לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2848928,489 עוקבים אודות עסקים

פורום אופנה

עד כמה משפיעה האופנה על חיינו?מה מכתיבה לנו האופנה? מה אופנתי ומה לא?האם גם את/ה נפלת קורבן למחלת השופינג הנוראית? או שמא אתה עוד כבשה בעדר?תמונות, פפראצ'י, דיונים, תצוגות, משחקים,רק אצלנו בזיל הזול! או שלא כל כך בזול...

אודות הפורום אופנה

עד כמה משפיעה האופנה על חיינו?מה מכתיבה לנו האופנה? מה אופנתי ומה לא?האם גם את/ה נפלת קורבן למחלת השופינג הנוראית? או שמא אתה עוד כבשה בעדר?תמונות, פפראצ'י, דיונים, תצוגות, משחקים,רק אצלנו בזיל הזול! או שלא כל כך בזול...
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום אופנה! יש לשרשר כל שאלות שהיא אל "שרשור שאלות"; במידה ותרצו למכור פריט-לבוש כלשהו, פנו אל "שרשור מכירות"; רוצות להשוויץ בשופינג האחרון? פנו אל "שרשור התחדשויות"; פוסטים, או כל מה שרלוונטי לבלוגי-אופנה - אל "שרשור מקוון"; ולבסוף - כל דבר שקשור לאופנה אך לא מתאים לשרשורים שצוינו- נכנס ל"שרשור אוף"! תהנו. (:

המשך >>

לצפיה ב-'והווו דיון '
והווו דיון
<< ההודעה הנוכחית
08/01/2008 | 20:01
86
76
אף אחד מאיתנו לא מושלם...
אז בנות, איך אתן מכסות בעזרת הלבוש את הפגמים שלכם?
הרי אף אחת לא מושלמת.
טיפים?
דרכים שמצאתם להסתיר תותחנים\שניצלים וואטאבר
אולי לבוש שמגביהה\מנמיך.
אחד שמבליט עיניים ירוקות, או מתאים במיוחד לעור בהיר.

בקיצור בנות אתן מוזמנות להשתולל ולספר לכולנו אית אתן משפרות את מראכן בעזרת בגדים, ומכסות פגמים.
יאללה בנות לשתף פעולה.
אוהבת

(הכל מופנה כמובן גם לבנים בפורום)
אופנה >>
לצפיה ב-'הפגמים שלי לא ניתנים לתיקון.'
הפגמים שלי לא ניתנים לתיקון.
08/01/2008 | 20:11
2
42
ולכן אני פשוט מוסיפה דברים משלי :) כאילו תמיד אני אראה שמנה אז אין לי מה לשנות כדי להסתיר את זה, ואני מחפה על זה בכך שאני לובשת דברים שמבליטים לי את העיניים בדר"כ. ולובשת טופים שמחמיאים לחזה. וחולצה שיושבות יפה, ומנסה לא להיראות כאילו הרגע קמתי. ומחליפה תכשיטים ועגילים ושמה בושם.
הכל כדי להרגיש טוב יותר ויפה יותר ואז אנשים יכולים להתעמק לי בעיניים ולא בשומנים למשל DD:
או להריח אותי במקום לנסות להקיף אותי בחיבוק.

קאפישוש?
[יצאתי אהבלה]
אופנה >>
לצפיה ב-'כן, ממש שומנים '
כן, ממש שומנים
08/01/2008 | 20:41
27

למה כל הרנות הרזות חושבות שהן שמנות?!?!

לאב יו 3>
אופנה >>
לצפיה ב-'מורקי..'
מורקי..
08/01/2008 | 21:19
19
את לא שמנה[email protected]
תקשיבי.. את לא צריכה לחשוב שאת שמנה רק בגלל שכל העולם עובר עכשיו
מחלת אנורקסיה המונית.
את לא שמנה את בריאה ולא חולה בשכל. זה הכל (:
3>
אופנה >>
לצפיה ב-'המ.'
המ.
08/01/2008 | 20:15
18
כל קודם זה נראה לי נושא מעולה, כי מעבר לזה שצריך לדעת להתלבש יפה, צריך גם להכיר את הגוף שלך ולדעת שלא כל אחת יכולה ללבוש הכל, מה שאפשר להבליט, מבליטים, מה שצריך להסתיר, מסתירים.
בכל אופן, מה שאני תמיד עושה זה שמה גופיה מתחת לטישרטים רגילים, של ביה"ס, אפילו קפוצ'ונים.
בקיצור.. רוב הפעמים יש לי גופיה מתחת לבגד..
כמעט תמיד הגוף נראה הרבה יותר טוב עם זה, זה מסתיר קצת מהתחת וככה הטישרט יושב יותר טוב.
פעם אמא שלי לא הבינה אותי בכלל, אבל היום כל מראה השכבות אופנתי ואפילו היא כבר מתלבשת ככה
אז אם מדברים על אופנה, זה גם יפה.. וגם אפשר לשים גופיה עם צבע חי יותר ואז זה גורם למראה שלך להיות יותר מעניין.

אופנה >>
לצפיה ב-'אוקיי'
אוקיי
08/01/2008 | 20:28
5
25
אני חסידה של גזרה-גבוהה, מה שלצערי כמעט ואי אפשר למצוא עכשיו... אבל זה הטיפ הכי יעיל שלי להסתרת שניצלים.
אני שונאת גזרה נמוכה וממש לא לובשת את זה - תמיד הג'ינסים אצלי מגיעים סמ'-שניים מתחת לטבור ולא נמוך מזה, וזה הכי מעצב בעולם. :)

סקיניז רצחניים - בד"כ גם מגביהים. או לפחות נותנים אשליה של רגל ארוכה יותר.

אין לי יותר :P
אופנה >>
לצפיה ב-'עכשיו דווקא אפשר למצוא גזרה גבוהה.'
עכשיו דווקא אפשר למצוא גזרה גבוהה.
08/01/2008 | 21:59
4
11
לצפיה ב-'נכון באמת לא חסר'
נכון באמת לא חסר
08/01/2008 | 22:02
12
אני לא אחת שאוה בת, אבל עכשיו זאת גם קופה כזאת שכל הגזרות של הג'ינסים באופנה חחח
אז יש הרבה מהכל.. את כנראה מחפשת במקומות הלא נכונים
אופנה >>
לצפיה ב-'כן, אני לא מתכוונת למכנסיים שמגיעים עד לאמצע'
כן, אני לא מתכוונת למכנסיים שמגיעים עד לאמצע
09/01/2008 | 15:37
2
10
הבטן,
הם אומנם מדהימים (יש לי זוג אחד ), אבל אני מתכוונת למכנסיים רגילים, פשוט גזרה גבוהה, שלא כל החריץ בחוץ.
כאלה ממש אין. ;[
אופנה >>
לצפיה ב-'גמני אוהבת את אלה שמגיעים לאמצע הבטן!'
גמני אוהבת את אלה שמגיעים לאמצע הבטן!
09/01/2008 | 19:51
1
10
כאילו מבחינתי- או נמוך או מממממש גבוהD:
אופנה >>
לצפיה ב-'אבל זה כואב שיושבים (לוחץ)'
אבל זה כואב שיושבים (לוחץ)
10/01/2008 | 16:05
8
לצפיה ב-'ממש לא משהו מיוחד..:)'
ממש לא משהו מיוחד..:)
08/01/2008 | 20:35
18
בגלל שהצבע העור שלי בהיר, אני לא לובשת כל סוג של גוון צהוב..
ולובשת צבעים שמחמיאים לצבא עור בהיר, כמו בורדו, חום, ירוק, כחול..
לובשת הרבה ירוק, כי זה מבליט לי את העיינים וזה הצבע שהכי יפה לי..
חח זהו..
אופנה >>
לצפיה ב-'עקבים'
עקבים
08/01/2008 | 20:42
20
כי אני נמוכה וזה מרזה את הרגליים ובגדים כהים כי אני בהירה למרות שאני מתה על לבן ולובשת אפילו שזה פחות מתאים לי. בגדים צהובים זה לא כי זה עושה אנשים צהובים (מתאים לכהות נראה לי)
אופנה >>
לצפיה ב-'אממ..'
אממ..
08/01/2008 | 20:43
11
אני פשוט לובשת בגדין שמחמיאים לי.
אופנה >>
לצפיה ב-'דווקא כן ...'
דווקא כן ...
08/01/2008 | 20:45
1
20
קודםכל והכי חשוב - תחתוני ספתא ! חחח כאילו הגומי האלה עם הגזרה עדהשמיים ! נשבעת לכם שזה מחטב רצח ונוח לאללה ... זה אלסטי כזה ומכניס את כל הדברים הלא רצויים

חוצמזה אני גם תמייייייד הולכת עם גופיית בייבסיק לכל מקום ... בד"כ לבנה ויש לי לפחות 10 בבית ... כנ"ל לגביי התחתונים - מחטב ומסתיר ...

