BA במדע המדינה ובסוציולוגיה - בשם הנעורים שלי ....

גמל חום

New member
BA במדע המדינה ובסוציולוגיה - בשם הנעורים שלי ....

נניח שמישהו רוצה לבדוק בין בוגרי מדע המדינה האוניברסיטה העברית 1976 את הבוגרות. הרי יש סבירות גבוהה שהן נושאות שם שונה מאשר ברישום בשנת 1976 בשל נישואין . למה אני חושבת שזה משמעותי? כי גיליתי שמערכת המשפט פועלת על מנת לשבש שמות. החשש שלי = אולי אני טועה ומדובר במזימה שונה לחלוטין = יש כאן איזה טריק של המדינה בשילוב עם האוניברסיטה העברית (המחלקה למדעי המדינה). בטח יש ענינים כאלה בעוד תחומים. שימו לב

גמל חום

New member
גם לגבי סוציולוגיה אנתרופולוגיה ....

ניסיתי להרשם כעובדת סוציאלית אצל רשם העובדים הסוציילים-סוציאלים והוא דחה את פנייתי למרות שהייתי עו ס בעבר. כאן הטענה כנראה שבגלל שאני חולת נפש מסוג סכיזופרניה אז אני לא יכולה להרשם. אבל אני חוששת ששוב יש כאן איזה היבט תעלולי של טיהור-קארמה שמאוד הולך בנציבות שרות המדינה. הרי המצאות על מחלות-נפש זה דבר מקובל בברית המועצות משם מגיעים הפסיכיאטרים לגבי אנשים מתחום מדע המדינה שמבקשים זכויות לנשים וילדים

גמל חום

New member
מזימה של פסיכיאטרים-משוכפלים....

כמו קציני צה"ל בזהות בדויה יש גם פסיכיאטרים רבים בזהות משוכפלת (( הכי קל לפסיכיאטרים לקחת זהות של מטופל מאושפז בכפיה לכל יימי חייו ולהעביר לארצו)) והסכנה הבטחונית מהם רבה. אבל מראש הם מתייגים אותך וכעת איש אינו מתייחס ברצינות לדברך כי "יש לך מחשבות שווא". חומר למחשבה

גמל חום

New member
שיהיה ברור "לא קוראים לי אביבה"....

למרות שזה השם שניתן לי בבית המשפט כשבאתי להקים את המפלגה לזכויות הילד ב- 2002. כל הבקשות לשנות את השם לשמי הנכון לא הואילו. המחוזי בתל אביב מתעקש שאני אביבה. בצירוף מקרים = אמו של אבי = שניהם ז"ל כמובן ... רשומה "אביבה" בת"ז שלו ללא כל אפשרות לשינוי למרות ששמה "ליבה". כלומר יש איזה טריק עם השם "אביבה" אין לי צל של מושג במה מדובר ומיהי אותה אביבה ששוב ושוב נרשמת בטעות במסמכים

גמל חום

New member
גוגל... אביבה אמו של החייל החטוף גלעד שליט....

אולי תעלול של "גלעד ארדן"?

למעלה