שאלון ליגת העל 2005-2006

שלי ../images/Emo13.gif

1.מכבי חיפה [טפו טפו טפו] 2.מכבי פ"ת או הפועל ת"א 3.הפועל פ"ת ומכבי נתניה 4.הפועל ת"א 5.מקווה שחיפה.. 6.מכבי חיפה 7.כן! 8.המאמן של הפועל פ"ת 9.הפועל/מכבי פ"ת=>הפועל הפועל/מכבי ת"א=>הפועל 10.מכבי חיפה-מכבי ת"א 11.לא, מיותר.. 12.יגמור, אבל שומדבר לא יצא ממנו. סתם שחקן. 13.חיפההההה 14.מ.ס אשדוד/ מכבי נתניה 15.סכנין/מכבי נתניה 16.מכבי חיפה 17.נירררר! 18.ברור שקולאוטי... 19.יעקב שחר 20.בעזרת השם טפו טפו טפו 21.לא יודעת העיקר שחיפה תהיה מקום ראשון ושמכבי ת"א תהיה רחוקה ממנה.. 22.קבוצה שלא תנצח נשמע לי די הזוי.. אבל קבוצה שלא תפסיד יש מצב.. אם תהיה כזאת, אז חיפה. 23.מכבי חיפה 24.הכי מעט נצחונות-מ.ס אשדוד/מכבי נתניה. הכי הרבה הפסדים-אותו דבר בעצם.. 25.מכבי חיפה 26.סכנין/בני יהודה 27.מכבי חיפה 28.סכנין 29.נצרת עלית 30.סכנין 31.נצרת עלית 32.רוברטו קולאוטייייי 33.ויקטור אורמסבל 34.בני יהודה?.. לא בטוחה 35.מכבי ת"א 36.מכבי ת"א-מכבי חיפה, מכבי ת"א-הפועל ת"א 37.סכנין- אשדוד 38.מממ..סכנין

Etiiiiiiiii17

New member
חחח הייתי חייבת להגיב.. את סותרת את

עצמך... מצד אחד את אומרת שמכבי פ"ת תסיים שנייה וגם אומרת ש/הפועל פ"ת תרד ליגה- אבל מצד שני את אומרת שהפועל פ"ת יסיימו לפני מכבי פ"ת... חח
הייתי חייבת להגיב..:)

ronaldinho170

New member
אני יכול לנסות../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif

1.מי תהיה לדעתכם האלופה בעונה הנוכחית?מכבי חיפה 2.מי תהיה הסגנית?מכבי תל אביב 3.מי שתי הקבוצות שיירדו ליגה?בני סכנין ומכבי נתניה 4.מי תיקח את גביע הטוטו?מכבי פתח תקווה 5.מי תיקח את גביע המדינה?ביתר ירושלים 6.מי תהיה הקבוצה שתגיע הכי רחוק באירופה?מכבי חיפה 7.האם הגלאקטיקוס של מכבי ת"א ייכשלו?כן 8.מי לדעתכם יהיה המאמן הראשון שיפוטר?מאמן כפ"ס 9.מי תסיים גבוה יותר הפועל או מכבי פ"ת?הפועל או מכבי ת"א?מכבי,מכבי 10.מה המשחק שלדעתכם יהיה הכי מעניין העונה?מכבי חיפה-מכבי תל אביב 11.האם אתם תומכים בהגדלת הליגה ל14 קבוצות?כן 12.האם אייל ברקוביץ יגמור את העונה במכבי?לא בטוח 13.מי תהיה הקבוצה שתכבוש הכי הרבה שערים?מכבי חיפה 14.מי תהיה הקבוצה שספוג הכי הרבה שערים?נתניה 15.מי תהיה הקבוצה שתכבוש הכי מעט שערים?אשדוד 16.מי תהיה הקבוצה שתספוג הכי מעט שערים?מכבי חיפה 17.ניר דוידוביץ או שביט אלימלך?ניר 18.קולאוטי או דוארטה?קולאוטי 19.יעקב שחר או לוני הרציקוביץ?שחר 20.האם באמת ניזכה לראות השנה ליגה איכותית?מקווה 21.איך תיראה הליגה בסיום העונה?טובה 22.האם איזשהיא קבוצה לא תפסיד במשך כל העונה/לא תנצח במשך כל העונה?לא 23.איזה קבוצה יהיו לה הכי הרבה נצחונות?מכבי 24.איזה קבוצה יהיו לה הכי מעט נצחונות?.איזה קבוצה יהיו לה הכי הרבה הפסדים?לא יודע 25.איזה קבוצה יהיו לה הכי מעט הפסדים?מכבי חיפה 26.איזה קבוצה תהיה שיאנית התיקו?בני סכנין 27.איזה קבוצה לא תפסיד בבית/תפסיד הכי מעט בבית?מכבי פתח תקווה 28.לאיזה קבוצה יהיו הכי הרבה צהובים?בני סכנין 29.לאיזה קבוצה יהיו הכי מעט צהובים?מכבי פתח תקווה 30.לאיזה קבוצה יהיו הכי הרבה אדומים?בני סכנין 31.לאיזה קבוצה יהיו הכי מעט אדומים?אשדוד 32.מי יהיה שחקן העונה?החדש של חיפאי...עדין לא זוכר ת'שם 33.מי יהיה תגלית העונה?ורמוט 34.איזה קבוצה תהיה הפתעת העונה?ביתר 35.איזה קבוצה תהיה אכזבת העונה?הפועל פתח תקווה 36.באיזה משחק יהיה הכי הרבה קהל(בליגה-לא בגביע)מכבי חיפה-ביתר 37.באיזה משחק יהיה הכי מעט קהל(בליגה)סכנין-כפ"ס 38.באיזה משחק יהיו הכי הרבה מורחקים?סכנין-נתניה

