לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1215812,158 עוקבים אודות עסקים

פורום מכבי חיפה

ברוכים הבאים לפורום של קבוצת העשור - מכבי חיפה. בפורום זה אתם מוזמנים לדבר על חדשות, כתבות, תמונות, חוויות, רכילויות, משחקים, אוהדים או כל דבר שקשור לקבוצת הכדורגל ולקבוצת הכדורסל בעיר. שימו לב! לפורום יש חוקים, אותם תוכלו למצוא במאמרי הפורום. אנא שמרו על חוקים אלו ויהיה לכם יותר מהנה בפורום. אנא הקפידו לכתוב הודעות בקומונה החברתית בלבד. יצירת קשר המלצות או הצעות לגבי הפורום יתקבלו בברכה, אך אנא הקפידו לעשות זאת בפניה אישית ופרטית, ולא על גבי הפורום. ניתן לפנות אלינו בכל נושא בדרכים הבאות: Cade Foster דוא"ל: lioriko34@hotmail.com מסנג'ר: elke@bezeqint.net אסִי דוא"ל: asimtapuz@walla.com אייסיקיו: 192631965 מסנג'ר: asim@tapuz.co.il תהנו  אריאל דוא"ל: ariel.a@nana10.co.il

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מכבי חיפה

ברוכים הבאים לפורום של קבוצת העשור - מכבי חיפה. בפורום זה אתם מוזמנים לדבר על חדשות, כתבות, תמונות, חוויות, רכילויות, משחקים, אוהדים או כל דבר שקשור לקבוצת הכדורגל ולקבוצת הכדורסל בעיר. שימו לב! לפורום יש חוקים, אותם תוכלו למצוא במאמרי הפורום. אנא שמרו על חוקים אלו ויהיה לכם יותר מהנה בפורום. אנא הקפידו לכתוב הודעות בקומונה החברתית בלבד. יצירת קשר המלצות או הצעות לגבי הפורום יתקבלו בברכה, אך אנא הקפידו לעשות זאת בפניה אישית ופרטית, ולא על גבי הפורום. ניתן לפנות אלינו בכל נושא בדרכים הבאות: Cade Foster דוא"ל: lioriko34@hotmail.com מסנג'ר: elke@bezeqint.net אסִי דוא"ל: asimtapuz@walla.com אייסיקיו: 192631965 מסנג'ר: asim@tapuz.co.il תהנו  אריאל דוא"ל: ariel.a@nana10.co.il
x
הודעה מהנהלת הפורום
גולשים חדשים מתבקשים לקרוא את חוקי הפורום - לחצו כאן
הודעות OFF נא להעביר לקומונה החברתית - לחצו כאן

המשחק הבא: 
כדורגל:
ליגת העל, מחזור 11:
מכבי תל אביב - מכבי חיפה

כדורסל:
ליגה, מחזור 6:
מכבי נתניה - מכבי חיפה

המשך >>

לצפיה ב-'אז מי האהוב עליכם בכל הזמנים?'
אז מי האהוב עליכם בכל הזמנים?
<< ההודעה הנוכחית
21/01/2006 | 21:51
35
31
כידוע, בחיפה עברו מספר רב מאוד של שחקנים אהובים יותר ואהובים פחות. כמה מהם הצליחו לחזור לבית הירוק והאהוב וכמה מהם העדיפו לא, או הקבוצה העדיפה שלא.

בחיפה גם היו הרבה שחקנים גדולים. איל ברקוביץ', ראובן עטר, יניב קטן, ניר דוידוביץ', רוני רוזנטל, זאהי ארמלי, חיים רביבו, אבישי ז'אנו, סרגיי קנדאורוב, אלון חרזי, עידן טל, ג'ובאני רוסו, ועוד רבים וטובים.

זה ידוע שלאוהדים יש דעות שונות ופה זה המקום הנכון להראות לכולם את מי אתה הכי אוהב.

כל אחד ירשום את השחקן האחד שהוא אוהב יותר מכולם.

