סיכומי עונת 2004-2005 של מכבי חיפה.

סיכומי עונת 2004-2005 של מכבי חיפה.

נכון שיש עוד 5 מחזורים אבל העונה של מכבי חיפה גמורה,אני חושב שכבר הגענו לזמן שאפשר להתחיל לסכם את העונה הזאת. יש כאלה שיקראו לה מאכזבת,יש כאלה שיגידו שהיא מתוקה,אבל אני בטוח שלא תשכחו את העונה הזאת בכזאת קלות. הנתונים מתייחסים לכל העונה כולל הליגה,הגביע,ליגת האלופות,וגביע אופ''א. הקטגוריות: 1.שחקן העונה: האפשרויות: א.עידן טל-11 שערים ועוד 2 בישולים בליגה,אבל מעבר למספרים נתן לנו עידן טל עונה מצויינת עם הרבה נשמה,הקרבה,ומלחמה במשחקים שלו. ב.יניב קטן-8 שערים,12 בישולים,ומלא מחמאות זה ההישגים של קטן העונה. למרות שהוא נתן עונה מצויינת והוכיח שמקומו באירופה,יהיו כאלה שישללו ממנו את התואר רק בגלל אותו כינוי של קטן לאוהדים:"כילרות". ג.רוברטו קולואטי-15 שערים,ו-8 בישולים. רוברטו בעצם הוא השחקן שתרם הכי הרבה להתקפה של מכבי חיפה העונה בליגה. אבל כנראה שאהבה העצומה לקולואטי באה בעיקר בגלל שני הקודמים לו בעונה שעברה(זאקיץ',ולופז)..בכל מקרה קולואטי נתן עונה מצויינת וישאר גם לעונה הבאה בחיפה. ד.חביאר דירסאו-הבולדוג של חיפה ששומר על ההגנה שלנו יציבה וממלא את המקום של ז'וטא ביכולת מצויינת. השחקן הכי יציב במכבי חיפה העונה,והספקנו לראות שהוא בעצם עמוד התווך של חיפה שבלעדיו הם מתקשים. 2.תגלית העונה: האפשרויות: א.תום אלמדון-החליף את דוידוביץ מהמשחק נגד בית''ר במחזור ה-12,ומאז הצטיין בשער והוכיח פעם אחרי פעם,שיש לנו מחליף ראוי בשער. ב.חיים מגרשווילי-עשה התקדמו אדירה העונה כאשר עלה להחליף את גרייב הזקן,שרף קילומטרים בשפע באגף השמאלי והתגלה כעושה התקפה מצויין.למרות שהצד החלש שלו זה דווקא הצד הגנתי,אי אפשר להתכווח על האיכויות שלו ועל ההתקדמות האדירה שלו העונה. ג.ווסקלי פינה גונזלאבס-נכון,הוא לא עשה משהו מיוחד כ''כ העונה אבל גונזי שלנו בהחלט הוכיח שהוא הרבה יותר טוב מאג'יפור,ולמרות שהוא לא הבלם האולטמטיבי הוא בהחלט בלם טוב שיש לו כדורגל וצופן לו עתיד מצויין. ד.עדן בן בסט- בן בסט אומנם בחיבור כל הדקות שלו העונה שיחק לא יותר מ-90 דקות,אבל הלהיב הרבה אנשים באותם דקות שהוא שיחק ואפילו הספיק לכבוש שער בגביע המדינה נגד אחי נצרת. 3.השחקן המאכזב: האפשרויות: א.אורי אוזן-כולם היו מאושרים מכך שהמגן הימיני הכי טוב בארץ מגיע אלינו ובעצם אף אחד לא ציפה שיהיה לו עונה כ''כ מזעזעת וגרועה. אורי אוזן מהר מאוד הפך לשחקן ספסל,לקול הקהל המאוכזב הוא גם החל לאבד את הביטחון שלו. העונה עבורו הסתיימה עם פציעה במשחק הכי גרוע שלו העונה נגד אשדוד. ב.נג'ואן גרייב-אומנם הוא לא שיחק הרבה,אבל מספיק שנגיד שהאדום שלו נגד רוזנבורג הרס את חלום ליגת האלופות. ג.רביד גזל-גם הוא לא שיחק הרבה,אבל הקהל מעדיף להאשים אותו ולהכניס אותו לרשימה השחורה יחד עם אוזן,וגרייב ברשימת הרכשים ההישראלים שלא הצליחו לרוני לוי. ד.ווסקלי פינה גונזלאבס-מצד אחד שמתי אותו בתגלית,אבל רבים גם התאכזבו ממנו. שחר שילם המון כסף על גונזי וכולנו תלינו תקוות בבלם שיחליף את אג'יפור,ובא מואסקו כדי לעזור לנו להגשים מחדש את חלום ליגת האלופות. זה היה חלק א'. אני אשלח את החלק השני בהודעה נוספת..

