תמונת מחזור בית הספר שבח בתל אביב

מאירה59

New member
תמונת מחזור בית הספר שבח בתל אביב

שלום רב, האם יש כאן בפורום מישהו שבידיו יש תמונת מחזור משנת 1952- 1953 של בית הספר שבח בתל אביב, בו מופיע אלקנה קורט פאוקר?

קורט פאוקר

תמונה אין לי,
אך קורט פאוקר בן 83 אם בחיים, גר בארה"ב יש בידי כתובת ומספרי טלפון
אשמח להעביר לכתובת אימייל.
בברכה,
אדי

מאירה59

New member
תודה יש לי את כתובתו

תודה אדי
יש לי את כתובתו ואת הטלפון שלו.

תמונת מחזור תיכון מקצועי שבח מ1953

מאירה שלום,
תנסי לפנות למזכירות ביה"ס שבח מופת, טלפון:03-6450815.
אולי יש להם את תמונת המחזור בגנזך, או תלויה על קירות ביה"ס
או לפנות לאגף החינוך של עירית תל אביב, טלפון: 03-5218111.
מניסיוני כדאי לתאם פגישה ולהגיע פיזית ולבדוק,
כי הפקידים והמזכירות לא יבצעו את חיפוש
אגב גם אני למדתי בשבח אך סיימתי ב 1961
בהצלחה,
אדי

תמונת מחזור

מאירה,
עוד רעיון שיש לי.
אם קורט זוכר שמות של חבריו לספסל הלימודים, בשבח.
אני יכול לנסות לאתר אותם ,
אולי אצל מישהו מהם תמצא התמונה המבוקשת.
לידיעתך,
אדי

שרי סילבר

Active member
אם אינך בקשר עם רענן הרמן, כדאי ליצור עימו קשר
מנסה לקשר לשרשור עבר, בו הוזכר אלקנה קורט פאוקר:

http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/325/170471355

בנוסף, אם אתר חבר'ה עדיין קיים (הוא אמור לעבור שינויים, כך שאיני יודעת אם האתר פעיל עדיין במתכונתו המקורית), אפשר לנסות לחפש. יתכן שמקרב הבוגרים של בית-הספר מישהו העלה תמונת-מחזור רלוונטית.

מאירה59

New member
קורט פאוקר

חברים
קורט אלקנה פאוקר הוא בן דוד של אימי ע"ה.
מצאתי אותו אחרי 17 שנות חיפושים. הוא מאוד היה רוצה את תמונת המחזור מבית ספר שבח בתל אביב, כמו שכתבתי בראשית שנת 1952 או 1953. אם למישהו מכם יש אשמח לצלמו ולהעביר לו העתק.
תודה מאירה

מאירה59

New member
מענה

תודה ארנון, כמו שכתבתי לשרי כנראה לא הבהרתי את עצמי מספיק, פניתי לכל הגורמים יעצתם לי בטרם פניתי כאן לפורום, אנסה בשנית לפניות לארכיון העיריה.
תודה ושבת שלום

שרי סילבר

Active member
קצת קשה היה לנחש את זה מהפרטים הראשונים שהעלית
בכל אופן, הנה מספר רעיונות:

מציעה לך להעלות את הפנייה גם אל הרשתות החברתיות, אולי יצוצו מסיימי בית-הספר מאותו המחזור, שיוכלו לסייע עם העתק של תמונת-המחזור.

כפי שארנון ציין, פנייה אל בית-הספר עצמו לא יכולה להזיק. בית-הספר שבח היה בעבר בית-ספר מקצועי. עם השנים הוא שינה אופיו וגם את שמו. הוא נקרא כיום "שבח מופת".

כבת למי שהיה מנהל בית-ספר, ידוע לי שעם סגירתו של בית-הספר העביר אבי את כל החומרים מבית-הספר, ובכלל זה תמונות-מחזור גדולות שהיו תלויות במסדרונות בית-הספר, אל הארכיון של עיריית תל-אביב. כדאי לנסות לבדוק איתם אם יש ברשותם תמונות מבית-הספר שבח.

מאירה59

New member
מענה

שרי יקרה תודה רבה על העצות, כנראה לא הבהרתי את עצמי מספיק, פניתי כאן לפורום לאחר שפניתי גם לבית הספר וגם לארכיון של עירית תל אביב וגם ניסיתי למצוא את הצלם מאותם שנים אבל בית הספר לא זכר מי היה הצלם, שלחתי הודעות במסנג'ר לשני חברי המחזור מאותה שנה אך לא נענתי, מקווה שמישהו ירים את הכפפה, מכל מקום אולי אנסה שוב את מזלי בארכיון העיריה, תודה ושבת שלום.

למעלה