זקוקה לעזרה, האם ניתן לקבל ממשרד הפנים האמריקאי

זקוקה לעזרה, האם ניתן לקבל ממשרד הפנים האמריקאי

פרטים על אדם שנפטר בטווח ה 100 שנים (בין 1916 ל 2016) ?
האם חלים עליו חוק הגנת הפרטיות?
כל עזרה תהייה לברכה

הנה הסיפור :

אני מחפשת מידע על בני משפחת שרנצל שהיגרו במהלך המאה האחרונה לארה"ב ויש לפחות כעשרים בני משפחת שרנצל שהגרו מלבוב ומאוסטריה לארה"ב. אני רוצה לדעת את הפרטים עליהם כדי לגלות את בני המשפחה שנולדו ואולי למצוא את הצאצאים וליצור איתם קשר. יש לציין שרבים מבני המשפחה ניספו בשואה וחשוב לי לאתר את הענפים של המשפחה שעדיין חיים. דוגמא אחת : Schrenzel Josef & Sara Anna עזבו את לבוב לוינה. David הבן התחתן עם Helena Lea Mirel שניספתה בשואה והוא נפטר ב 1945 היו להם שני ילדים: Ignazsc Schrenzel ו Elsa שנישאה לRobert Flamm (אין לי תאריכי לידה או נישואין , ולהם נולדה בת בשם Gertrud (Gertie)Senta Flamm נולדה ב 3.1.1910 ונפטרה ב 22.212.1994 , קבורה בניו יורק ונישאה ל Frank Heinrhch Israel Barth שנולד ב 7.6.1907 ונפטר ב 10.4.2008 קבור כנראה בניו יורק . להם היתה בת בשם קתרינה חיה Barth
דוד הוא ענף שגילינו לפני כשבוע, אחרי חיפושים רבים אחרי בניו של יוסף. השמחה היתה גדולה כשגילינו שהיא צאצאית של דוד שלנו, השאלה, איך אני מאתרת פרטים על גרטרוד והאם אלסה, כולל תעודת זהות, והיכן התגוררו וכדי לראות מאין הגיעו לארה"ב ולאמת פרטים, וכדי לזהות את קתרינה חיה שאיננו יודעים היכן היא גרה
ואשמח לדעת מהי הדרך למצוא את הפרטים על הנכדים , הילדים והיכן לחפש.

אין משרד פנים אמריקאי

בנוסף לכל מדינה חוקים שונים. לכן עלייך לציין איזה רישום את מחפשת ומהיכן

10david10

New member
יש לי שאלה זהה

אני מחפש פרטים על הורי אישה שנפטרה בשנות השמונים (יש תאריך), חיה בניו יורק ונפטרה שם, היגרה לארה"ב בתחילת המאה.
מיציתי את החיפוש במסמכי הגירה ואזרחות וכדו' באנססטרי ושות' (מצאתי את המסמכים אך ללא מידע ברור אודות הוריה) והשאלה אם יש דרך לקבל מידע מהמשרדים או הארכיונים הממשלתיים.
איזה רישום? כל רישום שעשוי להכיל פרטים אודות הוריה (אפילו שמות פרטיים בלבד).

שרי סילבר

Active member
האם ניסית לאתר פרטים אודות קבורתה?
באתר כדוגמת Find a Grave, למשל, מופיעות פעמים רבות תמונות של המצבות. אם יתמזל מזלך, אולי תוכל לאתר שם את פרטי-אותה אישה, ואם גם התמונה מצויה באתר, הרי שמהכיתוב על המצבה יש סיכוי טוב ללמוד לפחות את שם-אביה.

10david10

New member
זו אכן האופציה היחידה שעלתה על דעתי עד עכשיו

אבל ניסיתי ולא הצלחתי. לא באתר שציינת ולא באחרים שידועים לי. ניסיתי לכתוב אפילו לבית הקברות בניו יורק שם אני משער שהיא קבורה (הייתה שייכת לקהילה החלאבית, וביררתי היכן הם נוהגים לקבור) אבל לא קיבלתי מענה.

הפעם אני מחפשת מידע על ההורים והצאצאים

ראי פירוט למעלה לשאלתו של ארנון, מתנצלת שעניתי קצת מאוחר

geschme

New member
Bardasz family

Dear Silber Kirsche,
I found a note from you searching something about the Bardasz family. So I do too. Filip Bardasz was my grandfather, living in Vienna, Austria. My father was an ilegitimate son of him. Maybe you know more? I found
this Link from this website: img2.tapuz.co.il/forums/68153447. do
Sincerly yours Brigitte

שרי סילבר

Active member
BARDASCH / BARDASZ Family
Dear Brigitte,

I have sent you a personal message via the messages box. I would love to share details with you.

Sincerely,
Sari Silver

geschme

New member
Bardasz family

Dear Silber Kirsche, I would like to find more Information about Filip Bardasz my grandfather, living in Vienna. Ma father was an ilegitimate son of him: I found a Link from this website, where i could see the family tree of the Bardasz family. It would be fine to know more about them, to know more about myself. Sincerly yours Brigitte

10david10 האם היא התחתנה בניו יורק?

אם ברצונך בעזרה תעלה פרטים נוספים כשמה, שנת לידה ומקום, מקום מגורים, שם בעל.ילדים וכד

10david10

New member
פרטים:

כבר הזכרתי אותה בעבר פה בשלב ראשוני יותר של החיפוש.
שמה: פרידה גינדי לבית דואק.
הגיעה כנשואה לניו יורק ב1909.
נולדה בחלאב בסוריה.
שם בעלה: אהרון:
ילדים: יעקב, שאול, מזל, אליהו, שמואל, שרה, סילביה, ארוינג.
כתובת (בחלק מהזמן): הרחוב ה61, בית 1936, ברוקלין.
&nbsp
אני מדגיש: מצאתי (וכבר הזכרתי את זה פה בעבר) באנססטרי וכו', את מסמכי המפקדים של משפחתה, מסמכי הגירה שלה, מסמכי התאזרחות של בעלה, ועוד. כל אלו לא סיפקו את המידע שאני מבקש, שזה אומר בעיקר שמה של אמא שלה או פרטים נוספים על הוריה.
&nbsp
תודה מראש

10david10

New member
לא מכיר כאלו ספציפים

הייתי בקשר עם לאה הבר, זה לא קידם אותי.
המידע הגנאולוגי היחיד שעברתי עליו בחלאב היה זה המופיע בגואישגן. עם זאת, הגעתי למסקנה שלפי המידע שבידי לא יעזור לי מחקר בחלאב, אני זקוק למחקר בארה"ב. אין לי דרך לזהות את המשפחה הנכונה בחלאב, אם כי יש לי כמה אפשרויות מסתברות.

10david10

New member
אנסה. ובקשר לשאלה המקורית?

יש דרך לקבל מסמכים בארה"ב? מסמכי פטירה שלה למשל?

יש שתי פרידה גינדי לביץ דואק?

יש עצי משפחה רבים לפרידה לבית דואק ילידת -1892 -1888 חלב. בת של צרלס ושרה ואשת עזרא יעקב. גם משפחה זו היגרה לארה"ב בסביבות 1913 והתגוררה בברוקלין

למעלה