אצלי זה הסמל הכי גדול של מכבי חיפה איי פעם, השחקן שיזכר הכי הרבה זמן כהכדורגלן אולי הטוב ביותר שלא עזב את הארץ.
מדובר בראובן עטר. שחקן כזה לא מוצאים כל יום, ועובדה שב-60 שנה האחרונות מצאו רק אחד כמוהו. הוא אחד מהשחקנים היותר "אנדררייטד" בכדורגל הישראלי, ללא שום צל של ספק. הוא היה טוב מהיום שעלה לבוגרים ועד יומו האחרון על המגרש הירוק (למרות שזה היה בקופסא, שם הדשא לא ממש ירוק...). אני מאוד רוצה לראות את נתניה מצליחה תחת הדרכתו של ראובן, ומקווה בעתיד כי ראובן ישתף פעולה בצוות המקצועי של חיפה (לעשות משהו בסגנון של בית"ר עם ג'נרל מנג'ר ומאמן... חחחח).
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'קשה לי לבחור אחד ספציפי אז'
קשה לי לבחור אחד ספציפי אז
21/01/2006 | 22:05
1
5
אני אבחר 3 שחקנים שכל אחד קשור למשהו אחר.

1.אבישי ז'אנו-האיש והנשמה, שחקן שנותן 100 אחוז על המגרש. רץ כמו משוגע, עושה גליצ'ים בלי רחמים(שבדר''כ היו עולים לו בכרטיסים), ומשקיע כל טיפת כח שבו בשביל המועדון. מה שהכי גרם לי להעריך אותו זה העובדה שבחיים לא שמעתי אותו מתלונן. ז'אנו היה שחקן 12 בקבוצה ואפילו 13 לפעמים, אבל אף פעם לא השמיע שום הגה כלפי מדיניות הסיפסול כלפיו.
בסוף השנה כנראה הוא יפרוש ונוכל להכתיר את אחד מהאחרוני שחקני הנשמה.

2.אלון חרזי-כן יש לי נטייה לאהוב שחקני הגנה ומגינים כמו ז'אנו וחרזי, אבל אני פשוט לא יכול להתכחש לגודלו של אחד מהשחקנים הכי טובים שהיו אי פעם בישראל. חלוץ, קשר, מגן, בלם, שוער- הוא עשה הכל על המגרש. אחד השחקנים הכי מסורים למועדון ומבחינתי הוא שחקן בית לא פחות מבנאדו או דוידוביץ'. שלא כמו ציון מרילי שהבטיחו לו שמספר 3(המספר של חרזי כיום) לא ילבש בחיים יותר, אני חושב שהפעם צריכים ממש להכיר בתרומה העצומה של חרזי וכאשר הוא יפרוש, צריך למסגר את החולצה עם מספר 3 ולהשאיר אותה רק לכבודם של הטובים ביותר.

3.אייל ברקוביץ'- איך אני יכול לדבר על הטובים מכולם מבלי להזכיר את הוירטואוז והקוסם האדיר אייל ברקוביץ'?
אייל הוא מסוג השחקנים שאתה בגללם מתחיל לאהוב כדורגל. כבר מגיל קטן היה לו את הפה הגדול והכישרון העצום. פשוט כיף לראות אותו על המגרש, במסירות, בהתלהבות, וברצון. אפשר להגיד על הגישה שלו עוד הרבה דברים אבל בנאדם עם אהבה כמו שלו לכדורגל ורצון עצום כמו שלו אין הרבה כאלה בישראל. אחד מהסמלים הבודדים שהמועדון הזה יצר, חבל שהוא לא סיים את דרכו אצלנו.
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-''
21/01/2006 | 23:53
3
לצפיה ב-'אגב מילה על עטר שהזכרת'
אגב מילה על עטר שהזכרת
21/01/2006 | 22:07
2
2
לדעתי עטר ממש לא אנדרטייד. נכון הוא גם לא אוברטייד אבל בכל זאת לדעתי הוא אחד השחקנים הכי מעורכים בהיסטוריה של הכדורגל. הסיבה שלא זוכרים אותו כמו שאר הגדולים זה רק בגלל שהוא פשוט היה תמיד צנוע ושקט.
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'אני דווקא כן חושב כך...'
אני דווקא כן חושב כך...
21/01/2006 | 23:47
1
2
עטר אולי מוערך וזכור כאחד הגדולים בהיסטוריה, אבל צריך לזכור אותו כיותר מזה.
עטר הוא בין שלושת השחקנים הגדולים שגדלו בכדורגל הישראלי משנות ה-80 ביחד עם רביבו וברקוביץ'.