ולפנים - מייקאפ !! באמת המצאת המאה חחחח ... ממליצה במיוחד על המייקאפ של סישדו
אופנה >>
לצפיה ב-'מה זה גופיית בייבסיק?'
מה זה גופיית בייבסיק?
15/01/2008 | 19:24
18
את יכולה לצרף תמונה אולי?
אופנה >>
לצפיה ב-'אני :) '
אני :)
08/01/2008 | 20:45
2
26

קודם כל, אני שיא הבהירה, ולא ממש מתה על זה. אז אני די נמנעת מחולצות\סווצ'רים שחורים, זה אפילו יותר מלבין אותי :-{
אני לא גבוהה במיוחד ולכן שמה תמיד גופיה ארוכה מתחת, עושה את הטריק:)
יש לי גוף די ממוצע-אפשר לומר רזה, אבל אני אפעם לא מתלבשת צמוד מידי או רחב מידי. משהו ביינים.
אם אני בוחרת משהו בגזרת הריון זה תמיד יהיה עם ידיים חשופות\רגליים חשופות כדי לא להיראות ממש שמנה P:

וזהו.. כמו שמור אמרה, אני חושבת שהעובדה שאני די מטופחת מסתיר מהחסרונות..
אופנה >>
לצפיה ב-'לדעתי ההפך'
לדעתי ההפך
08/01/2008 | 23:39
18
צבעים כהים הרבה יותר מתאימים לבנות עם עור בהיר,זה מאזן את החיורון/אדמומיות.
אופנה >>
לצפיה ב-'אממ'
אממ
09/01/2008 | 15:57
15
גופייה ארוכה דווקא מאריכה את הבטן ומקצרת תרגליים את לא חושבת? נראה לי

או שלא הבנתי נכון חחח
אופנה >>
לצפיה ב-'כעקרון,'
כעקרון,
08/01/2008 | 21:22
2
24
אני מאלו שמבורכות ב[תודה אלוהים :] גוף .. חטוב .

אבל עצה , מי שלא אוהבת את הגוף שלה שתפנהאת רוב תשומת הלב שלה על הפרצוף [עיינים יפות ? תבליטי !], מניסיון של חברות שלי.
כנ''ל גופיות בייסיק,
ופשוט, אני משתדלת לא לפסול כלום ולראות איך זה נראה על הגוף . ללכת עם זה קצת לפני שקונים .. להסתכל מכל הצדדים , כמה פעמים, מכמה מראות .

והטיפ הכי טוב, למי שיש עיינים בהירות, שתשים עיפרון או בצבע של העיינים שלה. ואם אתן עם צבע חום חרא [כמוני ._.] שימו עיפרון סגול זה הופף את העיינים לסוג של ירוק.
ממש יפה.
אופנה >>
לצפיה ב-'ואיי נראה מהמם!'
ואיי נראה מהמם!
09/01/2008 | 18:03
17
עיניים חומות עם עיפרון סגול..!
אופנה >>
לצפיה ב-'אם עיפרון סגול יעשה לי עיניים ירוקות.........'
אם עיפרון סגול יעשה לי עיניים ירוקות.........
09/01/2008 | 23:52
18
אני רצה לקנות מחר!
יש לי עיניים חומות הכי כהות שיש ,והכי יפה בעיניי זה עיניים ירוקות

שמים תעיפרון רק בתוך העיניים?
אגב,צללית סגולה נותנת אותו אפקט?
אופנה >>
לצפיה ב-'העצות שלי (שווה להיכנס!) '
העצות שלי (שווה להיכנס!)
08/01/2008 | 21:49
6
29
אוקי, נתחיל מלמעלה למטה.
שיער: תמיד שיראה מטופח וטוב, זה אזור שמושך המון תשומת לב כי ברגע שהוא נראה נוצץ זה נותן מראה נוצץ לכל הפנים שלך, תספורת מחמיאה זה חשוב!
עיניים: כדי להדגיש עיניים אני מאוד אוהבת עפרונות ירוקים,סגולים ושחורים. זה מוך תשומת לב ונותן תיחום יפה מאוד לעין, במיוחד לירוקות כי הסגול מנוגד להן.
אף: לא קשור כל כך, אבל תמיד שיהיה לכן טישו בתיק!
שפתיים: לובלו דובדבן שנותן צבע אדמדם לשפתיים בהחלט מומלץ, הוא ללא ספק נותן מראה יפה לשפתיים ומחמיא.
עגילים גדולים זה מומלץ כי זה תופס תשומת לב.
שרשראות: אני לא כל כך אוהבת שרשראות מאוד ארוכות על נשים שאינן רשותף כי זה נותן מראה כבד לחזה ולבטן ומושך תשומת לב.
צעיפים אני דווקא אוהבת כי זה נותן מראה יותר יפה לטעמי וגם מכסה את הבטן בגלל האורך, חוץ מזה שזה מדגיש את הפנים.
גופיות בייסיק ארוכות מחטבות בטירוף, מרזות רגליים ומורידות צדדים, וגם מוסיפות צבעים להופעה.
טישרטס זה תמיד מומלץ אצלי, זה גם נותן מראה יפה לגוף, וגם מגניב.
טוניקות הריון\אמפייר ואטאבר רק עם סקיני\טייץ\שורטס\ מכנס גזרה ישרה אחרת זה נותן מראה משמין בטירוף עם את לא ג'יזל.
סקיני כעיקרון אני לא ממליצה לבנות בהן נמוכות או שמנמנות או גם וגם (אהמ אני). לרב זה נמותן מראה באמת מקצר ומשמין.
אני הכי אוהבת ג'ינסים בגזרת בוטקאט וישרה. הם מחמיאים כמעט לכל גזרה ונותנים מראה קלאסי.
נעלי עקב מחטבות ועושות תחת קטן.
וזהו בערך, אם יהיה לי עוד אני אוסיף.
אהה וצבע סגול עמוק (ובכלל) וכעיקרון צבעים עמוקים וחמים מתאימים מאוד לבהירות.
אם למישהי יש עצות ספציפיות אז שתשאל יש לי שנים של ניסיון בנושא של איך להתלבש עם גוף זוועתי.

אוהבת
קראת?

