בקשת עזרה לחיפוש גברת

• פותח הנושא pelly
  • פורסם בתאריך

pelly

New member
בקשת עזרה לחיפוש גברת

שלום לכולם,
האם למישהו יש רעיון איך לאתר גברת בשם "סנדרה אקסלרוד" כאשר השם הינו שם משפחה לפני הנישואין. נכון לפני כ-10 שנים היא היתה נשואה והתגוררה בתל אביב קרוב לשדרות רוטשילד, ידוע לי גם שכנראה עבדה בבנק. צריכה להיות סביב גיל 70. הגברת הינה קרובת משפחה רחוקה שלי עם סיפור חיים מעניין עבורי ויכולה לסייע בהרחבת הצד הזה של עץ המשפחה. אביה יצחק ואמה חנה נפטרו בבריה"מ לשעבר. תודה, פלי

rachelea

New member
ידוע לך בוודאי ארץ הולדתה

ואם כך הוא, אולי כדאי לפנות לארגון יוצאי אותה ארץ ולברר עמם.
לפחות שיפנו אליה (אם יסרבו למסור לך פרטיה) ויעבירו לך מסר
כי יש מי שמחפש אותה.

אם עבדה באחד הבנקים, ניתן לפנות למשאבי אנוש של הבנקים השונים
ולברר האם הייתה אצלם עובדת בשם סנדרה. נראה שהגיעה ארצה בשנות ה-50- עד ה-70. אם כך הוא, הרי שהשם סנדרה אינו נפוץ מאוד.

האם בדקת בספר טלפון ישן כמה אקסלרוד גרו בתל-אביב בשנות ה-50 - 60?
אולי אחד מהם הוא קרוב של הגברת.

אני יודעת, רעיונותי הזויים, אך ייתכן ויש בהם פתח לתחילת חיפוש אחר הגברת.

noa scotland

New member
הייתי מתחילה ב-144 באינטרנט

רשמתי את השם המלא ולא קיבלתי תוצאות. ניסיתי לרשום רק "אקסלרוד, תל אביב" וקיבלתי רשימה לא ארוכה מאד, שחלקה בכלל מתייחסת לעסקים בעלי שם זה. הייתי מתקשרת ומנסה לבדוק אם יש להם קשר לסנדרה - אולי כך יתקבל איזה מידע.
נעה

pelly

New member
תודה על הנסיונות

הבעיה המרכזית שאקסלרוד שם לפני נישואין ולכן 144 או מקום עבודה יהיה בשם לאחר הנישואין. לא נורא אמשיך לנסות, פלי

noa scotland

New member
אם יש לה משפחה בארץ בשם זהה אולי פניה אליהם תעשה את הקשר...

שרי סילבר

Active member
האם ידוע באיזה בנק עבדה?
לא בהכרח חייבים לדעת באיזה סניף, אבל אם יש קצה-חוט בכיוון הזה, בהחלט כדאי לנסות.

אי שם בעבר הזכירה אימי 2 אחים, שעבדו בבנק דיסקונט. היא ידעה לספר שהם היו שם בתפקידים בכירים, אך לא ידעה מעבר לזה. פניתי לבנק דיסקונט, ובכוח אדם היתה גברת שניסתה לסייע. היא חיפשה בין השמות של העובדים הבכירים, אך לא מצאה. היא ביקשה את פרטי, וכעבור זמן קצר התקשרה אלי.

מסתבר שלאור העובדה שהיא לא מצאה את הפרטים במאגר של העובדים הבכירים, היא חיפשה ברשימות הכלליות של העובדים, אך גם שם לא מצאה. למזלי הגדול, החליטה להציץ במאגר נפרד של ההנהלה הבכירה של הבנק, ושם מצאה את פרטיהם של השניים, התקשרה ומסרה לי את פרטי-ההתקשרות עימם.

כפי שהזכירו כאן, סנדרה זה לא שם כל כך נפוץ, ואולי בדרך זו יהיה ניתן להגיע אל הגברת.

rachelea

New member
נכון, הכיוון הוא ללכת ולחפש בבנקים לפי השם הפרטי

ורק לידיעה, בימינו המיחשוב יעיל כל כך עד לכדי כך שבהקלקת השם "סנדרה",
תתקבל תשובה במשאבי אנוש בבנקים השונים. מתאפשר להם גם לחפש כך
ברשימות הגימלאים שלהם.
נדרשים רק נכונות, רצון טוב ושיתוף פעולה מצידם.

לא הייתי שוללת גם פניה לארגון יוצאי האיזור ממנה הגיעה הגברת.

"אביה יצחק ואמה חנה נפטרו בבריה"מ לשעבר"

איפה ? באיזה אזור? עיר? מתי עלתה לישראל?

pelly

New member
אפרט קצת

זו מישהי שהיא בת דודה רחוקה שלי. אני די בטוח שהיא חיה עם הוריה באיזור קישינב ודי בטוח שאביה הוצא להורג על ידי הק.ג.ב. ואימה מתה שם. אני לא בטוח מתי עלתה לארץ, כנראה בעליה של שנות ה-70. היא לא היתה בקשר עם המשפחה מסיבות שונות למעט קשר עם דודי שלא דיבר איתה שנים ורק זוכר את הפרטים שמסרתי אבל מעבר לזה לא יודע איך ליצור איתה קשר. פלי

מצאתי פוסט בפייסבוק שמוזכרת פקידה בשם סנדרה

הסניף בנק לאומי נמצאה ברחוב מונטיפיורי 31 תל אביב.זה קרוב לרחוב שדרות רוטשילד.אולי כדאי לבדוק?
[URL]https://www.facebook.com/TAstudents/posts/10151443276634794[/URL]

למעלה