עטר הוא אנדרייטד ובגדול בכדורגל הישראלי, גם בעובדה שמעולם לא יצא לאירופה. לדעתי לא הייתה שום סיבה ששחקן כמו רביבו יצא לחו"ל אבל עטר לא. הוא היה בשיאו בשנים האלה (93-96) והיה לו מקום בקבוצות אמצע טבלה בליגות הבכירות באירופה.

אם אלון חזן ואיציק זוהר הגיעו לאנגליה גם לראובן היה מקום שם.
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'עטר החליט בעצמו להשאר בישראל'
עטר החליט בעצמו להשאר בישראל
22/01/2006 | 08:36
1
והיו לו בקריירה הרבה הצעות מחו''ל והוא דחה את כולן.
אם עטר מוערך וזכור כאחד הגדולים אז זה כבר אומר שאנדרטייד הוא לא, מה שכן זה שאם הוא היה מוערך יותר מידי כמו משה סיני, אלי אוחנה, אורי מלמיליאן, נחום סטלמך ז''ל, מורדכי שפיגלר ושות' אז הוא היה גם אוברטייד מעבר לזה.
מקומו של עטר בהיסטורית הכדורגל ההישראלי מונח בדיוק במקומו.
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'מממ..'
מממ..
21/01/2006 | 22:09
2
4
נכון שלקהל יש המון דיעות,אבל זה הקהל הירוק שונא שחקנים שלו זה היה במקרים נדרים,כמו במקרה של אופיר קופל,שהקהל הוציא את כל האנרגיה עליו..!!
אבל מבחינתי השחקן הכי אהוב עלי-ותאמינו שאני אוהב כל שחקן שהיה,ושיחק,ורוצה ושואף לשחק במכבי חיפה,אבל הכי אהוב עלי,זה זאהי ארמלי.
השחקן הזה אולי הראשון-והיחיד- שיובנטוס רצה לצרף לשרותיה,וחיפה רק הסתירו את זה ממנו..שחקן גדול.
גם את רביבו איפשר לשכוח,את בניון..קטן,יעקובו,ז'וטה,..כולם~
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'בקשר לבניון...'
בקשר לבניון...
21/01/2006 | 23:42
1
3
עם כל האהבה העצומה שלי כלפיו אני לא יכול להחשיב את יוסי כסמל או כשחקן שיכול להיות באותה רשימת שחקנים כמו ראובן וברקו בשורותיה של מכבי חיפה. הוא לא שיחק הרבה שנים בחיפה, למרות שבשנים ששיחק היה הטוב ביותר בלי שום צל של ספק.
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'קודם כל לא אמרתי שיוסי סמל'
קודם כל לא אמרתי שיוסי סמל
21/01/2006 | 23:52
1
דבר שני בשנים שהוא היה בחיפה הוא תרם הרבה למועדון,כמו ברקו ועטר,אבל כשיוסי יחזור,הוא יחזור לכאן למקום הזה והוא עוד ירשום כמה שנים במועדון הירוק..
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'אלון מזרחי'
אלון מזרחי
21/01/2006 | 22:10
1
היה השחקן שהכי אהבתי...
מאז העזיבה המגעילה שלו אריק בנאדו תפס את מקומו של האוירון...
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'לורפיסה..'
לורפיסה..
21/01/2006 | 22:30
2
סתם, ברקו....
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'השחקן הטוב בכל הזמנים, חי ים רביבו'
השחקן הטוב בכל הזמנים, חי ים רביבו
22/01/2006 | 00:56
3
פשוט, רביבו הכי מיוחד הכי תכלס הכי מבריק. פשוט שאם היו קוראים לו רביבוביץ הוא היה מוכתר על ידי כל העיתונאים. גם עטר, ענק. בעינין הזרים הכי מדהים הוא ז`וטאוטאס. הוא מושלם. גם השלישי ה הנוכחית, בקולי קולאוטי דירסאו מיוחדים. אני גם זוכר לטובה את איברהים דורו ואת זרי אלי כהן, יזי בז`נצ`ק וגחוגידזה הכישרוני שהיום מפציץ בניבחרת גרוזי ה. אבל שוב ז`וטא היה מיוחד.
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'קשה להצביע על שחקן אחד'
קשה להצביע על שחקן אחד
22/01/2006 | 09:27
2
אבל אם תשאלו אותי יש לי סימפטיה מיוחדת ליוסי בניון ,נכון שהוא לא גדל אצלנו אבל הוא אהב\אוהב את המועדון כמו שחקן שגדל בו ,הוא ווינר אמיתי וב-4 העונות שהיה בחיפה הוא תרום המון.

