לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1215812,158 עוקבים אודות עסקים

פורום מכבי חיפה

ברוכים הבאים לפורום של קבוצת העשור - מכבי חיפה. בפורום זה אתם מוזמנים לדבר על חדשות, כתבות, תמונות, חוויות, רכילויות, משחקים, אוהדים או כל דבר שקשור לקבוצת הכדורגל ולקבוצת הכדורסל בעיר. שימו לב! לפורום יש חוקים, אותם תוכלו למצוא במאמרי הפורום. אנא שמרו על חוקים אלו ויהיה לכם יותר מהנה בפורום. אנא הקפידו לכתוב הודעות בקומונה החברתית בלבד. יצירת קשר המלצות או הצעות לגבי הפורום יתקבלו בברכה, אך אנא הקפידו לעשות זאת בפניה אישית ופרטית, ולא על גבי הפורום. ניתן לפנות אלינו בכל נושא בדרכים הבאות: Cade Foster דוא"ל: lioriko34@hotmail.com מסנג'ר: elke@bezeqint.net אסִי דוא"ל: asimtapuz@walla.com אייסיקיו: 192631965 מסנג'ר: asim@tapuz.co.il תהנו  אריאל דוא"ל: ariel.a@nana10.co.il

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מכבי חיפה

ברוכים הבאים לפורום של קבוצת העשור - מכבי חיפה. בפורום זה אתם מוזמנים לדבר על חדשות, כתבות, תמונות, חוויות, רכילויות, משחקים, אוהדים או כל דבר שקשור לקבוצת הכדורגל ולקבוצת הכדורסל בעיר. שימו לב! לפורום יש חוקים, אותם תוכלו למצוא במאמרי הפורום. אנא שמרו על חוקים אלו ויהיה לכם יותר מהנה בפורום. אנא הקפידו לכתוב הודעות בקומונה החברתית בלבד. יצירת קשר המלצות או הצעות לגבי הפורום יתקבלו בברכה, אך אנא הקפידו לעשות זאת בפניה אישית ופרטית, ולא על גבי הפורום. ניתן לפנות אלינו בכל נושא בדרכים הבאות: Cade Foster דוא"ל: lioriko34@hotmail.com מסנג'ר: elke@bezeqint.net אסִי דוא"ל: asimtapuz@walla.com אייסיקיו: 192631965 מסנג'ר: asim@tapuz.co.il תהנו  אריאל דוא"ל: ariel.a@nana10.co.il
x
הודעה מהנהלת הפורום
גולשים חדשים מתבקשים לקרוא את חוקי הפורום - לחצו כאן
הודעות OFF נא להעביר לקומונה החברתית - לחצו כאן

המשחק הבא: 
כדורגל:
ליגת העל, מחזור 11:
מכבי תל אביב - מכבי חיפה

כדורסל:
ליגה, מחזור 6:
מכבי נתניה - מכבי חיפה

המשך >>

לצפיה ב-'חגיגות ה-90 של המועדון'
חגיגות ה-90 של המועדון
<< ההודעה הנוכחית
19/05/2005 | 22:58
69
44
סיכום קצרצר של ONE

כל מה שקשור לאירוע שרשרו לכאן
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'יש כאן מישהו שהולך לחגיגות ה90?'
יש כאן מישהו שהולך לחגיגות ה90?
19/05/2005 | 18:26
2
בס"ד
אם כן אז שירשום חוויות.
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'לא הבנתי'
לא הבנתי
19/05/2005 | 23:49
1
3
למה משפחת רן ושפיגל לא היו..??
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'שפיגל לפי מיטב הבנתי היה'
שפיגל לפי מיטב הבנתי היה
20/05/2005 | 00:02
2
בסיכסוך ארוך מאוד עם יעקב שחר מאז שהוא פוטר מחיפה באמצע 97-96,הסיכסוך גם כלל תביעות של שפיגל כנגד שחר..
כך שזה לא מפתיע שהוא לא בא.

