"מה שחלמתי" - קליפ חדש

אסִי

New member
"מה שחלמתי" - קליפ חדש

הכל התחיל כשהעלתי רעיון לאבישי לקליפ חדש. אבישי הסכים מיד לערוך את הקליפ הזה ותוך כמה שעות הכול כבר היה מוכן. בחיפוש אחר התמונות והשערים ובעריכת הקליפ אבישי השקיע המון זמן ותרם מעצמו הרבה בשביל שהכל יצא מושלם, ועל זה אני רוצה להגיד לו המון תודה. יצא קליפ עצוב ומרגש מאוד. השיר של שלומי שבת - ועכשיו התור שלך (מתוך הסרט "בית"ר פרובנס"). מה שחלמתי

אסִי

New member
אהממ

את נכנסת לעמוד. יורדת למטה ולוחצת על FREE. זה מעלה לך עמוד חדש. את יורדת למטה ואז את רואה שעון שיורד מ-30 שניות. אחרי שהוא מסיים יופיע לך מן קוד. את כותבת את הקוד (3 ספרות), לוחצת אישור ואז הוא נותן לך להוריד. לא מסובך כל כך, את כבר תראי איך זה. אם תצטרכי עזרה או שלא תמצאי משהו, אני פה.

אפשר הסבר מפורט יותר

גם אני הייתי רוצה לראות את הקליפ בתודה מראש אבי נועם

אסִי

New member
בבקשה

בדף אינטרנט שנפתח לך אתה יורד עד הסוף. במשבצת הכי ימנית והכי תחתונה בטבלה רשום לך FREE. תלחץ על זה וזה יעביר אותך לדף אינטרנט אחר. בדף השני יש לך שעון שיורד מ-40 שניות בערך (סתכל על הסימון בתמונה משמאל). כשהשעון יגיע ל-0 שניות אז תקבל קוד של 3 אותיות ומספרים שאותו תצטרך להעתיק ואז ללחוץ על הורדה. מקווה שעכשיו זה יותר ברור

Ultras GA02

New member
נשבע לכם

בכיתי ..פ'שי איזה קליפ מרגש,באמת אבישי משו ענק,ואין לי מה להגיד רק תודה גבר,תודה!

../images/Emo45.gif רק הזיכרונות מהמשחקים

המזוויעים האלה עושים לי צמרמורות (מאלמו ורוזנבורג כמובן), אז לראות את התמונות... ועוד שמת גם את שטורם, הזיכרון הכי מתוק שלי משחק כדורגל שהייתי... בקיצור, המתוק ביותר והמר ביותר מבחינתי בקליפ אחד... סחתיין אבישי על ההשקעה. שיחקת אותה

אני חושב שמבחינת העשיה

הרגע שהגעתי לתמונות של ליגת האלופות ממש ריגש אותי. תודה!

Benn Is Kane

New member
כל הכבוד אנשים! ../images/Emo45.gif!

באמת אבישי, עשית עבודה מעולה-כל הכבוד. בשיא הרצינות, אני חושב שהשנה יש לנו קבוצה כ"כ טובה שיכולה להעפיל לליגת האלופות שנה הבאה עם הגרלה דומה להשנה ושנה שעברה (שהיו יחסית קלות). לחיפה יש את המניעים להצליח ולהגיע לליגת האלופות-לשם היא שייכת, בין הטובות באירופה.

עם הרכש הנכון אני מאמין שזה אפשרי

ועד כמה שזה נשמע מוזר, הייתי רוצה השנה הגרלה קשה, כי אולי זה מה שיוציא מחיפה יותר בשביל לעלות.

Benn Is Kane

New member
אני רוצה משחק נגד ריאל מדריד.

מאחר והם כנראה יגמרו מקום 3-4 בספרד (בארסה וולניסה טובות ממנה בכמה רמות), יש סיכוי שנצא נגדיהם, נגד טוטנהם/ארסנל, או נגד מילאן... או שבעצם אנחנו לא יכולים לצאת נגדיהן...?

Benn Is Kane

New member
ד.א... ריאל היא הקבוצה השנואה עלי

באירופה, לכן אני רוצה משחק נגדה...

Benn Is Kane

New member
לא נפסיד לפאשיסטים בחיים.

אל תדאג, אם יהיה חיפה-ריאל אנחנו ננצח. לפחות פעם אחת.

למעלה