לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1279412,794 עוקבים אודות עסקים

פורום שורשים משפחתיים

גנאלוגיה. ככה קוראים לזה בעגה המקצועית. שם קצת מבהיל למי שלא מודע לנושא וקצת מרתיע את מי שכן... מאחורי המלה הזו, מסתתר עולם ומלואו - עולם שמי שנשאב אליו, יתקשה לצאת ממנו.החלטנו לקרוא לפורום "שורשים משפחתיים" ולא "גנאולוגיה - חקר תולדות המשפחה", כיוון שלא מדובר במחקר הסטורי מנוכר, אלא בבניית פאזל עצום בן מספר לא-ידוע-מראש של חלקים, שכל אחד מהם עוזר להשלמת התמונה, אך כל אחד מהם הוא גם תמונה בפני עצמה. והתמונה הגדולה, יש להניח, לעולם לא תהיה שלמה... מדובר גם בהרבה יותר מ"בניית אילן יוחסין משפחתי", ובגלל זה לא השמטתי את המילה "חקר" מהכותרת הפסולה.יש בנו מין דחף מוזר לחטט בעבר, לנבור ולחפש תשובה לשאלה: "מאיפה אני בא?". בלעדיה, לדעתי, לא תהיה תשובה לשאלה: "לאן אני הולך?". התופעה הזו, של חיפוש שורשים, הפכה לנפוצה בשנים האחרונות, כשאנשים שמו לב שאין להם תיעוד על מוצא משפחתם. ובמירוץ המטורף שלנו אחר החומריות, מישהו התעורר לפתע ושם לב שגילוי תמונה ישנה מהחתונה של סבא וסבתא, צילום בצבע חום עתיק עם מסגרת משוננת - פשוט עושה לו את זה... לנו, כיהודים אשר נפוצו והושמדו וחזרו - הדבר חשוב פי כמה.האינטרנט הוא מקור מצוין להתחיל (או להמשיך) את החיפוש, וכאן - בפורום הישראלי הראשון המוקדש כולו לחיפוש שורשים משפחתיים - ננסה לעזור האחד לשני במסע המופלא הזה. נוכל לשתף האחד את השני בחוויית הגילוי, לשאול, להתייעץ ו... סתם לדבר!נכון הוא, שעדיין עבודה רבה צריכה להיות מושקעת ב"שדות זרים" - באתרים ובפורומים מחו``ל, אך בואו נהפוך את פורום זה להיות הבית שלנו, ממנו נצא לחיפושים, ואליו נחזור עם תגליות.במרוצת הזמן בו הוא פועל, מיצב עצמו הפורום כמקום היחיד בעברית בו נפגשים המתעניינים בנושא. יצרנו קשר עם אנשים, ארגונים ואתרים רבים, כדי להגביר את המודעות לקיומו של הפורום החשוב הזה.להתראות בפורום ובהצלחה לכולם,ארנון

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שורשים משפחתיים

גנאלוגיה. ככה קוראים לזה בעגה המקצועית. שם קצת מבהיל למי שלא מודע לנושא וקצת מרתיע את מי שכן... מאחורי המלה הזו, מסתתר עולם ומלואו - עולם שמי שנשאב אליו, יתקשה לצאת ממנו.החלטנו לקרוא לפורום "שורשים משפחתיים" ולא "גנאולוגיה - חקר תולדות המשפחה", כיוון שלא מדובר במחקר הסטורי מנוכר, אלא בבניית פאזל עצום בן מספר לא-ידוע-מראש של חלקים, שכל אחד מהם עוזר להשלמת התמונה, אך כל אחד מהם הוא גם תמונה בפני עצמה. והתמונה הגדולה, יש להניח, לעולם לא תהיה שלמה... מדובר גם בהרבה יותר מ"בניית אילן יוחסין משפחתי", ובגלל זה לא השמטתי את המילה "חקר" מהכותרת הפסולה.יש בנו מין דחף מוזר לחטט בעבר, לנבור ולחפש תשובה לשאלה: "מאיפה אני בא?". בלעדיה, לדעתי, לא תהיה תשובה לשאלה: "לאן אני הולך?". התופעה הזו, של חיפוש שורשים, הפכה לנפוצה בשנים האחרונות, כשאנשים שמו לב שאין להם תיעוד על מוצא משפחתם. ובמירוץ המטורף שלנו אחר החומריות, מישהו התעורר לפתע ושם לב שגילוי תמונה ישנה מהחתונה של סבא וסבתא, צילום בצבע חום עתיק עם מסגרת משוננת - פשוט עושה לו את זה... לנו, כיהודים אשר נפוצו והושמדו וחזרו - הדבר חשוב פי כמה.האינטרנט הוא מקור מצוין להתחיל (או להמשיך) את החיפוש, וכאן - בפורום הישראלי הראשון המוקדש כולו לחיפוש שורשים משפחתיים - ננסה לעזור האחד לשני במסע המופלא הזה. נוכל לשתף האחד את השני בחוויית הגילוי, לשאול, להתייעץ ו... סתם לדבר!נכון הוא, שעדיין עבודה רבה צריכה להיות מושקעת ב"שדות זרים" - באתרים ובפורומים מחו``ל, אך בואו נהפוך את פורום זה להיות הבית שלנו, ממנו נצא לחיפושים, ואליו נחזור עם תגליות.במרוצת הזמן בו הוא פועל, מיצב עצמו הפורום כמקום היחיד בעברית בו נפגשים המתעניינים בנושא. יצרנו קשר עם אנשים, ארגונים ואתרים רבים, כדי להגביר את המודעות לקיומו של הפורום החשוב הזה.להתראות בפורום ובהצלחה לכולם,ארנון