משפחת רן גם עם סיסוך עם המועדון אין לי מושג למה,אבל לפי מה שהבנתי זה בגלל שלדעתם הוא לא מונצח מספיק(אבל זה רק מה שאני חושב),בכל מקרה אבא שלו הגיע לאירוע.
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'תמונות מהאירוע'
תמונות מהאירוע
20/05/2005 | 01:15
13
8
נתחיל מהתמונה האחרונה, שנייה וחצי אחרי ששחר הודיע שרוסו נשאר :)
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'2'
2
20/05/2005 | 01:17
6
1
לצפיה ב-'3'
3
20/05/2005 | 01:18
5
2
לצפיה ב-'4'
4
20/05/2005 | 01:18
4
4
לצפיה ב-'5?'
5?
20/05/2005 | 01:19
3
3
לצפיה ב-'6!'
6!
20/05/2005 | 01:20
2
4
לצפיה ב-'7...'
7...
20/05/2005 | 01:21
1
2
לצפיה ב-'#8'
20/05/2005 | 01:24
4
לצפיה ב-'עכשיו...'
עכשיו...
20/05/2005 | 10:01
1
לצפיה ב-'תודה! '
תודה!
20/05/2005 | 10:44
1
וואי אחרי שאני רואה את כל התמונות ושקראתי את כל הסיפורים מאתמול,
זה כל כך מבאס שלא הייתי שם \=

מכבי חיפה >>
לצפיה ב-' תודה על התמונות'
תודה על התמונות
20/05/2005 | 11:59
האירוע נראה מצויין.
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'בבקשה :)'
בבקשה :)
20/05/2005 | 13:03
1
ולפי דעתי השערים הכי יפים שהוצגו היו של עופר מזרחי (שהתחיל סלאלום מחצי מגרש) וכמובן של ז'וטא :)
לסיום, עוד תמונה נחמדה, לא ידעתי אם להעלות אותה בגלל שלא רואים הכי טוב... מה לעשות, ישבתי רחוק לאללה, כל התמונות צולמו מהמרחק הזה..
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-''
20/05/2005 | 13:15
השער של עופר מזרחי נגד בית'ר בגביע.
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'תודה על התמונות...'
תודה על התמונות...
20/05/2005 | 17:48
אןף...אני בבאסה שלא באתי....רציתי...
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'השער הכי יפה והכי מרגש לדעתכם...'
השער הכי יפה והכי מרגש לדעתכם...
20/05/2005 | 12:32
13
1
למיטב זיכרוני ודעתי... השער היפה-ז`וטא מ30מטר ברגל שמאל(החלשה שלו)נגד מנצ`סטר יונייטד! הכי מרגש-אדורם קייסי כובש את השני ומצמק את המשחק ל3:2 נגד שטרום גראץ.אני בכיתי מהתרגשות,כי אז קלטתי שמכבי חיפה תהיה בליגת האלופות!
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'שער הכי יפה אני לא יודעת..'
שער הכי יפה אני לא יודעת..
20/05/2005 | 12:41
2
היו כמה יפים..(בניון עובר 400 כחולים בהקפצות, קטן נכניס לברטז בין הרגליים, רוסו בזוויות בלתי אפשריו, ז'וטא עם הפצצות........)  אז לא ממש אפשר לבחור..