2 רגעים מיוחדים שזכורים לי ממנו הם הגול נגד מכבי ת"א בבלומפילד בדקה 93 כשלקח את כל ההגנה לטיול והאכיל את שטראובר הליצן והרגע השני הוא שהבאנו לבלומפילד 12 אלף ירוקים רק כדיי שיראו את משחק האליפות אחרי 7 שנים ללא אליפות ,היינו חייבים תיקו ומעלה כדיי להבטיח את האליפות 4 מחזורים לסיום אבל הפסדנו להפועל ת"א 1-0 משער של מיכאלנקו ובסיום המשחק בניון שכב על הרצפה מאוכזב וגרנט בא אליו והרים אותו ,האליפות הייתה שלנו זה רק היה שאלה של מחזור אחד או שתיים כדיי להבטיח אותה אבל בניון הווינר שכב על הדשא כאילו הפסדנו אותה וכל זה בגלל שהוא אכזב 12 אלף אוה דים שבאו מחיפה לת"א וחזרו עם בקבוקי השמפניה (וחיכו מחזור אחד כי האליפות הובטחה בחיפה שבוע אחד אחרי זה)
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'יש הרבה...'
יש הרבה...
22/01/2006 | 11:11
4
ראובן עטר,איתן אהרוני,אריק בנאדו,אלון חרזי,רוני רוזנטל,זאהי ארמלי....
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'קשה לבחור אחד..'
קשה לבחור אחד..
22/01/2006 | 11:44
3
3
אז אני אבחר בכמה..

אבי רן ז"ל - לא אשכח לעולם את אותו יום שבת ארור..

אייל ברקוביץ' - וכל מילה מיותרת

ראובן עטר - בגלל הסמל |תלתל|

עופר מזרחי - בגלל הנשמה

ואני אבחר גם במאמן האהוב עליי - שלמה שרף / גיורא שפיגל - בגלל סגנון המשחק

מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'חייב הסבר לגביי ראובן עטר'
חייב הסבר לגביי ראובן עטר
22/01/2006 | 12:12
2
2
אני אוהד חיפה מאז גיל 8 (זה אומר 19 שנים) ואני מאוד מאוד אוהב ומעריך את ראובן עטר כשחקן וכאדם והוא היה השחקן היחיד שגם שעבר קבוצות (והוא עבר לא מעט קבוצות) הוא תמיד היה אהוב ואהוד והשאלה שלי היא איך הוא עשה את זה ולמה הוא תמיד היה אהוב ואהוד ולמה הוא נחשב סמל אם הוא עבר ליריבה העירונית השנואה כ"כ ?

זה כמו שאוחנה היה משחק בהפועל ת"א או שנימני היה משחק בהפועל ת"א ,זה לא כ"כ נתפס לי איך ראובן עטר הצליח להגיע לסטטוס של סמל כאשר הוא שיחק ב-3 קבוצות חוץ ממכבי חיפה וביניהן הפועל חיפה השנואה.

