שאלה

Cade Foster

New member
שאלה

למישהו אכפת?

נגד רוזנבורג ומאלמו זה היה חץ ישר ללב
נגד דנייפרו זה היה פספוס
נגד מינסק זה היה מביך

איך לקרוא לדבר הזה? זה עניין מישהו בכלל?

#זולאמכביחיפה

baythedog

New member
מהרגע שראיתי שהקבוצה נכנסה למצב בונקר במחצית השניה

הבנתי שכבר אין מה לראות. גם ככה היתה לי פגישה איפשהו.

בכל מקרה, בדרך כלל אני מגן על מאמנים, זה היה הפסד שכולו רוני לוי. כן פצועים, לא רכש, זה לא משנה כהוא זה את העובדה שהיתה היום על המגרש חבורת שחקנים לא מאומנת בעליל.

אז כן, אחרי ההפסד הטיפשי הזה - רוני לוי צריך לפנות את מקומו במכבי חיפה.

Benedictus3

New member
חבל שאנחנו שוב מציבים את התמרור במקום הלא נכון

והתמרור הוא שחר...
רוני לוי הוא סימפטום לבעיה וודאי שאין לו מושג בניהול מקצועי של קבוצת כדורגל, אבל גם ליעקב שחר אין מושג והוא זה שמקבל את ההחלטות שהופכות את אהבתנו לסמרטוט רצפה כבר שש שנים...
ההגנה שהאיש הזה מקבל מהתקשורת ומרוב אוהדי הקבוצה, למרות שבהיר כשמש שהוא משתין על כולנו מהמקפצה, הופכת את הכאב לעוד יותר לא נוח...
מאד קל לומר שאבו עביד לא קשור לכדורגל ושמוגרבי הוא שחקן שמתאים לקבוצה חסרת יומרות. מישהו הביא אותם למועדון וזה לא רוני לוי אלא שחר...
מי שמסרב בכל תוקף לתת למי שמבין לנהל את המועדון על פי אמות מידה מקצועיות, לא יכול להביא מזור לקבוצה גם אם יחליף עשרה מאמנים בעונה.
אני באמת לא מסוגל להבין את האמפתיה, שלא לומר ההתרפסות שהוא זוכה לה בקרב קשקשני התקשרות הספורטיבית.
לבי לבי לעשרות אלפי האוהדים שבמצב נורמלי היו אוהדים של קבוצה אירופאית ברמת ביניים, כזאת שמתמודדת בכבוד ולעתים אף בעליונות מול קבוצות בדרג שלה באירופה ומביאה נחת והנאה לאוהדים.
אם שחר לא מבין זאת, איך הוא ממשיך לקבל את הקרדיט העצום הזה? האם זה חלק מהתרפסותנו הקבועה בפני בעלי הממון? האם זה מתוך איזה רגש אבהי שאנחנו מייחסים לו? האם אנחנו עוד לא הפסקנו להודות לו על "שהרים את המועדון מאשפתות"? (מה שכמובן איננו נכון אבל מפומפם השכם והערב על ידי מלחכי פנכתו בתקשורת הספורט)?
אין לי תשובות לשאלות הללו... אבל את התוצאה של המבוכה הזו אנחנו רואים שעה שעה על המגרש במשך שש שנים תמימות ונמשיך לראות כלעוד האיש לא יצליח להפנים ולהודות בטעויותיו - והוא לא יעשה זאת מכיוון שזה מנוגד לאישיותו.

colio 1

New member
תשובה

כן . לי עדיין אכפת .אכפת לי מהדרך שהקבוצה הזאת עוברת ,מהכל .
התנהלות , שיפור ביצועים ,בחירת שחקנים וכל השאר.
בתחילת הקיץ כהחתימו את רוקביצה אמרתי שזה החתמה מעולה .אחכ באו אבו אביד ומוגרבי .האמת שאין לי מושג איך הם משחקים בכלל.
אני לא מכיר אותם ולא יודע אם הם שווים את זה.
שורה תחתונה : המשחק אתמול ממה שראיתי מציג מצב עצוב ממש. אין אפשרות לראות קבוצה שמשחקת עם דרך, יותר גרועה משנה שעברה וזה מבאס .אני לא מתגעגע לבניון אבל איתו אני די בטוח שחיפה היתה עולה .אז טוב שהוא ועזרא הלכו אבל לא תביאו מישהו במקומם ??
כאילו פאקק מי לעזאזל יתן שם כדורים לרוקביצה? ורמוט לא יכול לסחוב קבוצה על עצמו ואין אפילו סיבה לתת לו את זה.
ולמה כבר לפני חודשיים לא החתימו מגן שמאלי?הרי יודעים שטווטחאה לא ישחק בחיפה גם אם יציעו לו מליון דולר. הבחור רצה לעזוב אז לא יחשבו על זה לפני ?
קיבנימט ,הכל הולך מאוחר וזה הסיבה העיקרית למה יש קבוצה על הפנים ולבזיון באירופה .
אין פשוט אין שום סיכוי להתברג ל 3 הראשונות אין לא יביאו 3-4 שחקנים מעולים.לא פחות .אחרת למרות שאני כבר 5 שנים אומר שצריך לתת צאנס לקבוצה ושיהיה בסדר, גם לדעתי לא יהיה מה למכור לליגה וחבל על הזמן.
-מילה אחת על שחר : אני כמו כולם חושב שיש טעויות בהתנהלות,אבל אם כבר אני מעדיף אותו על פני מישהו כמו טביב וזה לא שקופצים אנשים כל יומיים בשביל לקנות ממנו את הקבוצה .אז שחר הביא את קרלסן . נראה איך זה יצא