חלק ב' לסיכומי העונה:

ההמשך: 4.שער העונה: האפשרויות: א.ג'ובאני רוסו,במשחק הראשון נגד רוזנבורג-תיאור:בוקולי עובר שחקן של רוזנבורג בין הרגליים מכניס כדור לרחבה,קולואטי מתכוףף ונותן לכדור לעבור מעליו,ורוסו מפציץ כדור מצויין שפוגע במשקוף ומצמק ל 2-1 ב.עידן טל נגד הפועל פ''ת במחזור 11-תיאור:יניב קטן הרים כדור לרחבה ועידן טל מהאויר לא עם כדור חזק כ''כ אבל מדויק למסגרת מכניס שער מדהים. ג.ג'ובאני רוסו במשחק נגד בית''ר ירושלים במחזור הראשון-תיאור:ג'ובאני מסובב כדור מבעיטה חופשית,לפינה הקרובה של השוער וכובש שער ראשון העונה בליגה וגם יפה מאוד. ד.חביאר דירסאו במשחק נגד הפועל חיפה ברבע גמר גביע המדינה-תיאור:דירסאו בועט מבעיטת חופשית פצצה לחיבורים ומדהים את כולנו ה.עידן טל נגד הפועל ת''א במחזור 15-תיאור:טל מפציץ בעיטה מ-25 מטר בבעיטה חופשית,הכדור נוגע טיפה באוגבונה וטס למשקוף ופנימה. ו.שער לבחירתכם:תבחרו שער שלפי דעתכם הוא ראוי להיות שער העונה. 5.הרגע המאושר של העונה: האפשרויות: א.הזכיה באליפות. ב.ה-90 דקות הראשונות נגד רוזנבורג במשחק בר''ג. ג.רצף המשחקים הנהדרים של חיפה בסיבוב הראשון. ד.ההשפלה שהנחילנו לאשדוד במחזור ה-13 העונה ה.הרגע מאושר שאתם בוחרים לפי דעתכם 6.הרגע המאכזב של העונה: האפשרויות: א.טראומת רוזנבורג ב.טראומת דניפרו ג.כינוי "הכילרות" של קטן לאוהדים ד.הפציעה של ג'ובאני רוסו,שבגללה הוא לא שיחק כל העונה ה.מיעוט שיתוף של שחקני נוער העונה. ו.הרגע המאכזב שאתם בוחרים לפי דעתכם 7.הפתעת העונה: א.אלון חרזי-אנשים לא ציפו בכלל לראות את אלון חרזי משחק העונה,אבל לנוכח היכולת החלשה של אוזן,השתלט חרזי על עמדת המגן הימני וגם עשה השלמות פה ושם בתור בלם,ואפילו מגן שמאלי. ב.רוני לוי-אחרי העונה שעברה,הרבה אנשים ציפו לעונה די דומה שתיהיה מגעילה ומשעממת,רוני לוי הפתיע את כולם עם כדורגל מרתק בתחילת העונה והוכיח שמגיע לו הזדמנות שניה. ג.רוברטו קולואטי-הרבה הרימו גבה במשחקים הראשונים של קולואטי ואמרו שהוא לא יהיה יותר מאשר עוד לופז,או זאקיץ' חדש,אבל קולואטי הפתיע את כולם ונתן עונה מצויינת שכוללת 15 שערים ו-8 בישולים. ד.הפתעת העונה לבחירתכם-מה שלפי דעתכם הכי הפתיע אותכם. ולסיכום:איך הייתם מגדירים את העונה הזאת? נפגש בעונת 2005-2006 בקריית אליעזר.

