אז שנחליף לאופטימיות? יאללה, אופטימיות!

Cade Foster

New member
אז שנחליף לאופטימיות? יאללה, אופטימיות!

אז איתי שכטר מתעופף לבית"ר
ידין ותורג'מן כבר התעופפו להפועל
משומר בדרך להתעופף גם הוא (אני לא מאמין שאני אומר את זה)

ומה שהכי אופטימי זה הראיון של רוני לוי שמצהיר שהוא "מעדיף צעירים על בינוניים".

מבחינתי עידן רוני לוי 2 במכבי חיפה מתחיל עכשיו. אתה מעדיף צעירים על בינוניים? מעכשיו חובת ההוכחה עליך. שיהיה לו המון בהצלחה עם זה, הוא יזדקק לה.

arieciub

New member
איך אריק איינשטיין שר למילים של יענקלה רוטבליט, מילים מילים

והשיר במלואו:
קולף מילים לארוחת הבוקר
הוא לא אוהב אותן מדי קשות
אחרי שהן ריקות מתוכן
הוא מגלגל אותן על הלשון

מילים גדולות שאוהבים לשמוע
מתובלנות הן טעימות מאוד
מילים יפות אשר יודעות לצבוע
שגם החושך יראה ורוד

מילים מילים עפות ברוח
מתפוצצות כזיקוקי דינור
שהשומע כבר אינו בטוח
אם הוא הבין נכון את הסיפור

כל כך יפה אצלו זה מתנסח
שזה יפה להיפך או פחות
בלב נדיב תמיד לכל אורח
שמור חלקו בשק ההבטחות

הוא לא קוסם הוא מאחז עיניים
רוכל מפיץ אבקות ושיקויים
שמטפטף לך אל האוזניים
סחורה גנובה משוק הדימויים

מילים מילים עפות ברוח...

zubumafu

New member
אז הפעם דווקא אני אשים את הכובע של נביא הזעם

העובדה שהפועל ב"ש ומכבי חיפה מתחרות ביניהן על וובה בראון ובן שהר (זוכרים?) ושני השחקנים מעדיפים ללכת להפועל ב"ש - זה מעציב, זה משקף את המציאות, אבל מילא - אפשר לחיות עם זה. העובדה שאני רואה פרסומים לפיהם מכבי חיפה שוקלת לקנות או להשאיל (!) מהפועל ב"ש את שלומי ארבייטמן ו/או רועי גורדנה - עם זה אני לא יכול לחיות בשלווה. באמת, יענקל'ה? באמת, רוני לוי? זה ה"לבחור שחקנים בפינצטה" שלכם? להביא אלינו למועדון שחקנים שלא רואים דשא בהפועל ב"ש? בכל פעם שאני חושב שהגענו לשפל אנחנו שוברים את השיאים של עצמנו.

Benedictus3

New member
הוא שאמרתי

יעקב שחר משתמש במכבי חיפה כסוכנות שחקנים... אין שום דרך אחרת להסביר את האיוולת הזאת... בתוך כך (ביטוי שמרבה להשתמש בו חתן פרס פוליצר לעיתונות, דורון בן דור) רוני לוי, כמו כל קודמיו, נותן לבוש "מקצועי" להחלטות הבעלים שלו..
עד שסוף סוף - וגם זה מתוך חוסר ברירה - מכבי חיפה עולה לשחק עם 6-7 שחקני נוער, ממשיך הבעלים שלנו לחפש "מציאות" בשוק העלוב של השחקנים הישראלים. מילא זה היה כדי לסתום חור שאין לנו פתרון לו (למשל שני מגנים נוראיים שלצערנו לא הצלחנו עדיין להחליפם בתחליפים ראויים) או לשדרג חלוץ שמשחק כמו פיבוט בכדורסל, בחלוץ שיודע לעשות תנועה לעומק ודם מבין את המשחק, אבל לא זו המציאות... עוד קשר אחורי שיעשה טובה שהוא משחק, עוד חלוץ שמשחק בעמידה (במקרה של ארבייטמן עומד על רגל אחת בלבד...), עוד קשר שמשחק לרוחב???
סוחר המכוניות הוא סוחר שחקנים וכולנו משלמים את המחיר!!!
&nbsp
שחר הביתה ויפות חמש עונות קודם!!!!

למעלה