חגיגות ה-90 של המועדון

הדמר

New member
יש כאן מישהו שהולך לחגיגות ה90?

בס"ד אם כן אז שירשום חוויות.

שפיגל לפי מיטב הבנתי היה

בסיכסוך ארוך מאוד עם יעקב שחר מאז שהוא פוטר מחיפה באמצע 97-96,הסיכסוך גם כלל תביעות של שפיגל כנגד שחר.. כך שזה לא מפתיע שהוא לא בא. משפחת רן גם עם סיסוך עם המועדון אין לי מושג למה,אבל לפי מה שהבנתי זה בגלל שלדעתם הוא לא מונצח מספיק(אבל זה רק מה שאני חושב),בכל מקרה אבא שלו הגיע לאירוע.

TomZiZi

New member
תמונות מהאירוע

נתחיל מהתמונה האחרונה, שנייה וחצי אחרי ששחר הודיע שרוסו נשאר :)

patito ƒeo

New member
תודה! ../images/Emo13.gif../images/Emo182.gif../images/Emo107.gif

וואי אחרי שאני רואה את כל התמונות ושקראתי את כל הסיפורים מאתמול, זה כל כך מבאס שלא הייתי שם \=

TomZiZi

New member
בבקשה :)

ולפי דעתי השערים הכי יפים שהוצגו היו של עופר מזרחי (שהתחיל סלאלום מחצי מגרש) וכמובן של ז'וטא :) לסיום, עוד תמונה נחמדה, לא ידעתי אם להעלות אותה בגלל שלא רואים הכי טוב... מה לעשות, ישבתי רחוק לאללה, כל התמונות צולמו מהמרחק הזה..

ZIV E

New member
../images/Emo45.gif

השער של עופר מזרחי נגד בית'ר בגביע.

מיטל101

New member
תודה על התמונות...../images/Emo24.gif

אןף...אני בבאסה שלא באתי....רציתי...

GA333G

New member
השער הכי יפה והכי מרגש לדעתכם...

למיטב זיכרוני ודעתי... השער היפה-ז`וטא מ30מטר ברגל שמאל(החלשה שלו)נגד מנצ`סטר יונייטד! הכי מרגש-אדורם קייסי כובש את השני ומצמק את המשחק ל3:2 נגד שטרום גראץ.אני בכיתי מהתרגשות,כי אז קלטתי שמכבי חיפה תהיה בליגת האלופות!

שער הכי יפה אני לא יודעת..

היו כמה יפים..(בניון עובר 400 כחולים בהקפצות, קטן נכניס לברטז בין הרגליים, רוסו בזוויות בלתי אפשריו, ז'וטא עם הפצצות........) אז לא ממש אפשר לבחור.. אבל אין ספק שהשער שהכי מרגש זה השער של קייסי מול שטרום גראץ...

למעלה