JRI-Poland

עופרמנ9

New member
JRI-Poland

כיוון שארגון JRI-Poland הוזכר פה (לפחות פעמיים) בימים האחרונים, אני רוצה להזכיר לכל מי שחוקר את שורשי משפחתו בפולין שמדובר בארגון ללא מטרות רווח, שהפעילות שלו מבוססת על מתנדבים, והמעמיד את המידע שהוא אוסף בחינם ובצורה נגישה לכל המעוניין.
המחקר של רובנו (הפולנים, הכוונה) היה מתקדם בקצב צב (או לא מתקדם בכלל) ללא מאגר המידע של JRI-Poland. הרחבת מאגר המידע עולה כסף (סריקה של מסמכים ותשלום למתרגמים) המגיע אך ורק מתרומות.

אם נהינתם ממאגר המידע - אנא שיקלו לתרום כדי שהמאגר יוכל להמשיך לגדול.
כאשר אתם תורמים אתם יכולים לבקש שהתרומה תופנה לעיר או לעיירה מסויימת המעניינים אתכם.
ניתן לתרום באמצעות כרטיס אשראי או Paypal, כאן:
http://jri-poland.org/support.htm

שנה טובה,
עופר
( Town Leader של Kielce , ובאופן זמני גם של Chrzanow)

יפה אמרתה!

שנה טובה,
סמדר
תורמת: JRI_POLAND & JEWISHGEN
JRI_POLAND מתנדבת לקשור רישומים לאתר הארכיון בלובלין,
Lowicz Town Leader
Koden semi leader

האם חייבים לדעת פולנית כדי להתנדב?

מה יכול לעשות מי שיודע אנגלית ועברית בלבד? אשמח להתנדב אם יש לי יכולת

בכלל לא.

צריך לדעת להשתמש באקסל
כ town leader אני שולחת דוא"ל למי שנרשם כחוקר העיירה עם עדכונים ובקשות תרומה (הארגון מספק את נוסח המכתב)
וכאשר תרומות מתקבלות - אני שולחת את הקובץ של העיירה
החלק שאינו אהוב עלי הוא בקשות לרישומים מאנשים שלא מוכנים להרים תרומה, לצערי הרב כל אלו באו מיושבי המולדת. לכן כל התנדבות על ידי ישראלים מעלה קצת את קרננו :)

אם אתה מעוניין בעיירה מסוימת תכתוב למרכז/ת הארכיון

"Town Leaders"
The Archive Coordinator finds and appoints volunteer Town Leaders, typically from among researchers listed in the JewishGen Family Finder for the towns. Town Leaders are responsible for fund raising to pay for the cost of the indexing activity for their town. The Archive Coordinator may also choose to be the Town Leader for one or two towns, particularly those in which they may be interested.

או ישירות לסטנלי דיימונד

yarpd

New member
קילצה..

ואם כבר אז כבר .. תוכל לעדכן לגבי הסטטוס בקילץ - מה צפוי מבחינת פענוח והעלאת רשומות אונליין מעבר לקיים ב-JRI ?

עופרמנ9

New member
מצב פענוח הרישומים מקילצה Kielce

במסגרת הפרוייקט המכונה "Phase 3" מתקיימים שני מאמצים:
1. מרישומים שבעבר רק "אונדקסו" מחולצים כל הפרטים הגנאולוגיים.
2. מחולצים כל הפרטים הגנאולוגיים גם מרישומים חדשים הזמינים כתוצאה מההסכם שנחתם ב-2013 עם ה-PSA, וכתוצאה מחוקי הפרטיות החדשים (רישומי נישואים ופטירה בני 80 שנה ויותר.)

התהליך נמצא בעיצומו וחלק ניכר מהשנים כבר פוענח.
כפי שקיים בכל הפרוייקטים של JRI-Poland, מי שתורם סכום מסויים זכאי לקבל גיליון אקסל עם כל הרישומים הרלוונטיים למשפחתו. הנתונים יהיו נגישים Online רק לאחר כיסוי מלוא עלות הפרוייקט.

עופרמנ9

New member
סכום התרומה המעניקה זכות לקבל גיליון הרישומים

הסכום משתנה מעיירה לעיירה כתלות בהיקף העבודה.
אם השאלה שלך היא לגבי קילצה - שלח אלי בבקשה מייל ל[email protected]
&nbsp
עופר

למעלה