האירוח של פינת הצחוק

../images/Emo41.gifהאירוח של פינת הצחוק../images/Emo41.gif

ברוכים הבאים לאירוח הבין זמני הראשון בסוגו. היום כמובן נארח את כוכב העתיד של הכדורגל הישראלי ג'ובאני איגביני.אנחנו זימנו את ג'וביני(הכינוי של השחקן) משנת 2033,כאשר הוא בן 21. כדי שיהיה לכם ברור את מי אנחנו מארחים הנה ביוגרפיה קצרה של ג'וביני : ג'ובאני איגביני הוא בנם של יעקובו איגביני,כוכב כדורגל ענקי,ואחותו של כוכב כדורגל אחר,ג'ובאני רוסו. בשנת 2002 עבר יעקובו איגביני,בגיל 20 בלבד,לקבוצת פורטסמורת מאנגליה וכך נחשף לקהל האנגלי.תוך 3 שנים בלבד בהנהגתו של איגביני,הפכה פורטסמורת קבוצת צמרת שהביאה את השחקנים הטובים בעולם לתמוך באיגביני עד שלקח אותה לאליפות ליגת האלופות (לא לאחר שכבש שלושער בגמר) באותו הזמן(שנת 2008) בישראל כוכב כדורגל איחר בן 36 פרש אחרי אליפות 5 ברציפות במכבי חיפה ועבר סופית לגור בא"י ביחד עם אישתו,כאשר יתר משפחתו הצטרפה אילהם במהרה.בשנת 20011 ג'ובאני רוסו נטש את מישפחתו שבחיפה כדי להפוך לנווד ולנדוד בהרי הגולן בחיי סיירות. משפחתו היתה שבורה ואיגביני,שהתחבר למשפחתו של רוסו בזמן תקופתם המשוטפת בחיפה,החליט לחזור בגיל 30 לחיפה ולתמוך במשפחת רוסו באותה ההזדמנות מהר מאוד הניצוצות בין איגביני לגברת אליסו רוסו עפו,והחתונה והילד באו במהרה.התיקשורת רצה במהרה אחרי שחקן העתיד(שכמובן נקרא על שם אחיה של אלסו שנעלם) שצפוי להכיל את הגנים של רוסו ואיגביני במשותף.כשהילד היה בגיל 8 רוסו חזר למשפחתו וכך הילד אומן ע"י רוסו ואיגביני כאחד בגיל 12 הוא כבר שיחק בקבוצת ה15 ובגיל 15 עלה לבוגרים של חיפה. אנשים מייד סיווגו אותו כפלה הבא.והוא עמד בצפיות תוך שנתיים העלה את חיפה לשם דבר באירופה ובגיל 21 הצליח להעלות את חיפה לגמר ליגת האלופות בעוד שבוע. והכול תלוי בג'וביני.ג'וביני כבר קבע שלעולם לא יעזוב את חיפה מפני שזאת מסורת משפחתית והוריו לעולם לא יסלחו לו אם יעזוב. אז זהו.ילד פלא,כוכב עתיד,שחקן חיפה משנת 2033,בן של איגביני ואחיין של רוסו שאומן על ידם.מי שהעלה את חיפה לגדולות. כמובן אגב,שהוא מדבר עברית שוטפת עקב העובדה שגדל כישראלי לחלוטין וגם כיהודי אחרי שאיגביני ואישתו התגיירו (איגביני סיפר שהניתוח לא היה כיף). ולאחר ליגת האלופות אמור להתחיל מוקדמות מונדיאל 2004,שישראל צפויה לככב בו. אני מקווה שיש לכם מספיק שאלות,התשובות יחלו החל מ5 בערב בשם המשתמש הזה.שנהנה
.....ורק תזכרו לצחוק. את כול השאלות לשרשר להודעה הזאת.

אחלה ביוגרפיה ../images/Emo6.gif

הינה השאלת שלי: האים עד שנת 2033 או בשנת 2033 ניבחרת ישראל תגיע להיג כלשהו מאשר להיות אלופימחקי הידדות
ובכמה אליפויות וגביעים תזכה חיפה עד 2033
ועוד שאלה שמאוד מסקרנת אותי, האם ראובן עטר אי פעם יחזור למכבי חיפה (בתור מאמן או כל תפקיד אחר?)
ואיזה שחקנים גדולים מהכדורגל העולמי אתה יכול לציין שיעברו במכבי חיפה אם בכלל (סתם חלום אישי שלי
)