אבל אין ספק שהשער שהכי מרגש זה השער של קייסי מול שטרום גראץ...
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'כן אה...?'
כן אה...?
20/05/2005 | 19:48
1
זה בלי ספק,לוקח את כל השערים!ואם את שואלת אותי מה הדבר השני שהכי ריגש אותי,זה מנגינת האלופות באולד טרפורד,ושירת ההמנון לפני המשחק מול צרפת ובארטז...
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'המנגינה באולד טרפורד..'
המנגינה באולד טרפורד..
21/05/2005 | 00:06
אחד הרגעים המרגשים בחיי
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'אני אהבתי שני שערים במיוחד...'
אני אהבתי שני שערים במיוחד...
20/05/2005 | 12:43
2
1
1. את השער של יניב קטן נגד מנצ'סטר במשחק הראשון.(השער הראשון של מכבי חיפה בליגת האלופות,בהפסד 5:2)
2.השער של רומן פץ נגד טורפדו מוסקווה בגביע אירופה למחזיקות גביע שקבע 2:1 למכבי חיפה (לאחר מכן הבקיע שי הולצמן שער בדקות האחרונות שהעלה אותנו שלב נוסף בדרך לרבע הגמר נגד פארמה שהיתה אז אימפריה).
מהלך השער: רומן פץ קיבל כדור 40 מטר מהשער התקדם והתקדם (כל קריית אליעזר צועק: SHOT) והפציץ מ30 מטר את החיבורים.
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'השער של פץ היה מטורף אבל...'
השער של פץ היה מטורף אבל...
20/05/2005 | 19:53
1
1
כולנו נזכור את המשחק הזה בגלל צעקותיו של הפרשן(שכחתי מי זה,נראה לי מאיר איינשטיין)"הולצמן ,לא,ו-שער של הולצמן..." פשש רק להיזכר בזה...אין עליו,הוא היה החילוף הכי טוב בעולם...
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'זה היה ארבל'
זה היה ארבל
20/05/2005 | 20:44
אחרי השריקה הוא אמר:אני אחוז דמעות,ואני בטוח שכולכם בבית גם מרגישים כך.
זה היה רגע של גאווה!
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'קנדאורוב נגד הרצליה'
קנדאורוב נגד הרצליה
20/05/2005 | 12:47
16
ב-93-94...שער מדהים!
גם היו שערים ענקיים של עטר ברקו,ומזרחי באותה עונה.
גם השער של בניון נגד אשדוד שהוא הקפיץ מעל 2 שחקנים ואז מעל השוער היה מדהים..וכמובן השערים מליגת האלופות.
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'מסכים !!'
מסכים !!
20/05/2005 | 14:39
2
לצפיה ב-'השער שהראו אתמול בחגיגה'
השער שהראו אתמול בחגיגה
20/05/2005 | 15:57
4
2
עופר מזרחי בגמר הגביע מ89
ללא ספק מס' 1 בכל הזמנים , לא רק של חיפה .
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'לא היה שער כ''כ גדול..'
לא היה שער כ''כ גדול..
20/05/2005 | 16:34
3
1
את מלמיליאן הוא עבר בפוקס..וכל השאר היה בגלל אפיסת כוחות(לא לשכוח שהיה מדובר בדקות האחרונות של המשחק),סך הכל לא חסר שערים כאלה..כל הריגוש שלו היה זה השיויון המדהים בדקה ה-90..והחזרה של חיפה במגרש.
באותה מידה הייתי יכול גם להזכיר את השער של רובן באותו משחק..גם פוקס לא קטן בכלל
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'במגרש=למשחק..בעעע עם הטעויות האלה'
במגרש=למשחק..בעעע עם הטעויות האלה
20/05/2005 | 16:59
1
לצפיה ב-'או אבישי , רוצה לריב איתי ?'
או אבישי , רוצה לריב איתי ?
20/05/2005 | 22:37
1
1
אין דבר כזה לעבור בפוקס !
נכון , היו בהיסטוריה גולים דומים ( מארדונה 86 נגד אנגליה ) אבל לא בדקה קריטית כזו ושער דרמטי שכזה .
אין מה להשוות בין השער של רובן לשער של מזרחי , של רובן באמת היה פוקסי .
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'טוב לא פוקס,אני אנסח את זה אחרת'
טוב לא פוקס,אני אנסח את זה אחרת
21/05/2005 | 03:40
1
זה פחות שער של יכולת מאשר שער של מזל.
אם היית באותה תקופה נותן לעופר מזרחי עוד 50 פעמים הזדמנות כזאת,הוא לא היה מצליח.
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'שוב ברקו ביזה את עצמו'
שוב ברקו ביזה את עצמו
20/05/2005 | 19:53
36
1
עכשיו הוא באמת כבר לא סמל של חיפה יותר זהו,עשיתי אליו X סופית...
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'בדיוק באתי לכתוב את זה!'
בדיוק באתי לכתוב את זה!
20/05/2005 | 19:57
32
ממש ביזיון!זה לא משנה מה הוא חושב על יענקלה,הוא היה חייב להגיע! וכל מי שהצדיק אותו עד עכשיו ,מה תגידו עכשיו??הוא הוכיח שהוא לא אוהב את המועדון,אלא את הריח של הדולרים!איחס בא לי להקיא ממנו!!!
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'חחח מצחיק עד כמה אתה נאיבי'
חחח מצחיק עד כמה אתה נאיבי
20/05/2005 | 20:39
31
1
הוא חושב רק על הדולרים? רק כסף מעניין אותו?
אני מניח שגם אתה לא היית בא לחגיגות של מקום שאתה אוהב,אבל מצד שני תרגיש לא רצוי כי ירקו לך בפנים שבכית מול התקשורת ואמרת שאתה רוצה לחזור למועדון הנעורים שלך,ואני בטוח שממש לא היית רוצה לחזור למקום שיהיה מלא באוהדים שחלקם שרים מידי שבת שיר עליך שכולל את המקצוע של אמא שלך וכמה עצות איך להתנהג ואיזה בגדים ללבוש.

