חיפוש משה עזוז

shaked751998

New member
חיפוש משה עזוז

היי לכולם, דבר ראשון אני רוצה להודות לאדי שעזר לי מאוד במציאת מספר תעודת הזהות של סבתי יפה משאלי (עזוז -נעורים) שנפטרה ב28.3.1992. אני אנסה את מזלי בשנית אני רוצה למצוא מידע כלשהו על משה עזוז אביה של יפה משאלי שעלה מיוון לארץ ישראל. ידוע לי שנפטר לפני שנת 1963 אם זה מועיל במשהו, ושלאשתו קראו חיה עזוז. מצרף תמונה של קבר יפה משאלי בנחלת יצחק תל אביב בו גם מוזכר שם אביה

shaked751998

New member
תגובה

היי , תודה רבה על התשובה המהירה! האמת שגם אני נתקלתי בתמונה הזאת של הקבר , אבל אני לא יודע איך להוכיח האם זה באמת הוא בקשר לסלוניקי אני לא יודע , לא ידועה לי עיר מוצאו רק הארץ יוון

שרי סילבר

Active member
האם ידוע מתי עלה ארצה?
אם יש צאצאים שלו, כדאי לעודד אותם לחפש בבתים. פעמים רבות יש בבית אוצרות כדוגמת מסמכים ישנים, תמונות עם כיתוב וכו', שבהחלט יכולים לספק קצות-חוט ראשונים.

בנוסף, מכיוון שהוא קבור בקרית-שאול, אפשר לנסות ליצור עימם קשר. פעמים רבות יש אצלם פרטים נוספים. גם אם לא יופיע שם-העיר ממנה הגיע, יתכן שיש ברשותם פרטים אודות מי שטיפל בסידורי-הלוויה. ע"פ רוב אלה צאצאים או קרובי-משפחה. אם מי שטיפל בלוויה נושא שם שמוכר לך, הרי שככל הנראה המדובר בו.

rachelea

New member
כדאי לפנו גם לאחד המקומות הבאים:

מרכז יוצאי יהדות שאלוניקי ויוון, רחוב אינשטיין 23, קרית מטלון, פתח תקוה טלפון: 03-918-5777‏ או ל: ארגון יוצאי יוון בישראל, רחוב לוינסקי 68 תל אביב טלפון: 03-6884928, 03-6881932

למעלה