סיכומי עונת 2004-2005 של מכבי חיפה.

שלי

את התואר לשחקן העונה הייתי נותנת לעידן טל. למרות שכמו לכל שחקן היו לו גם עליות וגם ירידות(בדיוק כמו לקטן ולדירסאו). אבל לו הכי מגיע... ולא צריך להגיד גם למה תגלית העונה....אממממ.. אפשר להגיד מגרלשווילי? למרות שהרוב כבר הכירו את הכישורים שלו עוד כששיחק בהפועל חיפה עדן בן בסט?? יש לו עוד זמן.. הוא בקושי שיחק. השחקן המאכזב מבחינתי הוא אוזן.. ציפיתי ממנו להרבה יותר. גרייב למשל.. כולם ידעו מההתחלה שהוא לא יהיה כל כך טוב. הרגע המאושר... רצץ המשחקים של חיפה בסיבוב הראשון. הטראומה, מן הסתם, רוזנבורג. אלון חרזי באמת נתן עונה די טובה לגיל שלו... רואים שעוד יש לו מה להציע. ולסיכום?? היינו יכולים להשיג הרבה יותר עם סגל כמו שלנו. אם זה ליגת האלופות.. ההפסדים המעצבנים בליגה... או ההפסד לפועל חיפה בגביע. ונקווה ששנה הבאה נראה את הירוק של חיפה חוזר לליגת האלופות...

אסִי

New member
הבחירות שלי

1. שחקן העונה: עידן טל. 2. תגלית העונה: תום אלמדון. 3. השחקן המאכזב: אורי אוזן. 4. שער העונה: דירסאו נגד הפועל חיפה (הסבר על השער למטה). 5. הרגע המאושר של העונה: כל המשחק עד הרגע לפני השער של רוזנבורג בר"ג. 6. הרגע המאכזב של העונה: טראומת רונזבורג. 7. הפתעת העונה: אלון חרזי. עידן טל הוא שחקן העונה שלי, למרות שלדעתי קולאוטי עשה התקדמות אדירה מאז שהגיע למכבי חיפה בתחילת העונה ולמרות יניב קטן פשוט עשה טרור כמעט לכל הגנה בליגה - מיד לאחר הפציעה של רוסו עידן טל לקח את הכל על הכתפיים שלו, נילחם על כל כדור, ביצע עבירות כשהיה צריך, יצר התקפות, רץ והזיע במהלך כל משחק, כל המשחק. בחירת תגלית העונה שלי היא תום אלמדון. כמו שאמרת, אבישי, הבחור הצעיר נכנס מאז אותו המשחק נגד בית"ר לשער של מכבי חיפה עם המון ביטחון והראה לכולם שיש מי שישמור על השער של מכבי חיפה גם כשניר פצוע. השחקן המאכזב לדעתי הוא אורי אוזן. המגן הימני של מכבי נתניה הגיע אל חיפה הגדולה והראה לכולם כמה הוא לא טכני ולא מסוגל לעמוד מול לחץ, ועם הכישלון כך גם ירד לו הביטחון. לדעתי העונה היו לו הצגות טובות, אבל הוא לא מתאים למכבי חיפה. היו הרבה מאוד שערים יפים העונה, של ג'ובאני, של עידן טל, של יניב קטן וקולאוטי, אבל אני בוחר בשער של דירסאו. שער מדהים אין מה להגיד. בנוסף לשער נגד הפועל חיפה, אני חייב לציין שדירסאו הוא הזר הכי טוב שהביאו העונה למכבי חיפה. 6+5. הרגע המאושר של השנה היה בר"ג עד לשער של רוזנבורג. חגיגה כזאת ענקית נעצרה תוך שניה אחת. הרגע הזה גם נבחר לרגע המאכזב ביותר של העונה מבחינתי. האמת? היה יותר טוב אם לא הייתי נוסע לאותו המשחק ורואה את הרגע הכי קשה שהיה לנו העונה. אבל עברנו את זה ועברנו רגעים קשים יותר, זכינו באליפות העונה ובע"ה שנה הבאה ליגת האלופות.
7. הפתעת העונה שלי: אלון חרזי. למרות שכשקולאוטי הגיע לחיפה כולם חשבו שהנה, שוב נכשלנו עם בחירת החלוצים שלנו, אבל הוא הפך לשחקן מצויין וחשוב בחלק ההתקפי של מכבי חיפה (בעיקר בגלל רוני לוי ששיתף אותו כל משחק ולא הוריד לו את הביטחון כשלא הצליח). אז למרות שני האנשים החשובים האלה שהיו גורמים מרכזיים באליפות הזאת, רוני לוי ורוברטו קולאוטי, אלון חרזי צריך לקבל יותר משניהם את התואר הזה, כי העונה הוא הכי הפתיע אותי ונתן עונה מצויינת שלו בניגוד למה שחשבתי שיקרה. אלון חזר לעצמו ועשה עבודה שקטה מאוד בחלק האחורי של מכבי חיפה העונה.