נ.ב - אני שואל ברצינות ולא בציניות וחשוב לציין שוב שאני מאוד אוהב אותו ומעריך אותו כאדם וכשחקן!
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'כמה סיבות'
כמה סיבות
22/01/2006 | 14:33
1
1
הוא בנאדם טוב, כולם זוכרים אותו באדם צנוע ונחמד. הוא תמיד דיבר בראיונות רק דברים טובים על חיפה, הוא היה שותף לאליפות המתוקה (הדאבל, שניהם בעצם). הוא בא באחת העונות האחרונות שלו לשבת אצלנו על הספסל ולא אמר כלום ורק שתק.
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'וגם ה|תלתל|'
וגם ה|תלתל|
22/01/2006 | 22:53
3
לצפיה ב-'בניון.'
בניון.
22/01/2006 | 12:31
1
בעיניי הוא השחקן הכי מוכשר ובעל יכולות ששיחק כאן.
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'שלי'
שלי
22/01/2006 | 12:35
1
בלי הרבה הסברים
1. ברקוביץ
2. עטר
3. קנדאורוב.
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'ברוך ממן ויעקובו'
ברוך ממן ויעקובו
22/01/2006 | 13:44
1
כזקן השבט, כך נראה לי....
מי שלא ראה את ברוך ממן משחק ...לא ראה מרדונה מימיו....
יעקובו הותיר אצלי את הרושם העז ביותר מבחינת כישרון ועוצמה...
כמובן שעטר וברקוביץ...

ואלון חרזי..חברים 16 שנה בביתנו הירוק - שאפו !
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'קשה לבחור'
קשה לבחור
22/01/2006 | 14:31
1
1. חרזי- מכיתה ה' אני אוהב אותו, האהבה התחזקה עם השנים.

2. יעקובו- חלוץ ענק שלא רואים כל יום במדינה שלנו. הלוואי שיחזור. הלוואי.

3. האחרון חביב, היהלום מהדרום, הילד המוצלח של הקרייה, הכישרון הדימונאי, השחקן שהצליח להכניס לקסיאס (פעמיים!), השחקן שהראה לשוויצרים מאיפה משתין הדג, האחד והיחיד- יוסי בניון.
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'אריק בנאדו'
אריק בנאדו
22/01/2006 | 15:29
בלב שלם.
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'יש הרבה! אבל אני אכתוב רק כאלה'
יש הרבה! אבל אני אכתוב רק כאלה
22/01/2006 | 21:05
שראיתי אז.....

חרזי- שחקן נשמה ולמרות שהוא רמת-גני אני מחשיב אותי כאחד משלנו ובאמת נשמה טובה ושחקן אחלה שדרך אגב יכל להיות באירופה אם היה ממש רוצה.

דוידוביץ- אחריי כול מה שהוא עבר ועם כול הפציעות הוא הצליח לחזור כל פעם מחדש ולקבוע הישגים חדשים, חבל בשבילו שהוא לא הצליח לממש את החלום לצאת לאירופה, השחקן האהוב עליי

בניון- אולי הוא לא סמל מובהק אבל אני פשוט אוהב אותו שחקן טכני ופשוט השחקן ההישראלי הטוב כיום ואולי בעתיד בכל הזמנים(שמי שבא לפני זה לא ברקוביץ' תיהיו בטוחים)

עטר- לר ראיתי אותו הרבה במדי חיפה כי מתי שהוא בא הוא כבר היה מבוגר ולא שיחק הרבה, אבל גם שהוא שיחק בהפועל חיפה ובבית"ר וגם בהפועל פ"ת למרות שאני לא סגור שראיתי אותו שם, תמיד אהבתי אותו ופשוא מלאך וראיתי הרבה משחקים שלו בזמנים גדולים שלנו למרות שאני אומר אותו אני אוהב יותר תנשמה ואת הנאמנות ולא את המשחק כי לא הייתי בזמנים האלה.
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'אי אפשר לבחור אחד אז הנה כמה...'
אי אפשר לבחור אחד אז הנה כמה...
23/01/2006 | 03:39
1. ברוך ממן -  בראש ובראשונה!
שחקן ענק וללא ספק גיבור ילדותי.
מי שלא ראה אותו משחק פשוט פיספס... הרבה בגללו אני אוהב כדוגל היום.

2. אייל ברקוביץ.
גדול שחקני מכבי חיפה בכל הזמנים.

3. ראובן עטר .
יכל להיות היחיד ברשימה ,אבל עבר להפועל , למרות זאת - עדיין אחד הגדולים.

4. איגבני יעקובו .
שחקן ברמה מדהימה.

5. אלון חרזי .
16 שנה במועדון!!!! מכבי חיפה זה הוא!

6. ננאד פראליה.
אחרי שנים של כלום בא פראליה והקסים אותי מחדש והזכיר לי למה מכבי חיפה כל כך מיוחדת.

