מכבי חיפהVSמכבי ת''א

מיטל101

New member
וואי וואי..

לפי הסיכום שלך(שמצויין דרך אגב..) יש הרגשה שהולכים להפסיד... אבל לא!!! אנחנו הולכים לנצח!!ואני מאחלת למכבי חיפה המון המון המון הצלחה ושינצחו ויגמרו כבר את קטע האליפות... אתמול ראיתי את אריק בנאדו-ולמרות שהוא לא משחק איחלתי לו הרבה הצלחה היום... ואני הולכת ליציע ג' ואני הולכת להוציא את הנשמה שלי מרוב עידוד.. בגלל ההדחה מהגביע וההפסד להפועל צריך לבוא ולעודד את הקבוצה שלך... יאללה מכבי!!

scarlett 1

New member
המשחק הזה

מגרד הרבה פצעים שמדממים גם ככה. אם יש צדק בעולם הזה אז השחקנים שלנו יתנו את השואו הכי שואו שהם רק יכולים ליצר שם ולא יביישו את השם "מכבי חיפה" כמו שהם יודעים לעשות בכזה כישרון... (מיותר לציין דוגמאות...) מכבי- תעשו לנו כבוד וקחו ת'אליפות. אוהבת אותכם מכל הלב, בכל תא בגוף, איתכם לנצח!!! אל תאכזבו!!

יש גם אנשים שהלכו רחוק למשחק הזה

מדברים על לשלםעל הטעויות באירופה נגד רוזנבורג,ודינפרו,ועל ההדחה מגביע הטוטו,ואלוהים יודע עוד על מה. בקיצור:חייבים לנצח

העיקר, להחזיר את הכבוד שנרמס ע"י

הזבל האדומים. זה לא יכפר אבל טיפה להרים את הראש, בעיקר לאור התוצאות בשנים האחרונות שלנו עם מכבי ת"א... מקווה שהאיצטדיון יהיה מלא, לפחות היום.

תודה על ככככככלללללל העידכונים!!!!!

אתם עושים עבודה טובההההה!!!!!!!

ariel tad

New member
גגגגגגגגגווווווווווווללללללללללל

גולללללללל בדקה השניה לנו רוברטו קולאוטי הבקיע כל הכבוד טעות מחרידה של ההגנה של מכבי ת"א וקולאוטי עבר את השוער יפה והבקיע גול מדהים!!! 1-0 למכבי חיפה

ariel tad

New member
גגגגגוווווווווווווללללללללללל

2-0 לנוווווווווווו יאללה מכבייייייייייייייייייייייייי חיפהההההההההההההההה

יששששש 2-0 עידן טל

איזה גולל יפהה רק עכשיו יש לי תחושה שכל המשחק אוהדי מכבי יבכו על הפנדל שהם לא קיבלו

איזה שערררררררררררררררררררררררררררר

קטןןןןןןןןןןןןןן 3-0 איזה שעררררררררררררררררר

ariel tad

New member
עעעעעעעעווווווווודדדדדדדדדד גגגוללל

אלוהיםםםםםםםם איזה יופי איזה גול יניב קטן המלךךךךךךך מה הולך פה פשוט מדהיםםםםםםםםםםםםםם 3-0

למעלה