המכתב היומי של ג'ואישג'ן

deebeebee

New member
המכתב היומי של ג'ואישג'ן

לפני ימים בוצע שינוי ובעקבותיו אני לא מפסיקה לקבל את המכתב בשידורים חוזרים פעמים רבות ביום כל יום.
ניסיתי להבין מה קורה, אבל לא ממש הבנתי מדוע זה קורה ואם יש דרך לעשות משהו בקשר לזה.

חייקין

New member
מכתבי ג'ואישגן

כבר תקופה שאני מקבל את המכתב הנ"ל בצרורות ואני מתיחס אליו כספאם או כניסיון להדבקה בוירוס

deebeebee

New member
אז אין קשר ל-digest?

אצלי הצרורות התחילו לפני כשבוע והפורמט לא כפי שהיה בעבר.

שרי סילבר

Active member
גם אצלי היתה הפצצה חוזרת ונשנית של התיבה
מעבר לכך, זה מגיע לתיבה שבה האנגלית היא מימין לשמאל, והצורה החדשה של המכתב היתה קשה לי. העברתי את הכתובת לתיבה אחרת, והפלא ופלא: המכתבים שעדיין לא "עברו טיפול" מגיעים היטב לתיבה שאליה הפניתי אותם. המכתב היומי הכללי, שקיבל "שדרוג", ממשיך להגיע אל התיבה הקודמת כאילו לא עשיתי שום דבר.

ביני לביני אני חייבת להודות שלא רק המכתב היומי בעייתי עבורי. כל התצורה החדשה של האתר הרבה פחות נוחה לי אישית.

ניתן לשנות בכדי לקבל מייל אחד ביום

במקום לראות את כל ההודעות תוכלי לראות את הנושא והתגובות. הקשה על כותרת תפתח חלון נוסף עם הפרטים. זה קצת יותר נסבל מלקבל הרבה הודעות.
בגוף ההודעות מתחת לכותרת מופיעות המילים edit your subscriptions, here. (ראי קובץ PIC 1 - חץ אדום)
הקישי על LOGIN מצד ימין למעלה
מצד שמאל למעלה הקישי על YOUR GROUPS ראי PIC 2
בחרי MANAGE MY SUBSCRIPTION
ראי PIC 3 שלושה צעדים לשנות לסיכום יומי
בהצלחה!

חוה3

Member
גם אצלי

בתחתית המכתב ניתן להסיר את ההרשמה שלך לדיג'סט. הסרתי את ההרשמה לעיתון הנ"ל שמשום מה כבר שנים איני מנוייה אליו ופתאום ההטרדה הזו גם אצלי.

למעלה