שאומר שלפי היגיון בריא הם צריכים לנסות לעזור לכול לקוחה.. נתחיל מזה שאם אני מגיעה על מדים לחנות (ועשיתי את זה הרבה).. אני זוכה להתעלמות מוחלטת! ואני ממש צריכה להתחנן למוכרים שיעזרו..
וכשאני מגיעה על אזרחי או משהו כזה, אומנם עוזרים לי ביתר שמחה, אבל עדיין מסתכלים עליי מלמעלה!
לדוגמא, באתי עם חברה לפני חודשיים לסניף בסנטר, והסתכלנו על הסטנד של הבגדים האחרונים שנשארו (buy it now or regret it later) ודיברנו על זה שהמחירים בארץ הם קריעה לעומת המחירים בחו"ל. הסתכלתי על שמלת סאטן שנראית כאילו נלקחה מהשטיח האדום וקראתי למוכרת כדי לשאול למחירה, כדי להדגים לחברתי את הטענה שבדיוק טענתי. המוכרת אמרה שהשמלה עולה 500+ שקלים (ובחו"ל-50 יורו, יחי ההבדל הקטן). אמרתי לה תודה והחזרתי את השמלה לסטנד. שניה אח"כ היא פרצה במונולוג קורע לב שאומנם אני חיילת והכול, אבל שאני אדע שאלה המחירים בטופשופ. הרגשתי כאילו אני בסצינה מהסרט "אישה יפה".. מה את יודעת בכלל עליי? או על הכסף שיש לי? ולמה לעזאזל את מתנשאת עליי ככה?
שניה אח"כ מדדתי חולצה שבאופן אובייקטיבי הייתה קטנה עליי (הכפתורים ממש התפוצצו לי על החזה). שאלתי את המוכרת אם יש מידה אחרת ואז היא פצחה במונולוג שני על כך שאני לא לובשת את החולצה נכון. אוקיי. ורק 5 דקות אח"כ נזכרה להגיד שזאת פשוט מידה אחרונה. סבבה, מה הקטע בלנסות למכור לי מידה קטנה?! מה את חושבת, שאני מפגרת?
אופנה >>
לצפיה ב-'מוכרת על הפנים האחרונה'
מוכרת על הפנים האחרונה
15/04/2010 | 18:57
11
לצפיה ב-'מצחיק בטופשופ. '
מצחיק בטופשופ.
17/04/2010 | 21:34
1
20
קנייה שלמה אני עושה לגמרי לבד [המוכרות מציקות בהתחלה, אני מבינות את הרמז די מהר], ובשנייה האחרונה מגיעה אליי מישהי, אומרת: "מהמם עלייך, בחירה טובה", חוטפת את הבגדים ומניחה אותם על על הקופה. וזהו, מבחינת הרשת זו מכירה שלה.
טיפשי, אך משעשע. מי אני שאגזול ממנה פרנסה.
אופנה >>
לצפיה ב-'אני=אבל'
אני=אבל
17/04/2010 | 21:38
5
לצפיה ב-'הרשימה המצומצמת שלי'
הרשימה המצומצמת שלי
14/04/2010 | 19:57
5
25
|פשיט|הרשימה השחורה:
"טופשופ". עם כל הכבוד לשם ולאגדה, המחירים בשמיים (כן, 250 שקלים לחולצה זה קצת, ממש ממש קצת, מופרח!) והאיכות איומה! קניתי משם מספר חולצות ואחרי כמה כביסות הבד התחיל להתפורר וכל התפרים הסתובבו.
המוכרים שם חושבים שבגלל שהם עובדים ב"טופשופ" אז יש להם לגיטימציה לחוש טובים יותר ולעשות טובה כשהם עונים לך או נותנים לך שירות.

-"רוקטדוג", סניף עזריאלי ת"א. קניתי משם זוג נעלי אצבע. קניה שאמורה לקחת 9 דק' בסה''כ הפכה ליציאת מצריים. בחנות הפצפונת הזאת ישנן 4 או 5 מוכרות, ואף אחד מהן לא ממש יעילה (בלשון המעטה), עד שקיבלתי נעל יצאה לי הנשמה, ולאחר שהגעתי הביתה, 2 הנעליים לא היו זהות (שזאת כבר אשמתי שלא מדדתי בקפידה בחנות, אבל) כשהגעתי הביתה והתקשרתי לספר להן מה קרה, על כל שאלה ששאלתי קיבלתי תשובה חותכת של "לא יודעת". תודה רבה באמת.

|פשיט|הרשימה הלבנה:
-"שגעון",סניף קניון מלחה י-ם לאחר תקרית נעלי האצבע שקניתי ב"רוקטדוג", ניסיתי נואשות להחליף את הנעליים, ואחרי תלאות רבות, הגעתי ל"שגעון" שעוד לפני שסיפרתי להם מה הבעיה, המוכרת חייכה ואפשרה לי להחליף את הנעל. באמת שזה היה יפה!

