מכבי חיפה אלופת המדינה בכדורגל

green girl 22

New member
כולי צמרמורות

כל אליפות יותר מרגשת מהקודמת לה!!! חיפה אימפריה!!!!!!!!

מכבי חיפה!

הקבוצה הזאת גורמת לי כל פעם מחדש להבין שאי אפשר בלי לראות ירוק!ירוק זה הצבע הכי יפה שיש,ובחיפה זה מתבטא באהבה מיוחדת...כל פעם שהם זוכים באליפות או גביע יש בי רגש כזה שיוצא החוצה,ולמרות שחיפה אלופה בעצם כבר ממזמן,אני מחכה לרגע בו אני אצעק: ישששששששששש האליפות שלנו!אז אני אצעק לי לבדי ופה בינתיים אני אכתוב-מזל טוב!

dios4

New member
אחח האליפות שוב שלנו

ישששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש מכבי כל הכבוד על הכל ..כל הכבוד לשחקנים!!! תודה לשחקנינו,תודה להנהלה ולצוות המקצועי. תודה לכם אוהדים יקרים,ותודה לי שאני אומר תודה..

C B 4 Real

New member
מזל טוב לנו!! ../images/Emo45.gif

אליפות שלישית רצוף!! מישהו זוכר מתי זה קרה בפעם האחרונה?

מאז ה-5 אליפויות ברציפות של פ''ת

לא היה רצף של מעל שנתיים ברציפות. מכבי חיפה פעמיים נעצרה בנסיון להביא 3 אליפויות ברציפות. הפעם הראשונה הייתה עם השער בנבדל של גילי לנדאו שלקח את האליפות להפועל במחזור האחרון, ובפעם השניה עם האליפות שהפסדנו על חודם של שני שערים בלבד למכבי ת''א.

GREEN GRASS

New member
זה לא היה 6 אליפויות רצוף של הפועל

פתח תיקווה ? בשנות החמישים ?

Misha345

New member
מזל טוב לאלופת המדינה הירוקה!!

כל הכבוד לשחקנים, מאמנים, הנהלה, צוות, והאוהדים הנפלאים!

P a z i T 2

New member
../images/Emo49.gif וואי שוב ../images/Emo13.gif

כל פעם לפני אליפות אני נהיית אדישה חחח ורק במגרש עצמו (שלמזלי בעונות האחרונות אני נמצאת במשחקי הכתרה וגם במשחקי סוף העונה) אני מתרגשת יחד עם הקבוצה ואלפי האוהדים
אז שיעלו ויצליחו..
ושנזכה לעוד אליפויות

Double DU

New member
../images/Emo49.gif לירוקה שלי../images/Emo98.gif

וואי,אליפות עשירית,איזה כיףףףףףףףףףף!!!!!!!
עכשיו רק נותר לזכות בגביע ויהיה פה טריפל הסטורי
מכבי חיפה אלופת המדינה לשנת 2005/2006
הללויה!!!!!

P a z i T 2

New member
חח לא הבנתי מה שרשרת אליי

חשבתי יש לי יומולדת ואנלא יודעת חיחי יאללה אליפות
מחר חגיגות
- תעשה אייקונים יא עצלן

P a z i T 2

New member
את האמת

אני אוהבת הרבה אבל בשביל להרגיז אותך אז את זה
ואם ממש בא לי להציק לך אז

GOLDBRG

New member
ישששששששששששששששששששששששששששששששששש

אין מאושר ממנייייייי!!! WE ARE THE CHAMPIONS!!!

שי מילר

New member
מנהל
מזל טוב לאלופה הטרייה!

אליפות מוצלחת עם תצוגות כדורגל מרשימות. אנחנו הקבוצה הראשונה שמשלימה זכייה רצופה שלישית באליפות מאז שנות ה 60! כל הכבוד.

TakTik

New member
מזל טוב לכולנו

זאת אחלה הזדמנות לתת גיחה חוזרת לפורום
מדהים כמה העונה הזאת היתה משעממת וכמה כיף שזה היה ככה... דיברו על גלאקטיקוס...גורנישט דיברו על התחזקות הפועל....נאדה דיברו על גאיידמק.....בולשיט השקט של חיפה עשה את הכל... וגם בשנה הבאה,עם כל איבוד השחקנים והכול,נעשה עד מיני היסטוריה כשנישבור את השיא שלנו עם 4 אליפויות רצופות,דבר שלא נעשה 50 שנה (אחרי ששברנו את שיא ה3 אליפויות) עונה שהתחילה בכדורגל יפיפה,ולצערנו התדרדרה קצת.מקווה שלקראת הסוף נרים את הגג ברמה גבוהה. מזל טוב

למעלה