מידע גיניאולוגי בחינם

מידע גיניאולוגי בחינם

יש לי מספר שאלות :
עשיתי עץ גיניאולוגי באתר MYHERITAGE ונכתב לי שיש לי הרבה התאמות לאנשים השונים בעץ המשפחתי.
לרבים מהאנשים כתוב "בצעי מחקר על אדם זה".
ואז נפתחת רשימה של כל מי שעונה לשם הזה מכל האתרים הקיימים.
ועל כל פריט מידע דורשים כ500ש"ח לאתר MYHERITAGE למנוי שנתי.
כלומר - אנחנו בונים עץ, מכניסים מידע עצום בחינם, ואתר MYHERITAGE סוחר במידע שהכנסתי ושאחרים הכניסו בעבור תשלום מטורף כמנוי שנתי.
שאלותי :
1. איזה אתרים גניאולוגיים הם חינמיים למציאת מידע על האנשים שבעץ המשפחתי שלי ?
2. איפה מוצאים מידע חינמי על אנשים כעת ולא למשל ביד ושם שמשיבים בעוד חודש אם שואלים במייל, ומיידי רק אם נוסעים לירושלים.
3. איפה מוצאים מידע על תאריך עליה של קרוב משפחה שנפטר ?
באתר של משרד הפנים כתוב שניתן לקבל מידע אך ורק על עצמך או על ילדיך הקטינים.
כלומר לא תוכל לקבל מידע במשרד הפנים אפילו על ילד שלך שאיננו קטין, על בן זוג, על הורה, על סבים שלך.
לי נשמע הזוי.
כלומר להגיע למשל למשרד הפנים עם ת.ז. של הורה ששם כתוב שמות הוריו - הסבים שלך, ומספיק שצריכים להוכיח את הקירבה עם ת.ז. של ההורה לצורך קבלת מידע על הוריו, ולטעמי צריכים לתת מידע שכזה אם נכד מבקש למצוא מידע על הסבים שלו שנפטרו עם ת.ז. של הוריו - ילדי הסבים.
4. אז איפה ניתן למצוא מידע על הסבים, ותאריך עלייתם של מי שבכלל עלה לארץ ולא נפטר לפני קום המדינה ?
5. האם באתר MYHERITAGE יש אפשרות לחסום מידע מאנשים שלא מעוניינים שיגיעו למידע ?
אין דרך ליצור קשר עם האתר - אין מייל לשאלות / פניות.
הם לא עונים לטלפון.
הם לא חוזרים כשמבקשים להשאיר הודעה שיחזרו.
תודה לעונים

חומר למחשבה: אתה משתמש בתוכנה שלא נבראה מהאויר

משכורות, בנייני משרדים, מחשבים, אחסון ועוד ועוד... (איני עובדת בחברה הזאת ואיני מקבלת ממנה כלום).
שאלתה שאלות רבות שהתשובה עליהן תלויה בין היתר בארץ המוצא ותקופה. בבקשה תקרא את ההודעה הראשונה למעלה "צעדים ראשונים בפורום" כיצד לשאול שאלות כדי לקבל תשובות טובות

למעלה