לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
84238,423 עוקבים אודות עסקים

פורום כבאות והצלה

שריפות פורצות לעיתים קרובות יותר ממה שניתן לתאר, נתונים סטטיסטים מראים כי במדינת ישראל מתרחש אירוע בו מעורבים שרותי הכבאות וההצלה בכל 7 דקות בממוצע.אין דבר כזה ``לי זה לא יקרה``, זה קרה גם לי וזה יכול לקרות גם לכם.לכל שריפה יש גורמים, החל מכשל טכני ועד לטעויות אנוש..אנו כאן בפורום נעסוק בעיקר במניעה ובהסברה ונענה על כל שאלה או סוגיה שתעלה על דפי הפורום וקשור בכבאות, חומ``ס (חומרים מסוכנים), הצלה, חילוץ וכדומה.הפורום יספק תשובות לכל שאלה הקשורה בתחום הכבאות ואני אדגיש שהפורום אינו מיועד לכבאים בלבד אלא לכלל האוכלוסיה המעוניינת לקבל תשובות לשאלות שלא היה להם את מי לשאול.הבהרה: הפורום אינו תחנת כיבוי אש, במקרים בהם נדרש קשר ישיר עם שרותי הכבאות אנו נפנה אתכם לגורמים המתאימים ונסייע בהכוונה.גלישה מהנה

אודות הפורום כבאות והצלה

שריפות פורצות לעיתים קרובות יותר ממה שניתן לתאר, נתונים סטטיסטים מראים כי במדינת ישראל מתרחש אירוע בו מעורבים שרותי הכבאות וההצלה בכל 7 דקות בממוצע.אין דבר כזה ``לי זה לא יקרה``, זה קרה גם לי וזה יכול לקרות גם לכם.לכל שריפה יש גורמים, החל מכשל טכני ועד לטעויות אנוש..אנו כאן בפורום נעסוק בעיקר במניעה ובהסברה ונענה על כל שאלה או סוגיה שתעלה על דפי הפורום וקשור בכבאות, חומ``ס (חומרים מסוכנים), הצלה, חילוץ וכדומה.הפורום יספק תשובות לכל שאלה הקשורה בתחום הכבאות ואני אדגיש שהפורום אינו מיועד לכבאים בלבד אלא לכלל האוכלוסיה המעוניינת לקבל תשובות לשאלות שלא היה להם את מי לשאול.הבהרה: הפורום אינו תחנת כיבוי אש, במקרים בהם נדרש קשר ישיר עם שרותי הכבאות אנו נפנה אתכם לגורמים המתאימים ונסייע בהכוונה.גלישה מהנה
x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום אינו גוף רשמי המייצג את שרותי הכבאות. לקבלת תגובה רשמית יש לפנות לתחנות הכיבוי עצמן או לנציבות הכבאות וההצלה
אתר פורום כבאות ומניעת דליקות
המשך >>

לצפיה ב-'עדכונים מהשעה האחרונה'
עדכונים מהשעה האחרונה
<< ההודעה הנוכחית
15/02/2002 | 12:17
2
במבזקים ב ynet כתוב שבת"א פרצה שריפה בביתו של הסופר/עיתונאי עמוס קינן והוא נפגע קל.
ובגבעתיים אישה התנגשה עם האוטו בחלון ראווה וצוותי כיבוי מנסים לחלץ אותה (?!?!).
כבאות והצלה >>

הודעות אחרונות

17:07 | 08.10.12 אורחים בפורום
19:46 | 22.05.12 אורחים בפורום
13:22 | 24.04.12 אורחים בפורום
00:05 | 05.05.09 DJ ET
21:21 | 04.05.09 עוז באבא 102
12:49 | 04.05.09 מ ס ט י ק ב ז ו ק ה
19:44 | 30.04.09 FireFighterAlon
15:58 | 24.04.09 שלומי זינגר
23:57 | 23.04.09 FireFighterAlon

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