-"היינס", כל סניף אפשרי שנכנסתי אליו בראש ובראשונה- חגיגת בייסיק מטורפת!
השירות מקסים, אחרי שאתה אומר שאתה לא צריך עזרה, פשוט עוזבים אותך בשקט, המחירים די נורמליים יחסים לאיכות המעולה!! ומדיניות ההחלפות שלהם היא הדבר הכי נוח שיש. לא מזמן הגעתי אליהם עם חולצה ומכנסיים, בלי קבלה וטיקט, סיפרתי שפשוט לא יוצא לי ללבוש אותם, והחליפו לי.
בנוסף, כרטיס המועדון שלהם משתלם לאללה!

-"זארה" המחירים לרוב סבבה, השירות בסדר גמור, האיכות אולי מעפנה בד''כ אבל בסה''כ אין הרבה מילים רעות לומר, פשוט זארה ;)

אופנה >>
לצפיה ב-'אני לא מאמינה שפעמיים רשמתי "פשיט"'
אני לא מאמינה שפעמיים רשמתי "פשיט"
14/04/2010 | 19:59
3
14
הכוונה הייתה |פשיט| כמובן!
אופנה >>
לצפיה ב-' '
14/04/2010 | 20:04
2
4
לצפיה ב-'חחחח אני ממש צוחקת בקול! זה היה טוב, הפשיט'
חחחח אני ממש צוחקת בקול! זה היה טוב, הפשיט
14/04/2010 | 20:42
1
7
לצפיה ב-'חחח זה היה ממש מתסכל!! '
חחח זה היה ממש מתסכל!!
14/04/2010 | 22:02
3
לצפיה ב-'לגמרי מסכימה עם היינס '
לגמרי מסכימה עם היינס
15/04/2010 | 00:34
7
לצפיה ב-'המזעזעת ביותר,אמריקן אפרל.'
המזעזעת ביותר,אמריקן אפרל.
14/04/2010 | 19:59
4
27
שאגב נראית כמו מחסן בגדים.
המוכרים שם אנטיפטים ומתנשאים.חווית קנייה מזעזעת.
שלא נדבר על זה שהפריטים שנמכרים שם,נמכרים ברשתות אחרות ואפילו בשווקים בה ר ב ה יותר זול.

אני חושב שכן צריך לקבל יחס מסויים.
הגיוני שמוכר ייגש ללקוח על מנת לתת לו שירות,וכן יהיה קשוב.כמובן שהכל בגבולות הטעם הטוב.

אני יכול לציין לטובה את קסטרו בילבונג היינס וזארה בקניון G בכפר סבא.

דווקא את האווירה בH&M אהבתי.רק העומס שם מפריע.
אופנה >>
לצפיה ב-' מסכימה ממש בקשר לאמריקן אפרל.'
מסכימה ממש בקשר לאמריקן אפרל.
14/04/2010 | 21:28
13
המוכרים עומדים בכניסה, בוחנים אותך, וממש לא מתייחסים. ככה לא מתנהגים!
אופנה >>
לצפיה ב-'המוכרות בת"א באמת חשות, אין ספק'
המוכרות בת"א באמת חשות, אין ספק
15/04/2010 | 00:04
2
22
אבל שתדעו שבסניף בירושלים, לדעתי, השירות סבבה... כשאת נכנסת(כמעט) תמיד אומרים שלום, ורק אחרי כמה דקות יש מצב שיגש אלייך מוכר וישאל הכי בקטנה אם את צריכה עזרה. לא מעיקים אבל כן יעילים כשצריך (מניסיון) ובאופן כללי הסניף שם יותר סימפטי מאשר בת"א. מה גם שיש שם את המוכר הכי חתיך בארץ אבל זה כבר לא קשור בעליל
אופנה >>
לצפיה ב-'יודעת על מי את מדברת :)'
יודעת על מי את מדברת :)
16/04/2010 | 11:20
1
6
לצפיה ב-'גם אני '
גם אני
17/04/2010 | 01:10
3
לצפיה ב-'יש לי גם כמה :]'
יש לי גם כמה :]
14/04/2010 | 20:21
21
- לצערי [הרב] זארה ברשימה הרעה, כי מלא בגדים שלהם שקניתי נקרעו אחרי כמה זמן. אמנם דברים יפים אבל האיכות לא משהו...אותי זה די הפתיע.
אבל מצד שני המוכרים אצלהם מבחינתי הם במצב המושלם. הם לא מציקים, לא מתנפלים אבל כשצריך אותם הם עוזרים!

