מסמכים מהמורמונים

מסמכים מהמורמונים

שלום
מישהוא יודע כיצד להזמין מסמכים מהמורמונים? יש לי את מספר המסמך אבל מאיזו כתובת אני מבקשת.
תודה ושבת שלום

ariehprh

New member
למיטב ידיעתי ניתן להזמין בסניפים של המורמונים בעולם.

בארץ אין סניף של המורמונים בגלל סיבות דתיות/פוליטיטות ולכן לא ניתן להזמין מסממכים.
נדמה לי שבבית התפוצות היו (ואולי עדיין ישנם) מסמכים שונים של המורמונים שהם קבלו פעם וניתן היה לראות במקום או להזמין מהם. מעולם לא התנסתי בזה, כך שאינני יודע כמה מעודכן מה שכתבתי כאן.
&nbsp
אריה

למרבה הצער שרות ההזמנות מהספרייה בוטל

יש חברות ואנשים בסלט לייק שישלחו לך עותק תמורת תשלום. אם המסמך המסויים מצוי בספריה המורמונית בלוס אנג׳לס אני יכולה לשלוח לך עותק גם כן (בשיטת טובה תחת טובה או תשלום)

שרי סילבר

Active member
חשוב לבדוק לפני כן
המורמונים מצויים בתהליך של העלאה אל הרשת של המאגרים הרבים שברשותם. עוד ארוכה הדרך, וגם כאשר הועלו רישומים, זה לא מחייב שהכול הועלה, כי התהליך דינמי, ומדי פעם הם מוסיפים עוד לאותו מאגר.

בכל מקרה כדאי לבדוק תחילה דרך החיפוש בקטלוג אם רישומים מהמקום הספציפי הועלו. כשנכנסים לדף-החיפוש ומשם אל הקטלוג, מתקבל דף ובו שורת-חיפוש. בשורה הזו יש להקליד את שם-המקום בו אנו מעוניינים. יתקבל דף ובו המצאי ביחס לאותו המקום. בהנחה שאנו מעוניינים ברישומים יהודיים, למשל, אפשר להיכנס אל הרישומים היהודיים ולבחון האם משהו עלה לרשת.

כשמתקבלת רשימה של המצאי הספציפי שברשותם, אם לצד השורה מופיעה צלמית של מצלמה קטנה, הרי שסרט הספציפי קיים ברשת. ניתן להיכנס אליו, ולחפש את הרישום בו אנו מעוניינים.

אני מנסה לקשר ישירות אל דף-החיפוש בקטלוג (שימי לב שניתן לחפש גם ע"פ מספר-הסרט.):

https://familysearch.org/catalog/search

מורמונים

תודה רבה
אנסה לעשות זאת
במידה וזה לא ברשת ניתן להזמין צילומים באמצאות האי מייל?
תמר

שרי סילבר

Active member
למרבה הצער לא
הנוהל הזה היה קיים בעבר ובעלות מאד נמוכה (דבר שהיה לעזר רב מאד עבורנו בישראל), אך הוא בוטל.

שרי סילבר

Active member
בדיעבד אני נזכרת שבשלב מסוים ניתן היה להזמין חינמית
אך כאמור, השירות הזה בוטל.

למעלה