לצפיה ב-'המכתב היומי של ג'ואישג'ן'
המכתב היומי של ג'ואישג'ן
<< ההודעה הנוכחית
14/10/2019 | 09:50
8
212
לפני ימים בוצע שינוי ובעקבותיו אני לא מפסיקה לקבל את המכתב בשידורים חוזרים פעמים רבות ביום כל יום.
ניסיתי להבין מה קורה, אבל לא ממש הבנתי מדוע זה קורה ואם יש דרך לעשות משהו בקשר לזה.
שורשים משפחתיים >>
לצפיה ב-'מכתבי ג'ואישגן'
מכתבי ג'ואישגן
14/10/2019 | 12:39
3
115
כבר תקופה שאני מקבל את המכתב הנ"ל בצרורות ואני מתיחס אליו כספאם או כניסיון להדבקה בוירוס
שורשים משפחתיים >>
לצפיה ב-'אז אין קשר ל-digest?'
אז אין קשר ל-digest?
14/10/2019 | 15:20
2
82
אצלי הצרורות התחילו לפני כשבוע והפורמט לא כפי שהיה בעבר.
שורשים משפחתיים >>
לצפיה ב-'גם היתה בקשה לעדכן פרטים בג'ואישג'ן'
גם היתה בקשה לעדכן פרטים בג'ואישג'ן
14/10/2019 | 15:22
1
47
לצפיה ב-'גם אצלי היתה הפצצה חוזרת ונשנית של התיבה'
גם אצלי היתה הפצצה חוזרת ונשנית של התיבה
14/10/2019 | 18:09
65
מעבר לכך, זה מגיע לתיבה שבה האנגלית היא מימין לשמאל, והצורה החדשה של המכתב היתה קשה לי. העברתי את הכתובת לתיבה אחרת, והפלא ופלא: המכתבים שעדיין לא "עברו טיפול" מגיעים היטב לתיבה שאליה הפניתי אותם. המכתב היומי הכללי, שקיבל "שדרוג", ממשיך להגיע אל התיבה הקודמת כאילו לא עשיתי שום דבר. 

ביני לביני אני חייבת להודות שלא רק המכתב היומי בעייתי עבורי. כל התצורה החדשה של האתר הרבה פחות נוחה לי אישית. 
שורשים משפחתיים >>
לצפיה ב-'ניתן לשנות בכדי לקבל מייל אחד ביום'
ניתן לשנות בכדי לקבל מייל אחד ביום
15/10/2019 | 07:37
2
90
במקום לראות את כל ההודעות תוכלי לראות את הנושא והתגובות. הקשה על כותרת תפתח חלון נוסף עם הפרטים. זה קצת יותר נסבל מלקבל הרבה הודעות. 
בגוף ההודעות מתחת לכותרת מופיעות המילים edit your subscriptions, here. (ראי קובץ PIC 1 - חץ אדום)
הקישי על LOGIN מצד ימין למעלה 
מצד שמאל למעלה הקישי על YOUR GROUPS  ראי PIC 2
בחרי MANAGE MY SUBSCRIPTION
ראי PIC 3 שלושה צעדים לשנות לסיכום יומי
בהצלחה!
שורשים משפחתיים >>
לצפיה ב-'תודה, אנסה.'
תודה, אנסה.
15/10/2019 | 18:11
14
לצפיה ב-'גם אצלי'
גם אצלי
16/10/2019 | 08:07
36
בתחתית המכתב ניתן להסיר את ההרשמה שלך לדיג'סט. הסרתי את ההרשמה לעיתון הנ"ל שמשום מה כבר שנים  איני מנוייה אליו ופתאום ההטרדה הזו גם אצלי. 
שורשים משפחתיים >>

הודעות אחרונות

16:52 | 11.11.19 אורחים בפורום
09:29 | 10.11.19 אורחים בפורום
12:04 | 06.11.19 abrashab
22:51 | 05.11.19 יעקב 1948
12:38 | 04.11.19 יוניהמיוחד
18:05 | 03.11.19 שרי סילבר
21:28 | 02.11.19 ליאורה ירקוני
18:59 | 02.11.19 Smadar Gilboa
03:33 | 02.11.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