מקור חופשי כלשהו לכרטיסי הפטירה של הביטוח לאומי בארה"ב?

10david10

New member
מקור חופשי כלשהו לכרטיסי הפטירה של הביטוח לאומי בארה"ב?

אולי יש מקור חופשי כלשהו לכרטיסי הפטירה של הביטוח לאומי בארה"ב? בפמיליסרץ' לא מצאתי.

לחילופין, יש למישהו מנוי בancestry.com?
מצאתי שם מסמך פטירה של דודו של אבי, אך אין לי גישה אליו:
https://www.ancestry.com/search/?na...=0-0-0_1-1&father=AHARON&name_x=1_1&types=rsp

10david10

New member
תודה, אכן מצאתי

משום מה קודם זה לא הופיע במיקום הנכון בחיפוש, לכן פיספסתי כנראה. עכשיו פשוט חיפשתי ישירות בתוך האינדקס וכך מצאתי.
עכשיו הייתי רוצה להזמין את המסמך. אני מבין שלפעמים יש בזה בעיה של חיסיון, מדובר על אדם שנפטר לפני 8 שנים בגיל 92. האם צריכה להיות בעיה? כמה זמן לוקח להם לספק מסמך כזה?

10david10

New member
מה המשמעות של הבקשה?

אני רוצה לוודא שהבנתי נכון:
אם אני מבין נכון, המסמך הוא סוג של תעודת פטירה, והבקשה שאפשר להזמין העתק שלה היא טופס הבקשה שהגישו קרובי הנפטר להנפקת תעודת הפטירה?

האינדקס, הרישום שמצאתה אינו תעודת פטירה

ה"ביטוח הלאומי" האמריקאי מעלה לאינדקס את הנפטרים שפנו לבקשת מספר מהארגון. זהוי רק רשימה.
בפניה לקבלת מספר "ביטוח לאומי"- בטופס הבקשה בדרך כלל יופיעו שמות ההורים ושם האם לפני נישואיה, ומקום הלידה.
תעודות פטירה בארה"ב נשמרות במחוז בו האדם נפטר ולכל מדינה חוקים משלה. בעיר ניו יורק החוקים לגבי רישומים, אם איני טועה בני פחות משביעים שנה, קשוחים במיוחד ורק קרוב משפחה מדרגה ראשונה יכול לקבל עותק של התעודה. לא כדאי לך אפילו לנסות, לא תקבל את כספך בחזרה.

naf86

New member
לי יש מנוי

Name: Bernard Teitelbaum
Last Residence:
11230 Brooklyn, Kings, New York, Africa
BORN: 14 Dec 1918
Died: 4 Jun 2010
State (Year) SSN issued: New York (Before 1951)

למעלה