שנותנים לך סתירה בלחי אחד,אני בטוח שאתה לא תפנה את הלחי השניה..כך גם ברקו.
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'בדיוק! אין מה להוסיף!'
בדיוק! אין מה להוסיף!
20/05/2005 | 22:06
9
1
רק שאייל קיבל כבר סטירה אחת מההנהלה שלא קיבלה אותו ושניה מהאוהדים שמקללים אותו ושרים עליו שירים מבזים. אני בטוחה שהוא לא רוצה להמשיך להיות הקורבן לשיעמום של אוהדי מכבי חיפה (אלו שנגדו) ולא רוצה להמשיך ללקק למי שירק לו בפרצוף.
צודק מאה אחוז.
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'תקראי מה שכתבתי לפרנק ב פרקר!'
תקראי מה שכתבתי לפרנק ב פרקר!
21/05/2005 | 09:14
8
6
לצפיה ב-'זה לא יעזור'
זה לא יעזור
21/05/2005 | 09:49
7
אנחנו שנינו לא נסכים בחיים...
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'בואי לא נפתח את הדיון מחדש על הבוגד'
בואי לא נפתח את הדיון מחדש על הבוגד
21/05/2005 | 19:45
6
כי לא נגיע להסכמה או קיי ולא ראוי להסכיר אותו כשחקן חיפה יותר מנקודת המבט שלי,הוא היסטוריה רחוקה וכיום גם בוגד ולא יותר מזה...
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'חצוף אחד'
חצוף אחד
21/05/2005 | 20:49
5
אם מישהו בוגד בחיפה זה אתם שאין לכם כבוד לסמל. איך אתה יכול להגיד "בוגד" וגם "בואי לא נפתח את זה מחדש" באותו משפט??? האוהדים שלא תומכים בו ומי שלא קיבל אותו הם הבוגדים. בוגדים בסמל שניקרא מכבי חיפה.
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'שלא ישקר בשידור חיי ולא אקרא לו'
שלא ישקר בשידור חיי ולא אקרא לו
21/05/2005 | 23:28
4
1
שקרן.
הוא טוען שאת הכסף הוא עשה,אך רוצה חצי משכורת לכיס האישי,אך טוען שהוא לא מחפש כסף,שיחפש טמבל כמו הרציקוביץ וגם פוגע בשחר בנוסף לשקרים שלו,זה לא סמל ולא בטח שלא שחקן ישר,זה נקרא רודף כסף ושקרן וצבוע נטו...

אם הוא היה אומר מההתחלה,שהוא רוצה גם כסף אז נכון הוא לא היה משקר,אך הוא אמר שאת הכסף הוא כבר עשה בחו"ל.
מי שיורד על שחר ועוד הוא משקר זה נקרא בוגד ולא בגלל שהוא בצהבת!

תגידו תודה לשחר,בלי שחר אין קבוצה!
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'בלי שחר אין קבוצה?'
בלי שחר אין קבוצה?
21/05/2005 | 23:52
3
1
מכבי חיפה הייתה עוד הרבה לפני ששחר היה,והיא גם תיהיה עוד הרבה אחרי ששחר ילך..
אתה פולט שטויות בכמויות כאילו תוכננת במיוחד בשביל זה,קורה לסמלים של המועדון שנלחמו ירקו דם בשבילך,וגרמו לך להנות מחווית הכדורגל הכי טובה שאתה יכול לצפות,וגרמו לך לאהוב כ''כ חזק את המועדון הזה,"שקרן,בוגד וצבוע"?

שחר לא מעל הכל!
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'בלי שחר אין אליפות אין ליגת על'
בלי שחר אין אליפות אין ליגת על
22/05/2005 | 00:09
2
1
יש ליגה ג אבישי,זה מה שאתה רוצה???
קח רגע ותחשוב על זה או קיי.

"שקרן,בוגד וצבוע" זה התואר שמקבל משהו כמו אייל,זה שהוא הזיע וגם לי לאהוד את חיפה,לא נותן לו את הזכות לשקר לי בפרצוף ולהפיל את התיק על שחר...
רק אחרי שהוא יתנצל,אולי נסלח לו על מה שהוא עשה לנו.

אתה יודע לבנות משהו לוקח המון זמן להרוס צריך רק טיפה זמן,זה מה שאייל עושה לעצמו בדיוק,חכה שנה הבאה עד חצי העונה הקהל של תל אביב יגרש אותו לבד..
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'למה אתה לא מגיב כל אחד לנושא שלו?'
למה אתה לא מגיב כל אחד לנושא שלו?
22/05/2005 | 00:15
1
1
בילבלת לי כבר את המוח...

מכבי חיפה לא תיהיה בליגת ג' בלי שחר..זה שאתה כ''כ תמים דעות,וכ''כ מאוהב בשחר,זה לא אומר שכל קבוצה שאין לה את יענקל'ה כבר אוטומתית באה לליגה ג'(מה גם שבכלל הפאניקה שלך לאיבוד אליפות וירדת ליגה כולה בגלל רפי כהן כבר הצחיקה אותי).

