עדכון דפים בויקי גניה

עדכון דפים בויקי גניה

לפני שנים רבות הוספתי 3 דפים לויקיגניה, של סבי - יצחק צבי גינזבורג, של הסבא רבה שלי - שמואל יוסף גינזבורג ושל אביו משולם פייבל גינזבורג. הדפים, כמובן, מקושרים ביניהם. הגיע הזמן שאעדכן את הדפים. ניסיתי ללמוד באתר עצמו איך עושים זאת ולא מצאתי. האם אפשר להפנות אותי למקום באתר שבטח מלמד איך עושים זאת, או לחילופין למישהו שיכול להדריך אותי. חג שמח, יוסי

חוה3

Member
עריכת דפים

בכל דף באתר ישנה לשונית "עריכה" בראש הדף אותה אתה יכול לבחור. לאחר שתבחר את הלשונית תוכל לערוך את הדף, לבסוף בצע שמירה והשינויים ישמרו. ללימוד מעמיק יותר תוכל לבחור בתפריט צד ימין באתר ב- "עזרה". לעזרה נוספת אשמח לסייע גם בפרטי.

חשבון

תודה חוה, נדמה לי שאת סייעת לי לפני הרבה שנים לכתוב את הדפים. הלשונית "עריכה" נפתחת, ככול הנראה, לאחר כניסה לחשבון. לצערי איני זוכר את שם המשתמש ואת הסיסמה. השאלה היא אם אני יוצר משתמש חדש - האם אוכל להיכנס לדפים שכתבתי ולעשות את התיקונים שאני רוצה, אם לא - למי אני פונה כדי לקבל את שם המשתמש והסיסמה שלי. חגש שמח

חוה3

Member
חשבון חדש

נסה להרשם מחדש. אפשר לערוך עם כל שם משתמש אחר.

וכבר אני פונה

חווה שלום. אני מנסה, כהצעתך, ליצור חשבון חדש ושם מופיע "כהגנה מפני יצירת חשבונות פיקטיביים ע"י אוטומטים אנא הקלידו את שתי המילים שלהלן:" ואין מילים שכאלו. אודה לסיועך. האם אפשר שבפרטי אעביר לך את כתובת המייל שלי ואז תוכלי לפתוח לי חשבון חדש?

למעלה