אופנה >>
לצפיה ב-' אהבתי מאוד'
אהבתי מאוד
08/01/2008 | 22:09
8
מה שאמרת על טוניקות וחולצות הריון אז אני מסכימה מאוד, תמיד אומרת את זה לאנשים, וזה גם לא קשור בהכרח לאיזה גוף יש לך, זה פשוט לא נראה יפה משחורר עם משחורר
גם מכנס משחורר כמו בוייפרנד רצויי לאזן עם גופיות צמודות יותר או טי שירט 'קטן' לא מהאובר סייז..
אופנה >>
לצפיה ב-'כן, אהבתי '
כן, אהבתי
08/01/2008 | 23:06
6
לצפיה ב-' עצות מעולות'
עצות מעולות
09/01/2008 | 15:02
1
לצפיה ב-''
09/01/2008 | 16:35
1
1
לצפיה ב-'???? ותודה כולן '
???? ותודה כולן
11/01/2008 | 17:03
3
לצפיה ב-'כן '
כן
09/01/2008 | 18:06
4
לצפיה ב-'יש לי פגמים מיוחדים,'
יש לי פגמים מיוחדים,
08/01/2008 | 21:57
6
20
אבל אתן לעולם לא תדעו, מוהאהאהאהא. כאילו, אני לא שמנה, אני לא חושבת שאני שמנה, אני לא חושבת שיש לי שניצלים או מה שזה לא יהיה. אני לא גבוהה אבל לא נמוכה במיוחד. כאילו, טוב, אני 1.60 מטר, זה נוטה לנמוך, אבל זה בסדר גמור מבחינתי וזה בסדר גמור גם כשאני צוחקת על עצמי כי זה חלק מהעניין פשוט.
חוץ מזה, יש לי באמת פגמים מיוחדים, שהם פגמים בעיניי מגיל 6 בערך. אתן לא תדעו ומדובר בדברים שממש לא מפריעים לאף אחד חוץ ממני, הם ממש שוליים וכמעט ולא רואים אותם, אבל כל פסיק קטן כזה גורם לי להרגיש לא בנוח, או לפחות כמעט כל פסיק קטן כזה.
בכל מקרה התגברתי ממש, אפילו כמעט הייתי רק עם ביקיני בים! אבל בסוף לא יצא, חה חה. למרות שעדיין לא נוח לי. אז בעיקרון אני לא מרגישה נוח עם גופיות או דברים כאלה, ואני לא לובשת חצאיות קצרות\שמלות קצרות בלי גרביונים (טוב, אני מתה על גרביונים ואלה גם פגמים אחרים שלא מפריעים לאף אחד חוץ ממני וקטנים ושוליים, אבל בכל זאת נדבר גם על זה, אם כבר.), וזהו.
בכלל, אני לא אוהבת שאנשים חושבים שמשהו משמין\מרזה\מנמיך\מגביה, כי מה, אוף, זו בסך הכל חתיכת בד, לא איזה כוח-על, ואם הייתי חושבת שאני שמנה אז כן, הייתי עושה דיאטה אם לא היה לי נוח אם זה. אם נוח לי אם זה, אז זה כבר לא פגם מבחינתי ואם אני מרוצה אז זין על כולם. ככה ש, נכון יש את עניין הגובה שבאמת אי-אפשר לשלוט בו, אבל במשקל כן אפשר, אז אם לא טוב לכן תשנו את המצב.
אופנה >>
לצפיה ב-'אה,'
אה,
08/01/2008 | 22:04
3
15
ואני גם לא מתאפרת. חוץ ממקרים יוצאי דופן שנורא בא לי לשים צללית שחורה ממש ממש או עיפרון שחור. או אודם! לא יצא לי לשים עוד אבל חוץ מאדום גם שחור\ירוק\כחול. (את משפטי הפורים שלכן אתן מוזמנות לדחוף בחזרה למקום מהם הגיעו.)
אופנה >>
לצפיה ב-'*ממנו, ממנו, מה קורה לי היום?'
*ממנו, ממנו, מה קורה לי היום?
08/01/2008 | 22:04
2
לצפיה ב-'אהבתי תסוגריים במשפט האחרון '
אהבתי תסוגריים במשפט האחרון
08/01/2008 | 22:42
1
7
לצפיה ב-''
09/01/2008 | 20:13
4
לצפיה ב-'חייבת להגיב..'
חייבת להגיב..
08/01/2008 | 23:37
1
11
כשאומרים שמשהו משמין/מרזה/מגביה/מנמיך כמובן לא מתכוונים שהופכים פיזית להיות רזים יותר בעזרת איזשהו כוח על! פשוט מתכוונים שהבגד יושב על הגוף ויוצר את האשליה ש..
אני אספר סיפור. יש לי שתי אחיות, שתיהן גבוהות יחסית [1.73 ו-1.67] הגבוהה יותר מלאה יחסית, השנייה ממש רזונת. [במשפחתנו הקטנה החלקים שיש להסתיר זה תחת בולט, ירכיים צ'אביות והגבוהה שאחרי לידה הייתה צריכה להסתיר גם בטן.]
אז הלכנו שלושתנו לקנות שמלה לבריתה של הבת האחות שילדה, כמובן.
אז הרזונת הציעה לאחותי כל מיני שמלות ממש יפות, אבל אני והגבוהה כבר ידענו, זה פשוט לא ישב טוב.
אחרי מדידות מרובות וכמעט התפשרות על משהו שמעוצב מהמם..בחיי אבל פשוט לא לגוף שלנו, אחותי החליטה לנסות חנות נוספת ושם מצאה שמלה בגזרה שאנחנו בדר"כ קונות [צמוד בחזה, כי יש.] ומשם נפתח..עם הגובה שלה, שמלה ארוכה[ועקבים!!!] זה מדהים! כשהיא מדדה אותה אחותי הרזונת הייתה בשוק, פשוט בשוק שברגע שאחותי מדדה את השמלה המתאימה ומחמיאה היא נראתה 10 ק"ג פחות! ונראתה פי 10 יותר טוב.
אותה בטן, אותו ישבן ואותן ירכיים..אבל הבגד הנכון עשה את כל ההבדל.
אז כן יש מגביה, מנמיך, מרזה ומשמין..גם אם זאת רק פיסת בד..שפשוט גזורה נכון.

ולהפטר מהמשקל, עם כל הכבוד זה לא דבר של מה בכך. צריך לשלב עם ספורט ותזונה נכונה, צריך לעבוד קשה והכי חשוב..צריך לשמור על זה אח"כ. זה מעבר ל-אני רוצה כי זה מפריע לי. אז את יכולה להגיד הרבה דברים ולהעביר את הביקורת שלך..אבל אני לא יודעת אם ניסית דיאטה בחייך, זה לא כזה פשוט.
אני ירדתי מס' פעמים בחיי משקל רב והעובדה העצובה היא שלא הצלחתי לשמור עליו לאורך זמן- כי שינויים בחיי משפיעים על התזונה שלי, זה נכון. אם אני עצובה, אני אוכלת. אם אני לא נהנת מדברים אחרים..אני נהנת מאוכל. זה הרבה מעבר ללעשות דיאטה כי עובדה היא שברחוב לא מסתובבת רק דוגמניות. ועובדה שכ"כ הרבה חולות באנרוקסיה כי הן פשוט עשו דיאטה כי המשקל העודף הפריע להן.
אופנה >>
לצפיה ב-'תגובה.'
תגובה.
09/01/2008 | 20:35
7
אני לא מפגרת, אני יודעת יפה מאוד לבד שלא מתכוונים שזה באמת מרזה\מגביה וכו', אבל בכל זאת, זה שזה יושב יפה לא אומר ש"זה מרזה" או "מגביה" וכו'. אם זה יושב יפה אז זה פשוט יושב יפה. ברצינות, אני חושבת שמגזימים עם זה. ברגע שמשהו לא נראה עליי טוב, משמע אני לא אוהבת את איך שהוא נראה עליי, אני לא אקנה אותו.><