- דיווה+טופ טן על השירות המחרפן של המוכרות! אני עוד לא דורכת בתוך החנות וישר מתנפלים עליי "ראית את המבצע שלנו?? הפריט השני ב50%" די באמת?? כי אני לא שמתי לב כשיש 300 שלטים מסביבי עם המבצע רשום עליהם!

- פול אנד בר האמת השירות סבבה! המוכרות לא מציקות או משהו וגם תמיד עוזרות כשצריך.

ואני לא זוכרת עוד :)
אופנה >>
לצפיה ב-'אז...'
אז...
14/04/2010 | 20:56
2
19
הרשימה השחורה-
* אוליי זה לא בדיוק בגדים, אבל בודי שופ בעזריאלי. בפעם האחרונה שהייתי שם, זה היה סיוט. ישר נדבקה אליי מוכרת - "את מחפשת מתנה או משהו לעצמך?" קצת הסברתי לה שאני מחפשת משהו לעצמי והכל.. לקח זמן להיפטר ממנה. אחרי זמן מה, היא שוב באה אליי - "את מחפשת מתנה או משהו לעצמך?" - כאילו, וומן! שאלת אותי את אותה שאלה לפני שניה. אחרי זה כבר יצאתי מהחנות.
* פול&בר בעזריאלי. הסניף הזה קטן, דחוס ומעצבן. אני זוכרת שמצאתי חולצה מכופתרת נורא יפה, אבל היא הייתה פגומה. אני כבר לא בדיוק זוכרת מה, אבל אבל זה היה משהו יחסית רציני כי אני זוכרת שגם החולצה עלתה 180 שקל אז לקנות אותה עם הפגם היה נראה לי מוגזם. כששאלתי את המוכרת אם אני יכולה לקנות את זה בתור סוג ב' אם הנחה או משהו, היא פשוט אמרה לי שלא. כאילו אני אמורה לקנות אותה במחיר המלא ופגומה. לעומת זאת פול&בר ברמת אביב לעולם לא מאכזבים (:

הרשימה הלבנה -
* הנס והודיס. תמיד יש שם אנשים שעוזרים מהר והכל, וגם כשמזמינים פריטים הם מגיעים דיי מהר והכל.
* ג'יפה! יש שם תמיד כאלה מוכרים חמודים ולבביים הם איכשהו אפעם לא נראים מיואשים אחרי כל הטרטורים עם המידות והכל.
* זארה כמובן..לא יודעת על מה כולם פה מתלוננים, כל מה שקניתי שם היה די איכותי ולא קרה לשום דבר כלום... חוץ מזה שזה כ"כ כיף שאפחד לא מציק לך בחנות
אופנה >>
לצפיה ב-'זה לא מוכרת, זה רובוט בדמוי מוכרת...'
זה לא מוכרת, זה רובוט בדמוי מוכרת...
15/04/2010 | 15:33
5
לצפיה ב-'בקשר לפול אנד בר'
בקשר לפול אנד בר
15/04/2010 | 19:38
20
אני לא מבינה למה את מתלוננת על חולצה פגומה שלא רצו למכור לך אותה בזול.. את מכירה רשת שעושה כזה דבר? אסור להם לשנות מחיר קיים. ותמיד אפשר לבדוק בסניף אחר..
אני במקומה הייתי מציעה לך את האופציה הזו (עבדתי שם) אבל מילא.
פריטים פגומים חוזרים לספרד. (או לחילופין אם זה כבר סוף עונה ומישהו קונה אותם בהנחה..)
אופנה >>
לצפיה ב-'אקססורייז.'
אקססורייז.
14/04/2010 | 21:16
2
17
קניתי ארנק,וכשהגעתי הביתה גיליתי שהשטרות לא נכנסים ושצריך לקפל אותם,אז הלכתי להחזיר את הארנק,והם לא ממש הסכימו.
רק אחרי שקצת איימתי,הם הסכימו להחזיר.
אופנה >>
לצפיה ב-'מוזר רצח '
מוזר רצח
15/04/2010 | 01:39
1
11
נתנו לך סיבה למה את לא יכולה להחליף...?
אופנה >>
לצפיה ב-'כי זה היה במבצע. אבל באתי להחליף את זה '
כי זה היה במבצע. אבל באתי להחליף את זה
15/04/2010 | 12:39
13
חצי שעה אחרי שקניתי,אלה היו אותן מוכרות והן זכרו אותי.
אופנה >>
לצפיה ב-'my list'
my list
14/04/2010 | 21:55
2
13
רשימה שחורה:
דיוה- מוכרים מתעלקים, החנות בנויה בצפיפות בלתי סבירה, המחירים בתחילת עונה מוגזמים ויורדים ברמה מטורפת שמיור לקנות שם בתחילת עונה, והרבה פעמים המבצעים שם מודיעים על" הכל ב20" שתאכלס זה רק קיר קטנטנן בחנות...
קסטרו- שירות מתחת לכל ביקורת, אין מוכרים יותר מתעלקים מישם ושוב עניין ההבדל הענקי בין תחילה וסוף עונה בתכשיטים, אולי יש אנשים שיחשבו על זה כפלוס אבל וואלה לתכשיטי פלסטיק לשלם בין 80 ל200 שקל זה מוגזם ועצם זה שהמוצר יורד לכמעט עשירית מהמחיר שלו גורם לי עוד יותר לפקפק ברמת המוצר.
מנגו- אומנ שירות טוב וחנות נוחה אבל מדיניות החלפה ירודה מוכרות מתווכחות איתך על פגמים בבגדים, זה לא משהו שאני מצפה מחברה עם שם עולמי.
הודיס- אומנם המחירים שלהם לא יקרים ומבחינת איכות אין יל שמץ כי לעולם לא קניתי אבל חווית הקניות נוראית. שוב חנות צפופה עם מוכרות לא סמפטיות ומקבלות את זה מאוד קשה אם את נוגעת במקופלים  גם אם את מתחננת לראות את המידה שלך ואין אותה בפתוח.
בלו בירד- מוכרים מציקים מבחר מצומצם איכות ירודה ביחס למחיר. קניתי שם רק כי היו לי שוברים וכאלה.
סופר פארם- אין דבר יותר מציק מהדיילות בקוסמטיקה שם, היום אחת כמעט הכריחה אותי לקנות 2 קרמים לפנים בטענה שצריך קרם בסיס לקרם לחות לפנים....

רשימה לבנה:
היינס- שירות יוצא מין הכלל המוכרות תמיד חביבות עוזרות לא מציקות גם מיעצות אם צריך ולא רק כדאי שתקני, האיכות מטורפת בגדים שמרו לי 5-7 שנים, מדיניות החלפה על רמה אין זמן נתון ניתן להחליף בגד לעד וניתן לשחזר קבלות במידה ומצאת פגם תוך דקה מחליפים לך בלי ויכוחים והמועדון חברים שלהם משתלם ולא מצריך ממש לתת בו שקל מעבר לקניה הראשונית ( אלא אם כן איבדת את הכר' שזה איזה 10 ש"ח שתאלכס את לא צריכה את הפלסטיק של הכר' בשביל ההטבות וניצול נקודות).
זארה- החנות גדולה ועתירת תאי מדידה. מבחר ותחלופה של קולקציות זריזה מה שאומר שניתן לקנות פריט ובזארה במחיר סביר ולא לראות אותו על כל בחורה למרות שזו חברה הכי נקנת בארץ פחות או יותר. התאים נוחים חוצמה הספוטים שבא לך למות מהחום שלהם. מדיניות החלפה טובה. לי אישית הבגדים מישם כן נשמרו.
טופשופ- טוב פה אני שנויה במחלוקת כי בהחלט היו ביקורים שבהם רציתי לרצוח מישהו והיו גם כאלה שממש לא. סך הכל המחירים הכן לא רציונלית, המוכרים בהחלט יכולים להיות מעצבנים (משתנה מאוד מסניף לסניף) ורמת הגימור של האקסס' ירודה. הפלוס היחידה שרציתי לציין ששוה את הכל זה המכנסים/ג'ינסים שלהם. בדים נוחים איכותיים מחמיאים בטירוף גזרות פשוט מושלמות לטעמי. אך שוב את הרוב שלי לא קניתי בארץ כי זה מטופש.
אופנה >>
לצפיה ב-'התכשיטים של קסטרו ודיווה הם אותם תכשיטים'
התכשיטים של קסטרו ודיווה הם אותם תכשיטים
15/04/2010 | 19:35
1
52
ולכן אותם מבצעים..