תשובות

1.נבחרת ישראל הגיע בשנת להישג משמעותי רק בשנת 2032 כששיחקתי בה בגיל 20 באליפות אירופה.ההינו הפתעת הטורניר ניצחנו את אנגליה בסיבוב הראשון וסיימנו מקום ראשון בבית,סיבוב שני ניצחנו את מעצמת איטליה ושוב סיימנו מקום ראשון בבית.בסופו של דבר אחרי הגענו לקרב הגמר מול נבחרת גרמניה. הניצחון שלנו היה מוחץ.אני ההיתי מלך השערים של הטורניר. 2.אחרי חמשת האליפויות של חיפה לפני שדוד שלי ג'ובאני פרש חיפה הפכה לאימפריה כשבניון חזר לחיפה ועשה שמות בליגה.אחרי הדאבל הראשון מאז 91 בשנת 2009 ואחרי שביסס את מקומה של חיפה בליגת האלופות זה כבר לא הפתיע אף אחד כשאבא שלי חזר ממעצמת פורטסמורת אל קבוצת הבית שלו בחיפה. 3.מר עטר היה במשך 20 שנה מאמן מכבי חיפה ונהיה אגדה...החל משנת 2008 עטר הצטרף לחיפה והיה איתה במשך כול תקופת ההצלחה הענקית.הוא היה זה שהעלה אותי לבוגרים (בהמלצת דוד שלי ואבא שלי כמובן שבקשר טוב מאוד איתו) בשנת 2029 הוא עבר לאימון נבחרת ישראל ומר בניון עבר לאימון חיפה.וכן,התלתלים עדיין שם. 4.כשאבא שלי עבר חזרה לחיפה ב2011 הוא הביא איתו רק שחקן מוכר אחד מפורטסמורת. זה היה נראה לי מייקל אוון שגמר פה את הקריירה...לא ההינו צריכים שחקנים מפורסמים...עשינו שחקנים מפורסמים
ג'וביני

עוד 2 שאלות

האם עוד קבוצות מלבד מכבי חיפה משתתפת בליגת האלופות
ואיפה מדורגת מכבי חיפה בדירוג העולמי

עוד תשובות ושאלה

ברור שיש עוד קבוצות,אבל זה כבר נהיה לא פייר כשהם משחקים נגדנו
ואנחנו כרגע נמצאים במקום ה8 בדירוג העולמי,אבל המתקדמים ביותר. והשאלה שלי,ב2003 היו עוד אוהדים של חיפה או שזה רק אתה

ULTRAS BOY

New member
אתה יכול אולי לתאר לנו את המגרש

הביתי של חיפה? שיפצו אותו? בנו חדש?

תשובה

היום מכבי חיפה משחקת באחד מהאיצטדיונים\קניונים הגדולים באירופה. בשנת 2012 הסתיים בנייתו של איצטדיון "ארמלי" בחיפה שנבנה על קניון ענקי שבזמנכם נקרא "הקניון הגדול". האיצטדיון הוא מהגדולים והמשוכללים בעולם עם אפשרות לסגירה בזמן גשם ואפשרות לפתיחה ומבט מצויין על הנוף היפיפה של הרי הכרמל. וכן,בשנת 2006 חזרה הביתיות לישראל.

שקר החן

New member
שאלה לגוביני...

השנה הזו זו העונה הראשונה שבה השופטים משתמשים בטלויזיה על מנת לקבל החלטות, שום דבר אינו נעלם מעיניו של השופט... איך לדעתך הדבר היה משפיע אם השיטה הזו היתה נהוגה גם כשאביך שיחק בדרבי נגד הפועל חיפה ונפל 4 פעמים ברחבה? ואיך לדעתך בכלל השחקנים מקבלים את השיטה החדשה?

תשובה

זאת היתה החלטה שעוררה סערה גדולה אבל לדעתי זה פועל רק לטובת הכדורגל. אין מעצורים במשחק בגלל מסכי הענק שעומדים בכול מגרש ככה שאם יש החלטה שערוריתית תוך 10 שניות שופט יכול לתקן את ההחלטה. בסופו של דבר תוך חצי שנה בלבד כבר לא היתה אף טעות שהשפיע על המשחק וכבר.אגב,צילומים של אותו משחק עם דוד שלי שהופל 4 פעמים היו גורם מרכזי להחלטה.

ועוד שאלה שמעסיקה כמעט

את כל הדתיים היהודים בעולם (בלי קשר לכדורגל) וסליחה מראש אם השאלה קצת מטומטמת אבל הייתי חייב לשאול
האם המשיח סוף סוף יגיע
איזה שינויים הוא יעשה
מלבד להחזיר את הכדורגל לישראל

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

ושאלה קצת פוליטית האם עד 2033 סוף סוף נוכל לקבל מה שלא קיבלנו כבר 55 שנה? האם סוף סוף יהיה שלום ושקט פה

ברור

בשנת 2026 הפך מר וואליד באדיר לראש הממשלה הערבי הראשון והצליח ליצור הסכם שלום חסר תקדים וכיום ישראל ופלסטין הן מדינות חברות עם קירבה כלכלית ומדינית גדולה,הכול תודות לבאדיר

O n y X

New member
גם לי יש שאלה

מה מצב טבלת ליגת העל נכון לשנת 2033? והליגה הלאומית?
ומי יו"ר ההתאחדות?

למעלה