GA33G

New member
היו הרבה שערים יפים,

אבל השער שעשה לי הכי טוב בלב היה של עידן טל במשחק מול מכבי ת"א שניצחנו 3 0.עשו פאול על רוסו,שמסר מהר ליניב קטן,ומלך הבישולים של הליגה מסר לעידן טל במרכז ,שבעט חכם ומדויק פנימה,ואז התפרקנו עליהם...זה היה ענק!

תשובות לחלק ב'

שער העונה: אני דיי סנילית בשערים... אז נלך על משהו שלא היה מזמן.. השער מול מכבי ת"א של יניב קטן הרגע המאושר: התבוסה שהבאנו לאשדוד... איי נהנתי מזה... (ועכשיו רגע מאושר של ההורמונים שלי- תום אלמדון מקבל את חולצת ההרכב הראשון) המאכזב: אירופה בכללי.... הפתעת העונה-רוברטו.. רוני לוי הביא זר ברמה...... ולסיכום... למרות כל מה שיגידו.. אחת האליפויות היפות של חיפה... כן יירבו.. גם אם זה כולל תבוסה אחת קטנה בדרך... רק שהעונה הזו תמשך לאירופה...

yuvalf90

New member
חלק ב'

שער העונה.. : היו הרבה שערים יפים של בוקולי באמצע הסיבוב הראשון ... עידן טל נגד מכבי בשני הסיבובים ... באחרון בעיקר בזכות העקב של רוברטו מלך קולואטי קטן נגד מכבי עכשיו במחזור האחרון המואשר : ב , ג , ד כולם היו מאושרים :) המאכזב : א , ב , ד , ה כולם היו מאכזבים :( התפתעת העונה : מגרשווילי מצד אחד הטעויות שלו והכל אבל אף אחד לא חשב שהוא יתן עונה כזאת טובה ! אני לא בטוח שהוא מתאים לליגת אלופות ששם תוקפים המון מהכנפיים אבל לליגה שלא תוקפים אותנו בכלל הוא מתאים לא שזה מה שצריך וזה אבל עזבו מה הוא מתאים קיצר הוא הפתיעה אותי ממש העונה ! ! !

P a z i T 2

New member
חלק ב'

שעה העונה- וואי החלטה קשה.. כולם היו טובים, נראה לי זה של עידן טל מול בפועל ת"א. רגע מאושר- גם רצף המשחקים (אבל זה לא רגע זה יותר תהליך) וגם ההשפלה של אשדוד, זה היה טוב:] רגע מאכזב- גם זה שקטן קורא לאוהדים כולרות כי שחקן בקבוצה לא אמור לעשות את זה..ובעיקר הפציעה של ג'ובאני. הפתעת העונה- רוברטו קולאוטי..בהתחלה לא היה טוב, היו כאלה שאמרו שעוד משחק אחד הם כבר לא ימשיכו להאמין בו, ואז הוא הפגיז סיכום העונה- עונה מעולה עם כמה ביאוסים פה ושם אבל אין מה לעשות, אין דבר מושלם בעולם וזה כולל את מכבי חיפה. סה"כ מרוצה ביותר.

patito ƒeo

New member
חלק ב' ../images/Emo107.gif

שער העונה: דירסאו נגד הפועל חיפה הרגע המאושר של העונה: ה-90 דקות נגד רוזנבורג.
הרגע המאכזב של העונה: אין ספקקקק בכלל, טראומת רוזנבורג! הפתעת העונה: קולאוטי :) אממ העונה הזאת לדעתי הייתה די משעממת, אבל אני מנסה כמה שיותר לא להתלונן כי עוד נתגעגע לרגעים האלה.. יאללה חיפה!

King TiEsto

New member
ואלה הם שמות ה...