ואגב דיווה זה בכלל של טופשופ , או לפחות מוכרים מוצרים של דיווה בחנויות טופשופ באנגליה.
אופנה >>
לצפיה ב-'כן אני יודעת את כל זה'
כן אני יודעת את כל זה
15/04/2010 | 20:18
8
פשוט בעיקרון זה חנויות שונות וכך התייחסתי אליהן
אופנה >>
לצפיה ב-'אני ^^'
אני ^^
14/04/2010 | 22:40
11
הרשימה השחורה:
-Laline
למרות שקולקציית הילדות שיש להם היא ממש חמודה ובאופן כללי יש להם דברים יפים, הגעתי לשם לאחרונה כי קיבלתי מתנה משם ורציתי להחליף ולא מצאתי כלום, פשוט התחלתי לצחוק שם על כך שאני צריכה למצוא את הדבר שיהיה הכי פחות לא שימושי מבין כל הדברים הלא שימושיים היקרים מאוד שיש שם. בסופו של דבר יצאתי עם סוג של סבון קצפת כזה, וכשהגעתי הבייתה שמתי לב שתאריך התפוגה שלו הוא לעוד חודשיים. =.= אז כמובן שלא היה שום סיכוי שהייתי שומרת את זה, אז הלכתי להחליף אותו בסניף של עזריאלי (שהוא ממש קטן ומצ'וקמק) והיה שם תור ארוך ונוראי לקופה!! (התור ב-h&m כבר היה הרבה יותר מהיר מזה...) הגיע סוף סוף תורי והמוכרת פשוט אמרה לי לבחור משהו אחר מהחנות, הלכתי ומצאתי משהו תוך כמה דקות וכשחזרתי לקופה שוב היה תור. בסוף המוכרת החליפה לי את הפריטים ונתנה לי את מה שהחלפתי, ושמתי לב שהיא לא נתנה לי קבלה. אז כמובן שביקשתי, ואז היא בשיא חוצפתה "את כבר החלפת את זה פעמיים! מה את סוג של מכורה להחלפות או משהו?!" בכל מקרה קיבלתי בסוף את הקבלה שלי, אבל אני לא רוצה לחזור לסניף הזה יותר בחיים. בסניף של הגראנד קניון לעומת זאת יש מוכרת ממש מקסימות וחמודות.
-TNT
הריח שמפזרים בחנות הזאת זה פשוט התאבדות ואני לא מסוגלת להיכנס לשם, ואם אני כן מצליחה להתגבר על הריח, אז אני פשוט לא מוצאת שום דבר P=
-MAC
אני יודעת שיש להם את המוצרים הכי שווים שיש בעולם, אבל להיכנס לחנות הזאת זו פשוט סכנת נפשות. איך שאני מכניסה את הרגל שלי לשם, המוכרות מתחילות להתעלק עליי ולהתפרע!! הן מתחילות לצבוע לי כל ציפורן בצבע לק אחר, לשים לי איפור ואיילינר אפילו אם לא ביקשתי או שאני לא רוצה, וגם אם אני סתם מסתכלת על מוצרים הן לא מפסיקות לנעוץ בי מבטים ולהמשיך להציק לי. שלא לדבר על כך שהמחירים שם הם פשוט משוגעים והרבה יותר גבוהים מהמחירים בחו"ל.