הוא לא צריך להתנצל על זה שהוא רצה לחזור למועדון בו הוא גדל ונזרק ממנו בבושת פנים..שחר ואותם אלו שמקללים אותו צריכים להתנצל,ואז אולי הוא יחשוב לקבל את הסליחה שלכם
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'אני לא יקלל אותו,אך ישרוק לו בוז'
אני לא יקלל אותו,אך ישרוק לו בוז
22/05/2005 | 00:30
1
לקלל אסור ומי שמקלל משהו מקומו בכלא.
בוז מותר לשרוק וזאת מחאה לגיטימית למי שאתה לא אוהב.
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'למה נראה לך שרוני לוי רצוי?'
למה נראה לך שרוני לוי רצוי?
21/05/2005 | 09:11
20
הקהל מקלל אותו יותר מברקוביץ` תאמין לי!ברקוביץ היה חייב לבוא לא בשביל שחר או בשבילנו הקהל,אלא לכבד את הקבוצה שהוא פעם שיחק בה,וחוץ מזה,ברקוביץ יודע שיש כמה אנשים שעדיין אוהבים אותו(כמוך,ולא נכנס לזה...),זה מראה בדיוק מה הוא שם עליכם...אז תעשו לי ולעצמכם טובה,ותרדו כבר מהאיש המסריח הזה!
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'רוני לוי לא רצוי בעינך אולי..'
רוני לוי לא רצוי בעינך אולי..
21/05/2005 | 12:57
19
1
זה כבר וסלח לי רגע,אבל זה כבר טימטום שלך ושל כל מי שכן מקלל את רוני לוי במקום לתמוך בקבוצה שלו!

תאמין לי שברקו כן אוהב את האוהדים(אלו שעדיין אוהבים אותו,ולא כפויי הטובה ששרים עליו שירים כי הוא עבר "ליריבה השנואה").
אתה קל דעת,תראה באיזה קלות "סובבו" לך את הדעה על ברקו..והכל שטויות כי אתה אפילו לא מכיר אותו אישית..אתה רק חושב שזה ככה.

הזמנה הזאת של שחר לברקו לאירוע זה כמו לנפנף עם חתיכת סטייק שמנה ליד כלב.
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'שאתה רודף בצע כמו ברקו הקוסם'
שאתה רודף בצע כמו ברקו הקוסם
21/05/2005 | 19:42
18
2
לשעבר שהיום ביזה את עצמו לגמרי,שלא יתפלא למה האוהדים עשו אליו X,הוא אוהב $$$ וכמה שיותר בחשבון הבנק ושהוא אמר שאת הכסף הוא עשה בחו"ל הוא משקר כי היום עדיין 175 אלף $ נכנסים לו לחשבון הבנק רק לעונה הזאת בצהבת,זה נקרא אוהב $$$ ובוגד ושלא יקשקש שטויות שקרים,שיעקב שחר נקם בו או שאר השקרים שלו על חיפה למינהם...

זה שהרציקוביץ מספיק טיפש לשלם לו את כל הדולרים למרות שהוא הצהיר שהוא מחשק בחינם ובלי $$$ זה משהו אחר שחר צודק ולא טיפש כמו הרציקוביץ!
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'אתה מתחיל לעלות לי על העצבים'
אתה מתחיל לעלות לי על העצבים
21/05/2005 | 19:59
10
1
אתה מסלף עובדות ושופט אנשים בלי שיהיה לך מושג מה הם עברו .
אין לך מושג מי זה ברקו ואתה כמו שאר הילדים בני 16-18 שגם לא ידעו אף פעם.