ובקשר לעניין הדיאטה: למען האמת, לעולם לא ניסיתי דיאטה, אבל כן ראיתי את אחותי מגילאים קטנים (כלומר, כשהייתי קטנה.) עושה מספר דיאטות. היה לה קשה ולרוב היא החזירה את המשקל שהורידה ויותר מזה, אבל עכשיו למשל, היא ממש משנה את התזונה שלה, הולכת לדיאטן טוב, עושה ספורט וכו' וכו'. אני מודעת יפה מאוד לזה שזה לא קל, אמנם לא כמו מישה שעברה דיאטה אבל כמביטה מהצד. בכל מקרה, אם המשקל שלי היה מפריע לי אני די בטוחה שכן הייתי עושה דברים כדי להוריד אותו. כלומר, אם הוא באמת היה מפריע לי, ולא אם סתם הייתי חושבת שאני מלאה אבל שלמה עם העניין. אחרת זה היה לבגוד בעצמי, ובשביל מה שאמשיך להרגיש רע ולאמלל את עצמי בלהמשיך להשמין ולהשמין כל הזמן? עדיף לשנות מחשבה (אפשרי.), אורח חיים (אפשרי.) ועם השינויים המשקל העודף גם יירד.
ואנורקסיות, זה כבר נושא אחר לגמרי. מדובר במחלה נפשית, בראייה מעוותת של המציאות, ולא במשקל עודף אמיתי.
אופנה >>
לצפיה ב-'מעניין '
מעניין
08/01/2008 | 22:34
2
25
בוא נתחיל בזה שאני ממש לא בוחרת את הצבעים שאני לובשת בהתאם לצבע עור שלי, ואני דיי לבנה... לדעתי זה דפוק לא ללבוש צבע כי כביכול כי הוא לא מחמיא ללצבע עור זה אפילו מצחיק אותי טיפה, בלי לפגוע באף אחד אישית...
לא רוצה להישמע שחצנית אבל האמתי שאלוהים אהב אותי במראה ואני בחורת בגדים לרוב לפי טעם אישי, אני חושבת גם שאם לא הייה לי טעם אישי טוב אז לא הייתי נראת טוב בלבוש שאני בוחרת, כי גם אם את יפה הבגדים מסדרים לך את המראה המושך והיפה.
אני תמיד דואגת ללבוש את מידת הג'ינס שנראה עליי הכי טוב ולא לקחת מידה קטנה יותר כי היא נסגרת ל'עיקרון' ואז להוציא צדדים בכוח..... והרבה בנות עם גוף יפה עושות את זה משום מה והן לא בהכרח פרחות, פשוט טעם אישי לקוי לדעתי חחחח
אני לא שמה עקבים ביום-יום כי אני גבוהה מספיק (175) רק לארועים מיוחדים כי זה מרגיש לי מוזר להראות גבוהה מדי.
אני לא שמה חצאיות מיני שאני כל כך אוהבת עם סטרפלס או כל חולצה חשופה מדי ואם כן אז עם ג'קט תואם יפה שבאמת מוסיף ולא מאולץ העיקר לכסות, כדי להראות אלגנטית וסקסית בצורה מעודנת ולא גסה/פרחית.

וסתם משהו שאני מרגישה צורך לאמר לכולן, מגפיים ארוכים בעיקר צמודים ומעל ג'ינס לבחורה נמוכה זה מקצר את הרגל בטירוף! וזה מכוער בכללי.. אני בעד מגפיים יותר נמוכים עם המראה ה'משחורר' בכוונה. הרבה יותר מחמיא!
אופנה >>
לצפיה ב-' המשפט הזה ממש הצחיק אותי'
המשפט הזה ממש הצחיק אותי
08/01/2008 | 22:43
1
6
לצפיה ב-'חח איזה משפט?'
חח איזה משפט?
08/01/2008 | 22:57
9
לצפיה ב-'.'
.
08/01/2008 | 23:05
1
8
אין לי משהו מיוחד,אני לא שמנה או נמוכה מידי או שיש לי שניצלים וכאלה דברים שמפריעים לבנות
מה שכן לא נעים לי בחולצות הדוקות למעט מקרים נדירים וגם בלבן לא תראו אותי הרבה [א' משמין וב' עור הפנים שלי מאד לבן/אדום ולבן וצבעים בהירים רחוקים מלהחמיא לי].
וגם בתור גבוהה אני לא לובשת מכנסים 3/4,מנמיך ומשמין בכל גובה.
עוד משהו בתור גבוהה-אם כבר נועלים עקבים הם צריכים להיות גבוהים ודומיננטים,זה קצת מוזר אבל ככול שהעקב קטן יותר קשה ללכת איתו ואת סתם נראת ענקית שהעזה לנעול עקבים [=לא פרופרציאונלי ביחס לגוף.]

וקצת לא קשור,אבל בנות עם מצח גבוה-לא להסתיר בפוני,זה אחד מהדברים הכי טובים שקרו לכן.
אופנה >>
לצפיה ב-'למה לא? '
למה לא?
09/01/2008 | 16:13
7
אין לי פוני אבל אני חושבת שלבנות שיש מצח גבוה זה דווקא מתאים ..
אופנה >>
לצפיה ב-'ממ אוקיי סיכום בערך של כל הדברים שנאמרו -'
ממ אוקיי סיכום בערך של כל הדברים שנאמרו -
08/01/2008 | 23:51
8
20
אמ, אני נמוכה והמון אומרים לי את זה, במיוחד שרוב החברות שלי 1.65 + ויש כמה שעדיין לא.. אבל רובן,
אני אפילו עוד לא 1.55 ובהירה עם לחיים ורודות אדומות, שזה תמיד נראה כאילו שמתי כמויות של סומק אבל ממש לא..
אני אף פעם לא הייתי רזה והיו תקופות שהייתי די מלאה,
אז העצה הכי טובה שלי - לאכול נכון [ואני מדגישה נכון ולא דיאטה חריפה] ופעילות גופנית,
כי זה מוריד מההקפים וגם שאתה משמין כי אני בחודש האחרון העלתי את כל מה שהורדתי [חמש קילו] ולא ראו עליי בכלל בגלל הפעילות הגופנית כי זה ממש ממש חיטב, זה המפתח לכל הבנות שמרגישות לא נוח ללכת בבקיני בקיץ או עם חולצה צמודה או ג'ינס שיבליט להם משהו..

אמ, בסך הכל יש לי פנים יפות נראה לי ככה, כי תמיד מחמיאים לי על העיניים וכו'..
אז לעיניים כחולות - מה שאני עושה זה מדגישה אותם עם קצת מסקרה שחורה,
לבית ספר חומה וזה אפילו עושה אותן יותר בהירות..

עצות לנמוכות שבנינו (שוב סיכום אז אל תגידו לי שכבר אמרו את זה, אני יודעת):
> גופייה ארוכה מתחת לכל חולצה [וגם אז אי אפשר לראות את החריץ של כל המכנסיים הנמוכות בימינו]
> סקיני
> לא רצוי מכנס 3/4
> לא מומלץ מגף בתוך הג'ינס

לגבי עור בהיר- באמת תלבשו מה שבא לכן, אני בהירה וכל צבע לא מפריע לאף אחד..
הצבעים המומלצים זה באמת - ירוק,חום,כתום,כחול..

וטיפים שלי -

אם אתן רזות בחלק של החזה:
> חולצות עם V או קצת פתוחות זה מאוד יפה ומתאים, להוסיף גם שרשרת וזה יסית את התשומת לב מהאזור של האגן אם הוא קצת רחב..

> אם יש לכן בעיה עם זה שהאגן רחב, יריכיים וכו'.. תלבשו חולצה ומכנס בגוונים זהים וכהים

אני לא יודעת אם אמרו את זה אבל - תרגישו טוב עם עצמכן כי אז את מקרינה שאת שלמה עם עצמך ואנשים ינסו ללמוד ממך ולא יחפשו את החסרונות שבך..

לילה טוב 33333>
אופנה >>
לצפיה ב-'ממ תגידי,'
ממ תגידי,
09/01/2008 | 00:01
5
13
מה את עושה עם זה שאת נהיית אדומה?

