גיבוי לעצים במייהריטאג'

Ilanguy

New member
גיבוי לעצים במייהריטאג'

שלום לכולם,

מי יודע אם ואיך ניתן להוריד ממייהריטאג' גיבויים בפורמט GEDCOM
לעצים המוחזקים אצלם?

אילן גיא

בתפריט מתחת לעץ היוחסין בחר ב"נהל אילן יוחסין"

תראה שם את השם של העץ שלך ומצד שמאל אפשרות ייצוא כג'דקום

Ilanguy

New member
תודה סמדר, אבל

אמנם הם אומרים שיגבו וישלחו הודעה במייל (תוך כמה דקות) איפה ניתן להוריד את זה, אך בפועל כלום לא קורה ואם הייתי ממשיך לחכות ליד המחשב ולקוות שזה יגיע הייתי כבר מת מרעב... כנראה שזה נוגד את האינטרסים הכלכליים שלהם.
כמובן שקיימת אופציה לשמור גיבוי דרך התוכנה שעל המחשב (FTB) רק צריך לבדוק את איכות הגיבוי ואם הכל (כולל תמונות ומסמכים) מגובה כראוי ומה קורה אם מנסים להעלות את זה על תוכנת עץ אחרת. אני מתעסק עם השאלה הזאת כי יש לי הרגשה שהפכתי להיות שבוי בידי חברה שתמשיך לסחוט ממני כסף (והרבה) עד סוף החיים, ובינתיים מוסרת (או מוכרת) את כל המידע שצברתי בעמל רב במשך שנים ארוכות לכל דיכפין. בכל הסו קולד "התאמות" שאני מקבל מהם כמעט כל יום יש המון פרטים שהיו פעם שלי ופתאום מגלים לי את אמריקה שמישהו מצא לי את הסבא שלי ואפילו יש תמונה שלו (שאני צילמתי)...

אילן

yagury

New member
כדאי לבדוק אם קובץ ה-GEDCOM הנוצר כך אכן מכיל את כל המידע!

אצל MyHeritage וגם בתוכנות / ספקי מידע אחרים המידע הכולל מכיל מדיה, סימוכין וכדומה - בנוסף לשמות והקשרים הרגילים.
דרך אגב, צורת העבודה המומלצת ע"י משתתפי הפורום (ראה דיונים קודמים) היא עבודה בסינכרון בין המחשב הפרטי ובין האתר. כך נוצרת במחשב הפרטי רפליקה זהה לזו שבאתר, והיא ניתנת לגיבוי כרגיל.
אופציה נוספת היא שימוש בשירותי יצירת גיבוי מלא ואיכסונו (בתשלום) הניתנים ע"י החברות האלו.

למעלה