שאלות לנציגי משרד הפנים

תעודות לידה ופטירה

שלום, אני מבין שהתשובה הקודמת שלי לא הובנה נכון, למשרד מידע על לידות ופטירות משנת 1915 לערך, עפ"י חוק המרשם מי שנולד בישראל רשאי לקבל תעודת לידה. ומי שיש לו לכאורה ענין בדבר רשאי לקבל תעודת לידה או תעודת פטירה של זולתו הרשום במרשם, אם הלידה או הפטירה אירעה בישראל.

Melitz

New member
שאלת המשך לגבי תעודת פטירה אם אני מבין נכון, הרי שאוכל לבקש למשל העתק תעודת פטירה (או רישום פטירה) של אב סבי שנפטר בירושלים ב-1916 ולקבלו, במידה כמובן והוא קיים בארכיונכם. מה כוונתכם במשפט ומי שיש לו לכאורה ענין בדבר - האם עלי לספק הוכחה כלשהיא שהוא אב סבי וכד. ואם כן, איזו הוכחה ../images/Emo35.gif ../images/Emo51.gif

ימאנזה

New member
והייתי מדגישה

למרות שהשאלה כבר נשאלה - כיוון שהכי יעיל לקבל מידע דרך האינטרנט- איזה מידע מכווון של מרשם האוכלוסין קיים ופתוח לגלישה?

ימאנזה

New member
העלות של בקשת חיפוש אחת היא

200 ש"ח בשלב התחלתי. כך הבנתי מהאתר של מרשם האוכלוסין. הבנתי נכון?

ימאנזה

New member
בטופס החיפוש מחתימים אותך מראש על

200 ש"ח. הגעתי לטופס הלא נכון?אני בסה"כ מחפשת עקבות אדם או צאציו. יש לי מידע שעלה לארץ לפני קום המדינה.

wow1

New member
תוכנת עץ לאומי. האם משרד הפנים

עושה שימוש לצרכיו בתוכנת העץ הלאומי שפותחה ע"י חברת שע"ם, כמדומני, עבור שלטונות המס, תוכנה שמציגה באופן גראפי קשרים רב דוריים ומבוססת על מרשם האוכלוסין. האם הציבור הרחב יכול להנות, לצרכים גנאלוגיים כמובן, מיכולותיה של התוכנה? איל.

../images/Emo51.gif לסבין ולאלי על תשובותיהם

עכשיו צריך לרכז את הכל, ולראות מה למדנו מן האירוח. נראה לי שלמדנו הרבה, אך עכשיו צריך לבדוק איך הדברים עובדים בפועל. ואם משהו לא יילך כשורה, יש לנו כאן תיעוד כדי להגיד: "אבל הבטחתם..."
ליעקב 1948 על הסיוע בארגון האירוח ולwow1 על קבלת הפנים לאורחים, בשעה שיהודה ואנוכי לא היינו זמינים. ארנון

deebeebee

New member
בהחלט אירוח ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

וכעת, כפי שארנון אומר, צריך לבדוק איך משרד הפנים פועל בזמן אמת.

כוכה

New member
ענו יפה, אך "העפרון נפל" מוקדם מדי

ככה זה במשרדי הממשלה, יום חמישי אחה"צ.... אבל - סבין ואלי - אל תפגעו - עניתם לנו יפה ותודה רבה על כך. הלוואי וככה היה נראה הקשר של משרד הפנים לאזרחי המדינה.

למעלה