טרווית מכבי חיפה

טרווית מכבי חיפה

המשחק משנה שעברה חוזר לסיבוב 2 אלו החוקים: 1.כל משתמש שהצליח לענות על שאלה רשאי לנסח אחת משלו. 2.ברגע שמישהו עונה על השאלה, הוא יחכה לאישור של השואל, במידה והתשובה נכונה, הוא רשאי להמשיך בסבב. 3.מי שלא ענה על שאלה או לא קיבל אישור לשאול, אינו רשאי לשאול. 4.אם מישהו יודע שלא יוכל לאשר שאלה מכיוון שלא יהיה ליד המחשב, שלא ישאל שאלה. הקישור למשחק הקודם לאלו שלא הבינו כאן. והשאלה הראשונה קלה בשביל חימום: את מי חיפה ניצחה בחצי הגמר בדרך לזכיה בגביע האחרון שלה ובאיזה תוצאה?

נִיסוֹ

New member
אשדוד 5:0

מי כבש את השער לזכות של מכבי חיפה בחצי גמר הגביע נגד מכבי ת"א ב-96 וכמה נגמר המשחק ?

נִיסוֹ

New member
אשדוד 5:0

מי כבש את השער לזכות של מכבי חיפה בחצי גמר הגביע נגד מכבי ת"א ב-96 וכמה נגמר המשחק ?

זה לא היה נגד בית''ר באותה שנה?

ורביבו כבש ת'ראשון אחרי שעבר את בנאדו ובעט למסגרת? או שאני מתבלבל בשנה?

עד שניר ירשה לי,השירשור הזה

כבר יעלם מהדף. שאלה הבאה שאני שואל: נגד איזו קבוצה באדיר קיבל את האדום שבעתיד הפך להיות חלק מפרשת הפקס נגד האקה הפינית?

nir2107

New member
שואל

איך קראו לגרוזיני של לוקומוטיב שהבקיע שלושער במשחק במוסקבה?

יופי..חח

בנתיים אני משחק עם עצמי.. השאלה הבאה,קצת קשה: לדניס אונישנקו בעבר שחקן הפועל ת''א,יש הופעה אחת רשמית במדי מכבי חיפה. מתי זה קרה ונגד איזה קבוצה?

yerakrak

New member
גמר גביע הטוטו נגד מכבי פ"ת

ניראה לי שזה היה באותו משחק שגחוקידזה חטף עצבים והביא מכות או משהו כזה לשחקן פ"ת... גחוגידזה קיבל אדום , ושחר מיד אחרי המשחק השעה אותו מהקבוצה ואז העיף אותו לגמרי...

לא נכון

אני אתן רמז זה כן במשחק גביע טוטו אבל בחצי גמר גביע. אגב,גחוקידזה שיחק נראה לי עוד 6 משחקים סך הכל אחרי האדום ואחרי זה שוחרר בסוף העונה. אחד העונשים שלו על הנגיחה בשרון צופין היה להזמין את כל השחקנים לארוחה על חשבונו,ממש עונש נחמד.

למעלה