הרשימה הלבנה:
-h&m
אני כל כך מתלהבת מהחנות הזאת! כשמגיעה לשם סחורה חדשה אז צריך פשוט להתפרע כי יש כל כך הרבה דברים יפים!!! אבל כשמגיעים מאוחר מידי, אז כל הדברים היפים כבר לא נמצאים, ואם יש משהו אז זה במידות 42, 44 ... בכל מקרה אני יצאתי מהחנות הזאת עם אחלה מציאות, והדברים שמוכרים שם הם לא יקרים בכלל בהשוואה לקסטרו, מנגו וזארה. צריך פשוט לקוות להגיע מתי שמוציאים בדיוק דברים חדשים.
- Castro
למרות המחירים המאוד מאוד מאוד מופרזים שלהם, אני כל כך אוהבת את הסחורה של קסטרו. ולגמריי מאוהבת עד מעל הראש בחולצת הכובען המטורף שלי
- Mango
כמו קסטרו, המחירים דיי יקרים, אבל יש שם כל כך הרבה דברים יפים ^^ ונורא התלהבתי כשבזמנו מכרו שם חולצות של כל מיני דמויות רעות מסרטי דיסני. שלמות!!
- Zara
כייף נורא להסתובב שם כי החנות גדולה ומרווחת והמוכרים אף פעם לא מתעלקים עליי שם, ויש שם דברים ממש יפים. לפעמים צריך להיזהר מהאיכות של הסחורה, קניתי שם בזמנו מכנס קורדרוי שלא לבשתי פעם אחת אפילו ופשוט נוצר שם חור באיזור החגורה, לזכותם ייאמר שכשהחזרתי את המכנס הזה, קיבלתי החזר כספי מלא =] דבר רע אחד- האקססוריז שלהם וגם של מנגו פשוט יקרים בטירוף @[email protected]
- 24/7
סחורה ממש ממש חמודה ותאי מדידה מהממיםם
- Top Ten
את התכשיטים שלהם אני לא ממש הייתי קונה, הם לא נראים איכותיים במיוחד, אבל אני קונה שם מלא מלא מלא צעיפים, במיוחד כשמגיע המבצע של כל החנות ב-20 ש"ח. כמעט כל הצעיפים שיש לי הם משם, והם לא פחות יפים ממה שמוכרים בזארה או במנגו.
אופנה >>
לצפיה ב-'24/7'
24/7
14/04/2010 | 23:08
8
אני חושבת שאי אפשר להגדיר חנות כממש גרועה חד משמעית או להיפך. הרי בכל דבר יש יתרונות וחסרונות... נגיד ב-24/7 אומנם כל מוכרת בחנות שואלת אותי לפחות פעמיים אם אני צריכה עזרה (לא),
אבל מה שאני אוהבת בחנות זה שהכל תלוי שם- אין כמעט שום דבר מקופל ולא צריך להתאמץ,
ואת התאי הלבשה - יש דלת ולא וילון, התא מרווח ויש שטיח וכיף למדוד, אבל אין מראה בפנים וצריך לצאת ושכולם יראו אותי בוחנת את עצמי. לא מזמן מישהי מדדה בגד ים ביקיני ויצאה מהתא מול כולם בעעע!
לפני כמה ימים הייתי בחנות עם חברה, והיא עמדה לקנות איזשהי חולצה ואז שמתי לב שיש עליה כתם של אודם. לא הייתה עוד חולצה כזו באותה מידה אז חברה שלי ויתרה עליה. אני לא יודעת אם לציין את זה לרעה או לטובה, אבל המוכרת בקופה ממש ניסתה למכור לנו את החולצה הזו- ביקשה ממוכרת אחרת שתביא מגבון מאחת החנויות ליד וממש ניסתה להוריד את הכתם (לא ירד, ד"א), וביקשה מעוד מוכרת שתחפש בסחורה החדשה שהן עוד לא פרקו אם יש את החולצה הנ"ל במידה המבוקשת וממש ניסתה לשכנע שהכתם יירד בכביסה, או לחלופין הציעה להזמין את החולצה לאיזה סניף שנרצה. כאילו, מצד אחד זה נחמד מצידה שהיא ניסתה לעזור לחברה שלי להשיג את מבוקשה, אבל מצד שני זה היה טיפה פושרי מדי.
וזהו :)
אופנה >>
לצפיה ב-'מממ.'
מממ.
14/04/2010 | 23:20
1
9
בעיקרון כל חנות שמתעלקים עליי: "את צריכה עזרה?" "יש לנו את זה בצבע ככה וככה וככה" מעצבנת אותי.
אני יודעת להסתכל לבד, ולרוב אני רק בוחנת.
האמת כשאני חושבת על זה, חלק גדול מהקניות שלי הוא ספונטני ואיכשהו תמיד קורה באותן חנויות קבועות (זארה, מנגו, פול אנד בר)

קסטרו אני גם לא אוהבת כי ברגע שהמוכרת קולטת יחס מצדך היא ישר נדבקת אלייך (!) וזה פשוט מטריף.