אני גם ככה, וזה מחרפן אותי! בשמש וחום - אדומה, בקור - אדומה. אפילו כשנעים לי הלחיים שלי אדומות בטירוווף וזה כזה מכוער וזה כזה משגע אותי. :\
אופנה >>
לצפיה ב-'אמ אוקיי.. >'
אמ אוקיי.. >
09/01/2008 | 14:32
4
8
אין לי כל כך מה לעשות.. אבל מה שכן, יש קרם לחות שהוא ביחד עם זה גם מקדם הגנה ואז גם כשאת בשמש ולא חם, זה מוריד לך את האדמומיות..
כל קרם לחות יעשה אותך פחות אדומה כי הוא יגן עלייך מהאור וכו'..
חוץ מזה? אין לי כל כך מה לעשות..
מה שכן זה באמת מוריד קצת מהאדמומיות :]
מקווה שעזרתי..
אופנה >>
לצפיה ב-'ולפעמים זה פשוט סוג עור'
ולפעמים זה פשוט סוג עור
09/01/2008 | 15:23
3
7
חברות שלי אומרות שזה עור שקוף.
אין הרבה מה לעשות,אני תמיד אדומה לא משנה כמה אתאפר.בקיץ בכלל אני עגבינה ;;..
בקיץ לפעמים אני עושה מסכה של גבינה.לבנה או שמנת או משהו,זה מוריד אדמומיות מהשמש.
אופנה >>
לצפיה ב-'בקשר למה שאמרת..'
בקשר למה שאמרת..
09/01/2008 | 15:46
2
3
איפור נכון יסתיר לך את האדמומיות, הרגע חזרתי מיום הכנה לצילומים של אל מקיאג' כי מאפרים אותי שם והלחיים שלי כל הזמן אבל כל הזמן לא משנה מה ורודות אדומות ובקיץ? באמת שבכלל כל הפרצוף כאילו אני עוגה בתנור..
מייק אפ, פודרה בצורה נכונה, סומק בגווני אפרסק יטשטשו לך את זה ואפילו יעלימו לך את זה לגמרי..
אף פעם לא לשים סומק בעיקר לא בגוונים ורודים ללא מייק אפ, זה רק ידגיש לך את האדמומיות..

בקשר לקיץ באמת מסכות זה טוב וגם כמו שאמרתי מקודם מלא מלא מלא קרם לחות..
אופנה >>
לצפיה ב-'מייק אפ ופודרה ברמה שתסתיר את האדמומיות'
מייק אפ ופודרה ברמה שתסתיר את האדמומיות
09/01/2008 | 16:11
1
2
תראה זוועה,כאילו מרחו את זה בשפכטל.
[כמובן שלא בהכרח,אבל לביה"ס אני לא אתחיל למרוח על עצמי טונה מייק אפ]
אופנה >>
לצפיה ב-'ממש לא..'
ממש לא..
09/01/2008 | 16:17
2
אני לא שמה אף פעם מייק אפ.. כאילו אני בכלל לא מתאפרת מהסיבה הכי פשוטה שכל דבר שקשור לאיפור תמיד נראה לי מוגזם ולא טבעי וגם כי אני מהבנות שלא יושבות דקה בשקט ואיפור לא ישרוד אצלי מלא זמן..
אבל שוב, באמת.. ששמתי לב איך שמו לי היום את האיפור ושאת י ו ד ע ת איך לשים אז זה ממש לא נראה כמו שפכטל, וזה נראה טבעי ויפה.. ואם תרצי אני אעלה תמונה ממה שעשו לי היום.. אז תגיבי מה דעתך..
ולבית ספר באמת - זה כולה בית ספר.. פשוט בנות ש"התברכו" בלחיים אדומות כמו שלנו.. צריכות להגיד סוג של.. תודה? שלא צריך לשים המון המון סומק ויש אצלי די הרבה בנות בשכבה שמתות לקצת אדמומיות בפנים..
3> יום טוב :]
אופנה >>
לצפיה ב-'מסכימה עם הכל'
מסכימה עם הכל
09/01/2008 | 15:25
4
ובעיקר שתרגישו טוב עם עצמכן
אופנה >>
לצפיה ב-'אני שמה מכנס שלושת רבעי עם מגף גבוה'
אני שמה מכנס שלושת רבעי עם מגף גבוה
10/01/2008 | 15:53
4
זה יפה?
אופנה >>
לצפיה ב-'והעאו, אני.'
והעאו, אני.
08/01/2008 | 23:52
1
11
טוב בעיקרון כדי להגדיל את הציצים(מלעשות):
פושאפ,
אם אני שמה מחשוף אז לפעמים לתפוס את הכתפיות של החזייה בסיכת ביטחון מאחורה(נו, כמו הסגירה של כל החזיות המעצבנות של דלתא רק עם סיכת ביטחון).
שניצלים:
בעיקרון אין יל כזה הרבה שניצלים אבל כששמים סקיני זה תמיד דוחף את השומן למעלה, אז אני פשוט מעלה את הצדדים של המכנס יותר למעלה. אין יותר פשוט מזה.(:
להגביהה:
טוב גזרה גבוה אני לא אוהבת ממש, בעצם אף פעם לא יצא לי ללכת אני מכורה לגזרה נמוכה.
אז הפיתרון היחידי שלי זה הפיתרון שכולם מכירים-עקבים./:

וזהו בעיקרוןX:
אופנה >>
לצפיה ב-'אה ועוד משהו,'
אה ועוד משהו,
09/01/2008 | 00:03
4
מזה בהירות לא אמורות ללבוש לבן צהוב וירוק?
קודם כל, לדעתי כמובן בהיר זה הכי יפה, ולמזלי אני בהירה
ואני בכיף לובשת לבן ואני גם מתה על צהוב וירוק וזה דווקא מאוד מחמיאO:
אני לא חושבת שצריך להגביל את הצבע לפי גוון העור|:
אופנה >>
לצפיה ב-'אממ'
אממ
09/01/2008 | 00:30
3
לא אוהבת דברים שאני לא מרגישה נוח בהם.
אני אפעם לא אקח 34 רק כי 'ווהו אני 34 ולא 36',אם המכנס בקושי ייסגר עליי.זין על העולם,אני 36 [עזבו את העיקרון שזה מידה רגילה לגמרי,כן?]- כאילו מישו מסתכל לי במידת מכנסיים.
מממ לי יש גוף קצת בעייתי.
יש לי חזה קטן,בטן קצת גדולה,אגן לא ממש רחב,שוקיים רחבות וקרסוליים צרים.
בדר"כ אני הולכת עם דברים שיותר מושכים תשומת לב,שיקחו ואתם מהגוף.כמו צעיפים,שרשראות.
אני אוהבת גם ללכת עם גופיות,או עם חולצות אוברסייזד.טוניקות עם קצת מחשוף[כמו הזאת של האולסטאר מפול&בר] עושות לי גוף ממש יפה,אחיד ומוציא קצת חזהP:
מכנסי ברך,טייצים.דברים שמבליטים את הקרסוליים.
גם שורטס,אבל שיהיו קצת יותר רחבות מהשוק..נותן אשליה מרזה לרגל.

ממממ אני רגילה-שחומה,תלוי מה העונה בקיץ אני שחומה,בחורף רגילה.
אני רוב הפעמים שמה גופיה מתחת לחולצה.גם אםלא ראוים.זה מחטב את הגוף קצת יותר,ואם רואים מתחת או מעל מה טוב - נותן עוד צבע,מראה שכבות יפה ונותן גם קצת אשלייה ארוכה...מסתיר צדדים למיניהם.

לא חידשתי כלום למען האמת,
אבל הרגשתי צורךP:.
אופנה >>
לצפיה ב-'Don't stop the music'
Don't stop the music
09/01/2008 | 01:19
7

אני נורא נמוכה [152 ס"מ] ובזמן האחרון השמנתי הרבה.
הבטן שלי תפחה הרבה אז אני עושה כל שביכולתי להסתיר אותה. עד הקיץ, בכל מקרה :]
החזה שלי דיי קטן אז אני מבליטה אותו עם חולצות V וחזיות פושאפ כמובן.
אני אוהבת את התחת שלי אז אני בדרך כלל עם ג'ינס או בגדים צמודים כדי להדגיש אותו.

אני נמנעת מסקיני כי אני נמוכה ושמנמנה.
אני הולכת עם חולצות בגזרה שמסתירות את הבטן.
כשאפשר אני עם עקבים.
אני נמנעת מצבעים בהירים כמו ורוד בייבי, צהוב, לבן.. פה ושם אני לובשת לבן אבל מאד קשה לי ללבוש לבן בלי שאני אראה שמנה.

זהו בינתיים :\
אופנה >>
לצפיה ב-'הממ...'
הממ...
09/01/2008 | 08:39
3
יש שני "פגמים" שמפריעים לי.
הראשון הוא הגובה ונגד זה אין מה לעשות יותר מידי חוץ מעקבים.
השני הוא העובדה שיש לי עיניים יחסית קטנות ומשקפיים: אז במשקפיים השקעתי מלאמלא כסף ואני נורא אוהבת אותם ונראית איתם מתוחכמת ואלגנטית אז הבאסה ירדה.
בקשר לעיניים הקטנות אני שמה המון מסקרה שחורה. ( אני ממליצה על זו של איב סאן לורן-היא מעולה).

