מכבי חיפה אלופת המדינה בכדורגל

Benn Is Kane

New member
מזל טוב לקבוצה הירוקה!

הגיע לחיפה האליפות השנה והיא הוכרעה במחזור ה-13 (אאל"ט ה3:0 על בית"ר). שמח מאוד שהגענו סוף סוף ל-10, ומקווה להגיע גם לעוד 10 עד 2036

Liroy999

New member
מזל טוב! ואלפי ברכות למכבי חיפה!

תודה לשחקנים על כל השנת זאת. הם הוכיחו עלינות מולחטת מעל כל הקבוצות האחרות, תודה גם ליעקב שחר על ניהול ממש ברמה אירופאית. תודה לכולם בקיצור. אם למישהו היה ספק לגבי יכולת האימון של רוני לוי הוא קיבל תשובה. מאמן שמדבר פחות, אבל עושה יותר. לשמור על שחקנים דורכים כל משחק ורעבים להשגים זה לא הולך ברגל בייחוד בגלל שזה פעם שלישית.

ט ל ו ש1

New member
אאאאאא

איזה כיף לשמוע את זה
אני כ"כ שמחחחחה היום בכל מקום כתבתי את זה

מזל טוב לאלופה

לרגע לא חשבתי אחרת,היה ברור מאוד מתחיעלת העונה שמכבי חיפה לוקחת אליפות בהליכה,כמו שיעקב שחר אמר לשחקנים תעשו את הליגה משעממת,זה באמת היה כך. אין כמו מכבי חיפה,והשנה חסר באמת רק הגביע לעשות טריפל. אז המון בהצלחה ובטוחה ששנה הבאה הקבוצה תהיה טובה לפחות כמו השנה אם לא יותר. "לא חיים לנצח כי הנצח לא קיים תדעי העץ נובל השיר קמל נישאר רק זיכרון אופטימיות יש רק במזרח במערב אין כל חדש אז מי ישקה אותנו בזמן הצימאון?"..... שירן.

zeev1965

New member
פתחתם חזק

אם לא היתה לכם כזאת פתיחה לא בטוח שההיתם לוקחים בכזאת קלות :) אני בוח ששנה הבאה הולך להיות אחלה עונה

yarivlevi

New member
אנחנו שומעים את זה כבר 3 שנים

כל שנה קופצים כמה "נביאים" וטוענים שהשנה תהיה עונה טובה ושוב אנחנו נותנים לכולם בראש. ודרך אגב ,מכיר את המשפט "מי שטורח בערב שבת יאכל בשבת" ? ,אז במקרה שלנו זה מי שנותן לכולם בראש בסיבוב ראשון וממשיך לתת בראש בסיבוב שני יכול לנוח בסיבוב שלישי...

לאו14

New member
כפרעל חיפההההה!!!!../images/Emo141.gif

איזההה כיףףף!! עודדד אליפותת!!!!!!!!! מכבייייייי שליטההה!!!!!!!!

LinKerBel

New member
../images/Emo153.gif../images/Emo70.gif../images/Emo203.gif../images/Emo153.gif../images/Emo70.gif../images/Emo203.gif

חיפה אהובתי...!

orusmoyalit

New member
מזל טובבב אלופיםםםםם ירוקיםםםם

מכבי חיפה אלופת 2005-2006!!!!! פעם שלישית ברציפות!!!!!!!!!!!!!!! רוני לוי-המאמן הישראלי היחיד שלקח 3 אליפויות בשלוש שנים רצופות!!! מי זה פרננדז?? יעקב שחר המלך של חיפה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אליפות מספר 10=מזל טוב@@@@ וגם מגיע מזל טוב ליהלום שלנו שעלה לגמר הגביע האנגלי :) מי יתן ותסיימו את העונה לא כמו גדולים אלא כמו ענקים ונחגוג ברמת גן מכבי חיפה-=אהבת חייייייייייייי!!!