חייבת לציין בהקשר הזה, לא יודעת כמה כאן מכירות אבל חנות נהדרת בשם HOPE ברמת השרון (יש גם בקניון רננים). כל החזיות שלי משם, ונכון שחנות של הלבשה תחתונה צריכה לתת שירות טוב ואישי אבל שם זה פשוט מעבר. לא יודעת, קשה לי להסביר. הייתי שם פעמיים ולא אכזבו אותי, היחס נהדר, הדברים איכותיים (גם אם לא זולים במיוחד) ו-וואלה, אותי הם קנו.

אופנה >>
לצפיה ב-'חחח הבעלים של HOPE הוא השכן שלי'
חחח הבעלים של HOPE הוא השכן שלי
15/04/2010 | 13:52
8
מתה על החנות הזו!
אופנה >>
לצפיה ב-'לצערי יש לי מלא '
לצערי יש לי מלא
15/04/2010 | 01:37
1
10
זהירות,חפירה!

טוונטיפור סבן, טיאנטי - בגדים מכוערים, מוכרים מעיקים.! במיוחד בטיאנטי.. פעם אחת נכנסתי לחנות שאלתי את המוכרת אם יש ג'ינסים עד 100 שקל והיא פשוט צחקה לי מול הפרצוף והלכה.. זה היה סניף עודפים אז השאלה לגיטימית, פשוט רציתי לבעוט בה. מה גם שאח"כ שמעתי את המנהל שלה צועק עליה שהיא לא מוכרת מספיק. אז סבבה את לחוצה אבל למה להיות זונה?

טופ10, מרקו - כ-ל המוכרות פרחות, ללא יוצא מן הכלל. הן צורחות את המבצעים כל עשרים שניות, לא מרפות גם אחרי שאני אומרת שאני לא צריכה עזרה..

ליקופר, טיאנטי- המוזיקה המחרפנת הזאת... והתאים החשוכים המטרידים האלה שנראים כמו תא שירותים במועדון נידח
רק הטראנסים הדוחים האלה שמשמיעים שם גורמים לי לברוח מהחנות עוד לפני שראיתי את הסחורה

רנואר, קסטרו- בגדים מכוערים, חוץ מכמה ג'ינסים בייסיקים לגמרי הכל שם מכוער לדעתי. הם תרגמו את כל הטרנדים האפשריים לקולקציה אחת, והתוצאה פשוט מזעזעת. כמו שנאמר המחירים מופקעים ביחס למוצר...

אני ממש לא מבינה את ההשוואה של קסטרו ורנואר לH&M ורשתות ענק אחרות.. באמת שהם גרועים

<לסיכום>
טיאנטי הגרועים ביותר
זארה שליטה (מחירים מעולים,אחלה איכות,מוכרים חביבים)
אופנה >>
לצפיה ב-'אוי וכמובן- גריפ.!'
אוי וכמובן- גריפ.!
15/04/2010 | 01:46
7
מקום שני אחרי טיאנטי ברשימת הגרועים.
מהרגע שנכנסתי לחנות עוד לפני שהספקתי לענות שאני לא צריכה עזרה, אני אמצא את עצמי איכשהוא בתא הלבשה עם חמש חולצות לפחות שהמוכרת הפרחה דחפה לי..
קרה לי פעם אחת שדי רציתי חולצה מסויימת, אחר כך ממש התחרטתי על זה וברחתי משם
לא קניתי רק בגלל שהמוכרת עוד שניה אנסה אותי.. באמת שזה גרם לי גועל

*זה מצחיק איך שכולן מתלוננות על אותן חנויות..המצב פה באמת גרוע
אופנה >>
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
15/04/2010 | 14:44
8
יש דרך להפיץ את השרשור הזה לחנויות בצורה כלשהי, שישכילו?
אופנה >>
לצפיה ב-'הרשימה השחורה שלי (ואחריה הלבנה)'
הרשימה השחורה שלי (ואחריה הלבנה)
15/04/2010 | 15:11
12
זארה - הפעם האחרונה שנכנסתי לשם היתה לקראת סוף החורף, חיפשתי ג'קט, נעזרתי באחת המוכרות וכמעט כל שהראתה לי היה פגום, חסרים כפתורים, קרוע, חסרה חגורה והמחיר לא השתנה בגלל הפגם.
טופ שופ - יקר לאללה ובלי שום הצדקה.
רנואר - לא אוהבת את הגזרות והבדים שלהם.