אופנה >>
לצפיה ב-'אמרו כבר בערך הכל'
אמרו כבר בערך הכל
09/01/2008 | 15:11
4
אבל אני רוצה לחזק רק משהו אחד- עקבים.
זה מחטב את הרגליים בצורה מדהימה

אז נכון שאין הרבה הזדמנויות ללכת עם עקבים (ממש לא אוהבת את אלה שבאות אם זה לבי"ס) אבל ליציאות והכל זה מאוד מומלץ.
אופנה >>
לצפיה ב-'ממממ'
ממממ
09/01/2008 | 15:21
5
טוב יש כמה דברים:
הגובה המעצבן-1.58 טוב לזה אין ממש מה לעשות אבל אני מניחה שעוד שנתיים אני אתחיל ללכת על עקבים.
עיניים *די* קטנות-פעם הייתי שמה שחור אבל זה סתם כי הייתי סתומה ולא הבנתי שזה עוד יותר מקטין אותם.עכשיו אני שמה כחול(או ירוק) ומסקרה.ואת העיפרון מתחת לעיניים לא בתוך..ובלי צללית וכל זה..
אני די רזה כאילו לא ממששש אבל פסדר אבל יש משו מעצבן בבטן שלי שכשאני משמינה זה לא בצדדים זה בבטן עצמה כמו איזה קרס קטנה כזאת מממ לא יודעת אם זה קשור אבל אני שמה תמיד גופיות ארוכות מתחת לחולצה(שחור/לבן/לפעמים משו צבעוני תלוי בסוודר/חולצה)
ושיער מחורבן ביותר שבנוגע אליו אין מה לעשות.
:|
אופנה >>
לצפיה ב-'אמממ..'
אמממ..
09/01/2008 | 16:49
5
טוב אז דבר ראשון זה עקבים. אני כמעט תמיד על עקבים. הגובה שלי הוא באיזור ה-1.70, שלדעתי זה לא גבוה, אז אני הרבה על עקבים שמגביהים אותי בכמה ס"מ. אני מרגישה נורא על שטוח. מה גם שעקבים משתלבים עם הסגנון שלי.
גזרה גבוהה- לדעתי זה נראה מצוין ומחטב ומאריך את הרגליים. אני הולכת בדר"כ עם גזרה ביינונית-גבוה שזה 2-3 ס"מ מתחת לטבור בערך.
שיער- לדעתי זה חשוב שהשיער תמיד ייראה יפה ומטופח. לי יש שיער ארוך וחלק אז אני לא צריכה לעשות איתו שום דבר מיוחד..בדר"כ הוא פשוט מסתדר בעצמו.
איפור וכו'- אני לעולם לא אמרח על עצמי מייקאפ! אם צריך לכסות משהו אז קצת פודרה וזהו. מייקאפ מעניק לעור מראה שמנוני וממש דוחה. ואני גם כמעט ולא שמה ליפגלוסים וכאלה..בזמן האחרון אני אוהבת שהשפתיים נראו טבעי. אם אני נראית עייפה או משהו אני אלך עם משקפי שמש ענקיות, שבלי קשר אני אוהבת ככה.
ויש עוד דברים שכבר נאמרו..אז עד כאן.
אופנה >>
לצפיה ב-'הפגמים שמאחורי ההסתרה..'
הפגמים שמאחורי ההסתרה..
09/01/2008 | 17:55
4
אני מאוד אוהבת להתלבש יפה ולהתאפר במה שמתאים לי(צבעים בהירים בדכ)
אבל מתחת לבגדים ולאיפור יש לי גוף שלא נחשב יפה,ביגלל סיבות רפואיות וגנטיות,אני עצמי למדתי לא להתביש במה שיש לי(זה לא היה תהליך קל ,נידרשה הרבה עבודה עצמית),האם אמור להפריע לי שאנשים ששפטו אותי קודם באופן שלילי ביגלל המראה החיצוני פיתאום מגיבים אלי בצורה חיובית או שבעצם אני צריכה להגיד לעצמי שבאמצעות הטיפוח החיצוני הוא רק כלי לפתיחת אופקים חדשים?
שלכם
חנה גונן
אופנה >>
לצפיה ב-'רעיון מעולה '
רעיון מעולה
09/01/2008 | 17:56
5
לצפיה ב-'אחלה דיון. נמוכות כנסו'
אחלה דיון. נמוכות כנסו
09/01/2008 | 18:14
3
13
הרבה בנות אומרות פה שהגובה שלהן מעצבן אותן והרגשתי חובה להגיב - אם מישהי היא יפיפיה מדהימה וחתיכה ורק הגובה מפריד בינה לבין קריירת דוגמנות מצליחה - אז אני באמת מצטערת, אבל אם מדובר בבת תמותה שרוצה להיראות יפה, לקנות בגדים יפים ולמצוא בן זוג הולם וכיוב' - אל תתלוננו בנות!!!
אני 178 ואין לי תלונות לקב"ה שאני כך, אמנם ואני חושבת שצריך להעריך את מה שיש לנו, אבל בכל זאת שימו לב שלבנות גבוהות קשה הרבה יותר למצוא בן זוג, כי מה לעשות, אין הרבה גבוהים, ואתן יודעות מה?

הם מעדיפים נמוכות! (אחי 193 ותמיד נדלק על נמוכות, ואני מכירה דוגמאות דומות רבות).

קיצר השרשור מעניין אבל כל אחת צריכה לברך על מה שיש לה ו'נומך' הוא לא קללה, אלא ברכה בהרבה מובנים.
אופנה >>
לצפיה ב-'הלוואי עליי גובה כזה.'
הלוואי עליי גובה כזה.
09/01/2008 | 18:34
2
6
בואי נתחלף!
[אני 1.70 שזה לא נמוך אבל ממש לא גבוה. עליי עליי עוד 8 ס"מ! הלוואי הלוואי].
אופנה >>
לצפיה ב-'הלוואי עליי'
הלוואי עליי
09/01/2008 | 18:35
3
לצפיה ב-'1.70 ואת רוצה עוד? '
1.70 ואת רוצה עוד?
09/01/2008 | 20:53
7
אני 1.52
אופנה >>
לצפיה ב-'אממ...'
אממ...
09/01/2008 | 18:31
1
6
אני באמת חושבת שאמרו כבר דיי הכל..
אז היו כאן כמה דברים שהיו ממש נכונים.. אז ריכזתי אותם כאן והוספתי קצת משלי:
ללכת עם גופיית בייסיק מתחת.. (חפרו את זה אני יודעת..) אבל זה גם ממש יפה עכשיו כל הסטייל של השכבות וגם מחמם!
למי שיש עיניים כחולות יהיה לה יפה מסקרה שחורה!
עיניים חומות [?] לכו עם סגול נותן אשליה של עיניים קצת ירוקות
אם אתן לובשות חולצות הריון [אני ממש אוהבת] ולמרות שאני רזה אם אני לובשת מכנסיים עבים או שהחולצה היא שרוול ארוך אני נראית קצת נפוחה.. הכי יפה כמו שאמרו פה ללבוש מתחת טייץ צמוד עד הברך או שהשרוול יהיה קצר
ממש נכון שאמרו שתאהבו את עצמכן לא משנה אם יש לכן פגמים [כי לכולנו יש..] וזה מה שייראו אם אתן בטוחות בעצמכן אז ככה יחשבו גם אחרים..
למי שאוהבת שהשפתיים לא מבריקות/נוצצות וכו', לבלו זה יהיה הכי מתאים! יש כל מיני גוונים יפים כל אחת מה שהיא אוהבת יוצר מראה טבעי.. לבהירות יהיה ממש יפה לבלו אדום
למי שיש פנים עגולות כדאי לה ללכת עם משקפי זבוב [משקפיים גדולות כאלה] לי למשל זה לא מחמיא כי יש לי פנים צרות
דבר אחרון, אם אתן שמות שפתון אדום אל תשימו איפור בעיניים או סומק כי המטרה היא להבליט את השפתיים ולא להיראות כמו ליצן..
וזהו.. ><

קראת?