מה זה 175אלף דולר בשביל שחקן כמו ברקו ?
זה שחקן ששם את בוקולי , רוסו , בירוק וברדה ביחד בכיס הקטן .
זה שחקן שהיה מביא בשקט עוד 2000 צופים בכל משחק גם מבלי להביא להם כרטיסים .
זה שחקן שהיה מחבר את הקבוצה לאוהדים מחדש
זה שחקן שהיה מראה לאוהדים ולשאר השחקנים הביתיים שיש להם באמת בית .
זה השחקן הישראלי הכי גדול בכל הזמנים .
זה נושא שכבר מיצא את עצמו ונמאס לראות אוהד צהבת בכדורסל שזו קבוצה שבנויה רק על כסף ולא מדברים בה עיברית בכלל מעביר ביקורת .
אייל התבזה בפני כל המדינה כשרצה לחזור הביתה ונדחה בשקרים מכוערים של שחר , למה שירצה לבוא למסיבה ? הוא לא מרגיש שייך יותר ואוהדים כמוך רק מצדיקים את המעשה שלו .
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'אני???'
אני???
21/05/2005 | 20:11
7
אני גדלתי אליו אדוני עד כאן!!!
משנת 94 אני אוהד חיפה בדם,אז אל תעלה לי את הסעיף בבקשה ואני בן 20-30,אני מהדור שגדל אליו בדיוק כמוך ואחרים ואני אומר שהוא שקרן ובוגד יחדיו,שיגיד שהוא רוצה כסף וזהו אך שלא יפגע בשחר עם השקרים שלו!
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'מי פוגע במי עם שקרים?'
מי פוגע במי עם שקרים?
21/05/2005 | 20:54
בחייך...
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'אתה רק מניח שזה מה שהוא רוצה..'
אתה רק מניח שזה מה שהוא רוצה..
21/05/2005 | 23:04
5
3
לצפיה ב-'תקרא שוב פעם אבישי בין השורות'
תקרא שוב פעם אבישי בין השורות
21/05/2005 | 23:44
4
של הנאומים שלו ותבין בדיוק על מה אני מדבר...
250,000$ זה לא חינם כמו שהוא טוען! ואגב 175 אלף בערך הולכים לכיסו האישי...
אולי הוא התכוון חינם לחו"ל לא לארץ,כי זה לא חינם...
אגב הוא גם רצה לקנות את הכרטיסים לילדים חסרי היכולת מהמשכורות שלו,זאת אומרת שהוא יגרום להרציקוביץ לשלם פעמיים!
פעם על המשכורות ופעם על המנויים,לכן הוא שקרן ובוגד ושחר ברוב החוכמה שלו אמר לו לא! אתה לא תתרום על חשבוני!
אם היה לו איכפת מהם הוא היה תורם מכיסו האישי ולא מהכיס של הרציקוביץ או שחר,מי שעושה דבר כזה נקרא צבוע!
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'175אלף דולר זה המשכורת שלו בת''א'
175אלף דולר זה המשכורת שלו בת''א
21/05/2005 | 23:50
3
1
כמה לדעתך מרוויח רוסו? ותענה בכנות:מי שווה יותר?
לשחר יש המון כסף,ואף פעם זה לא מה שעצר בעדו לקנות או להביא שחקן כולשהו(אתה רוצה פירוט עמוק על ההון תעופות שהוא שפך רק שנה שעברה על 5 זרים כושלים?)

הוא דרש משכורת,ובעזרתה הוא עוזר באופן עצמאי לאוהדים,זה לגיטימי לגמרי,במיוחד שאתה חלק מהקהל,והוא רצה לראות אותך במגרשים ולהחזיר אוהדים למגרשים,הוא עושה משהו טוב ואתה עוד מתלונן.
הוא לא ניסה לעבוד על שחר,ותראה שמכבי ת''א רק תרוויח מעניין..

ו-WTF צבוע??..אין לך מה להגיד אז אל תגיד,אבל לשטויות אין לי כח להגיב.
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'אתה תראה שזה יחזור למכבי תל אביב'
אתה תראה שזה יחזור למכבי תל אביב
21/05/2005 | 23:59
1
בכשלון עונה הבאה...
הקוסם טוב נגיד ונימני האיטי והמגושם והלא מוסר.
אני נותן להם עד המחזור העשירי עד שהקהל ישרוק להם בוז עד סוף העונה...
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'מכבי ת''א תכשל בכל מקרה'
מכבי ת''א תכשל בכל מקרה
22/05/2005 | 00:01
1
לא בגלל מה שברקו עושה.
היא פשוט נבנת בצורה לא נכונה ופזיזה,ולמען האמת..מי אני שאקטר על זה?
גם האוהדים שלהם שמים לב לזה.
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'הוא גם היה מביא'
הוא גם היה מביא
22/05/2005 | 07:48
מלא אוהדים ליציע בלי קשר למנויים שהוא רצה לתרום. פשוט כי הוא שם.
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'אילן '
אילן
21/05/2005 | 20:53
1
אתה מה זה צריך לקרוא את המאמר שלי על הנושא הזה (הוא מופיע במאמרים אם אני לא טועה)!!
אתה חושב בדיוק כמוני על סוגיית ברקו!
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'כן ,קראתי'
כן ,קראתי
21/05/2005 | 23:33
אח"כ הייתי צריך למרוח משחה נגד טחורים .