הרשימה הלבנה
גולף - לא האמנתי אבל אחרי שעה ארוכה של מדידות ועזרה מהמוכרת מצאתי שם כמה חולצות ראויות לקניה. יצאתי מרוצה.
קסטרו - הג'גינג שלהם ממש מעולים, נוחים וסקסיים בטירוף, קשה ללבוש דברים אחרים אחרי זה. לא נתקלתי בהצקות יוצאות דופן שם, אבל אין לי בעיה לקבל עזרה כדי לצאת משם יותר מהר... בסך הכל הם ממש בסדר לדעתי.
אופנה >>
לצפיה ב-'שלי'
שלי
15/04/2010 | 19:31
3
11
חייבת לציין לפני זה שיש רשתות שבהם היחס ללקוח משתנה מסניף לסניף.. אז אני משתדלת לא להכליל וכדאי גם שאתם לא.

לוצ'י, לעיתים רחוקות יש שם מוכרות נחמדות, אבל בעיקר הרבה עלוקות, מה גם שהחנות ממש תופסת מעצמה יוקרתית ורוב הדברים במחירים בשמיים.
טופ טן. יש שם מציאות לפעמים אבל האיכות ממש על הפנים והמוכרות שם הכי מעצבנות בארץ, כל שניה מספרות לך על המבצע אפילו שהם אלה שאמרו לך עליו לפני דקה.
אמריקן אפרל. ורק בגלל העובדים שם. מובן לי שהמחירים יקרים יותר מהרגיל בגלל שהמייסד של החברה מייצר בסחר הוגן אבל המוכרים האלה פשוט מגעילים את הנשמה
אין לי אחת ספציפית אבל אני זוכרת חנות (מרשת) שביקשתי למידה ואמרו לי תחפשי. במקום לעזור לי..
TFS בקניון איילון! חנות קטנה וצפופה ומוכרות מעצבנות אש
דיווה. במיוחד בסנטר. יש שם איזה אחד מעיק צווחן. ובכלליות יש להם מוכרים או ממש חמודים או על הפנים. אין באמצע
אקססוריז רק בגלל הצפיפות הלא נורמלית בחנויות שלהם. מספיק שיש 5 אנשים בחנות ואי אפשר לזוז

זארה. רק כשצריך משהו, וזהו. למרות שמבחינת הקולקציה שלהם הם על הפנים כבר כמה זמן
פול אנד בר, שירות חביב ולא מעיק. למרות שגם הם נפילה בזמן האחרון
טופשופ. לא יודעת מה איתכם אבל ברמת אביב המוכרים ממש נחמדים. בסנטר לא יצא לי להיות..
TFS בשאר הסניפים (לפחות אלו שיצא לי להיות והיו רבים), כולם חמודים ויש מרחב. רק חבל שהוציאו את המראות מתאי המדידה
רוקטדוג עודפים בשנקין. חנות קצת צפופה אבל הם ממש ממש נחמדים

מסקנות:
חנויות צפופות
מוכרים מעצבנים ומתעלקים
חוסר מראות בתאים (וזה ממש לא אכפת לצרכנים שזה כי אתם רוצים שאנחנו נצא מהתא ומוכרים יעזרו לנו יתר על המידה, אנחנו נעדיף לא לקנות)
פריטים שנהרסים במהירות

מבצעים
אופנה >>
לצפיה ב-' לגמרי הקטע של המראות..'
לגמרי הקטע של המראות..
15/04/2010 | 20:35
8
פשוט יורד לי החשק למדוד כשאני רואה שאין מראה בתוך התא..
אופנה >>
לצפיה ב-'בטופשופ רמת אביב המוכרים באמת מקסימים. '
בטופשופ רמת אביב המוכרים באמת מקסימים.
15/04/2010 | 21:53
9
מסכימה עם ההערה על הצפיפות הנוראה בכמה רשתות \:
אופנה >>
לצפיה ב-'לגמרי המראות'
לגמרי המראות
15/04/2010 | 22:02
11
כשיש תורים ארוכים אני לפעמים לא אחליף בתא, אבל תנו לי לעשות את הבחירה הזו..
אופנה >>
לצפיה ב-'להלהלה טוגלן! '
להלהלה טוגלן!
16/04/2010 | 13:32
5

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