אופנה >>
לצפיה ב-'קראתי, קראתי.(:'
קראתי, קראתי.(:
10/01/2008 | 15:21
4
מסכימה איתך עם הלובלו (דובדבן!!), ועם המסקרה לגמרי.

טיפים מעולים. ממש עזרת לי.
אופנה >>
לצפיה ב-'קראתי רק חצי שרשור, אז אני מצטערת אם'
קראתי רק חצי שרשור, אז אני מצטערת אם
09/01/2008 | 18:46
1
15
אני חוזרת פה על דברים.

בשביל ליצור השלייה של שעון חול [מותניים מודגשות] תלבשו ג'אקט שנסגר בצורה כזאת שבאמצע הוא צר יותר, או שיש בו חגורה שגורמת לאותה פעולה. זה גם ידגיש את החזה שלכן. [תסתכלו בקובץ]
תלבשו עקבים. זה סקסי, זה מגביה וזה יגרום לכן להראות דקות יותר. אבל אל תלבשו עקבים ממש קטנים כמו שיש בהרבה נעליים, זה סתם נראה מגוחך...
שמלה שמגיעה עד לרצפה בקו ישר [שמלת מקסי?] מאריכה את הגוף בטרוף.
בכלל, אם תלבשו משהו בצבע אחד הוא יאריך אתכן, כי זה יגרום לגוף שלכן להראות כמו חלק אחד. החוכמה היא לא "לחלק" את הגוף. לכן גם ממליצים לנעול מגפונים רק עם סקיני או עם חצאית ממש קצרה. זה מאריך את הרגל ונראה טוב, אבל אם תלבשו חצאית שמגיעה עד לברכיים נניח, זה יחלק את הרגל שלכן ליותר מידיי חלקים ויקצר אתכן. לכן גם יש להמנע ממכנס 3/4.
בגדים צמודים יחמיאו לכל אחת הרבה יותר מבגדים גדולים ורפויים. אבל אם יש לכן משקל עודף שהייתן שמחות להסתיר לכו על בגדים "קשים" שלא יצמדו יותר מידיי ויבליטו את כל מה שאתן רוצות להסתיר, בניגוד ללייקרה למשל.
למי שיש צוואר קצר - מחשוף ארוך נותן אשליה של צוואר ארוך יותר. גם עגילים ארוכים.
אם יש לך ירכיים גדולות ואת רוצה ללבוש חצאית, תלבשי חצאית שמתרחבת מאזור האגן ומגיעה עד לברכיים. בדרך כלל השוקיים רזות יותר מהירכיים והעין תצטרך "להשלים" את מה שהיא לא רואה [ירכיים] לפי מה שהיא כן רואה [פלג גוף עליון + שוקיים] ולכן תיווצר אשליה של רגליים רזות יותר.
תחייכי! זה נשמע קילשאתי אבל כל אחד נראה יותר טוב כשהוא שמח ומחייך. מי ירצה להיות בסביבה של מישהו עצוב ומדוכא?
אופנה >>
לצפיה ב-'אה, בקשר לג'אקט'
אה, בקשר לג'אקט
09/01/2008 | 18:48
10
רק כפתור אחד או שניים אמורים להיות סגורים - אלו שבאמצע. וזה מה שיוצר את האשליה. המחשוף אמור להשאר פתו חוכך גם הכפתורים התחתונים בג'אקט. [פתאום קלטתי שלא ציירתי את זה...]
אופנה >>
לצפיה ב-'טוב'
טוב
09/01/2008 | 19:27
1
6
אז הפגם שלי זה שיש לי מותניים ("שניצלים", "צדדים") רחבות לפי דעתי ותמיד אומרים לי שזה ממש לא נכון- בגלל שאני יודעת איך להסתיר את זה.
הכי חשוב זה לקנות מכנסיים במידה נכונה ולא מידה שלוחצת או ש"בדיוק"-
מוכרות תמיד מנסות למכור לי מכנסיים במידה 34 או XS ואני לא מוותרת וקונה תמיד 36, ככה ששום דבר לא ינזול החוצה.
עוד משהו שעוזר לטשטש זה שכבות- גופייה ארוכה באורך ומאליה טי שרט שרואים קצת מהגופייה. זה ממש מטשטש את כל האזור וזה גם ממש יפה לדעתי:)

עליוניות זה דבר שממש לא כדאי לבעלות מבנה גוף רחב במותניים כי הן מדגישות את האזור הבעייתי.

וזהו נראה לי
מקווה שעזרתי למישהי
אופנה >>
לצפיה ב-'בהחלט עזרת^^'
בהחלט עזרת^^
10/01/2008 | 19:46
2
לצפיה ב-'i dont like the vibe in the VIP'
i dont like the vibe in the VIP
09/01/2008 | 20:22
2
8
-יש לי ממש טליה אז אני גזרה גבוהה ממש מדגישה את זה
וגם אני אוהבת שרוולים תפוחים כי זה עושה לי מראה ממש אוונגרדי כזה של כתפיים רחבות וטליה עמוקה

-אני לבנה ממש! יותר ממך! וגם קצת ורודה חהחה כמו חזיר. אז הצבעים שהכי מתאים לי הם סגול, כחול וירוק (גם לעיניין הכחולות והשיער הספק בלונד ספק ברונטית).
ואני אוהבת ללבוש שחור כי יש ניגוד ממש חזק ואני די אוהבת קיצוניות במראה.

-אני לא ממש גבוהה ואני גם לא הולכת עם עקבים כי זה לא נוח וגם אני מרגישה מטופשת איתם (כאילו ניסיתי בכח לחוש מבוגרת).

לא יודעת יש עוד דברים ואין לי כח לחפור חיחי
אופנה >>
לצפיה ב-'הפאק שלי ופיתרון הפלא שלו.'
הפאק שלי ופיתרון הפלא שלו.
10/01/2008 | 00:07
1
10
הפאק שלי זה כתפיים שמוטות (או גיבנונת קטנה אם תרצו)
ובגלל שאני מאוד מאוד רזה ודקיקה בכתפיים ובכלל,זה בולט,
לכן מה שעובד אצלי זה חולצות עם שרוולים תפוחים.
זה מסתיר את זה יופי ואופנתי ושיקי באותה מידה.
תודה למי המציא את זה!!!

רואות?מי אמר שלרזות אין מה להסתיר??
אופנה >>
לצפיה ב-'הו עצה טובה!D:'
הו עצה טובה!D:
10/01/2008 | 19:59
5
יש לך מושג אולי איפה יש חולצות ארוכות שלמעלה זה תפוח?^^
ועזרתD:
אופנה >>
לצפיה ב-'אוף חח עאלק מה אתן בוכות שאתן בהירות'
אוף חח עאלק מה אתן בוכות שאתן בהירות
10/01/2008 | 17:13
2
9
אני שחומה והייתי מתה לעור בהיר.. כל הצבעים נראים יותר יפה על בהירות
אופנה >>
לצפיה ב-'מה?אני שחומה ואוהבת את זה!'
מה?אני שחומה ואוהבת את זה!
10/01/2008 | 22:47
5
צבעים כהים משתלבים יופים..וצבעים בהירים בכלל!
כל פעם שאני לובשת משהו בורוד בייבי..וואי כמה מחמאות! וחברה שלי בהירה בורוד בייבי נעלמת..
אופנה >>
לצפיה ב-'הלוואי והייתי שחומה..'
הלוואי והייתי שחומה..
11/01/2008 | 20:12
7
אני חולה על הצבע עור הזה! גם על צבע עור חום חום כמו של האתיופים.
צבע מדהים! הלוואי עליי...
אני גם לבנה ולא יודעת, שיגרתי כזה...לא מיוחד בכלל חוץ מזה שאני לא משתזפת ואף פעם אני לא נראית מראה קיצי, סתם כמו איזה חזרזיר ורדרד כזה חחחחחח
אופנה >>
לצפיה ב-'אחלה דיון, ניקח מפה כמה טיפים '
אחלה דיון, ניקח מפה כמה טיפים
10/01/2008 | 23:28
2
13
אני באופן אישי לא יכולה להבליט צבע עיניים משעמם כמו חום אז אני פשוט לא מנסה!

