עצי משפחה ב-ancestry

y נ ת

New member
עצי משפחה ב-ancestry

הי,
מצאתי עץ משפחה ב-ancestry.com ואני לא מצליחה למצוא מיהו בעל העץ שהעלה אותו לאתר. (לפי ההבדלים הקטנים אלו הם כנראה/אולי שני עצים נפרדים, אבל מדובר על אותה משפחה).
ניסיתי לחפש מקורות למידע שהועלה בעץ, כמו למשל רישום הלידה של איזיק רוזן (חיפשתי באתר עצמו, וגם ברישומים משדליץ משנת 1897), וגם כאן ללא הצלחה.
אשמח לעזרה, איך אני יכולה למצוא את בעל העץ ו/או את מקורות המידע?

1. Ajzyk Rozen
2. Ajzyk Rozen

תודה
ענת

[*יצרתי קשר עם אחד מנכדיו של איזיק. גם הוא אינו יודע מי העלה את המידע לאתר]

yagury

New member
החיפוש שלך היה במקורות מידע היסטוריים, לא בעצי משפחה

y נ ת

New member
להבנתי זה מבוסס על מידע שמשתמשי האתר העלו לעצים שלהם

ואני לא מוצאת באתר לא את המידע (רשומות הסטוריות), ולא את העצים.

בלחצן המידע בעמוד (מימין למעלה) הם כותבים כך:

How do we create a person’s profile?
We collect and match historical records that Ancestry users have contributed to their family trees to create each person’s profile. We encourage you to research and examine these records to determine their accuracy.

yagury

New member
הוראות חיפוש

בעמוד https://www.ancestry.com/search/ אנא הפעילי Search family trees עם נתוני האדם בו את מתעניינת (סמני חיפוש Exact + Sounds like לגבי השם הפרטי ושם המשפחה) . תקבלי מאות תוצאות מעצי משפחה באתר. תהיה לך אפשרות להפעיל מסננים בכדי לברור בין התוצאות את אלו שרלוונטיות עבורך.
יוסי

y נ ת

New member
חיפשתי גם בצורה זו כמובן

אולי העץ כבר נמחק מהאתר כמו שסמדר כתבה.
רק לא ברור לי, אם העץ נמחק, גם המקורות ההסטוריים נמחקים יחד איתו מהאתר? יכול להיות שנשאר רק הפרופיל עם המידע ללא קישור למקורות המידע?

אנססטרי אוספת מידע גם מעצים שנמחקו

וזה בדרך כלל האופן בו המידע מוצג . יש רישום הגעה של אייזיק ופייגה לארה"ב ב 1950. אם לא מצאת אותו: ערכי חיפוש עם שם בלבד ומקום מגורים Barranquilla, Colombia. מופיע שם שם של מי שהם ביקרו בניו יורק

y נ ת

New member
זה הרישום היחיד שמצאתי

מהיכן לקוחים תאריכי הלידה המלאים של איזיק ופייגה?
מהיכן לקוחים תאריכי הפטירה?

y נ ת

New member
יש שם תאריכים מלאים

אני מניחה שהם מבוססים על רישומים כלשהם. השאלה איך אני מוצאת רישומים אלו?.. איפה אפשר למצוא רישומי חיים מקולומביה?

למעלה