היום לפני שנתיים

|בלון../images/Emo49.gif לפורום האהוב עליי../images/Emo65.gif

קודם כל עידכון פשוט מצוין ומרגש. אז ככה, כשאני הגעתי בהתחלה סתם התכתבתי בפורום ופתאם הכרתי פה הרבה חברים חדשים ומקסימים. מאז עברתי הרבה, חלקם רגעים עצובים
וחלקם רגעים שמחים
הרגעים העצובים הם: הפסדים, איבוד אליפות של
מכבי חיפה
, הפסדים של
מילאן
ועוד... הרגעים השמחים הם: ניצחונות של
מכבי חיפה
ושל
מילאן
וזכייתה של
מילאן
בליגת האלופות, אושר ענקי! ועוד... אהבתי תמיד לעדכן אתכם בנוגע לאירופה ושידורים והחליטו לצבוע אותי בצבע אדום בתור מומחית בפורום כי אני מעדכנת אתכם. אני נהנית מזה ושמחה שאתם גם. ואני רוצה להודות לחבר'ה פה בפורום שנהיו חברים טובים ואכפתיים,
לכם! אני רוצה להודות לערני ומתני שהם עושים עבודה פשוט מצויינת בפורום! כל הכבוד לכם
. וערני, שאני והוא מאד התקרבנו ונהיינו בקשר מאד טוב, תודה שאתה חבר כל כך טוב ובן אדם עם
זהב. אני בטוחה שכולכם התחברתם אל מתני וערני שהם אנשים פשוט מקסימים!!! אני מקווה שתהיה לנו שנה טובה, מאושרת ובריאה! אז שאף אחד לא ישכח שאוהבים אותו פה בפורום! אוהבת אתכם ומזל טוב לפורום, מיטל

../images/Emo49.gif לפורום האהוב עליי../images/Emo65.gif

קודם כל עידכון פשוט מצוין ומרגש. אז ככה, כשאני הגעתי בהתחלה סתם התכתבתי בפורום ופתאם הכרתי פה הרבה חברים חדשים ומקסימים. מאז עברתי הרבה, חלקם רגעים עצובים
וחלקם רגעים שמחים
הרגעים העצובים הם: הפסדים, איבוד אליפות של
מכבי חיפה
, הפסדים של
מילאן
ועוד... הרגעים השמחים הם: ניצחונות של
מכבי חיפה
ושל
מילאן
וזכייתה של
מילאן
בליגת האלופות, אושר ענקי! ועוד... אהבתי תמיד לעדכן אתכם בנוגע לאירופה ושידורים והחליטו לצבוע אותי בצבע אדום בתור מומחית בפורום כי אני מעדכנת אתכם. אני נהנית מזה ושמחה שאתם גם. ואני רוצה להודות לחבר'ה פה בפורום שנהיו חברים טובים ואכפתיים,
לכם! אני רוצה להודות לערני ומתני שהם עושים עבודה פשוט מצויינת בפורום! כל הכבוד לכם
. וערני, שאני והוא מאד התקרבנו ונהיינו בקשר מאד טוב, תודה שאתה חבר כל כך טוב ובן אדם עם
זהב. אני בטוחה שכולכם התחברתם אל מתני וערני שהם אנשים פשוט מקסימים!!! אני מקווה שתהיה לנו שנה טובה, מאושרת ובריאה! אז שאף אחד לא ישכח שאוהבים אותו פה בפורום! אוהבת אתכם ומזל טוב לפורום, מיטל

ULTRAS BOY

New member
מזל טוב לפורום!!!

מזל טוב לפורום! הפורום הכי כיף בתפוז מי ייתן ועוד שנתיים ניהיה פה ונכתוב את אותם הדברים אוהב את כוווווווווווווולכם

TakTik

New member
../images/Emo23.gifהפורום דרך קישורים../images/Emo41.gif

במשך השבועיים האחרונים,עבדתי ועמלתי,כדי להביא לכם את מיטל השירשורים והרגעים ההיסטורים דרך קישורים. עברתי על כול 300(
) עמודי הפורום כדי להביא לכם את המיטב. הקישורים לא בהכרח לפי סדר הופעה אלא לפי סוג השירשור,בגלל שמדובר בקישורים,ואפשר לתת רק 6 קישורים בכול הודעה,הפרוייקט יתחלק למס' הודעות כאשר בכול הודעה יש 6 קישורים,ומילה או 2 על כול שירשור תהנו

TakTik

New member
......

