מכבי חיפה
אלופת ישראל

../images/Emo47.gifמכבי חיפה../images/Emo47.gif אלופת ישראל../images/Emo70.gif

אז
מכבי חיפה
היא אלופת המדינה! כנראה
מכבי חיפה
חיכתה שבוע כדי להביא לי עם
מילאן
ביחד את האליפות באותו היום
אני מאד שמחה ושרק יהיה טוב, וש
מכבי חיפה
תצליח בליגת האלופות בעונה הבאה! הרבה מזל טוב לנווווווווווווווווווווו
מכבי חיפה אלופת המדינה

Govany rosso

New member
ישששששש בפעם השמינית

אנחנו האלופים, בצדק ולא בחסד. עכשיו אנחנו מקום שני במספר האליפויות עברו את הפועל ת"א שנשארה עם שבע

ירדו לי דמעות מרוב התרגשות

כשראיתי את הכתוב:
נכבי חיפה
אלופת המדינה 2004-2003 ושראיתי את כל השמחה, חייכתי חיוך רחב וצחקתי המון (שכבר כל הפה כואב לי מאתמול עם הניצחון של מכבי ת"א בכדורסל אחרי זה היום עם
מילאן
ועכשיו עם האלופה הירוקה המתוקה שלי), צרחתי גם מרוב אושר על האליפות כמובן והשמחה באמת מ-ד-ה-י-מ-ה!!!

McFLy AnNuShKa

New member
אני יותר מדי מתרגשת עכשיו!../images/Emo165.gif

כדי לכתוב דברים הגיונייים אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה גכדיגלחיכעלחידגכעחדגכ כ כ עחגכעילחדגכיעלד גכעלדגיען#@#()$@#$*()%)#$%*)#$%*#$%*#$ מזל טוב לנו לנו לנו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! כי מכבי חיפה אלופת המדינהההההההההההההההההההההההההההההההההההההה

patito ƒeo

New member
אינעל ראבק ../images/Emo107.gif

זאת המילה/משפט שאמרתי הכי הרבה פעמים במשחק הזה. אבל נו, אני לא רוצה להרוס (לעצמי
) ת'שמחה, אז וואה.. ווי אר דה צ'מפיונס

אתי בת 16

New member
../images/Emo7.gif (מאושררררררררררררררררררררר)

אמאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא די דיייייי אני מתההההההההההההההההההההההההההההההההה אני בוכה וצוחקת ביחדדדד זה לא נורמליייייייייי אליפות ראשונה שלייייייייייייייייייייייייי מזל טוב לי ומכבי חיפהההההההההההההההההההה

yafit75

New member
אלופיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

הירוקים אלופיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם תודה לך מכבי חיפההההההההההההה על אליפות כה מתוקה.

** רוזבד

New member
אליפות../images/Emo70.gif אליפות../images/Emo70.gif אליפות../images/Emo70.gif

כל הכבוד למכבי חיפה! שלקחה את אליפות המדינה בפעם השמינית שלה!!! עלו והצליחו!!

GrEEn AnGeL4

New member
יש אליפות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!../images/Emo47.gif

אני עם דמעות בעיניים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mr HaiM

New member
אליפות../images/Emo70.gif../images/Emo47.gif

איזה כיייףףףףףףףףף

אתי בת 16

New member
חתימהההההההה חדשההההה../images/Emo70.gif

מי אלופים?????? מי?????????? מכבי חיפהההההההההההה איזה כיףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף אניי מתרגשתתתתתתתתתתת אני עומדת לבכות וכל הבית שלי (אוהדי מכבי נזק ת"א) עצובים ואני שמחהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה אמאאאאאאאאאאאאאא דיייייייי אני בוכהההההההה וצוחקתתתת ראיתם את הכתובית בסוף המשחק?? "מכבי חיפה אלופת המדינה 2003-2004!!" אמאאאאאאאאאאאאאאאא

בּוּלִי

New member
אוי!!! כמה שאני מאושרת!!!!!../images/Emo6.gif

אני בוכה וצוחקת, אין לי מושג מה אני עושה... בכיתי לבוס שלי שאני רוצה הביתה לראות תמשחק והספקתי להגיע כדי לראות תמחצית השניה... איזה אושר! איזה חיוכים! איזה גליצ'ים בסיום! אין, אין! פשוט כיף!!!

../images/Emo47.gifאנחנו אלופיים../images/Emo47.gif

יאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא בול היום הביאו לי פלאפון חדש, ובול ברגע שאבא שלי הביא, בירוק הבקיע. ושנייה לפני אני אשכרה אמרתי, יאא בירוק תבקיע גול לכבוד הפלאפון שלי! והוא הבקיע
ובאדיר תקע גולל טווב. יייאא אני מאושרתת

PralijA GirL

New member
ישששששששששששששששששששששששששששששששששש

יוווווווווווווווווווווו...... זה היום המאושר בחייייייי...... "מכבי חיפה אלופת 2003-2004" יווווווו אני כולי התרגשותתתתתתתתתתתתת איזה כיףףףףףףףףףףף אני לא מאמינהההההה..... יווווווווווווווווווווווווו פשוט...אין מיליםם!!! אתם קולטיםםם?!?!??! אנחנו אלופיםםםםםם....9 נקודות מעל כל הליגההההההההההההההה

אתי בת 16

New member
אהמ אהמ.... 10 פור חחחחחחחחחחחחחחחח

לא 9!!! כאילו זה חשוב..... אנחנו א-ל-ו-פ-י-ם!!!!!!!!!!!! ואחי אוכל את הלב וזה מה שחשוב פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני רוצה לחגוגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגג אבל אני גרה ברמלה... זה לא עוזר לי.... אוףףףףף אני רוצה לגור בחיפההההההההההההההההההה טוב אולי במחזור הסיום אני אבוא.... הנהההההההההההה הייאאאאאאאא עולההההה אלופהההההה אלופתתתתתתת המדינההההההההההההההההה אאאאא חחחחחחחחחח איייזההההה כיףףף אני שרה את השיר הזה מאז שנגמר המשחק ואמא שלי מתעצבנת אחושרמוןטה וזה טובבבבבבבבבבבב חחחחח

אסִי

New member
יש אליפותתתתתתתתתתתתתתתתתתת../images/Emo70.gif../images/Emo47.gif

H i L o L a

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif

יש אליפותתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת
מכבי חיפה אלופה
ועכשיו יסתמו כל מי שאמרו לי שהחתימה שלי לא רלוונטית
החיוך לא יורד לי מהפרצוף
ועוד פתאום מתנגן עכשיו בבית שלי "WE ARE THE CHAMPIONS..."

Outlast

New member
מזל טוב יקרים שלי!

קבוצה מדהימה שלי, אוהבת אותך הכי בעולם. שיהיה במזל, ניפגש באירופה.

למעלה