שחקן העונה - עידן טל תגלית - מגרלשווילי אכזבה - שי בירוק ( אחרי הדקות הטובות שנתן עונה שעברה והשערים הרבים ציפיתי ממנו העונה ליותר במיוחד כשרוסו לא היה ) הפתעה - אלון חרזי הזר - קולאוטי ( חלוץ מצויין עם אחזקת כדור , טכניקה , מיקום , משחק ראש וחשוב מכל סקורר ) שער העונה - קולאוטי נגד דנייפר

scarlett 1

New member
לדעתי

שחקן השנה- יניב קטן תגלית השנה- תומי תום אלמדון אכזבת השנה- אורי אוזן

scarlett 1

New member
חלק ב'

שער העונה: דירסאו, מול הפועל חיפה. הרגע המאושר: 90 דקות הראשונות מול רוזנבורג. הרגע המאכזב:טראומת רוזנבורג התפעת השנה: בפירוש אלון חרזי. שום דבר לא הפתיע יותר משובו של החזרי/ החרזי מכה שנית...

הבחירות שלי:

שחקן העונה:עידן טל תגלית העונה:חיים מגרשווילי המאכזב של העונה:אורי אוזן שער העונה:השער של דירסאו נגד הפועל חיפה ברבע גמר גביע המדינה. הרגע המאושר:ה90 דקות הראשונות נגד רוזנבורג בר''ג. הרגע המאכזב:השער של בארטבק והארכה שבאה אחרי זה במשחק נגד רונזבורג. הפתעת העונה:ללא ספק,אלון חרזי ולסיכום העונה לפי דעתי הייתה טובה ואפילו בחלק הראשון שלה היא הייתה מצויינת אבל עם הירידה ביכולת קצת התחלתי להתאכזב. בכל מקרה מדובר בקבוצה מצויינת שעמדה העונה ועם עוד קצת ליטוש מצד רוני לוי ואחרי העונה הזאת שחיברה בין השחקנים,בעונה הבאה אנחנו נמשיך במומנטום מהעונה הזאת,ונדרוס את כל הליגה.

GA33G

New member
שחקן העונה-עידן טל

הוא היה הכי יציב.תגלית העונה-תום אלמדון.מאכזב העונה-אורי אוזן(כמו לדעת כולם)שער השנה-עידן טל ב3 0נגד מכבי תל אביב.הרגע הכי משמח השנה היה השער של עידן טל במשחק המדובר...

שלי

שחקן העונה: עידן טל תגלית העונה: תום אלמדון מאכזב: נג'ואן גרייב שער העונה: השער של קטן מול מכבי ת"א במחזור האחרון הרגע המאושר: 90 דקות ראשונות מול רוזנבורג הרגע המאכזב: תוספת הזמן נגד רוזנבורג

הבחירות שלי....

שחקן העונה:ללא ספקעידן טל
תגלית העונה:חיים מגרשווילי
השחקן המאכזב:אורי אוזן
שער העונה:בהתחשב בזכרון הלא כלכך טוב שלי..מסכימה עם ליאור על שער העונה..
הרגע המאושר של העונה:רצף המשחקים הנהדרים של חיפה בסיבוב הראשון.
הרגע המאכזב של העונה:טראומת רוזנבורג קשה לי מאוד לבחור ב 90 דקות הראשונות של המשחק כרגע המאושר..כי הסוף הסוף..
הפתעת העונה:רוברטו קולואטי אני זוכרת שבתחילת העונה אני לא הפסקתי לחשוב שקולואטי הוא עוד בחירה רעה של רוני לוי... בהחלט הפתעה נעימה

גם אני!

הייתי בטוח שג'וזף קולה ההוא יהיה חלוץ טוב והתרגזתי שלוי העדיף דווקא את קולאוטי. בהחלט בחירה מצויינת של רוני לוי

אני יודעת...קראתי אותם..

דבר שהופך את המצב שלי ליותר עצוב...כי אני בכל זאת לא ממש זוכרת אותם..אולי במעורפל
שתגיע לגילי המופלג תבין למה אני מתכוונת

למעלה