הצבעים שאני לובשת הם לא צבעי מרקר כי העור שלי די כהה וגם לא צבעים בהירים מדי. משהו באמצע הכי מחמיא.

הגוונים של הירוק והכחול עושים לי טוב לפנים אז אני אוהבת ללבוש אותם :]

ממ..אהה! אני גם שטוחה ברמות מטורפות כאילו אז אני מנסה כמה שאפשר להסתיר את זה [מה שלא תמיד הולך, בעצם, בד"כ זה לא הולך!]

גבוהה יחסית [1.67] וממש רזה ויש סקינים מסויימים שממש מחמיאים לי ומדגישים את הגובה. מגפיים צמודות גם מדגישות גובה. וטוניקות גם. אילו רק היה לי ז'קט ארוך מאלה שמוכרים אותם ב-400 שקל עכשיו בחנויות

אופנה >>
לצפיה ב-'תקשיבי..'
תקשיבי..
11/01/2008 | 12:50
1
5
אם את גבוהה וממש רזה כמו שאת אומרת רק שתדעי שחזה מממש ממש קטן זה הכי יפה עם זה הלוואי עלי עם ה"ציצים" שלי להיות ממש גבוהה זה כזה יפה><
סתם היה יל צורך להגיב לך לזה^^ אז אל תרגישי רע עם זה לדעתי לפחות זה צורת גוף ממש יפהP:
אופנה >>
לצפיה ב-'תודה רבה, עשית לי טוב על הלב!'
תודה רבה, עשית לי טוב על הלב!
12/01/2008 | 00:32
4
פשוט הרבה יורדים עליי בגלל זה, בעיקר כשאומרים בשיעור גיאומטריה "זוית שטוחה" אז תמיד אחד הבנים יאמר  "כמו אור! כמו אור!" וזה הכי מעצבן בעולם!

ובגלל שהרגליים שלי נוראנורא ארוכות אבל החלק העליון נוראנורא קטן אז זה באמת לאיהיה כ"כ פרופורציונלי חזה גדול, אבל לגובה זה כן וויזואלית אנשים בודקים גובה לא אורך חלק גוף עליון.....הסתבכתי

וזו הפעם הראשונה שאני שומעת שחזה קטן זה דבר יפה, נאמץ את הגישה הזאת
אופנה >>
לצפיה ב-'תודה לכולן על העצות,ויש לי שאלה'
תודה לכולן על העצות,ויש לי שאלה
11/01/2008 | 14:49
2
13
שאלה די מצחיקה,אבל אני צריכה עזרה.:)

יש לי מעל הפה יובש או כתמי שמש,אני לא סגורה עדיין מה זה..אבל יש לי את זה הרבה זמן וזה ממש נראה כמו שפם):
מייק אפ ממש לא עוזר להסתיר את זה..

הצעות,מישהו?
אופנה >>
לצפיה ב-'תמרחי על המקום לימון,'
תמרחי על המקום לימון,
11/01/2008 | 18:29
1
10
הקוסמטיקאית שלי הסבירה את זה למישהי ואני רק בערך זוכרת-
למרוח לימון על המקום ל10 דק' נדמה לי? או לשעתיים? לא עקרוני.. פעם ביום,לא לצאת עם זה לשמש.
היא טוענת שתוך שבועיים כבר יהיה שיפור.
[אל תשכחי לשים גם לחות על המקום בלילה כי הלימון עלול לייבש..!]
אופנה >>
לצפיה ב-'תודה רבה לך'
תודה רבה לך
11/01/2008 | 19:23
6
אני מאוד אשמח אם זה יעזור:) את רק יכולה לברר לי כמה זמן צריך להשאיר את הלימון?
ואני פשוט סוחטת לימון ומורחת עם האצבע?
אופנה >>
לצפיה ב-'טוב ננסה'
טוב ננסה
11/01/2008 | 19:25
7
- אני בשום אופן לא לובשת בגדים סטרץ'. זה חושף את הכל לאור. באמת, זה גם לא תמיד יושב כמו שצריך וזז ואת צריכה למתוח את החולצה כל היום ובסופו של דבר את נראית כאילו לקחת בגדים מאחותך הקטנה.
- יש לי חזה גדול אז חולצות בלי טיפת מחשוף או בלי וי לא הולכות (חולצה עד הצוואר כזאת) אצלי.
- הכתפיים שלי יחסית רחבות אז שרוולים נפוחים בדרך כלל לא נראים עליי טוב, למרות שהכל תלוי באיזה חולצה זאת.
- עם כמה שאוברסייז זה מגניב נוח ואופנתי אני אומרת לזה בייביי. כי זה פשוט מגדיל עוד יותר ומבליט את מה שלא רוצים.
- יש לי רגליים רזות אז אני אוהבת ללבוש טופים גדולים וסקיני\חצאיות מיני\טייטסים.
- מגפיים צמודות הורסות לי לגמרי את היופי של הרגל.
- טבעות זה כזה מעדן.
- עגילים מחמיאים לי לפנים מאוד, כל גווני האדום עושים איתי חסד, אני לא מתאפרת כי זה פשוט נראה עליי זוועה, כשאני לובשת שחור השפתיים שלי נראות יותר כהות (והן די כהות גם ככה) אז זה מתאים לי לערב, זה ממש נראה כאילו שמתי לובלו דובדבן.
- נמוכות יחסית לא ללבוש חולצות ארוכות באורך זה סתם מקטין את הרגליים.
- עקבים זה מדהים למי שיודעת ללכת עליהם
- אל תנסו להיות מי שאתם לא וללכת עם דברים שלא מתאימים לכם... זה פשוט ללכת נגד עצמכם....

טוב אולי יהיו לי עוד....
אופנה >>
לצפיה ב-'ללבוש מה שאוהבים.'
ללבוש מה שאוהבים.
11/01/2008 | 20:20
1
9
אם אני אוהבת את זה אני אלבש את זה ואז אני אראה הכי טוב כי אני ארגיש מעולה עם עצמי.
ואם אני אוהבת את זה סימן שזה מחמיא לי.
פשוט צריך ללבוש רק מה שאוהבים וזהו.
לצאת עם חיוך מהבית זה הכי כיף ולגמרי מעלה את הביטחון, זה גם משדר לאחרים שאת נראית טוב כי את הרבה יותר מחזיקה מעצמך.
למה להבליט צבע עיניים, למה להבליט או להסתיר את הגובה.
הכול מיותר, צריך להרגיש בנוח עם עצמך בין אם זה איפור, אקססוריז או בגדים.
חוץ מכמה טיפים על איך להסתיר צדדים כל מיותר, צריך פשוט או לטפל בדברים האלה או לא לטפל כי אפחת לא מושלמת ופשוט להרגיש בנוח עם עצמך..הכי טוב שיש.
אופנה >>
לצפיה ב-'ניסיתי את הטריק של העיניים ה"ירוקות"..'
ניסיתי את הטריק של העיניים ה"ירוקות"..
12/01/2008 | 03:15
12
שמתי צללית סגולה בתוך העין ועדיין העיניים שלי נשארו בצבע חום קקה כהה
אופנה >>
לצפיה ב-'בעיקרון'
בעיקרון
12/01/2008 | 15:31
1
8
יש מיליון טיפים, אבל הטיפ הכי טוב לדעתי זה להיות עצמך, ללבוש מה שאת אוהבת. ככה תרגישי טוב עם עצמך ותהיי קורנת, זה מושך אנשים. ולא להיגרר לפי מה שכולם לובשים
אופנה >>
לצפיה ב-'בדיוק מה שאני כתבתי'
בדיוק מה שאני כתבתי
13/01/2008 | 07:59
3
מסכימה לגמרי
אופנה >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