עזרה באיתור אדם בארה"ב

Novartza

New member
עזרה באיתור אדם בארה"ב

אני מחפש קרובת משפחה בשם Cynthia Belavanc. בערך בת 65, התגוררה באטלנטיק סיטי, ניו ג'רזי. כל מי שיוכל לעזור לי במידע אודותיה או איך להגיע אליה או אל קרובי משפחתה, יבורך.

האם זהו אכן שם המשפחה?

חיפוש באתר Intelius.com אחר אנשים עם שם משפחה זה או דומה (ניסיתי גם בשינויים קלים) העלה אפס תוצאות...

Sony2003

New member
רצ"ב

יפה! ואם כך, חיפוש שמה ב - Intelius.com

מעלה שני שמות של קרובי משפחה: Cortland Bellavance ו - Jennifer Bellavance. את שניהם אפשר למצוא בפייסבוק (ג'ניפר עם שם משפחה מנישואים).

Novartza

New member
תודה רבה

תודה רבה לשניכם.
האם תוכל לומר לי כיצד הם קרובי משפחה של סינתיה?

Novartza

New member
חיפשתי בפייסבוק

מצאתי יותר מדי תוצאות ל-Jennifer Bellavance. איך אני יכול לדעת לאיזו מהן לפנות? תוכל לעזור לי למקד את החיפוש?

ybo4

New member
לשלוח מסרים לכולן

אני מציעה לנסח מסר אחיד באנגלית פשוטה ולהסביר מדוע מחפשים את אמה והאם זו היא ולשלוח לכולן.

מתחילים מ - Coutrlandt

מוצאים אותו (שים לב, באיות מעט שונה) - הוא מניו ג'רזי, מה שמעלה את החשד שמדובר באותו אדם - וברשימת החברים שלו מוצאים את ג'ניפר.

Sony2003

New member
פניה בפייסבוק

טיפ לגבי פניות בפייסבוק: מישהו שלח לי פניה בפייסבוק לפני למעלה משנתיים ומכיון שאנחנו לא "חברים" ההודעה נתקעה אי שם ורק לפני כחודש היא הופיעה אצלי. לא ברור לי גם מדוע היא הופיעה פתאום.
לדעתי אם הפניה בפייסבוק לא נענית אזי אפשר למצוא את האדם ב- White pages האמריקאי.

Novartza

New member
תודה סוני

עשיתי כהמלצתך, וחיפשתי בווייט פייג'ז. מצאתי את קורטלנד שם, אבל לא מצאתי שם אפשרות ליצור קשר איתחו, וכל מידע נוסף עליו זמין שם רק לתושבי ארה"ב. אלא אם כן התכוונת למשהו אחר--אשמח אם תתקן אותי ותסביר.

Sony2003

New member
US White pages

לגבי מידע רחב יותר הזמין רק לתושבי ארה"ב, אפשר להתגבר די בקלות ע"י גישה דרך שרת proxy, שירות די סטנדרטי ברשת.

מעבר לזה, בתגובה הראשונה שלי עם מידע על Cynthia היה גם מספר טלפון. האם ניסית להתקשר ?

Novartza

New member
בעקבות החיפוש

לפי הערכתי, אני חושש שסינתיה עצמה כבר אינה בין החיים. ולכן כנראה שמספר הטלפון שלה לא כ"כ יעזור במקרה הזה. אני מנסה לאתר את כתובת הדואר הרגיל של הבת, ג'ניפר, או של הבעל קורטלנד (אם הוא עדיין בין החיים), זאת כדי לכתוב להם מכתב בדואר רגיל. ניסיתי לפנות לקורטלנד גם בפייסבוק וגם במייל של האוניברסיטה, בינתיים ללא תשובה.

לסיכום, אם יש אפשרות להגיע לכתובת של ג'ניפר (הבת) או מס' טלפון שלה, זה כנראה בעדיפות ראשונה. או בעדיפות שנייה, הכתובת של קורטלנד.

לגבי סינתיה, משוטטות שלי ברשת עולה שהיא עבדה ב"אטלנטיק סיטי סקול", אך לא הצלחתי לבדוק שם אם היא עדיין נמנית עם הצוות שם.

אודה מאוד אם תוכלו לעזור לי בזה.

פגי11

New member
cynthia bellavance

אם זאת אותה סינטיה מבית הספר התיכון?אז היא בחיים,ובמסגרת כתבה ב-NJTV NEWS,מ-3 במרץ 2017,היא מוזכרת,הכתבת-היא-christie duffy,אפשר לפנות לתחנה,ויש שם מספר אופציות.

Novartza

New member
תודה פגי11

לפי מה שאני חיפשתי, מצאתי אמנם כתבה באתר שציינת, מאת הכתבת שציינת. אולם היא מ-23 בספטמבר 2014 ולא מהתאריך שציינת. אשמח מאד אם תוכלי לתת לי קישור לכתבה מ-2017 שמצאת, או מילות מפתח שתעזורנה לי בחיפוש הכתבה באתר NJTV.

Novartza

New member
תודה ארנון

פניתי לקורטלנד לפי הקישור שנתת לי, בינתיים אין מענה.
לעומת זאת לבתו ג'ניפר לא הצלחתי לשלוח הודעה פרטית (ייתכן שאינני יודע מספיק כיצד להשתמש בפייסבוק). אשמח אם תוכלו לתת לי טיפים כיצד בכל זאת אוכל לפנות אליה, או לתת לי קישור כמו שנתת לי לאבא שלה.

Novartza

New member
עוד דבר

לפי מה שראיתי בדף הפייסבוק של קורטלנד, נראה שהדף שלו מעודכן רק עד 2012 ומאז אין שם פעילות. האם יש סיכוי שהדף לא פעיל?

האם יש אפשרות להשיג כתובת דואר רגילה שלו כדי שאוכל לשלוח לו מכתב בדואר רגיל?

לפי פרופיל הפייסבוק הוא פרופסור לאומנות/מדעי הרוח

והוא מניו-ג'רזי. לכן, יש סיכוי שזהו אותו פרופסור שמופיע כאן באונ' בניו-ג'רזי עם כתובת המייל שלו.

Novartza

New member
המשך

פניתי במייל לכתובת שנתת לי, לצערי לא קיבלתי מענה. האם יש אפשרות לנסות לפנות ל-Atlantic City High School, שם היא עבדה עד לאחרונה? לא מצאתי שם דרך לפנות אליהם במייל. אם תוכלו להדריך אותי היכן לפנות אליהם, אשמח.

למעלה