שירשור עזיבתו של גרנט,למעשה השירשור הכי ארוך עד חצי שנת הפורום הנה שירשור שהתרחש ממש בימים שהאליפות נקבעה והיה שירשור בחירת שחקן עונת 01\02 ואפילו תמצאו שם איזה ניק מוכר מימיו הראשונים
שירשור סיכום שנת 2002 של חיפה בפורום (שלושת הקישורים הבאים נמצאים למטה) ה2-0 על שטורם גראץ ב"בית" עם צמד של איגביני שירשור חגיגות העליה ההיסטורית לליגת האלופות שירשור פירסום הגרלת הבתים ששידכה אותנו עם מנצסטר,לברקרוזן ואולימפיאקוס

TakTik

New member
............

תחילת ההיסטוריה - מכבי חיפה - מנצ'סטר הניצחון הראשון מול אולימפיאקוס.....השלישיה של היהלום השחור עוד רגע היסטורי בפורום - פרישתו של ראובן עטר (שני השירשורים הבאים נמצאים בתחתית העמוד) שירשור מלא רגש,אכזבה ואהבה לקבוצה - השירשור של הפסד האליפות למכבי ת"א (לא לבעלי לב חלש) שירשור סיכום עונת 2002\2003

TakTik

New member
......

התחרות על התפקיד הנכסף של המנהל השותף בפורום
הנה שירשורים לפי הסדר ההודעה על תחילת התחרות סיכום חודש המועמדים והזמנה להצבעה והודעת הזכיה מההפקר של עבדיכם הנאמן
(הקישורים לשני ההודעות הבאות בסוף העמוד) הנה חגיגות הכניסה של ערן לתפקיד המנהל,שהפתיעו אפילו אותו
העדכון השבועי הראשון בפורום

TakTik

New member
שלושת האירוחים של הפורום

האירוח הראשון בפורום לא היה מיכאל זנדברג אלא דווקא היה אירוח לא רשמי של ערן לוי,בעזרת גולש שהיה מקושר אילו,בא בהתראה של חצי שעה לפני האירוח עצמו והכיל כ5-6 שאלות\תשובות.... שירשור מוזר אבל מעניין בהחלט. האירוח המדומה הראשון בפורום - הישר מ2033 - ג'ובאני איגביני האירוח הרשמי האמיתי הראשון בפורום - מיכאל זנדברג LIVE במצלמה

TakTik

New member
ושירשורים מהנים\מצחיקים

שירשור העתיד של שחקני מכבי חיפה אחד השירשורים המצחיקים ביותר שהיו בפורום שאפילו נמצא בטאג ליין השירשור המצחיק,החולני מעט והארוך בפורום - שירשור הטלנובלה הקלאסי (אזהרה,יקח הרבה זמן להעלות אותו) (הקישור לשירשור הבא נמצא למטה) שירשור הבחירות של שחקני חיפה - שירשור משעשע מאוד

TakTik

New member
וזהו

זה הטופ של הטופ של הטופ,היו עוד המוןןןןן אבל קיצצתי כדי שלא יהיה עומס אני חייב לומר שלמרות שזה היה קשה מאוד,זה היה גם חוויה,כי נזכרתי בכול כך הרבה אנשים ואירועים שהיה ממש כיף. ויותר כיף מזה,היה לראות את ההתקדמות של הפורום,ורואים את ההתקדמות בבירור מרגע הצטרפותו של ערן לניהול הפורום. ורק שתבינו את ההבדל שנה ראשונה - 70 עמודים כאשר השירשוך הארוך ביותר כולל 30 תגובות והממוצא של התגובות לשירשורים הוא כ2-3 שנה שניה החל מהצטרפותו של ערן - 230 עמודים כאשר שיא התגובות הוא מעל ל700 וכול שירשור כולל בממוצא כ50 תגובות אוהב את כולכם

אילן 30

New member
מזל טוב !!!

אני שמח להיות חלק מקבוצה מדהימה של אנשים ובמיוחד ערן ומתן שעושים הכל כדי שהפורום יהיה הפורום מספר 1 לקבוצה מס' 1 אני כאן מאז משחקי ליגת האלופות ואין ספק שהפורום השתפר מבחינת התכנים והחומר הנכתב חבל שבתקופה האחרונה אנשים כאן לא יודעים לקבל ביקורת שמופנת לשחקן זה או אחר או לקבוצה כולה ומחזירים בהעלבות אישיות למרות זאת אני חושב שהחומר האנושי הנמצא בפורום הוא מצויין ואין לי ספק שהפורום הזה עוד יקבל את ההערכה המתאימה ממנהלי תפוז ! תודה לכולכם על שנה נפלאה

למעלה