שאלות לאירוח צבי שוורצמן

wow1

New member
צבי , הקשת קוד הניצול של אביך אינה

מחזירה תוצאות בגוגל כבר כמה ימים טובים. איל.

RelatioNet

New member
גם גוגל זה כבר לא גוגל של פעם

אתה צודק, כתבתי להם, הם גימגמו משהו ובשלב זה צריך להקליד את הכתובת המלאה בתיבת החיפוש כדי לקבל את האתר.

RelatioNet

New member
מה אנו מבקשים מחברי הפורום

המיזם יופעל בחורף הקרוב בכל העולם באמצעות עשרות מדריכים שהוכשרו ועוד יוכשרו למשימה על ידי RelatioNet. אתם, החוקרים המקצועיים, מחזיקים במאגרי מידע פרטיים וציבוריים בעלי ערך אדיר להצלחת הפרויקט. חיוני שייווצר קשר הדוק בין RelatioNet לבין החוקרים המנוסים המשתתפים בפורום. אנו ממליצים ומנחים את התלמידים להשתתף בפורומים כדוגמת הפורום שלכם וחלק מהם בודאי יעשו זאת, אתם מתבקשים לשתף פעולה ולקרבם ברוח השיתוף הידועה אצלכם

yehudad

New member
אני מודה לצבי על תשובותיו.

צבי כמובן ימשיך להיות איתנו כחבר פורום מן המנין ואם יעלו שאלות נוספות על הפרוייקט המרתק הזה אני סמוך ובטוח שן לא תשארנה ללא מענה.
רבה לצבי, ולהתראות באירוחים הבאים.

כוכה

New member
../images/Emo140.gif תודה לצבי וליוזמים

ברובו של מהלך האירוח הייתי בטלפונים אך כעת כשהצלחתי להשתחרר קראתי הכל, הבנתי ואני מתכוונת להכנס לבלוגים ולנסות ולהעלות שמות. תודה תודה.

בלוג...בלוג...

שמעתי את הרצאתך בכנס בירושלים. מיהרתי למחשב על מנת לפתוח בלוג. היה נדמה לי שעשיתי כל מה שנחוץ, אבל, לא יצא כלום ברור. האם אפשר לקבל הנחיה מפורטת כיצד לפתוח בלוג, להשתמש בו, לתחזק אותו? ושתהיה ברמה שגם אני אצליח להבין (idiot proof)?

למעלה