חיפוש ב- JRI

חיפוש ב- JRI

מה קורה כשאני מגיע לתוצאה בה אין אפשרות להכנס למסמך? מוסיף לדוגמה מסמך כזה. האם יש לי איך להמשיך לחקור או שזה הסיום? כלומר, האם יש למי לפנות בקשר להמשך חקירה על התוצאות שנמצאו?
מקווה שהובנתי...

10david10

New member
בשנים האחרונות הם השתפרו (הפולנים)

נתקלתי בכמה ארכיונים שענו תוך שבועות ספורים. עם זאת רצוי לדעת איך לערוך את המכתב, או הטוב ביותר להעזר בפולני מקומי.
יש הרבה רישומים שאכן נמצאים אצל המורמונים במיקרופילם ואז זה יותר קל, אך יש גם הרבה שלא.
חשוב לדעת כי יש מקרים בהם המסמך זמין אונליין גם אם אין לו קישור ישיר מתוצאת החיפוש. בכזה מקרה לפעמים יש בראש התוצאות הודעה עם קישור "HERE" למיקום הרלוונטי באתר הארכיונים הפולני, אבל יש מקרים שגם זה לא מופיע.
הסיבה היא שהארכיון הפולני מעלה בשנים האחרונות סריקות לאינטרנט בקצב מאוד יפה.
&nbsp
יש לציין כי המידע הנוסף הנמצא במסמכים המקוריים הוא בהרבה מקרים מהותי ו"שובר שוויון".

y נ ת

New member
ממליצה לנסות קודם לפנות למתאם הפרויקט ב-JRI

במקרה שלי (העיירה Zdunska Wola, ארכיוני לודג'), היה מדובר על מסמכים שנרכשו כבר ע"י JRI, אבל אמורים לעלות לרשת רק בשלב מאוחר יותר של הפרוייקט.
פניתי למתאם הפרוייקט, וזה הפנה אותי ישירות ל- Stanley Diamond.
תמורת תרומה כלשהי ל-JRI, סטנלי שלח לי את המסמכים ישירות למייל.

10david10

New member
גם מהניסיון שלי - זה גם יעיל פעמים רבות, וזו גם הפרוצדורה.

y נ ת

New member
מתאמת/ רכזת פרוייקט

בקישור הראשון שסמדר העלתה יש את כתובת המייל של רכזת הפרוייקט - Judy Baston

10david10

New member
ככה:

דף ראשי> יור טאון> בחר את עירך ויפתח לך דף עיר. חםש שם תחת Contacts.
לחילופין, בטבלה של תוצאות חיפוש, מופיע בצד ימין למעלה שם העיר כקישור, לחיצה פותחת את דף העיר כנ"ל.
אפשרות נוספת: חפש את דף הקהילה בגואישגן, יש שם קישור לדף העיר הנ"ל בJRI.

10david10

New member
האיש מאחורי JRI

הבוס הגדול אבל גם איש הפרטים הקטנים. הוא גם מתאם פרוייקט וטאון לידר בפרוייקטים מסוימים בעצמו. רכישות מסמכים סרוקים וכדו' עוברים דרכו. המייל שלו מופיע בטח בכמה מקומות באתר, אבל אקצר לך את הדרך: [email protected]
עם זאת גם גודי בוסטון אמורה לענות. תן לה כמה ימים, יש להם הרבה פניות והרבה עבודה, אחרי שבועיים אני מניח שאתה יכול לשלוח תזכורת, לפעמים המייל שלך פשוט התפספס.

למעלה