לא יצא כלום

אז ככה יום שני (וגם שלישי ורביעי ונראה לי שכל יום-לא בטוח, תבדקי את זה) יש טוב טוב הגמד ב-06:25 בבוקר בערוץ הילדים צפיה מהנה

ניצלו"ש אנה

מצאתי כמה דברים מענייני שאני בטוח שלא ידעת על בחזרה לעתד (מתאר לעצמי שזה יעניין אותך בשביל זה אני מביא לך
) א. לפני הסרט הראשון צולמה גירסה נוספת של בחזרה עתיד לא עם מייקל ג'י פוקס אלה עם שחקן אחר אותה גירסא הייתה בשחור לבן ומעולם לא שוחררה ב. בסרט השני בצילומי של ה hoverboard או איך שלא יקראו לזה (הלוח המעופף הזה) זה לא סתם אפקט של מצלמות ופעלולים זה אכן מוצר אמיתי של חברה כלשהי שבעבר ייצרה את זה אבל המכירות של זה ניכשלו ומעט מאוד אנשים הכירו את זה ולכן ראו בזה היזדמנות בלהכניס את זה לסרט ולמעשה בהרבה חלקים הישתמשו במקורי חוץ מהחלק שבו מרטי לוקח את החוברת בעזרת הדבר הזה כששהוא רודף אחרי ביף בזמן שהוא נוהג (בסיצנה שבה הוא ניתקע בחרא) ג.בסרט הראשון את תחילת הסרט וסוף הסרט שכביכול נערכות ב 1985 נולמו כסיצנות האחרונות של הסרט כיוון שהפיקים העדיפו ליצור דגם של 1955 ואחרי זה "ללכלך" בצורה כזאת שיראה כאילו זה שנות ה 80 ד. הסרט הראשון שהשוטר מבקש אישור למכונה מה שלא מראים שם זה את דוק בראון משחד את השוטר (סיצנה שנימחקה) ה. בסרט השלישי יש סיצנה שבו טאנן יורה בשריף והורג אותו מול הבן שלו נידמה לי שזה היה בחלק שבמקום הסיצנה המקורית שבה הוא מבקש ממנו לתת את הנשק (זה עוד סיצנה שנימחקה) ו. בסרט הראשון איך שהוא מגיע לעיר שבו הוא גר כיביכול ב 1955 יש עוד סיצנה שנימחקה שבה הוא נמקש מישהי שתצבות אותו כדי שיראה שזה חלום והיא נותנת לו סתירה

McFLy AnNuShKa

New member
יו כפרעעע עלייך ערן../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif תודע../images/Emo42.gif

מאיפה אתה מביא כל פעם משהו חדש על בחזרה אל העתיד
ומה זה ניצלו'ש

ניצלוש זה רשי תיבות של ניצול שירשור

את המידע הזה אני הבאתי דוקא מהDVD של הטרילוגיה יש שם כל מיני סיצנות שנימחקו, איך עשו את הסרט, על הרעיונות הביצוע ועוד כל מיני דברים יפים לא צפיתי בכולם אבל יש שם הרבה דברים יפים אגב, הרעיון של הסרט הראשון הוא בעיקר על מערכת היחסים בין ילד להורים שלו (כך אמר סטיבן שפילברג) כלומר האם ההורים שלכם היו בגיל שלכם האם הייתם מתחברים איתם או האם הם באמת לא עשו את כל הדברם שהם אמרו שלא עשו (כלומר האם הם באמת היו טלית שכולה תכלת) ויש לזה את החלק העיקרי של הסרט הראשון

McFLy AnNuShKa

New member
../images/Emo2.gif אאאאאאאאהההההההההה../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

יש לך ת הדיייייייייוייייייייייייייידייייייייי <<נאור ציון>> של בחזרה אל העתיד!?!?!?!?!?!??!!?!?!?!?! <הטרילוגיה> אווווווווווווווווו אני כל כך מקנאההההההההההההההההההההההההה גאאאאאאאאאאאאאאאאאאאד!!! אוף לנו אין בכלל דיוידי!

../images/Emo3.gif

דיוידי במחשב סך הכל עושה טובה שעובד
(מקבל קריזות) מה שכן את הטרילוגיה יש לי (אפשר להגיד שזה הסרט היחידי שיש לי של דיוידי

O n y X

New member
1. שמעון גרשון-כוכב נולד

2. רודריגו גולדברג-תהרוג אותי וזהו

McFLy AnNuShKa

New member
פחחחחחחחח איזה קרועההההה

חחח יו הרגת אותי חחחחחחחחחח אאאאאאאאאאאאאאאאאאאפצ'י!!!

McFLy AnNuShKa

New member
חחח כן תודה... אני קצת ישנה בשעות

כאלו.. אבל אם יצא לי להיות ערה אני ישתדל לזכור :)

McFLy AnNuShKa

New member
חחח לא צריך להגזים../images/Emo9.gif../images/Emo42.gif

ואני מתעקשת שתקראו את הסיפורים שהוספתי בהודעה הקודמת שלי

למעלה