סתם , סתם ...אחלה מאמר
וזה שאני חושב כמוך ( יותר נכון את כמוני ) בסוגיית ברקו זה לא חדש לי , כבר דיברנו על זה .
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'בלה בלה פה ובלה בלה שם'
בלה בלה פה ובלה בלה שם
21/05/2005 | 23:02
6
1
מאיפה עלה לראש שרק כסף מעניין אותו?
הבנאדם הרוויח סכומים שאתה ואני יכולים רק לחלום עליהם..כסף זה לא מה שחסר לו,וההפך הרי איל התכוון לחלק חצי מהמשכורת אל האוהדים(אתה בינהם)להורדת מחירי הכרטיסים או חלוקת כרטיסים לילדים קשי יום(מצווה לא קטנה לידעתך).

אם אתה שונא אותו כי הוא הלך למכבי ת''א זה משהו אחר,אבל אל תלכלך את השם הכי ירוק שיש למכבי חיפה.
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'לא בגלל זה התחלתי לשנוא אותו'
לא בגלל זה התחלתי לשנוא אותו
21/05/2005 | 23:36
5
2
הוא טוען שחר נקם בו,שיפסיק לספר כבר שקרים,תגיד שאתה רוצה כסף וזהו ושחר לא הסכים,אך אייל טוען שאת הכסף הוא עשה והוא לא מחפש יותר כסף,כמה חורים יש לו בסיפור שלו פשוט מדהים.
בנוסף הוא יורד על שחר,זה נקרא שקרן ובוגד,כי הוא זה ששקר והמציא דברים!
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'אתה מדבר שטויות..'
אתה מדבר שטויות..
21/05/2005 | 23:45
4
1
1.אתה רוצה להגיד לי ששחר לא נקם באיל?..עשה לי טובה,זה כבר סופר נאיביות,למה ברקו לא הוחתם? כי שחר החליט בגלל התביעות והסיכסוך עם ברקו ב-9 שנים האחרונות.
2.מי שיורד(יורד?) על שחר נקרא בוגד ושקרן? אני כבר לא מבין את השטיות שאתה פולט,קודם כל ברקו לא ירד על שחר(לקרוא לו שקרן זה לרדת? הוא האשים ודי בצדק)ושנית כל, נגיד והוא כן ירד על שחר,אם זה מה שעשה אותו בעינך לבוגד אז אתה בהחלט בנאדם מוזר..אין לי מושג כבר מה נסגר איתך.
3.מתי תבין שברקו לא בא בשביל הכסף,אם ברקו היה רוצה כסף הוא היה נשאר באירופה.
4.הוא ושחר בכלל לא ניהלו מו''מ,ישר שחר החליט שברקו יקר מידי,אבל זה לא מונע משחר לשלם הון תעופות על שחקנים שלא שווים לגרביים של ברקו.

הסיפור שמלא חורים זה הסיפור שאתה מוכר לעצמך כדי לנסות ולהשתלב בשנאת ברקו.
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'רק להבדיל הם לא ירדו על נשיא'
רק להבדיל הם לא ירדו על נשיא
21/05/2005 | 23:56
3
המועדון ושיקרו בטלויזיה ובשידור ישיר...
זה שברקו ממורמר מהמכירה שלו תם זהו את הכסף הוא לא יחזיר ולא יעזור לו!
אגב שסמלים חוזרים לקבוצה הביתית הם לא חוזרים ישר להרכב באירופה ולא בשכר של הרכב ראשון אגב,אז בבקשה...

בנוסף עם היה איכפת לו מהילדים הוא היה תורם את זה מכספו האישי ולא מהמשכורת שלו,זה מראה כמה שהוא צבוע בנוסף ל"לא מחפש כסף"...

בו נעזוב את העניין או קיי,כי כל מי שקורא לשחר שקרן או אומר ששחר עשה לו תרגיל חזרה,שיסתכל על עצמו במראה קודם כל,אני מבטיח לך מה שברקו רואה הוא לא אוהב...
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'אתה מנותק מהמציאות'
אתה מנותק מהמציאות
22/05/2005 | 00:04
1
אתה כותב שטויות שהוכח מזמן שהן לא נכונות.
אתה נתפס לעניין ה175 אלף דולר ( כאילו שברקו לא שווה יותר )
לא הבנתי מאיפה המצאת את העניין של שחקנים שחוזרים מאירופה ?
נימני חזר מאירופה ( בלי לעשות שם כלום ) וקיבל כפול עשר ממה שקיבל לפני שיצא ויש עוד דוגמאות ( באדיר , בנין )
שחר לא רצה את ברקו נקודה וזה לא היה קשור לכסף ולא לכרטיסים שברקו רצה לחלק .
שחר לא ישב למשא ומתן ואמר שהעניין נפל בגלל כסף ולכן ברקו קרא לו שקרן .

