רשומה בפמליסרץ

10david10

New member
רשומה בפמליסרץ

מצאתי את הרשומה הבאה:
https://familysearch.org/ark:/61903/1:1:FZGJ-CPV

אין לי הרבה ניסיון עם רשומות מארה"ב. האם ייתכן שבמסמך המקורי מופיע יותר מידע ממה שרואים כאן?

האם אתם מכירים מישהו שיש לו את ההרשאות הדרושות לצפות בפילם הרלוונטי?

asaf2000

New member
תגובה

לא מזמן הזמנתי תעודת פטירה של קרובת משפחה שנפטרה בניו יורק בשנת 1931 במטרה למצוא עוד פרטים אודותיה.

בתעודת הפטירה הופיע תאריך לידה מדויק, עיסוק, שמו של בעלה, סיבת הפטירה, ארץ הלידה ושמות הוריה כולל שם נעורים של האמא ומקום הקבורה.

באופן כללי אתה יכול להזמין מחברות/חוקרים

ששמם הועלה כאן בעבר לשם צילום מיקרופילם.

10david10

New member
הנקודה היא שהסרט הזה זמין אונליין

אבל רק לחברי אירגונים שקשורי למורמונים או למוסדות עם אישור. אז אולי אפשר לאתר אחד כזה כך שלא יצטרך לצאת מהבית כדי לספק לי בקלות את התעודה?

10david10

New member
תודה! הפתעת אותי!

אכן זו הרשומה, ואכן הם נותנים אפשרות כזו.
ובכלל, לא הכרתי את האתר השימושי הזה. האם אתה יודע לפרט עליו קצת?

asaf2000

New member
לא מכיר את האתר

כשהייתי צריך להזמין תעודת פטירה מניו יורק הגעתי לאתר אחר והזמנתי תמורת 15 דולר. אחרי חודש התעודה הגיעה בדואר.

10david10

New member
הזמנתי. לא ברור איך זה אמור להגיע.

היות שזה לקח את כל הפרטים, ולקח על משלוח אז כנראה זה בדואר. לא כתוב משהו ברור בנידון. מוזר למה לא נותנים במייל.

תעודות ממשרדי רישום מקומיים

בארה״ב לכל מדינה ולעיתים לכל מחוז יש משרד רישום אוכלוסין, ומרובם ניתן להזמין ישירות.
בדרך כלל הם שולחים בדואר וחלקם לא שולחים לחו״ל..
ייתכן שאזדמן לספריה המורמונית בשבועות הקרובים. שלח לי מסר בפרטי אם אתה מעוניין בעותק.

10david10

New member
כבר הזמנתי שמה

התקדמתי עם התהליך ורק אחר כך תפסתי שיש דרכים יעילות יותר להשיג את זה. שילמתי 15$ ויכולתי לקבל את זה יותר בזול וישר למייל וכנראה הרבה יותר מהר.
&nbsp
למה בארץ לא נגישים כל כך כמו שמה? הפתיחות והנגישות בנושא הזה בארץ לא ממש השתנתה מימות השלטון העותומני...

למעלה