מכבי חיפהVSמכבי ת''א

Etiiiiiiiii17

New member
משהו שממש עיצבן אותי../images/Emo70.gif

אחרי הגול שהיה כמה זמן אחרי תחילת משחק? 2 דקות? 2 דקות לאחר פתיחת המשחק!!!! וישר אחרי הגול שלמה שרף אומר: " זה בדיוק בניגוד לכיוון המשחק מכבי בהרבה יותר טובים או משהו כזה" כאילו מההההההההההה??? איך אפשר להגיד את זה אחרי שתי דקות ועוד הוא אומר שמשך הארבעה דקות שאנחנו משחקים שבכלל שיחקו רק 2 דקות וגם לא.. טיפש.. אני שונאת אותו!

הוא אוהד של מכבי ת"א וזה ידוע

בכלל מכבי חיפה שלטה במשחק, הוא אמר שמכבי ת"א יותר טובה ואז טל וקטן זיינו לו את הפה

כל משחק שלהם

הוא אומר שהם שולטים במרכז השדה והם יותר טובים. תמיד זה ככה... ואנחנו יודעים ששליטה במרכז השדה זה מושג שלא קיים בלקסיקון של קלינגר

הנה היא עולה

אלופת אלופת המדינה! א-י-מ-פ-ר-י-ה-! לא משנה על המחצית השניה,לא משנה על ג'ובאני רוסו שישחק 10 דקות והזכיר לי למה אני כ''כ אוהב אותו...מכבי חיפה אלופת המדינה!

ss88

New member
אאאאאאאליפות!!!!!!!!!!!!!!!!

זה לא מפתיע אבל כיף.

יש אליפות!!!!!!!

אווווווווו האליפות היא ירוקה! אז בוא נגיד תודה לאל! שבחיפה אין הפועל!!!!!

../images/Emo20.gifיששששששששששששששששש

אליפותתתתתתתתתתתתתתתת
אני כ"כ מאושרתתתת

מיטל101

New member
OMG-היה כל כך כיף במשחק...

השניה חזרתי...היה משחק מדהים...היה כל כך כיף... מלא אנרגיות....היו המון אוהדים.... פשוט אכלנו אותם בלי מלח................... יש אליפות יש אליפות יש אליפות....!!!לא שהיה לרגע ספק... הם חילקו שם ביציע ג' דגלים בלבן וירוק ועשו שמייח!! יואווווווווווווווווווו... ולא היה שום פנדל....השופט הדפוק הזה כל שניה עצר את המשחק.... הגולים היו ממש יפים...וקולאוטי וקטן הרגו אותם.... כולם מאוד הריעו לג'ובאני כשהוא נכנס.... יווווווווווווו

למעלה