אסִי

New member
שכחתי סיכום../images/Emo13.gif

אחחח.. איך אפשר לסכם את העונה הזאת? ננסה לסכם את כל האירועים שהיו לנו העונה בעונה די טובה של מכבי חיפה, עם עליות וירידות, רגעים קשים שלא אשכח הרבה זמן ורגעים טובים יותר: זה התחיל מ"טראומת רוזנבורג" ברמת גן, המשיך לסיבוב הראשון של הליגה שבו הצגנו יכולת ענקית (!!!) על כל הליגה, המשיך עם ניצחונות גדולים על מכבי ת"א שעשו לנו טוב על הלב, המשיך עם ההפסד הראשון שלנו ב-1:0 נגד מכבי ת"א, הסתיים במשחק האליפות נגד מכבי ת"א בניצחון 3:1 עם שערים של שלושת שחקני העונה והדרך עוד לפנינו לאירופה לעונה הבאה... איך נסכם את כל זה במשפט? עונה שעם כל האכזבות והשמחות שהיו בה, יצאנו עם אליפות מתוקה בפער ענק על כל הליגה.

תשובות לחלק א

שחקן העונה -עידן טל : ממש סידר את הקבוצה במרכז המגרש תגלית העונה- תום אלמדון: הגיע אחרי הפציעה של ניר נכנס לשחק בטדי עם המון לחף ולא ספג עד שהגיע היצור הזה תמיר כהן.. הוכיח את עצמו השחקן המאכזב - אורי אוזן: כל מילה מיותרת

yuvalf90

New member
חלק א'

שחקן העונה : רוברטו קולואטי סיבוב שלישי ענקקקקקקקק של השחקן הזה לדעתי הקנה לו את המקום הראשון לא כולם ציפו ממנו לכבוש כזאת כמות של שערים ולהזכיר לכם הוא היה גם פצוע באיזה 7-8 משחקים העונה אז זאת כמות שערים מעולה!!! תגלית : אין ספק שתום אלמדון!!! מגרשווילי מצד אחד התקפה מעולה והכל אבל מצד שני נגד דניפרו לדעתי עפנו הרבה בזכותו בזכות החורים שהוא משאיר אלמדו נתן סיבוב שני מעולה .. בסיבוב השלישי ההגנה הייתה חלשה והוא לא יכול הכל המאכזב שלושת הראשונים אין סיבה מיוחדת

