מכבי חיפה
אלופת ישראל

sHAi CoheN 2

New member
תודה לך חיפהההההההההה!!!!

על כל העונה הזאת ועל הסוף המתוק הזה!!!!

motimo

New member
מכבי חיפה

הקבוצה של המדינה כל הכבוד. חשוב לי לציין שחבל לי שקבוצה גדולה כמו מכבי חיפה היציגה השנה רמת כדורגל מבישה ביחס לשנים הקודמות.ולמרות זאת זכתה באליפות. אך לצערי זאת רמת הכדורגל בארץ וניתן לראות זאת בנבחרת העלובה של גרנט. מתי נזכה לראות כדורגל מהנה ומקצועי? מכבי חיפה תצא בעקבות זכיתה לשחק באירופה רמה כזו שלל כדורגל לא תספיק וחבל שתהיה שק חבטות כתבתי חלק ממה שאני חושב יום טוב והצלחה למכבי

Dead Man 10

New member
כפי שאתם רואים...

לקחנו אליפות, כולם שכחו מהכדורגל המגעיל (הקהל אפילו עודד את רוני לוי). אליפות זאת אליפות!

Double DU

New member
ככה צריך!!!

למרות שהעונה חיפה לא הציגה את היכולת שכולנו ציפינו לה,עדיין צריך להיות גאים בה ולהגיד לה תודה על האליפות וכן אפילו לרוני לוי שבעונה הראשונה שלו כמאמן בליגת העל לקח אליפות ואני מאוד מקווה שאם הוא ממשיך הוא ילמד מהטעויות שלו השנה ובשנה הבאה נראה חיפה טובה יותר. מכעיס אותי מאוד שיש אוהדים שפשוט לא מסוגלים לחגוג את האליפות ומרגישים כאילו זה עונש....

כל אוהדי מכבי זבל ת"א

כמה יפה אתם יודעים להיות יפי נפש ודו פרצופיים , ראינו בפורום שלכם מה בדיוק אתם חושבים על האליפות שלנו . לכו חפשו מי ינענע אתכם , אנחנו שונאים אתכם ואת המכביזם שלכם . אתם הראתם יפה מאוד איזה אליטות אתם חושבים שאתם ובסה"כ אתם חבורת אספסוף שחושבת את עצמה לגזע העליון פחחחחח. אתם עוד הרבה שנים תראו את הגב שלנו והאליפות האחרונה שלכם היתה מכוערת יותר מאליפות השרוכים של בית"ר . שכחתם שיש לכם אותה רק בזכות ההתאחדות , דודו אוואט והפועל פ"ת . אני שם ... עליכם , על המכביזם והגזע העליון שלכם ועל כל מה שאתם מייצגים .

Hamster666

New member
אז נכון מכבי חיפה

היא קבוצה משעממת,לא קבוצה טובה היא אלופה בזכות הסיבה שהיא הייתה הקבוצה הכי פחות גרועה בליגה. אבל עדיין לאליפות הזו יש ערך כי בזכותה למכבי חיפה יש הזדמנות להגיע לליגת האלופות. כל הקבוצות בארץ מגעילות,לא רק מכבי חיפה. ככה היה גם לפני שנה,כשמכבי ת"א לקחה אליפות מגעילה,גם אז הכדורגל היה ברמה נמוכה מאוד.מכבי ת"א של לפני שנה הייתה קבוצה חלשה שבכלל לא היה מגיע לה לזכות באליפות,רק בזכות נמני היא זכתה באליפות. __ פעם מכבי חיפה הייתה קבוצה גדולה זה היה לפני 10 שנים בעונת 94 הקבוצה הזאת דרסה את הליגה,ניצחה 28 משחקים,היא לא הפסידה אפילו פעם אחת הבקיעה 97 גולים וצברה את מספר נקודות הגבוה ביותר לקבוצה איי פעם 95 נקודות והכי חשוב ניצחה את מכבי ת"א 0-5. פעם היה כדורגל בארץ היום אין. איפה הקבוצה של אז ואיפה הקבוצה של השנה.היום מכבי חיפה וכל הקבוצות בליגה מציגות כדורגל אפור ומשעמם... אז לכל הצהובים תאכלו את הלב שנה הבאה אנחנו בליגת האלופות וזה העיקר ועדיין מכבי חיפה הקבוצה מספר בארץ גם כשהיא לא טובה! מכבי חיפה זו אהבה שלוקחים עד לקבר, ולא משנה איזה כדורגל הקבוצה הזאת תציג אני תמיד יאהב אותה ושנה הבאה אני מקווה שהכדורגל בארץ ישתפר,ונזכה לראות שוב אליפות והפעם יותר משכנעת יאללה מכבי אוווווווווו הירוק עולה, הירוק עולה, הירוק עולה, הירוק עולההההההההה אימפריההההההההההה לובש צהוב הוא בן זונההההה לובש צהוב הוא בן זונההההה

בּוּלִי

New member
זו רק אני

או שבשירשור הזה צצו מלא חדשים? בכל מקרה תודה על הברכות!

כמה אהבל אתה יכול להיות ??

לא מספיק שאתה מבייש אותנו עם החתימה המסריחה שלך אתה גם מכנה את החדשים פה אוהדי הצלחות ? מי אתה שתקבע אילו אוהדים אנחנו ? אתה מכיר אותנו בכלל ??? ואולי אנחנו לא כותבים פה בפורום באופן קבוע מפני שיש פה אנשים כמוך שמוציאים את החשק להיות שותפים ?

קודם כל אני לא שואל אפחד מה יהיה

בחתימה שלי אח"כ, אני לא מכיר אפ'חד פה, אבל עצם העובדה שהתעוררתם לחיים דווקא יום אחרי ההכתרה, מצביע על איזה אוהדים אתם... ודבר אחרון, רבתי פה מספיק ואין לי פנאי לעוד כאלה ריבים, לך תוציא ת'אגרסיות על משו אחר כמו איזה אח קטן או טטריס, ענארף... נ.ב. איך אני יכול להיות זה שמוציא את החשק אם אתה זה שמקלל?

אור הגזמת!

למה אתה קורא להם אוהדי הצלחות? זה שהם לא כתבו בפורום עד עכשיו זה לא אורמי שהם אוהדי הצלחות

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אוי, כמה שאני רציתי לחגוג עם כולם כאן ביום ראשון, אבל המחשב המעצבן שלי עשה בעיות...
האלופה של המדינה
גרמה לי (ואני מאמינה שלכולנו) להתחיל ת'שבוע הכי הכי כייף שיש. למרות העונה ה-לא מי יודע מה (וזה בלשון המעטה...
) הגענו בסוף לרגע שכל כך רצינו וחיכינו לו: מ כ ב י ח י פ ה א ל ו פ ה
איזה כייייייייייייייייף

למעלה