אווה שאודר EVA EWA SCHAUDER

נימבו 1

New member
התקשרתי לשניהם הבוקר, הם דוברי

איטלקית בלבד. בדיקה בפייסבוק מראה שיש להם בת צכירה באנגליה, שלחתי מסר ואני מחכה

מכתב מאיטליה מ EVA מ- 1959

כמו שכתבתי לך ב 1959 EVA שלחה מחתב לאוניברסיתה בלבוב.
מצ"ב את המכתב.ו מכתב תשובה מ ג.לרייה.
אולי מישהו שיודעה איטלקית יכול לתרגם?

בסוף הטקסט יש את שלושת המסמכים האלה

http://www.mmf.lnu.edu.ua/index.php/istoriia/vydatni-osobystosti/item/1375-schauder.html

קיבלתי תשובה מפרופסור למטמטיקה

מאוניברסיטה בלבוב. הוא כותב לי : לאחר המלחמה, רבים התעניינו בגורל של אווה. מפקולטה למתמטיקה בלבוב (W.Orlicz, S.Mazur, H.Steinhaus .) הם כבר אינם בחיים. בטורון (פולין) יש המרכז המתמטי של Schauder. שם עובד (עבד) prof.Andrzej Granas הוא יכול לעזור לך. זה מייל שלו: [email protected]

נימבו 1

New member
עדכונים

צלצלתי לשני השאודרים... דוברי איטלקית בלבד.
חיפשתי עפ"י שמם ב FB, מצאתי את הבן של מריו שאודר, ואת הבת שלו.
היא דוברת אנגלית, אבל לא קומוניקטיבית למרות תחנוני.
מה שכן, היא שלחה לי הודעה לקונית שאווה שאודר נפטרה לפני שנים. (זאת גם הסיבה שלא נדרשתי לכתוב לפרופסור שלובה הפנתה אותי)
רק בשביל הנפש, אני מצרף מכתב מארכיון הגוינט שמאוד ריגש אותי. שלוש שנים לאחר המלחמה, 1948, לאחר מספר פניות של מריו שאודר לאיתור אחייניתו, מודיעים לו שהיא נמצאה, שחלתה בשחפת, הבריאה, אבל צריך לנהוג בה מאוד דרגישות.
אני גם חושב מה עבר על הילדה הזאת, בת ה 11, כל השנים האלו עד שנמצאה לה משפחה.

מנצל את ההזדמנות להודות שוב לכל מי שסייע לי כאן.

שאודר

שלום. בקשר ליולי שאודר. פרופסור מאוניברסיטה שבלבוב ( מבוגר ) הוצאי מארכיון של האוניברסיטה. את האוטוביאוגרפיה של יוליוס שאודר. שם אמורים להיות פרטים אישיים ( אולי גם את הבני משפחתו וכו'). הוא רוצה לדעת מי מחפש את אווה שראודר. אמרתי לו אז שאתה ממשפחה. אבל לא יודעת להסביר את הקשר. אני יכולה לתת לו את המייל שלך? שיהיה תקשורת ישירה?אני מחכה לתשובה ממך. בברכה , לובה.

למעלה