מעכשיו כל מה שתגיב יהיה לדבר עם עצמך , שים לב שחוץ ממך ועוד כמה ילדים שלא מבינים כלום רוב הפורום לא מסכים איתך .
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'טוב זה כמו תקליט מקולקל'
טוב זה כמו תקליט מקולקל
22/05/2005 | 00:07
1
1
עם מנגינה חוזרת..
"צבוע","שקרן","כסף",אתה משחזר מילים אחי.

ברקו אמר שהוא לא התפלא ששחר לא החתים אותו כי הוא עושה שיקולים אישיים ומכניס אותם לקבוצה,במקום לחשוב על טובת הקבוצה..וקרא לשחר שקרן(בצדק לדעתי)בגלל ששחר מסתתר מתחת לעובדה שאיל יקר,אבל גם אם זה לדעתך נקרא להעליב את הנשיא(לא הבנתי עדיין למה זה כ''כ גרוע,ולמה הנשיא מעל הכל) אז גם זה כבר נעשה אחרי שחיפה החליטה לוותר עליו,ולא לפני.

לשחקן כמו ברקו אין פריוולגיה לשום קבוצה בארץ לוותר עליו,אתה רוצה שהוא יחזור לספסל,ועם משכורת של שחקן ספסל? אנחנו מדברים על גדול שחקני ישראל בכל הזמנים,תתעורר וצא מהאווירה הקיבוצניקית.

הוא צבוע בגלל שהוא עוזר לילדים,והוא רוצה לראות אנשים באים לכדורגל,הוא רוצה את זה כחלק מהעסקה(אני לא יודע עד כמה אתה מתמצא בעניין אבל לכל מעסיק ומועסק יש חוזה עם תנאים,אלו התנאים של ברקו,ואתה בתור אוהד שאיל נלחם עלייך צריך להיות האחרן שיתלוננן על זה).

נמאס לי לטחון מים כי אתה כל הזמן חוזר על עצמך..
תגיע לפואנטה..אתה מרגיש שברקו בוגד?..אני מרגיש שברקו נבגד
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'יותר שקרן מבוגד תיקון'
יותר שקרן מבוגד תיקון
22/05/2005 | 00:19
1
שוב אני אמרתי לליב,שלא כדי לפתוח את הדיון שוב,אך גררתם אותי לזה.
רק להזכירך אני רציתי שהוא יחזור,אך אחרי ששמעתי מה הוא רוצה ומה הוא אמר אז עשיתי אליו X עוד לפני שהוא חתם בתל אביב,לפני שהתחילה השינאה לברקו,עשיתי אליו X לבד.
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'אייל יצא סופר- אינפנטיל'
אייל יצא סופר- אינפנטיל
21/05/2005 | 22:30
2
משחקים של חתול ועכבר, כמו בגן, רק שלפעמים, ילד בגן חושב שחבר שלו משחק איתו, אבל חבר שלו בכלל לא מתעניין בו, אבל הילד בשלו והוא בטוח שמשחקים איתו.
אני לא אתפלא עם אבא של אייל ייעץ לו מהצד. הוא את השריקות יקבל בקריית אליעזר (אני מקווה, כי לא מגיע לו שיתנו לו כבוד, למרות הכל).
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'אני אישית מתכוון ללכת למשחק'
אני אישית מתכוון ללכת למשחק
21/05/2005 | 23:06
1
של איל נגד חיפה,ואני כבר בעבר רבתי מכות עם אנשים שקיללו את רוני לוי,כך שממש אני לא מתכוון לשבת בשקט לצד שירקות לאייל,אני לא אתן לחבורה של כפויי טובה לקלקל עוד יותר את השם של כל אוהדי מכבי חיפה בגלל שהם "בוגד" עלאק
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'צודק ב 100%'
צודק ב 100%
21/05/2005 | 23:31
כל שריקת בוז מגיעה לו,למרות מה שהוא היה כאן בעבר.
מכבי חיפה >>
לצפיה ב-'עוד תמונות'
עוד תמונות
20/05/2005 | 23:37

הודעות אחרונות

14:19 | 15.05.19 עופר דואק
22:33 | 22.11.18 Black Double
06:05 | 05.10.18 forumer
00:57 | 25.09.18 אורחים בפורום
10:03 | 25.08.18 אורחים בפורום
14:32 | 29.08.17 עופר דואק
19:55 | 06.07.17 עופר דואק
06:54 | 02.06.17 עופר דואק
11:13 | 09.05.17 אחדשיודע3
13:02 | 26.03.17 liron50
20:09 | 13.02.17 colio 1

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