חיפוש שורשים מיידיניץ (ובסרביה בכלל)

pelly

New member
חיפוש שורשים מיידיניץ (ובסרביה בכלל)

שלום,
אני "תקוע" במספר ענפי עץ משפחתי ואשמח לעזרה:
1. משפחת לרנר האב משה ואשתו חנציה לבית בלנק היו להם 4 בנים ו-4 בנות והתגוררו ביידיניץ. היא נולדה סביב 1865 להערכתי מישהו מכיר?
2. מרדכי צוקרמן שנולד סביב 1900 בחוטין לפרץ ומרים כפי הנראה היו לו בן ובת.
3. ג'מה כגן מסיביר שם אחותו אודל חיה בבסרביה.
תודה רבה
פלי

pelly

New member
הבהרה

אני מחפש אנשים שבמקרה נתקלו באילן היוחסין שלהם באנשים הללו, מעוניין להבין האם מישהו מהם שרד את השואה ואם יש להם צאצאים חיים. תודה, פלי

דפי עד

שלום.
1.העם מוכר לך את הדף עד על פרץ צוקרמן שמסרה אחינית שלו סטלה מ נהריה ? היא מסרה גם את הדפי עד על ליזה ראיסה (רות).
2.העם מוכר לך את הדפי עד על צוקרמן רות וצוקרמן לאה (ליזה) שמסר אותם אח שלהן אריה ? הורים שלהם היו פרץ ומרים צוקרמן.

pelly

New member
תודה רבה אשמח להמשך סיוע

פרץ צוקרמן זה סבא רבא שלי ואריה צוקרמן זה סבא שלי.
אני לא קורא רוסית ולכן לא יודע מי הגברת שציינת. אשמח אם תוכלי לכתוב לי פרטיה בעברית ואנסה למצוא (שם ושם משפחה, כתובת וכו')
תודה רבה
פלי

דפי עד שמסרה גברת סטלה ברג מנהריה.

סטלה ברג כתבה 3 דפי עד :
1. עבור פרץ צוקרמן נולד ב 1987, ברומניה , ינאוצי ..Ianauti,
היא היה פקיד.
אשתו מרים צוקרמן מבית BUCHARESKI.
לפני המלחמה התגוררו ב עיר ליפקני Lipcani , רומניה.
פרץ נהרג במחנה הנצי , בצעד השני של נהר בוג.ב 1945..
פרטים של סטלה ברג :
BARG STELA
כתובת : נהריה , רחוב וולפסון 78/4. טלפון 922-894. כנירה טל' ישן.
פרץ היה דוד שלה.
תאריך ומיקום שהיא כתבהאת הדף 02/06/1993.בנהריה .

2. עבור צוקרמן ליזה.
נולדדה ב 1915 ב ינאוצי ..Ianauti.לפרץ ומרים לבית Bukhareski. היא היתה סטודנטית .רווקה. לפני מלחמת העולם השניה התגוררה ב Lipcani שב Romania. בזמן המלחמה היא היתה ב Lipcani .היא נרצחה בשואה יחד עם אבא שלה , באותו מקום..והיא בת דודה של סטלה ברג.

3.עבור צוקרמן רוסיה.
תקציר: רוסיה צוקרמן נולדה ב ינאוצי .Ianauti, שב Romania בשנת 1918 לפרץ ומרים לבית Bukhareski. היא היתה סטודנטית .רווקה.
לפני מלחמת העולם השניה התגוררה ב Lipcani שב Romania. בזמן המלחמה היא היתה ב Lipcani.

היא נרצחה בשואה יחד עם אבא שלה , באותו מקום..והיא בת דודה של סטלה ברג.
http://yvng.yadvashem.org/index.htm...pe=synonyms&sfn_value=Stela&sfn_type=synonyms

סבא שלך אריה מסר גם דפי עד

הוא מסר דפיעד על אותם אנשים ..
אז בטוח שסטלה היא בת דודה של סבא שלך.
בהצלחה!

pelly

New member
אתרים ברוסית?

לא הצלחתי לאתר את הגברת ב-144 או בחיפוש באינטרנט. אשמח לכל סיוע לאתר אותה או את צאצאיה. תודה פלי

מצאתי את בת דודה של סטלה

הי.אני מתכתבת עכשיו עם בת דודה של סטלה. לצערי סטלה כבר לא בחיים. אני מבקשת את הטלפון שלה וכתובת.טוב?

למעלה