dor1111

New member
הבחירות שלי

נבחרי העונה של אלופת ליגת העלה לשנת 2004/2005 מכביחיפה!!_____________________________________________________________________ שחקן העונה: יניב קטן נימוק: השחקן שהוביל אותנו בסיבוב הראשון שגרם לנו בעצם לזכות באליפות, הוכיח שהוא מתאים לרמות הגבוהות של אירופה גם כבש וגם בישל המון אממ הבחירה השנייה היא עידן טל שעשה עבודה שחורה ובנוסף צ'פר עם גולים אבל לפי דעתי יניב זה שהוביל את הטון בחלק הראשון של העונה וטל בחצי השני ובגלל זה הרוב חושבים שמגיע לטל אבל בעצם תזכרו שעד אמצע הסיבוב השלישי היה ליניב ציון של כמעט 8 אבל בעקבות ירידת המתח הוא ירד ביכולתו במקום השלישי נמצא קואלטי שכבש במון ובישל בנוסף אבל הוא לא היה מרכז הכוח של חיפה ורוב הגולים שלו היו ממסירות שהשיארו אותו לבד (שאותם בקור רוח כבש כמו שחלוץ אמיתי צריך) אבל עדיין אני לא מרגיש שזה הוא שעשה את ההבדל אבל בהחלט יש לו יכולת גבוהות ואני חושב שיש לו םוטנציאל הכי גובה להגיע לרמות הגבוהות של אירופה תגלית העונה: תום אל-מדון+חיים מגרשווילי נימוק: תום נכנס לנעליים נגדולות (מאוד) של ניר ונתן ביטחון מאוד גדול להגנה וגם נתן כמה עצירות מצוינות ובהחלט ניתן לראות שיש לו "קוואלטי סטאר" בקשר לחיים הוא פשוט עשה עבודה של של שני שחקנים גם מגן הגנתי וגם מגן התקפי (שחקן כנף) ופשוט עשה עבודה מצוינת על אגף שמאלי ועשה הגנת הקרבה מצוינת ובנוסף התקיף הרבה ובישל כמה בישולים (3-4) והיה מעורב בעוד כמב בקיצר נתן משחק הקרבה אגרסיבי כמו שגרוזיני יודע לתת אכזבת העונה: אממ על זה קשה לי לענות כי בסופו דל דבר לקחנו תאליפות קשה לי לבחור בגזל או באוזן כי הם בקושי שיחקו למרות שגזל נתן משחקים ממש טובים (אחר כך בסוף העונה שנתנו לו לשחק לא היה לו ביטחון) ובקשר לאוזן כמו גזל לא נתנו לו הזדמנויות אבל אני זוכר הופעות לא רעות הגול היפה: אממ לא זוכר ממש גולים אבל אם אני לא טועה לברדה היה גול יפה במספרת וגם הגול של עידן טל מול הפועל ת"א היה יפה בעיקרון לא היה גולים מרהיבים כי ששיחקנו על מסירות ומשחק קבוצתי אז הגולים לא מרהיבים אבל אם היה בישול העוהנה היה הרבה הרגע המאושר: כמובן 90 הדקות מול רוזנבורג וגם השלוש אפס שדפקנו על מכבי ת"א וגם השלוש אחת היה נחמד הרגע הכי גרוע: כמבון השער בדקה האחרונה של רוזנבורג במשחק השני ותוספת הזמן פשוט משחק מזעזע שאני מנסה להדחיק הערות: אני חושב שמיכאל זנברג נתן כמה הופעות יפות שהוא שיחק ובהחלט הוא יכל להיות שחקן מפתח אם היה לו יותר הזדמנויות ובהחלט שחקן שאפשר לסמוך עליו כנ"ל לגביי ברדה שנתן כמה תצוגות יפות ובזמן שנתנו לו הוא הוכיח את עצמו פשוט יש לנו הרבה חלוצים אבל בקבוצה כמו הפועל פ"ת מכבי פ"ת נצרת עילית אשדוד כי זה קבוצות נחמדות בלי הרבה לחץ שהוא יוכל להשתלב והוא יוכל לתת 15-20 גולים בעונה ולהצעיד את הקבוצות חזק בצמרת (עד מקום שני כמבון) בעיקרון הוא שחקן טוב בקשר לגוסטבו, הוא נתן חצי ראשון מדהים והדרדר הוא שחקן טוב מתאים לאירפוה אבל הייתי מעדיף שחקן בית/ישראלי במקומו רצונות וחלומות לעונה הבאה: דוידוביץ' יעזסוב לאירופה ויצליח שם בגדול ובינתיים אל-מדון ישתפשף שיהיה לפחות שתי שחקני נוער בהערכז זאת אומראת להחזיר אתצ דקל קינן לחיפה ולתת לו תמושכות כי אתם יודעים בנאדו לא ישחק לעד פלוס שחקן נוער נוסף חרזי וחיים בקשר לקישור הייתי רוצה שעידן ישאר ויקנו קשר אחורי ברמה שעושה עבודה שחורה או שרוסו יחזור לכושר של פעם ולשחרר את דירסאו או לשחק עם שלושה קשרים אממ אני רוצה שקטן יבור לאנגליה ולשים את בן-בסט ועוד שחקן נוער+שי בירוק שהוכיח שנה שעברה יכולת יוצאת מין הכלל ורק בגלל הצבא הוא לא פרח השנה זהו אני מקווה שסהך הכול יהיה בהרכב 3-4 זרים והשאר שחקני בית או ישראלים צעירים ושנה הבאה-ליגת האלופות הינה אנחנו באים!!