הנה שלי... ../images/Emo24.gif

מכבי חיפה... לך מה אכתוב? על כך שנתת לכולם בראש... יענקל'ה, עם מליונים, או בללי, עם מאמן צרפתי או בלי... אתה עדיין יודע לנהל את הכדורגל הכי טוב בארץ! תמשיך לעשות את הליגה משעממת כמו שהייתה... רוני לוי, בראש ובראשונה... כל הכבוד! אתה לדעתי כיום המאמן הטוב בארץ. תמשיך ככה, ותעזור להפוך את מכבי חיפה ל"מכבי ת"א" של הכדורסל... לשחקנים, שבעצם רצו כל העונה והזיעו כדי להביא את הצלחת הביתה, ואת השימחה לכרמל... מי שנשאר, תודה לך! ומקווים לחגוג בעונה הבאה... מי שעוזב, עידן טל ושות' תודה לכם!!! ובהצלחה בהמשך... לצוות הרפואי [ולפרוא שלי ד"ר פסקין] לכל הצוות המנהל... תודה שגרמתם למועדון להיות מועדון אירופי לכל דבר... תמשיכו כך... טוב, ניראה לי שהגזמתי, אבל תבינו, אני מתרגששששששששששששש..... כי זו אליפות מס' 3!!! בדיוק מס' השערים שמנצ'סטר חטפו מאיתנו.... אז אפשר להגיד.... שהליגה קיבלה בראש.... כולם ביחד.... 1 , 2 , שלוששששששששששששששששששששששששששששששששש נולדתי ירוק, ואני ימות ירוק!!! תודה לך מכבי על עונה כה פצצה...

GREEN GRASS

New member
האליפות הגיעה מאוחר מהצפוי../images/Emo86.gif

לא היה לי זמן לרשום , עד עכשיו. אני רושם בדרך כלל בפורום עשרים פלוס. רשמתי שם אתמול בבוקר,נידמה לי.בכינוי המקורי והראשון שלי בתפוז. אחרי פתיחה מדהימה בסיבוב הראשון עם 100% אחוזי הצלחה,ציפיתי ממכבי חיפה ליותר,ציפיתי לשיחזור האליפות מ1993-1994 (העונה שהייתי בי"ב, והתחלתי לאהוד את מכבי חיפה
ולהיתעניין בליגה הראשונה(שניקראה אז עדיין הליגה הלאומית)בכדורגל
. היו 4 הפסדים יותר מידי . איבוד 12 נקודות. שזה המון. תיראו את הסקר שלי בעולם שלי. כל כך התלהבתי,אבל זה באמת היה לא מציאותי לעשות 99 נקודות מ99 אפשריות.אבל בגלל כל ההפסדים , אפילו 90+ כבר אי אפשר , גם 80+ אי אפשר . אז לפחות שיהיה 70+ (72 , 75) הדרך עדיין לא הסתיימה. אני מצפה לעוד 5 ניצחונות העונה, מחרתיים בחצי גמר גביע. עוד 3 נצחונות ליגה , כדי להגיע לפחות ל75 נקודות(זה קצת מידי יחסית ל80 או90)(עכשיו אנחנו רק ב68 ,22 נקודות הפסדנו) אתמול פחדתי לאבד נקודות, אבל ציפיתי שקולאוטי יכבוש שלישיה. בסוף היה 4:0 . זה טוב . כמו הניצחון של בית"ר. ראיתי אתמול ערוץ 10 , את המשחק , ואת דאבל פס , שעשו מעין חיים שכאלה ליעקב שחר. אני מסכים עם כל מילה שלו. תמיד צריך להיות רעבים. ומועדון גדול כמו מכבי חיפה , צריך כל שנה להאבק על כל התארים. (עדיין בתיקווה לטריפל היסט(ו)רי השנה
) אליפות שלישית , ועדיין רעבים . בהצלחה באירופה הפעם השנה. ואני ניזכר שיש שיאים שלא שברנו. אני ניזכר בעצם בשיא בשנות ה50 של הפועל פתח-תיקווה,6 אליפויות רצוף . עכשיו בשנות האלפיים , מכבי חיפה יכולה להשוות את השיא הזה . כסף זה לא הכל בחיים . והדוגמא הקלאסית באירופה , היא הפועל תל אביב , בעונה האירופית 2001-2002 - שניצחה בתקציב נמוך , מועדונים מפוארים כמו (שכחתי את כל השמות , ניזכרתי רק באחת) מילאן 1:0 , עם תקציבים של מילאירדים(?) רק חבל שאת רצף האליפויות של שנות האלפיים,שברה מכבי תל אביב ב2003, וזה היה רק בגלל הפרש שערים עדיף,הנקודות היו אותם נקודות אאל"ט תקנו אותי אם אני טועה. בליגה נישארו עוד 3 משחקים,שהם בעצם כבר הכנה לקראת העונה הבאה[?] בהצלחה בהמשך (מיצטער שיצא ארוך מידי[?])
אלון.

למעלה