מחפש קרובי משפחה של אסתר וגננדל אפלבאום

מחפש קרובי משפחה של אסתר וגננדל אפלבאום

אבי, חיים גודלניק (Chaim Godlenik) נולד ב- 1912 בעיירה Poland Siemyaticze לשיינה שרה (אפלבאום מהבית) וליוסף יואל גודלניק. הם היו 6 בנים. אבי ועוד 2 אחים עלו ארצה ב- 1936 וכל יתר בני המשפחה נספו בשואה. להוציא בת דודה באוסטרליה (שעם משפחתה אני בקשר) ידעתי על הימצאותה של משפחה, מהצד של גודלניק, בארצות הברית. בעבר ובעזרת פורום זה ניסיתי לאתרם וכשהגענו לקצה חוט – לא הייתה הענות מהצד השני. לאחרונה עברתי על רישומים של חיפוש קרובים בארצות הברית מהצד של אפלבאום (אותם עשיתי לפני שנים ומשום מה זנחתי אותם) שאותם אני מביא להלן: לפי הרשום במאגר של Ellis Island ב- 27 אוגוסט 1901 הגיעה לארצות הברית גננדל אפלבאום (Appelbaum Genendel), רווקה בת 14 בעלת נתינות רוסית וילידת Simiaticy (השם המדויק של מקום הלידה הוא (Siemyticze Poland. יש לי הערכה בסבירות גבוהה מאוד שהיא אחות או בת דוד של סבתי Sheine Sara Godlenik Appelbaum). כמו כן הגיעה בספטמבר 1898 Esther Appelbin נשואה בת 24 אף היא מ- Simiaticy. אני חושב, בסבירות מסוימת, שהיא אחותה של גננדל. אודה, אם אפשר יהיה לאתר, פרטים נוספים על בני המשפחה המוזכרים לעיל, בחו"ל ואולי אפילו (מותר לחלום) – גם בארץ. חג שמח לכולם, יוסי

סליחה התגובה היא לפוסט אחר

כשהורה נפטר בפולין היה להגיש בקשת חסות לצאצאים על ידי ההורה השני או קרוב משפחה. הסיכוי הטוב ביותר למצוא רישומים מסוג זה הם רישומים נוטריוניים. התיק הנוטריויני יהייה עם העתקים של רישומי חיים ואולי יאפשר לך לענות על שאלותייך. איני יודעת אם נשמרו רישומים נוטריוניים למקום ולתקופה המדוברת וכמה קל או קשה למצוא תיקים מסויימים.

לא מצליח להיכנס

לאתר של סטיב מוריס - אין בעיה, אך באתר של אליס איילנד, ולמרות שאני רשום, לא הצלחתי להגיע לנתונים נוספים.

הנחיות - באתר של סטיב מורס בתחתית הדף ניתן להוסיף

את שם המתמש והסיסמא שלך לאתר של אליס איילנד. אם תעשה זאת תוכל להקיש על הקישור בטבלא וזה יקח אותך למניפסט המבוקש. אפשרות אחרת היא להעתיק את האיות המדיוק של השמות ושם העיירה מהטבלא של סטיב לחיפוש באליס איילנד.

מבקש סיוע

באליס איילנד אני רואה רק את הפרטים שמופיעים בטבלה שצרפת. הייתי שמח מאוד אם היית מסכימה לסייע לי לקבל לגבי כל אחד מאלו שציינת: שם האב והמען של מי שמקבל אותו בארצות הברית. תודה, יוסי

יש להסתכל על המניפסט ולא רק באינדקס

הנה הפרטים Ganendel Appelbaum יעד בארה"ב: אח בשם סימון המתגורר ב 219 Avenue A, New York, NY איני מוצאת סיימון אפלבוים שמתגורר בכתובת זאת במפקדים של 1900 ו 1905 אסתר אפלבוים הייתה אישה נשואה. שם בעלה יצחק - שניהם ילדי העיירה ב 1900 הם התגוררו ב 316 Sixth Ave הם עברו לברונקס ב 1920. תוכל למצוא את רישום ההתאזרחות של אסתר ועץ משפחתי באנססטרי מוישה אפלבוים במניפסט כתוב שהוא מצטרף לאביו אך כנראה שזה לא נכון - הוא הוחזק בנמל יומיים והפעם נכתב שהוא מצטרף דוד שלו Morris Somalski Chone Appelbaum הצטרף לאחיו - אין שם מלא רק האות הראשונה של השם -- אני חושבת שזה F והוא התגורר ב 411 E 14th St, New York, NY אין לי זמן לעשות חיפוש יסודי יותר. אני מציעה לך לעלות פוסט חדש בגלל שהפוסט הזה נדחק לעמוד השלישיץ בהצלחה סמדר

למעלה