כמה הערות..

דוידוביץ' לא יעבור לאירופה,שום קבוצה לא תקח סיכון בשוער זר שנוטה להפצע. למרות שהוא ברמה אירופאית לכל דבר,גם הגיל,וגם המצב הרפואי לא מרשה לו לעבור לאירופה. אגב,כותבים אלמדון, ולא "אל-מדון"..למען האמת אחי,זה נראה קצת מפחיד ככה. למה אתה צריך קשר אחורי ברמה שיש לך את דירסאו? עדן בן בסט לא יהיה ישר בהרכב במקום קטן כי יש לו עוד הרבה מה לעשות ולהשלים בדרך,אני מניח שכבר בעונה הבאה הוא ישולב באופן יותר אינטנסיבי מהשנה הזאת,אבל לא כשחקן הרכב קבוע. בקשר לזנדברג,אתה צודק..הוא באמת השתפר בחצי השני והוכיח לכולם שבאיזשהו שלב נגמר ההשפעה של אלכוהול(
),סך הכל הוא שחקן טוב,אבל טוב רק בשביל להיות מחליף ראוי.

כמה הערות

1.אלמדון כותבים גם וגם.. זה כמו בתאל( בת-אל) כל אחד יכתוב איך שבא לו.. 2.רדו ממיכאל זנדברג כבר עם הקטע של "הבליין" כי מבלה או לא עוד לא ראיתו שעצרו אותו בגז מגמיעי כי הוא היה שיכור או דפק מכות לשוטר (או כל מה שלא היה בבני יהודה) הוא נתן עונה מעולה במכבי חיפה וגם בנבחרת 3.סליחה אני אפסיק למספר...

scarlett 1

New member
לגבי הבליינות

אי אפשר לטפס רק על מיכאל בגלל זה. הבליינות היא מחלה של כדורגלנים ישראלים. לא כולם אבל באופן ארצי יש הרבה בליינות בקרב הכדורגלנים שלנו. מיכאל לא נתפס נוהג שיכור או מכה שוטר אז באמת שאין מה לטפס דווקא עליו. שיטפסו על מי שמוציא שם רע באמת לבליינים.

