למשתמשי מייהריטג': אם העץ שלכם לא בעברית: Record match

למשתמשי מייהריטג': אם העץ שלכם לא בעברית: Record match

לרשומה בעברית כדוגמאת מצבה מבליון גרייבס ישנה את שם האדם לעברית באתר. השינוי יעבור סיכרון לעותק המקומי, כי לאתר יש עדיפות בסיכרון.
#שלאתגידושלאאמרתילכן

נסיון שיני

העץ שלי באנגלית
קיבלתי התאמות למצבות בארץ באתר של בליון גרייב. אישור ההתאמה גרם לשינוי שפה. לדוגמא, שם שהופיע אצלי באיות: Moshe Rabinu השתנה לעברית: משה רבינו
שיניתי את השם בחזרה לאנגלית בעץ ששמור לי על המחשב
התוכנה עשתה סכרון והשם חזר להופיע בעברית באתר ובעותק המקומי
לצערי עשרות שמות השתנו והגיבוי מלפני השינוי לא חזר לחיים.
וכן, פניתי לחברה אך למרבה הצער הם לא הצליחן לשחזר את הגיבוי גם כן.

שרי סילבר

Active member
על זה כנראה המציאו את הביטוי "הגולם קם על יוצרו"

10david10

New member
עניין הגיבוי במיי הריטג' הוא נושא כאוב (והמלצתי)

דובר בו כבר. אנסה לחזור על זה בצורה הכי ברורה:
הדרך -היחידה- לשמור גיבוי של החומר שלכם במיי הריטג' שיישמר כפי שאתם רוצים בדיוק ולא יהיה חשוף לתקלות מסוג זה, היא:
להעתיק את -כל- ספריית הפרוייקט, לשמור את העותק במיקום נפרד על המחשב שלכם, ולעולם, -לעולם- לא לעשות בו שימוש. רק בהעתקים שלו. גם אם התמיכה של מיי הריטג' ממש מבקשת.
כי גם כשיש לכם גיבוי (באתר, או בשירות הגיבוי שלהם, או בקבצי הגיבוי האוטומטי של מיי הריטג' על מחשבכם ועוד) כאשר יש בתוכנה תקלה, התקלה משתחזרת תוך כדי שיחזור הגיבוי (הרבה פעמים).

וכך עשיתי, אך כשהם שינו ורסיה קובץ הגיבוי המקומי לא נפתח

זה היה בדיוק לפני שנה. ורק השבוע גילתי שזה בגלל ההתאמות לרשומות בעברית. הם טענו שאני יצרתי עץ בשתי שפות.

ariehprh

New member
לכן אינני מסנכרן את העץ המשפחתי שעל המחשב שלי באופן

אוטמטי עם העץ באתר המשפחתי שאתר שלהם באינטרנט. אני מעדכן את האתר באינטרנט באופן ידני, נכון זה הרבה יותר עבודה, אבל כך אני יכול לבחור את מי לשים באתר באינטרנט ואת מי לא (למשל באינטרנט רק אנשים מתים). אני גם לא מאפשר להתאמות החכמות לעדכן את העץ על המחשב שלי ואת העץ האינטרנטי באופן אוטמטי, אלא עושה זאת ידנית וכך אני שולט במה שנרשם בעצים שלי ובאיזה שפה. העץ על המחשב שלי הוא בשתי שפות עברית ואנגלית. כאשר אני מאשר התאמות בעץ המשפחתי במחשב אני עושה זאת שלב אחרי שלב ולא אישור אוטומטי וכך שוב אני שולט במה שיעבור לעץ שלי וכיצד.
&nbsp
וכמובן כמובן שאני שומר גיבוי באופן אישי במחשב נפרד, זאת בנוסף לגיבויים של מייהריטג'.
&nbsp
אריה

10david10

New member
ואני עושה זאת במכונת כתיבה...

אני צוחק. אבל מתי נזכה למוצר איכותי שיוריד מאיתנו דאגות שלא אמורות להטריד משתמש בתוכנה במאה ה21? (ועוד תוכנה בתשלום)

10david10

New member
זה כבר שלב שני

אני מחזיק את קובץ ההתקנה של הגירסה הישנה למקרים כאלו. כבר נכוותי בעצמי ברותחין.
וכוונתי הייתה לא להשתמש בקובץ הגיבוי, אלא בקובץ הפרוייקט עצמו הנמצא בספריית הפרוייקט. אמנם עדיין יש את בעיית הגירסא.
בשידרוג שלהם מגירסה 7 ל-8 (חוץ מתתי הגירסאות) היו המון בעיות מסוג זה והרבה כאב לב להרבה אנשים. הבעיות הו חמורות והתמיכה שלהם לא ממש הצליחה להתמודד עם זה.

אכן מצער, כי כאשר הכל עובד כשורה זו תוכנה מצויינת

אני כנראה את המינוי לא אחדש

10david10

New member
נכון, אני חושב

שאחרי הכל אנו יכולים להיות גאים בזכות לקטר על חברה "משלנו" שהגיעה למקום כזה.

10david10

New member
אומרים ש...

המקביל היחידה היא FTM של אנססטרי, אך עדיין יש למיי הריטג' יתרון של תמיכה בעברית, תאריכים עבריים, וסינכרון עם הרבה עצי משפחה יהודיים וישראלים. אני חושב שפשוט צריך לתת להם את הזמן. הם עשו דרך ארוכה ויפה ב10 שנים.
אני חושב שעיקר הבעיה היא שהם בהתאם לטרנד החלו להשקיע יותר באתר (ובאפליקציה) מאשר בתוכנה. אולי לחצים מצד הציבור ופניות בנוגע לתוכנה ישפרו את זה.

למעלה