Ms Lau

New member
אובייקטיבית מאוד..שלא תטעו..

גם אם זה יראה כאילו אני לא אובייקטיבית..אני כן...אין מה לעשות..חיפה פשוט הכי טובים!!! 1.מכבי חיפה. 2.מכבי תל אביב. 3.הפועל נצרת עילית ומכיב נתניה.. 4.הפועל תל אביב (מהסיבה היחידה שכשחיפה לוקחת גביע הטוטו היא לא לוקחת אליפות). 5.מכבי חיפה (הלוואי!! כמה זמן לא ראינו גביע) 6.מכבי חיפה. 7.לא יכשלו..אבל לא יהוו יריב ראוי כל כך לחיפה. 8.רפי כהן - הפועל פ"ת. 9.מכבי פ"ת, מכבי ת"א. 10.מכבי חיפה - מכבי ת"א - ברור. 11. כן! מאוד..זה רק ישפר את הליגה..ככה זה בכל אירופה..וככה צריך להיות גם פה. 12.לא יודעת אם הוא יגמור את העונה (זה יהיה קשה בשבילו..ברצינות..אני לא צוחקת או יורדת עליו..אבל מה שבטוח שזה יהיה במכבי הוא לא יעזוב לפני שתסתיים העונה). 13.מכבי חיפה. 14.מכבי נתניה. 15.הפועל נצרת עילית. 16.מכבי חיפה. 17.ניר דווידוביץ!! ברור. 18.קולאוטי!! ברור. מי משווה בכלל. 19.יעקב שחר..איזו שאלה. 20. כן. 21.חיפה אלופה ..מכבי מאוכזבים.

הדמר

New member
ועכשיו אני...

בס"ד 1) כמובן מכבי חיפה 2) הפועל ת"א או מכבי פ"ת 3) סכנין וכפ"ס 4) מכבי פ"ת 5) מכבי חיפה 6) מכבי חיפה 7) כן, ריב בין כוכבים 8) לא זוכרת את כל המאמנים אז אנני לא יודעת 9) מכבי פ"ת והפועל ת"א 10) מכבי חיפה מכבי ת"א 11) לא. 12) הוא יגמור במכבי ת"א אבל לא את העונה. 13) מכבי חיפה 14) סכנין 15) הפועל ת"א 16) מכבי חיפה 17) ללא צל ספק ניר המלך 18) שניהם 19)יעקב שחר 20) לא, אולי היא תשתפר אבל רק במעט. 21) לא הבנתי ממש הבנתי את הכוונה ולכן אענה עבור 22) לא, לכל הקבוצות יהיו גם נצחונות וגם הפסדים 23) למכבי חיפה (ברור אחרת איך היא תזכה באליפות?) 24) זו תהיה אותה קבוצה ואני מתלבטת בין סכנין לכפ"ס 25) מכבי חיפה 26) נתניה , לא יודעת למה החלטתי 27) מכבי חיפה 28) סכנין 29) נצרת עילית 30) סכנין 31) נצרת עילית 32) מישהו ממכבי חיפה 33) לא מכירה את כל השחקנים הצעירים 34) בית"ר 35) מכבי ת"א 36) מכבי חיפה מכבי ת"א ובדרבי התלאביבי 37) בדרבי פתחתקואי 38) סכנין בית"ר

למעלה