P a z i T 2

New member
חלק א'

שחקן העונה- עידן טל תגלית העונה- תום אלמדון, הוכיח את עצמו מאכזב- אוזן

dor1111

New member
הערה

הייתי רוצה שבשנה הבאה יביאו קשר אחורי/פלימייקר ברמה גבוה אפילו אחד שמרוויח מיליון דולר בעונה כי זה לפי דעתי התפקיד הכי חשוב במשחק אני חושב שאם נביא קשר דרום-אמריקאי טוב ואפילו אולי אחד מאנגליה איטליה ספרד (חושב רחוק) אני חושב שיהיה לנו הרבה מה למכור באירופה אני בנוסף רוצה שג'ירמו ישראלביץ' יחזור כי אני חושב שיש לו את הניצוץ שרק מחכה לפרוץ החוצה אני חושב שהחלק האחורי שלנו צריך להיות על טהרת ההישראלים כי בחל הזה יש לישראלים צה לתת ואני לא חושב שגונזי (למרות שהוא נחמד) לא ניתן להחלפה אני הייתי מביא את אבי יחיאל/זאב חימובייץ'/מגאמדוב/עבאס סואן- בקיצר שחקן חזק ומהיר אני אני גם הייתי מביא את גל אלברמן במקרה שקטן יעזוב אבל בתקן של שחקן ספספל כי הייתי רוצה לראות את בירוק יותר ממנו לי אישית חסר את ז'אוטרטס שחקן באמת טוב ואם חיפה מביאה שחקן כמוהו ברמה גבוה אנחנו ניהיה ממש טובים אם הייתי במקום רוני לוי שנה הבאה הייתי מחשק בערך 4-4-2 כאשר שני שחקנים בהגנמה ם מגינים התקפיים (חיים ועוד שחקן כנף) ושני קשרים היו קשרים התקפיים

patito ƒeo

New member
:) ../images/Emo107.gif

1. שחקן העונה: עידן טל
2. תגלית העונה: כמובן.. מגרשווילי 3. השחקן המאכזב: אוזן. ציפיתי ממנו להרבה יותר..!

O n y X

New member
עכשיו אני

1. שחקן העונה-עידן טל. 2. תגלית העונה- תום אלמדון (יש על מי לסמוך) 3. המאכזב- אורי אוזן, בא עם קבלות מנתניה, אבל איכזב ובגדול. וגרייב שפעם היה אחד המגנים הטובים בארץ והעונה בקושי ראו ממנו משהו חוץ מזה גם חלק מהקהל הירוק איכזב אותי ובגדול. 4. שער העונה- האמת שמהמשחקים המעטים שראיתי אני לא זוכרת שערים יפים, אבל כל שער ברשת של מכבי ת"א והפועל חיפה הוא שער יפה 5. הרגע המאושר- א. האליפות, ב.כל משחק יפה של חיפה זה רגע מאושר 6. הרגע המאכזב-יש כמה: א. ההדחה ע"י רוזנבורג ב. הפציעה של דוידוביץ'-לא שיש לי בעיה שאלמדון החליף אוו והיה מצוין, פשוט חבל לי על הקריירה של דוידוביץ' שנעצרת כל כמה זמן לפציעות ועוד פציעות, אם לא זה, הוא היה כמה מזמן מצליח בחו"ל. 7. הפתעת העונה-אלון חרזי

נבחרי הפורום:

השחקן המצטיין:עידן טלהשחקן המאכזב:אורי אוזןהתגלית:תום אלמדוןשער העונה:השער של דירסאו נגד הפועל חיפה ברבע גמר גביע המדינההרגע המאושר:ה-90 הדקות הראשונות נגד רוזנבורגהרגע העצוב:טראומת רוזנבורג-השער שלב בראטבק והארכה שבאה אחריההפתעת העונה:אלון חרזיולסיכום:מכבי חיפה אלופת ישראל בכדורגל לעונת 2004-2005

לא יצא מסודר:

השחקן המצטיין:עידן טל השחקן המאכזב:אורי אוזן התגלית:תום אלמדון שער העונה:השער של דירסאו נגד הפועל חיפה ברבע גמר גביע המדינה הרגע המאושר:ה-90 הדקות הראשונות נגד רוזנבורג הרגע העצוב:טראומת רוזנבורג-השער שלב בראטבק והארכה שבאה אחריה הפתעת העונה:אלון חרזי ולסיכום:מכבי חיפה אלופת ישראל בכדורגל לעונת 2004-2005

למעלה