7. רוני רוזנטל.
חלוץ באמת ענק שהתחיל מכלום והפך להיות גדול יחד עם מכבי חיפה.

8. יניב קטן .
התחיל מהנוער שהיינו גרועים והלך כשהמועדון בשיאו.

9. דניאל בריילובסקי.
מראדונה היהודי!
היה פשוט קוסם.
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'קשה קשה...'
קשה קשה...
23/01/2006 | 10:27
1
נתחיל *מראובן עטר*, השחקן עם התלתלים שאי אפשר לשכוח.
למרות כל הפרשיות שהוא עבר לקבוצות השנואות, עדיין יש לו מקום גדול אצלי בלב :). כמו כן, כמו שאבישי פה אמר, בגלל היותו שחקן צנוע ושקט עושה אותו יותר ממה שהוא.
השני *אייל ברקוביץ*, אין כל כך מה להוסיף עליו כי די דשנו את הנושא. הקשר, הקוסם, עם יכולת הבקעה ובישול נפלאים. הקשר שריגש ברגע שחזר לארץ וידע לאיזו קבוצה הוא רוצה להשתייך.
ובגלל שבחרתי בשני קשרים, נבחר בחלוץ לאחרון חביב *איגביני יעקובו*- חלוץ ברמה אירופאית לכל דבר הראה נכחות בקבוצה שלנו. שחקן ענק שהיה לו חלק גדול בשם האירופאי שלנו.
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'חרזי אבי רן אין אהוב אחד.'
חרזי אבי רן אין אהוב אחד.
23/01/2006 | 18:13
כי הלב כולו ירוק.
לא משנה מי משחק
בגלל אין סמלים.
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'אייל ברקוביץ,ללא ספק'
אייל ברקוביץ,ללא ספק
24/01/2006 | 16:29
1
3
בס"ד

אהבתי המון שחקנים במכבי חיםה,אבל אייל זה אייל.
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'אבל אני רואה שמותר לבחור יותר מאחד'
אבל אני רואה שמותר לבחור יותר מאחד
24/01/2006 | 16:31
בס"ד

אז גם:
אבישי ז'אנו,אלון חרזי,סרגיי קנדאורוב,וניר דוידוביץ.
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'ראובן עטר'
ראובן עטר
24/01/2006 | 16:43
5
2
שחקן גדול ואישיות גדולה
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-''
24/01/2006 | 16:53
4
2
אני זוכר את היום שהוא חזר מבית"ר י-ם לספסל של חיפה.
ואת אותו משפט שיכנס לדפי ההיסטוריה ..

"אני רק התוסף לדלק..."..
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'מה שמדהים זה איך ששום זרק אותו'
מה שמדהים זה איך ששום זרק אותו
24/01/2006 | 16:57
3
3
לכלבים וחוץ מהפגנה ורבע לאף אחד זה לא הזיז.
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'אז מה רצית שיהיה ?..'
אז מה רצית שיהיה ?..
24/01/2006 | 17:02
2
3
שנבוא כולם למגרש עם חולצות שחורות ?!

וכן..אני מדבר גם על אותו אוהד,שתמיד אחרי ראיונות בטלויזיה,
נמצא מאחורי המרואיין עם חולצת המזל האפורה שלו..
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'לא..'
לא..
24/01/2006 | 17:06
1
1
רציתי קצת יותר איכפתיות בנושא.
היחס לעטר מתקשר גם למילים של אביו של אבי רן ז''ל על היחס של חיפה לשחקני עבר, אותי אישית זה מאכזב.
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'הכוונה ליחס מההנהלה.'
הכוונה ליחס מההנהלה.
24/01/2006 | 17:07
4
לצפיה ב-'אלון חרזי'
אלון חרזי
24/01/2006 | 21:18
9

הודעות אחרונות

14:19 | 15.05.19 עופר דואק
22:33 | 22.11.18 Black Double
06:05 | 05.10.18 forumer
00:57 | 25.09.18 אורחים בפורום
10:03 | 25.08.18 אורחים בפורום
14:32 | 29.08.17 עופר דואק
19:55 | 06.07.17 עופר דואק
06:54 | 02.06.17 עופר דואק
11:13 | 09.05.17 אחדשיודע3
13:02 | 26.03.17 liron50
20:09 | 13.02.17 colio 1

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