Benedictus3

New member
אין מה להשוות את מכבי חיפה לבית"ר ירושלים או להפועל תל-אביב

קבוצות שאלי טביב - שהוא באמת האיש האחרון שהייתי רוצה לראות מנהל קבוצת כדורגל - החריב ומחריב אותן לבין מכבי חיפה. הקהל של הפועל תל-אביב ושל בית"ר ירושלים הם לא קהל דומה לזה של מכבי חיפה. למכבי חיפה שי קהל עצום, מסור, אינטליגנטי, מבין כדורגל, לא גזעני ולא לעומתי - סתם אנשים חביבים שאוהבים כדורגל ולא מביאים אג'נדה פוליטית או סדר יום מיוחד פרט לאהבה הגדולה לקבוצה. 30 אלף אוהדים פוטנציאליים שזה מספר שיכול לקרוץ לאיש עסקים רציני, מהקליבר של גולדהר, לקחת את הקבוצה מהאיש הנורא שהשתלט על המועדון ומתעלל באוהדים שלו - בהנאה מרובה יש לציין - כבר כמה שנים טובות (וגם משחק את משחק הקוזק הנגזל).
יקירי - יעקב שחר הוא הבעיה של מכבי חיפה. יכול להיות שהבעלים שיבוא אחריו יהיה רע ממנו ויכול להיות שיהיה טוב ממנו... אי אפשר לדעת, אבל להישאר עם שחר זה רע ב 100% בלי שום סטייה ימינה או שמאלה, והוא יוביל את הקבוצה אל תחתיות שגם אנחנו עוד לא שערנו....

colio 1

New member
רק תענה לי על שאלה אחת

יפה רשמת .
על הקהל ,על טביב ,על ביתר והפועל.
רק דבר אחד מענין אותי:
אתה באמת חושב שיעקב שחר עושה הכל בשביל להחריב את הקבוצה.?
שהוא באמת נמצא בא כדי לדפוק את כולם ?
כי זה מסב לו משהו?
-אישית אני חושב שיש לו איזה עייפות החומר מהקבוצה זה כן ,אבל ללכת אל הלא נודע.רק חסר שנגיע לאן שהפועל הגיעה בשנים האחרונות

Benedictus3

New member
הוא לא עושה שום דבר דוקא

חוץ מלהקניט את הקהל. זה חלק מהאישיות הפטרונית שלו.
השיקולים שלו בניהול המועדון לא קשורים לכדורגל אלא למשהו אחר. אחרת קשה מאד להסביר את 150 הרכישות האחרונות שלו למכבי חיפה, ש95% מהן היו פלופ מוחלט. מכיוון שאני לא מאמין שהוא עושה את זה בכוונה לא נותר אלא להגיע למסקנה שהוא פשוט מנהל גרוע. אני יודע שלכאורה זה לא יכול להיות, אבל הוא מנהל רע מאד - במיוחד שיש עוד מנהלים סביבו, מה שלא היה כשהתחיל את דרכו

colio 1

New member
כן עם הקהל יש לו קטע

יודע מה אבל?
אולי אתה צודק .אולי זה ניהול גרוע/ אייפות החומר /תפיסה שגויה של של המציאות המתפחת.
חבל רק שמכבי חיפה הולכת ומדרדרת. לאט לאט ובסוף גם לאנו אהודים לא יהיה אכפת

Benedictus3

New member
זה באמת עצוב

מזכיר תקופות אחרות מהעבר.. אבל "יום בצל יום דבש"... ב 1977 ירדנו לליגה הארצית וחזרנו ממנה אחרי ארבע עונות - 1981. ב 1984, זכינו באליפות ראשונה..
&nbsp
ב 1994 זכינו באליפות בלתי נשכחת עם הרכב שלא הפסיד ולו גם משחק אחד בכל העונה, ועם אלון - אווירון אחד שעד היום לא היה לנו חלוץ כמותו... ואז, שש עונות תמימות ללא אליפות, ראינו את הצהבת, את בית"ר, את הפועל תל-אביב ואפילו את יריבתנו העירונית חוגגות אליפות... אבל, ב 2001 זכינו בה ולאורך כל העשור לא הרפינו... הייתה לנו הקבוצה האיכותית ביותר בהיסטוריה של מכבי (זו של 2001-2002) ובאמת נהנינו מכדורגל...
מי יודע, אולי גם הפעם נצטרך לסבול עוד שנתיים-שלוש, האסימון ירד לבעלים שלנו, הוא יוותר על המועדון - מישהו אחר עם תפיסת ניהול אחרת שידע לנצל את קהל האוהדים הענק לטובה, יבוא - ימנה מנהל מקצועי אמתי ונחזור להיות מה שהיינו..
&nbsp
מי יודע

למעלה